Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr said:

Εγώ τους προηγούμενους δύο κύκλους είχα αίμα στη ωορρηξία πάντως 

αιμα καφε σα πρωτη μερα περιοδου ή λιγακι ροζουλι; θυμασαι;

ρε γαμωτο δεν μπορω με τιποτα να καταλβω ωορρηξια εγω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 είπε:

Σε 2 μέρες ....έχω 33 ημέρες κύκλο κ είμαι στην 30η...τώρα τελευταία εχω κάθε πρωί διάρροια...είναι σύμπτωμα αυτό?ή να ανησυχήσω?

 

Δεν έχεις κανένα τεστ να κάνεις ;;

Εκτός από διάρροια έχεις τίποτα άλλο ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα! Σε καταλαβαινω απολυτα! Και εγω παλια ουτε που ηξερα ποτε πεφτει η ωορρηξια, ποτε ειναι οι γονιμες, τα σημαδια απο τα πονακια μου!! Τωρα προσπαθω να ακουσω το σωμα μου αλλα βλεπω καθε μηνα αλλα συμπτωματα που δυστυχως οδηγουν στην περιοδο...Υπομονη και προσπαθειες και ο Θεος βοηθος κοριτσια!! Το καλο ειναι οτι εσπασε η γκαντεμια κ ισως ειναι μια αρχη να αναθαρεψουμε σιγα σιγα ολες, να φυγει το αγχος μπας κ μας κανει τη χαρη κ εμας!

Βρε λες να ειναι εμφυτευσης;;; ΣΗμερα νομιζω ειναι καθοριστικη για την αιμοραγγια. Γιατι αν ειναι περιοδος ποσο να καθυστερηση η αιμοραγια αφου ειχες καφε χθες...Για να δουμε...κρατω τις ελπιδες μου για σενα.

Ερωτηση: Στην ωορρηξια παιζει να εχεις αιματακι; μια δα σταγονιτσα ροζουλιτσα κ λιγο σκουρα υγρα; Μια φορα ειδα σκουρα υγρα το απογευμα χθες (αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη γιατι τα ειδα στη λεκανη πριν τραβηξω καζανακι) κ το βραδυ μετα την επαφη κατουριομουνα (εμεινα κατακορυφο λιγακι) κ στο σκουπισμα ειδα λιγο ροζακι, ισα ισα μια σταγονιτσα. Και σκεφτηκα, ή απο την επαφη κατι ζοριστηκε μεσα κ ισως βγηκε αιματακι ή ωορρηξια ή κ τιποτα...

 

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα είναι η μήτρα.σουβλιες.στην αρχή εγκυμοσύνης είναι κάτω κάτω μετά το πιπι.αυτο το πρήξιμο κ μετά ανεβαίνει.αλλα τον πρώτο καιρό νιώθεις εκεί κάτω πέτρα.

Τέσσερις εγκυμοσύνες είχα στήθος να πονάει ως σύμπτωμα είχα μόνο στην μια;;;;και λίγες φορές σε περίοδο.δεν είναι απαραίτητο σύμπτωμα.

Πολύ καλό που δεν έχεις ακόμα αιμορραγία 

Πιστεύω σε σένα ,βγάλε μας ασπροπροσωπες

Just now, sofiadu είπε:

αιμα καφε σα πρωτη μερα περιοδου ή λιγακι ροζουλι; θυμασαι;

ρε γαμωτο δεν μπορω με τιποτα να καταλβω ωορρηξια εγω...

Απ' όλα είχα και ροζ και καφέ 

Και μετά την επαφή 

Just now, sofiadu είπε:

εσυ εκανες τεστακι σημερα το πρωι με τα πρωινα;;;;;;

Δεν έχω άλλο 

Χαχαχα 

Τα έκανα όλα ..

Θα περιμένω να περάσει το σκ και θα κάνω τη τρίτη 

Καθοριστική μέρα 

Αφού Τετάρτη περιμένω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

 

Πολύ καλό που δεν έχεις ακόμα αιμορραγία 

Πιστεύω σε σένα ,βγάλε μας ασπροπροσωπες

Δεν πιστεύω αλλά μου άρεσε το κουλο.τι λεκές άσχετος η σχετικός ήταν αυτός.σου λέω ως αυτή την στιγμή άσπρο χαρτί στο σκούπισμα.τωρα θα φανεί μέχρι το βράδυ.αν δεν έρθει αίμα παίζει εμφύτευση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Δεν πιστεύω αλλά μου άρεσε το κουλο.τι λεκές άσχετος η σχετικός ήταν αυτός.σου λέω ως αυτή την στιγμή άσπρο χαρτί στο σκούπισμα.τωρα θα φανεί μέχρι το βράδυ.αν δεν έρθει αίμα παίζει εμφύτευση.

Φίλε το πιστεύω 

Ανατριχιασα 

Δε γίνεται να αργεί τόσο πολύ 

Λογικά μετά από τόσες ώρες θα έπρεπε να έχει κατέβει

Σήμερα περιμένεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Δεν πιστεύω αλλά μου άρεσε το κουλο.τι λεκές άσχετος η σχετικός ήταν αυτός.σου λέω ως αυτή την στιγμή άσπρο χαρτί στο σκούπισμα.τωρα θα φανεί μέχρι το βράδυ.αν δεν έρθει αίμα παίζει εμφύτευση.

Οσο δεν ερχεται ειναι θετικο! Καθοριστική μερα, ελπιζω να πανε ολα καλα!!! Ελαααα ελααα να περνουμε μονο χαρες απο εδω μεσα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Φίλε το πιστεύω 

Ανατριχιασα 

Δε γίνεται να αργεί τόσο πολύ 

Λογικά μετά από τόσες ώρες θα έπρεπε να έχει κατέβει

Σήμερα περιμένεις;

Όχι σε δύο μέρες.ολα στραβά.αλλα χθες πήρα παυσίπονο.ειχα πόνους περιόδου.κανονικα.βρε δεν βγαίνει άκρη σου λέω.τεσσερις εγκυμοσύνες όλες πόνους περιόδου κανονικά κ όλο το πρώτο δίμηνο.δεν έχει διαφορα.που ψάχνουμε εμείς τώρα.εδω δεν καταλαβαίνω εγώ που το χω περάσει τόσες φορές με τίποτα χαμπάρι δεν έπαιρνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι σε δύο μέρες.ολα στραβά.αλλα χθες πήρα παυσίπονο.ειχα πόνους περιόδου.κανονικα.βρε δεν βγαίνει άκρη σου λέω.τεσσερις εγκυμοσύνες όλες πόνους περιόδου κανονικά κ όλο το πρώτο δίμηνο.δεν έχει διαφορα.που ψάχνουμε εμείς τώρα.εδω δεν καταλαβαίνω εγώ που το χω περάσει τόσες φορές με τίποτα χαμπάρι δεν έπαιρνα.

Νομίζω ότι έχεις πολύ καλά σημάδια 

Έκανες κ άλλο τεστ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Οσο δεν ερχεται ειναι θετικο! Καθοριστική μερα, ελπιζω να πανε ολα καλα!!! Ελαααα ελααα να περνουμε μονο χαρες απο εδω μεσα!!!

Αχ τι καλά που ήμουν όταν ήμουν γίδι!!!!είχα ξεκινήσει για δεύτερο κ είχα αιματακια κ λέω πάει πεθαίνω κάτι κακό έπαθα..σαν αγράμματη θεέ μου πάω στον γιατρό,λέω πάει θα με βάλει χειρουργείο να μου βγάλει κανένα δεινόσαυρο.και ήμουν έγκυος.αχ αξέχαστες εποχές.με ρωτούσε γυναικολόγος ποτέ ήταν η τελευταία περίοδος κ έλεγα δεν ξέρω.τσιγκανικη ψυχή.αναπολω.

Just now, Ellidr είπε:

Νομίζω ότι έχεις πολύ καλά σημάδια 

Έκανες κ άλλο τεστ;;

Σιγά μη κάνω τώρα.κατσε που ηη θα κατέβει το αίμα ηηη πρέπει να περιμένω.χοριακη ανεβαίνει αφού γίνει η εμφύτευση κ μετά τώρα αν είναι εμφύτευση στο μηδέν θα είμαι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχεις κανένα τεστ να κάνεις ;;

Εκτός από διάρροια έχεις τίποτα άλλο ;

Έχω τραβήγματα στις ωοθήκες νιώθω μια εξάντληση κ 3 φορές Μ ανέβηκε ο εμετός πάνω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Οσο δεν ερχεται ειναι θετικο! Καθοριστική μερα, ελπιζω να πανε ολα καλα!!! Ελαααα ελααα να περνουμε μονο χαρες απο εδω μεσα!!!

Δεν πιστεύω νομίζω απλά σέρνεται ο κύκλος μου αυτό τον μήνα.αφου το ένιωθα από την αρχή.κοιμοταν όρθιος.αλλα κ μάλλον άργησε γενικώς κ μπορεί να έκανε κακη ωορηξια.ο λεκές να ξέρεις κ εσύ είναι πολύ καλό σημάδι εγώ τον αγαπώ πολύ το είχα σε δύο εγκυμοσύνες.τωρα κ λόγω πόνου νομίζω δεν παίζει αλλά είμαι σε καλό δρόμο αποδοχής.μαζι αυτό τον μήνα.

Just now, kons27 είπε:

Έχω τραβήγματα στις ωοθήκες νιώθω μια εξάντληση κ 3 φορές Μ ανέβηκε ο εμετός πάνω!

Εμετός;;;;;αααα τι ωραία.ποτε περιμένεις;;πολύ καλό σημάδι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Έχω τραβήγματα στις ωοθήκες νιώθω μια εξάντληση κ 3 φορές Μ ανέβηκε ο εμετός πάνω!

Τεστακι;;;

Μ τι γίνεται μόνο εγώ κάνω τέστ;;;

Κάνε ένα τεστακι βρε κούκλα μου 

Να πάρουμε μια χαρά

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Δεν πιστεύω νομίζω απλά σέρνεται ο κύκλος μου αυτό τον μήνα.αφου το ένιωθα από την αρχή.κοιμοταν όρθιος.αλλα κ μάλλον άργησε γενικώς κ μπορεί να έκανε κακη ωορηξια.ο λεκές να ξέρεις κ εσύ είναι πολύ καλό σημάδι εγώ τον αγαπώ πολύ το είχα σε δύο εγκυμοσύνες.τωρα κ λόγω πόνου νομίζω δεν παίζει αλλά είμαι σε καλό δρόμο αποδοχής.μαζι αυτό τον μήνα.

Εμετός;;;;;αααα τι ωραία.ποτε περιμένεις;;πολύ καλό σημάδι.

Περιμένω την Δευτέρα..να πάω να πάρω ένα τεστ να κάνω λέτε???

 

Just now, Ellidr είπε:

Τεστακι;;;

Μ τι γίνεται μόνο εγώ κάνω τέστ;;;

Κάνε ένα τεστακι βρε κούκλα μου 

Να πάρουμε μια χαρά

Έκανα ένα την Δευτέρα π μας πέρασε...κ φυσικά ήταν αρνητικό. Ποιο να πάρω να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Περιμένω την Δευτέρα..να πάω να πάρω ένα τεστ να κάνω λέτε???

 

Έπρεπε να έχεις πάει 

Αλλά αν θες να το κάνεις σήμερα πρέπει να μείνεις στο με τρεις ώρες άνυδρη 

Μη κάνεις τα καλά τα δικά μου

Τρέχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...