Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Καλή η στάση σου.αν κ δεν θα απογοητευτείς αυτή την φορά.ευχαριστω για τις ευχες.ερχονται κ τα δικά σου.

Διαβάζω τα ενθαρρυντικά μηνύματα σας και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Αλλά δε ξέρω ρε παιδί μου δε θα έπρεπε η ψυχούλα μου να έχει μια μικρή χαρά ;;

Γιατί νομίζω ότι θα περάσω το ίδιο σκηνικό; 

Δε ξέρω 

Just now, Maria92 είπε:

Και εγώ για αυτό ξεκίνησα να γράφω γιατί ο δικός μου σύζυγος ούτε λίγο ούτε πολύ δε θέλει να το συζητάμε γιατί δε θέλει να αγχωνομαστε και για αυτό!!! Εδώ έβρισκα παρηγοριά αρχικά διαβάζοντας τα σχόλια των κοριτσιών και πλέον μοιράζομαι και εγώ την αγωνία μου ως μέλος πια !!! Σας ευχαριστώ όλες για την συντροφιά και τη θετική ενέργειά σας!!! 

Αχ κορίτσι μου ,δε μας καταλαβαίνουν αυτοί οι άντρες δεν νιώθουν την ανυπομονησία μας 

Γ αυτό υπάρχει και η ομάδα 

Για group therapy

Δεν γίνεται αλλιώς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Διαβάζω τα ενθαρρυντικά μηνύματα σας και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Αλλά δε ξέρω ρε παιδί μου δε θα έπρεπε η ψυχούλα μου να έχει μια μικρή χαρά ;;

Γιατί νομίζω ότι θα περάσω το ίδιο σκηνικό; 

Δε ξέρω 

Η μία κολητη μου έκανε το πρώτο στα 39 περισυ.προσπαθουσε οχτώ χρόνια κ είχε μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη σε αυτά.οταν έμεινε έγκυος( σπερματεγχυση) δεν ρώτησε τίποτα δεν μιλούσε για τίποτα μου έλεγε σαν ρομπότ.λοιπον θα μιλάμε για της εβδομάδας που βρίσκομαι πράματα όχι για μέλλον.θα μου απαντάς ότι ρωτάω δεν θα με ενθαρρύνεις.με έπαιρνε έξι μηνών.εμιλυ.....να βάψω το παιδικό ηηη μήπως είναι νωρίς κ προτρεχω.μιλαμε στο τέλος που μπορούσε κ να το γεννήσει πχ εφτά μηνών της έλεγα βαψτο κούκλα μου.να ξεβρωμισει.καταλαβες;;οποίος καεί στον χυλό....να πω ότι δεν καταλαβαίνω;;;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Διαβάζω τα ενθαρρυντικά μηνύματα σας και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Αλλά δε ξέρω ρε παιδί μου δε θα έπρεπε η ψυχούλα μου να έχει μια μικρή χαρά ;;

Γιατί νομίζω ότι θα περάσω το ίδιο σκηνικό; 

Δε ξέρω 

Αχ κορίτσι μου ,δε μας καταλαβαίνουν αυτοί οι άντρες δεν νιώθουν την ανυπομονησία μας 

Γ αυτό υπάρχει και η ομάδα 

Για group therapy

Δεν γίνεται αλλιώς

Είναι λογικό γιατί είσαι συγκρατημένη επειδή φοβασαι.εγω θελω να πιστεύω ότι είσαι και στο ευχομαι ειλικρινα

Just now, Emilly είπε:

Η μία κολητη μου έκανε το πρώτο στα 39 περισυ.προσπαθουσε οχτώ χρόνια κ είχε μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη σε αυτά.οταν έμεινε έγκυος( σπερματεγχυση) δεν ρώτησε τίποτα δεν μιλούσε για τίποτα μου έλεγε σαν ρομπότ.λοιπον θα μιλάμε για της εβδομάδας που βρίσκομαι πράματα όχι για μέλλον.θα μου απαντάς ότι ρωτάω δεν θα με ενθαρρύνεις.με έπαιρνε έξι μηνών.εμιλυ.....να βάψω το παιδικό ηηη μήπως είναι νωρίς κ προτρεχω.μιλαμε στο τέλος που μπορούσε κ να το γεννήσει πχ εφτά μηνών της έλεγα βαψτο κούκλα μου.να ξεβρωμισει.καταλαβες;;οποίος καεί στον χυλό....να πω ότι δεν καταλαβαίνω;;;

 

Οχτώ χρονια προσπαθούσε και τα καταφερε;οποτε εχω ελπιδες.να μην απογοητευομαι ετσι να λέτε διαφορες ιστορίες κοριτσια να παίρνουμε κουραγιο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Διαβάζω τα ενθαρρυντικά μηνύματα σας και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Αλλά δε ξέρω ρε παιδί μου δε θα έπρεπε η ψυχούλα μου να έχει μια μικρή χαρά ;;

Γιατί νομίζω ότι θα περάσω το ίδιο σκηνικό; 

Δε ξέρω 

Αχ κορίτσι μου ,δε μας καταλαβαίνουν αυτοί οι άντρες δεν νιώθουν την ανυπομονησία μας 

Γ αυτό υπάρχει και η ομάδα 

Για group therapy

Δεν γίνεται αλλιώς

Ο φόβος υπερνικα το φτερουγισμα για αυτο....θα ερθει ομως και η Δευτέρα και δε θα σε κάνουμε καλα τότε...χαχαχαχχα

Αυριο πρωι θα κάνεις τεστ η θα μας αφήνεις ετσι???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly είπε:

Πόσες μέρες πριν έδειχναν αρνητικά κ ήσουν έγκυος.εγω περιμένω 20 κ έκανα σήμερα πρωί αρνητικο.δεν ξέρω για ωορηξια αυτό τον μήνα αλλά μόνο αν άργησε παίζει να μην είναι αρνητικό το αρνητικό μου.

Μου ήρθε καφέ.τωρα είμαι 29 μέρα.καλε...πως μίκρυνε ο κύκλος μου...αν δεν αρχίσω να αιμοραγω μέχρι το βράδυ μπορεί κ να είναι ύποπτη η κατάσταση.εχω οχτώ μέρες μετά τα πονακια κ την συχνοουρια.πρεπει να έχει όμως περίπου δέκα μέρες που έσκασε αβγό.εικαζω.αρα τι;;;ανεπάρκεια προγεστερόνης;;;κακός κύκλος;;;αχ σάπισαν θεέ μου.ας έχω έτοιμο το ποτό.

Σκέψου ότι την προηγούμενη μέρα που είχα κάνει πάλι ήταν καρααρνητικο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Ο φόβος υπερνικα το φτερουγισμα για αυτο....θα ερθει ομως και η Δευτέρα και δε θα σε κάνουμε καλα τότε...χαχαχαχχα

Αυριο πρωι θα κάνεις τεστ η θα μας αφήνεις ετσι???

Δεν έχω αλλά τα έκανα όλα τρομάρα μου

Από Δευτέρα τώρα

Just now, Emilly είπε:

Η μία κολητη μου έκανε το πρώτο στα 39 περισυ.προσπαθουσε οχτώ χρόνια κ είχε μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη σε αυτά.οταν έμεινε έγκυος( σπερματεγχυση) δεν ρώτησε τίποτα δεν μιλούσε για τίποτα μου έλεγε σαν ρομπότ.λοιπον θα μιλάμε για της εβδομάδας που βρίσκομαι πράματα όχι για μέλλον.θα μου απαντάς ότι ρωτάω δεν θα με ενθαρρύνεις.με έπαιρνε έξι μηνών.εμιλυ.....να βάψω το παιδικό ηηη μήπως είναι νωρίς κ προτρεχω.μιλαμε στο τέλος που μπορούσε κ να το γεννήσει πχ εφτά μηνών της έλεγα βαψτο κούκλα μου.να ξεβρωμισει.καταλαβες;;οποίος καεί στον χυλό....να πω ότι δεν καταλαβαίνω;;;

 

Αχ αυτή η  ψυχολογία μας 

Εγώ και χοριακη να κάνω και να βγει θετική 

Πάλι αμφιβολίες θα ζω 

Γιατί αν θυμάστε μου έχουν κάνει λάθος και χοριακη 

Δεν είμαι ότι κ ότι

Χαχαχαχα

Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχω αλλά τα έκανα όλα τρομάρα μου

Από Δευτέρα τώρα

Αχ αυτή η  ψυχολογία μας 

Εγώ και χοριακη να κάνω και να βγει θετική 

Πάλι αμφιβολίες θα ζω 

Γιατί αν θυμάστε μου έχουν κάνει λάθος και χοριακη 

Δεν είμαι ότι κ ότι

Χαχαχαχα

Ξναπηγες μπάνιο ρε κορίτσι να δεις τι γίνεται ;;

Just now, vasiliki2020 είπε:

Είναι λογικό γιατί είσαι συγκρατημένη επειδή φοβασαι.εγω θελω να πιστεύω ότι είσαι και στο ευχομαι ειλικρινα

Οχτώ χρονια προσπαθούσε και τα καταφερε;οποτε εχω ελπιδες.να μην απογοητευομαι ετσι να λέτε διαφορες ιστορίες κοριτσια να παίρνουμε κουραγιο

Μακάρι βρε Βίκυ μου 

Τι να πω αλήθεια 

Δε ξέρω 

Άσε με στη κοσμαρα μου μια χαρά περνάω 

Χαχαχα

Just now, Emilly είπε:

Η μία κολητη μου έκανε το πρώτο στα 39 περισυ.προσπαθουσε οχτώ χρόνια κ είχε μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη σε αυτά.οταν έμεινε έγκυος( σπερματεγχυση) δεν ρώτησε τίποτα δεν μιλούσε για τίποτα μου έλεγε σαν ρομπότ.λοιπον θα μιλάμε για της εβδομάδας που βρίσκομαι πράματα όχι για μέλλον.θα μου απαντάς ότι ρωτάω δεν θα με ενθαρρύνεις.με έπαιρνε έξι μηνών.εμιλυ.....να βάψω το παιδικό ηηη μήπως είναι νωρίς κ προτρεχω.μιλαμε στο τέλος που μπορούσε κ να το γεννήσει πχ εφτά μηνών της έλεγα βαψτο κούκλα μου.να ξεβρωμισει.καταλαβες;;οποίος καεί στον χυλό....να πω ότι δεν καταλαβαίνω;;;

 

Άκου τώρα ένα κουλο 

Προφανώς δεν πρέπει να έχει κάποια σχέση αλλά θα το πω

Εκεί που λέτε έπλενα τα πιάτα και ακουμπούσα στον νεροχύτη 

Δεξιά χαμηλά όπου ακουμπούσα ένιωθα ένα πόνο αλλά σαν μελανιά ένα πράμα

Μετά που τελείωσα και πιεζομουνα δεν ένιωθα τίποτα 

Άλλο πάλι και τούτο

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2020 at 2:13 ΜΜ, Ellidr είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου δεκτά τα συγχαρητήρια 

Αλλά έχω τις αμφιβολίες μου 

Καλύτερα να περιμένω την ημέρα της περιόδου μου να ξανακάνω άλλο ένα κ αν βγει θετικό ,που εύχομαι να με βοηθήσει η Παναγία , θα πάω να κάνω και χοριακη 

Έχω φάει πολλές φορές τα μούτρα μου και δε θέλω να ενθουσιάζομαι 

Η @KimK τι έγινε ρε κορίτσια;

Εγώ πάντως τα βάζω στο προφίλ μου για να δείτε ότι δε φαντάζομαι πράγματα

Κατάλαβες;;

Χαχαχαχα

ναι όντως και στα 2 φαίνεται. μακάρι κοριτσι μου!!πήγαινε για χοριακη την ημερα που περιμένεις κανονικα.

Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχω αλλά τα έκανα όλα τρομάρα μου

Από Δευτέρα τώρα

Αχ αυτή η  ψυχολογία μας 

Εγώ και χοριακη να κάνω και να βγει θετική 

Πάλι αμφιβολίες θα ζω 

Γιατί αν θυμάστε μου έχουν κάνει λάθος και χοριακη 

Δεν είμαι ότι κ ότι

Χαχαχαχα

Ξναπηγες μπάνιο ρε κορίτσι να δεις τι γίνεται ;;

Μακάρι βρε Βίκυ μου 

Τι να πω αλήθεια 

Δε ξέρω 

Άσε με στη κοσμαρα μου μια χαρά περνάω 

Χαχαχα

Άκου τώρα ένα κουλο 

Προφανώς δεν πρέπει να έχει κάποια σχέση αλλά θα το πω

Εκεί που λέτε έπλενα τα πιάτα και ακουμπούσα στον νεροχύτη 

Δεξιά χαμηλά όπου ακουμπούσα ένιωθα ένα πόνο αλλά σαν μελανιά ένα πράμα

Μετά που τελείωσα και πιεζομουνα δεν ένιωθα τίποτα 

Άλλο πάλι και τούτο

 

τα πονακια χαμηλα είναι φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη, μεγαλώνει η μητρα..τα ειχα και τις 3 φορες και στην βιοχημική 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

ναι όντως και στα 2 φαίνεται. μακάρι κοριτσι μου!!πήγαινε για χοριακη την ημερα που περιμένεις κανονικα.

Ναι κ εγώ μολυς μπήκα να τα δω αν κ δεν έχω εμπειρία σε αυτά ακόμα θετικά μου φαίνονται! Αχ αφήστε κορίτσια αν ξέμεινατε από τεστ έρχεται και σαββατοκύριακο, σε ένα από τα παράνοϊκα μου ψαξιματα στο ίντερνετ για τρόπους να καταλάβεις ότι είσαι έγκυος είδα ότι κάνουν τεστ με ζαχαρι κ ένα άλλο με οδοντοκρεμα αχαχα βρε λες να αρχίσουμε κάνα πείραμα χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι όντως και στα 2 φαίνεται. μακάρι κοριτσι μου!!πήγαινε για χοριακη την ημερα που περιμένεις κανονικα.

τα πονακια χαμηλα είναι φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη, μεγαλώνει η μητρα..τα ειχα και τις 3 φορες και στην βιοχημική 

Ναι αλλά ήταν ένας πόνο σαν μυϊκός ή μελάνια δε μπορώ να καταλάβω 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ναι κ εγώ μολυς μπήκα να τα δω αν κ δεν έχω εμπειρία σε αυτά ακόμα θετικά μου φαίνονται! Αχ αφήστε κορίτσια αν ξέμεινατε από τεστ έρχεται και σαββατοκύριακο, σε ένα από τα παράνοϊκα μου ψαξιματα στο ίντερνετ για τρόπους να καταλάβεις ότι είσαι έγκυος είδα ότι κάνουν τεστ με ζαχαρι κ ένα άλλο με οδοντοκρεμα αχαχα βρε λες να αρχίσουμε κάνα πείραμα χαχα

Μη τα κάνεις βλακεία είναι 

Τα έχω δοκιμάσει και αυτά

Χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Emilly said:

Ναι θα βάλουμε κατευθείαν σφηνάκι.ειχα τέτοιο φαινόμενο σε εγκυμοσύνη.ουυυ και πόσες φορές αίμα στην ωορηξια...σε δύο από τις τέσσερις εγκυμοσύνες είχα καφέ σταγόνα.οι τρεις δεν πήγαν βέβαια καλά.μη φανταστείς είμαι πολυτεκνη

Κορίτσια όποτε μου έρχεται περίοδος πιάνω δουλειές.αλλη φορά πήρα έβαψα το σπίτι άλλες φορές Τούμπα τις αποθήκες,μετά από αποξεση ακριβώς μια μέρα μετά να πετάω τσουβαλια πράγματα σαν τρελή.αν δεν κάνω δεν την παλεύω.παρακαλαω τον δικό μου να μου παίρνει μπογιές κ εργαλεία να φτιάχνω.

Εύχομαι να μη σου έρθει βέβαια αλλά αν ψάχνεσαι γενικώς... Από τον Μάρτιο θέλω να βάλω σε τάξη τη ντουλάπα μου κ να φτιάξω λίγο το χάος γιατί μετακόμισα με κ όπως τα άφησα είναι ακόμα!! Πάρε το αεροπλάνο κ έλα, θα φέρω ρακί από Κρήτη να γίνει χαμός! Χικ χικ! 

Γιορτάζω γιορταζω κ πνίγω τον καημό μου με ένα προφιτερολ κ τα αγόρια μου κοιμούνται... Ευτυχώς προλάβαμε επαφή!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Εύχομαι να μη σου έρθει βέβαια αλλά αν ψάχνεσαι γενικώς... Από τον Μάρτιο θέλω να βάλω σε τάξη τη ντουλάπα μου κ να φτιάξω λίγο το χάος γιατί μετακόμισα με κ όπως τα άφησα είναι ακόμα!! Πάρε το αεροπλάνο κ έλα, θα φέρω ρακί από Κρήτη να γίνει χαμός! Χικ χικ! 

Γιορτάζω γιορταζω κ πνίγω τον καημό μου με ένα προφιτερολ κ τα αγόρια μου κοιμούνται... Ευτυχώς προλάβαμε επαφή!!!

Χρόνια πολλά κορίτσι μ!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Εύχομαι να μη σου έρθει βέβαια αλλά αν ψάχνεσαι γενικώς... Από τον Μάρτιο θέλω να βάλω σε τάξη τη ντουλάπα μου κ να φτιάξω λίγο το χάος γιατί μετακόμισα με κ όπως τα άφησα είναι ακόμα!! Πάρε το αεροπλάνο κ έλα, θα φέρω ρακί από Κρήτη να γίνει χαμός! Χικ χικ! 

Γιορτάζω γιορταζω κ πνίγω τον καημό μου με ένα προφιτερολ κ τα αγόρια μου κοιμούνται... Ευτυχώς προλάβαμε επαφή!!!

Χρόνια πολλά!!! Αντε κ να είναι γουρλίδικη η επαφή στη γιορτή σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εύχομαι να μη σου έρθει βέβαια αλλά αν ψάχνεσαι γενικώς... Από τον Μάρτιο θέλω να βάλω σε τάξη τη ντουλάπα μου κ να φτιάξω λίγο το χάος γιατί μετακόμισα με κ όπως τα άφησα είναι ακόμα!! Πάρε το αεροπλάνο κ έλα, θα φέρω ρακί από Κρήτη να γίνει χαμός! Χικ χικ! 

Γιορτάζω γιορταζω κ πνίγω τον καημό μου με ένα προφιτερολ κ τα αγόρια μου κοιμούνται... Ευτυχώς προλάβαμε επαφή!!!

Χαχαχαχαχα α ρε σοφακι θεά!!χαχαχαχα

Μα τι σου είμαστε οι γυναίκες!!όλα πια να τα προλαβαίνουμε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Ναι κ εγώ μολυς μπήκα να τα δω αν κ δεν έχω εμπειρία σε αυτά ακόμα θετικά μου φαίνονται! Αχ αφήστε κορίτσια αν ξέμεινατε από τεστ έρχεται και σαββατοκύριακο, σε ένα από τα παράνοϊκα μου ψαξιματα στο ίντερνετ για τρόπους να καταλάβεις ότι είσαι έγκυος είδα ότι κάνουν τεστ με ζαχαρι κ ένα άλλο με οδοντοκρεμα αχαχα βρε λες να αρχίσουμε κάνα πείραμα χαχα

Γίνεται και να αυτοδιορθωνομαι την σκότωσα την ζάχαρη :D

Just now, sofiadu said:

Αχ λες;; 

Ναιιι κ έτσι θα είναι σημαδιακό κ θα το θυμασαιιι Σου το εύχομαι!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...