Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 said:

Κορίτσια μου και εγώ Δευτέρα περιμένω ελπίζω να μην έρθει...έχω κάτι τραβήγματα μια στην αριστερή μια στην δεξιά ωοθήκη..

Αντε βρε κοριτσι μακαρι κ σε σενα!!!! Ευχομαι να μην σου ερθει!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αντε βρε κοριτσι μακαρι κ σε σενα!!!! Ευχομαι να μην σου ερθει!!! 

Έκανα ένα τέστ την τρίτη το predictor αλλά νομίζω ήταν πολύ πολύ νωρίς...θα περιμένω λίγο κ θ ξανακάνω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Χαχαχαχα Κάνε όσα θες απλά τον βλέπεις αρνητικό μην στεναχωριέσαι χαχαχ!!! Σε καταλαβαίνω, εγώ έπαιρνα τα hometest με το τσουβάλι και έκανα οοοοοολη την ώρα!! Εν τω μεταξύ εννοείται έδειχναν αρνητικά και μου είχε μείνει άλλο ένα...ήμουν 2 μέρες πριν την περίοδο, λέω θα το κάνω...πάω το κάνω δεν το κοιτάω καν και το αφήνω στην άκρη τοοοσο σίγουρη ήμουν ότι θα είναι αρνητικό...πέφτω για υπνο και σηκώνομαι κάνα δίωρο μετά...κοιτάω Τι να δω; καραμπαμ θετικό!!

Πόσες μέρες πριν έδειχναν αρνητικά κ ήσουν έγκυος.εγω περιμένω 20 κ έκανα σήμερα πρωί αρνητικο.δεν ξέρω για ωορηξια αυτό τον μήνα αλλά μόνο αν άργησε παίζει να μην είναι αρνητικό το αρνητικό μου.

Just now, sofiadu είπε:

Αν αποκοιμηθει θα του ριξω μια κλωτσια και θα του πω "ακου να σου πω ρεε..." ε που θα παει θα ξυπνησει!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μου ήρθε καφέ.τωρα είμαι 29 μέρα.καλε...πως μίκρυνε ο κύκλος μου...αν δεν αρχίσω να αιμοραγω μέχρι το βράδυ μπορεί κ να είναι ύποπτη η κατάσταση.εχω οχτώ μέρες μετά τα πονακια κ την συχνοουρια.πρεπει να έχει όμως περίπου δέκα μέρες που έσκασε αβγό.εικαζω.αρα τι;;;ανεπάρκεια προγεστερόνης;;;κακός κύκλος;;;αχ σάπισαν θεέ μου.ας έχω έτοιμο το ποτό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Μου ήρθε καφέ.τωρα είμαι 29 μέρα.καλε...πως μίκρυνε ο κύκλος μου...αν δεν αρχίσω να αιμοραγω μέχρι το βράδυ μπορεί κ να είναι ύποπτη η κατάσταση.εχω οχτώ μέρες μετά τα πονακια κ την συχνοουρια.πρεπει να έχει όμως περίπου δέκα μέρες που έσκασε αβγό.εικαζω.αρα τι;;;ανεπάρκεια προγεστερόνης;;;κακός κύκλος;;;αχ σάπισαν θεέ μου.ας έχω έτοιμο το ποτό.

Κατσε περιμενε να δουμε αν ερθει αιμα ή οχι ως το βραδυ...

Αν εκανες 29μερες κυκλο μπορει να ειναι κ απο το καλοκαιρι, μπανια, ζεστη να αλλαξε λιγο αυτη τη φορα ο κυκλός.

Μη προτρεχουμε ομως. Βημα βημα..κατσε να δουμε αν θα κανεις αιμοραγια ή οχι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Κατσε περιμενε να δουμε αν ερθει αιμα ή οχι ως το βραδυ...

Αν εκανες 29μερες κυκλο μπορει να ειναι κ απο το καλοκαιρι, μπανια, ζεστη να αλλαξε λιγο αυτη τη φορα ο κυκλός.

Μη προτρεχουμε ομως. Βημα βημα..κατσε να δουμε αν θα κανεις αιμοραγια ή οχι...

Δεν έπεσε η θερμοκρασία μου που πάντα πέφτει πριν την περίοδο.λοιπον είναι μια σταγόνα καφέ μπεζ.το έχω ξαναδεί σε εγκυμοσύνη.δυο σενάρια.εγκυμοσυνη η σάπιος κύκλος όπου έσκασε ωοθυλακιο σαν κύστη πριν μια εβδομάδα κ εξηγείται κ ο πόνος.γιατι μια εβδομάδα πριν να έκανα ωορηξια κ τώρα περίοδος δεν ξανάγινε.αν μου έρθει τελικά αυτός ήταν από τους κακούς μου κύκλους όπως το είχα ψιλομυριστει.κ έσκασε κανένα κυστικό ωοθυλακιο,με αποτέλεσμα υγρό στο δουγλασιο εξού κ η συχνοουρια.εγινε η διάγνωση τελειώσαμε.γαμωτοοοο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πόσες μέρες πριν έδειχναν αρνητικά κ ήσουν έγκυος.εγω περιμένω 20 κ έκανα σήμερα πρωί αρνητικο.δεν ξέρω για ωορηξια αυτό τον μήνα αλλά μόνο αν άργησε παίζει να μην είναι αρνητικό το αρνητικό μου.

Μου ήρθε καφέ.τωρα είμαι 29 μέρα.καλε...πως μίκρυνε ο κύκλος μου...αν δεν αρχίσω να αιμοραγω μέχρι το βράδυ μπορεί κ να είναι ύποπτη η κατάσταση.εχω οχτώ μέρες μετά τα πονακια κ την συχνοουρια.πρεπει να έχει όμως περίπου δέκα μέρες που έσκασε αβγό.εικαζω.αρα τι;;;ανεπάρκεια προγεστερόνης;;;κακός κύκλος;;;αχ σάπισαν θεέ μου.ας έχω έτοιμο το ποτό.

Βρε άκου σαπισαν...ειναι δυνατόν??ίσως όμως να ηταν όντως κακός κύκλος...δες τι θα γίνει με τα καφέ μέχρι το βράδυ ε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πόσες μέρες πριν έδειχναν αρνητικά κ ήσουν έγκυος.εγω περιμένω 20 κ έκανα σήμερα πρωί αρνητικο.δεν ξέρω για ωορηξια αυτό τον μήνα αλλά μόνο αν άργησε παίζει να μην είναι αρνητικό το αρνητικό μου.

Μου ήρθε καφέ.τωρα είμαι 29 μέρα.καλε...πως μίκρυνε ο κύκλος μου...αν δεν αρχίσω να αιμοραγω μέχρι το βράδυ μπορεί κ να είναι ύποπτη η κατάσταση.εχω οχτώ μέρες μετά τα πονακια κ την συχνοουρια.πρεπει να έχει όμως περίπου δέκα μέρες που έσκασε αβγό.εικαζω.αρα τι;;;ανεπάρκεια προγεστερόνης;;;κακός κύκλος;;;αχ σάπισαν θεέ μου.ας έχω έτοιμο το ποτό.

Χαχαχαχα κατσε καλε μην αρχίζεις να πίνεις περίμενε να δουμε τι θα γινει.ακομα και να αδιαθετησεις μην ανησυχεις παμε για αλλα καλύτερα. Εγω ας πούμε αυτο τον μηνα δεν εχω αγχος κανέναν ξερω οτι δεν θα είμαι κανονικα πρέπει να αδιαθετησω σημερα αλλα δεν είναι σίγουρο εγω παντα εχω σταθερο κύκλο αλλα τον προηγούμενο μήνα ειχα 4 μερες καθυστερηση μετα ειχα καφε αιμα 3 μερες και μετα  αλλς 3 κοκκινο.οτι να ναι τα νεύρα μου ήταν τσαντάλια

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχα κατσε καλε μην αρχίζεις να πίνεις περίμενε να δουμε τι θα γινει.ακομα και να αδιαθετησεις μην ανησυχεις παμε για αλλα καλύτερα. Εγω ας πούμε αυτο τον μηνα δεν εχω αγχος κανέναν ξερω οτι δεν θα είμαι κανονικα πρέπει να αδιαθετησω σημερα αλλα δεν είναι σίγουρο εγω παντα εχω σταθερο κύκλο αλλα τον προηγούμενο μήνα ειχα 4 μερες καθυστερηση μετα ειχα καφε αιμα 3 μερες και μετα  αλλς 3 κοκκινο.οτι να ναι τα νεύρα μου ήταν τσαντάλια

Θα κάνω μπαμ από τα νεύρα.μιλαω με κλειστα δόντια.αλλα να σου πω μου έλειψε λίγο ποτό γιατί έκοψα μέχρι την ζάχαρη μπας κ ρίξω κάνα καλό αβγό αλλά δεν το βλέπω.αχ απόψε θα το τσουξω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα κάνω μπαμ από τα νεύρα.μιλαω με κλειστα δόντια.αλλα να σου πω μου έλειψε λίγο ποτό γιατί έκοψα μέχρι την ζάχαρη μπας κ ρίξω κάνα καλό αβγό αλλά δεν το βλέπω.αχ απόψε θα το τσουξω.

Αν δεν σιγουρευτείς δεν πίνεις τιποτα στι απαγορευω χαχαχαχα.κατσε μην προδικαζεις έτσι ποτε δεν ξερεις

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

Just now, Emilly said:

Δεν έπεσε η θερμοκρασία μου που πάντα πέφτει πριν την περίοδο.λοιπον είναι μια σταγόνα καφέ μπεζ.το έχω ξαναδεί σε εγκυμοσύνη.δυο σενάρια.εγκυμοσυνη η σάπιος κύκλος όπου έσκασε ωοθυλακιο σαν κύστη πριν μια εβδομάδα κ εξηγείται κ ο πόνος.γιατι μια εβδομάδα πριν να έκανα ωορηξια κ τώρα περίοδος δεν ξανάγινε.αν μου έρθει τελικά αυτός ήταν από τους κακούς μου κύκλους όπως το είχα ψιλομυριστει.κ έσκασε κανένα κυστικό ωοθυλακιο,με αποτέλεσμα υγρό στο δουγλασιο εξού κ η συχνοουρια.εγινε η διάγνωση τελειώσαμε.γαμωτοοοο

εφοσον μιλαμε για αιμοραγια ως το βραδυ, θεωρω το σεναριο κακου κυκλου. Σε ολες μας πηγε καπως στραβα λογω μπανιων, παντα μεσα ή τελη καλοκαιριου δεν παρατηρεις αλλα νταλλα με τον κύκλο;; 

αλλα αφου δεν επεσε θερμοκρασια δεν μιλαμε για περιοδο....βρε μηπως ειναι καφε εμφυτευσης;; κανε υπομονη ως το βραδακι να δουμε πως θα εξελιχθει!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Αν δεν σιγουρευτείς δεν πίνεις τιποτα στι απαγορευω χαχαχαχα.κατσε μην προδικαζεις έτσι ποτε δεν ξερεις

Εντωμεταξυ είμαι με δέκατα έχω ξεχαρβαλωσει είμαι ένα ερειπιο έχω αποδιοργανώσει ορμονικά 37 και περίοδος;;;;τι έχω;;;;

Just now, sofiadu είπε:

 

εφοσον μιλαμε για αιμοραγια ως το βραδυ, θεωρω το σεναριο κακου κυκλου. Σε ολες μας πηγε καπως στραβα λογω μπανιων, παντα μεσα ή τελη καλοκαιριου δεν παρατηρεις αλλα νταλλα με τον κύκλο;; 

αλλα αφου δεν επεσε θερμοκρασια δεν μιλαμε για περιοδο....βρε μηπως ειναι καφε εμφυτευσης;; κανε υπομονη ως το βραδακι να δουμε πως θα εξελιχθει!!!

 

Βασικά λυμπιζομαι το ποτό τώρα γιατί έχω κ κάτι νεύρα.αν δω κόκκινο μέχρι το βράδυ παίρνω το μπουκαλι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εντωμεταξυ είμαι με δέκατα έχω ξεχαρβαλωσει είμαι ένα ερειπιο έχω αποδιοργανώσει ορμονικά 37 και περίοδος;;;;τι έχω;;;;

Βασικά λυμπιζομαι το ποτό τώρα γιατί έχω κ κάτι νεύρα.αν δω κόκκινο μέχρι το βράδυ παίρνω το μπουκαλι

Αχχχχχχ να σου πω κάτι δεν θα σκέφτεσαι την περίοδο και επίσης ξερεις καλα οτι πολλές γυναίκες στις αρχές έχουν καφε.αρα εχουμε ελπιδες και αν παει στραβα το πράγμα στειλε μηνυμ να τα πιούμε μαζί.μην ανησυχεις για τιποτα χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Αχχχχχχ να σου πω κάτι δεν θα σκέφτεσαι την περίοδο και επίσης ξερεις καλα οτι πολλές γυναίκες στις αρχές έχουν καφε.αρα εχουμε ελπιδες και αν παει στραβα το πράγμα στειλε μηνυμ να τα πιούμε μαζί.μην ανησυχεις για τιποτα χαχαχ

Ναι θα βάλουμε κατευθείαν σφηνάκι.ειχα τέτοιο φαινόμενο σε εγκυμοσύνη.ουυυ και πόσες φορές αίμα στην ωορηξια...σε δύο από τις τέσσερις εγκυμοσύνες είχα καφέ σταγόνα.οι τρεις δεν πήγαν βέβαια καλά.μη φανταστείς είμαι πολυτεκνη

Κορίτσια όποτε μου έρχεται περίοδος πιάνω δουλειές.αλλη φορά πήρα έβαψα το σπίτι άλλες φορές Τούμπα τις αποθήκες,μετά από αποξεση ακριβώς μια μέρα μετά να πετάω τσουβαλια πράγματα σαν τρελή.αν δεν κάνω δεν την παλεύω.παρακαλαω τον δικό μου να μου παίρνει μπογιές κ εργαλεία να φτιάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εντωμεταξυ είμαι με δέκατα έχω ξεχαρβαλωσει είμαι ένα ερειπιο έχω αποδιοργανώσει ορμονικά 37 και περίοδος;;;;τι έχω;;;;

Βασικά λυμπιζομαι το ποτό τώρα γιατί έχω κ κάτι νεύρα.αν δω κόκκινο μέχρι το βράδυ παίρνω το μπουκαλι

Θα συμφωνήσω με τη συνονόματη που στο απαγορευσε....μεχρι να έρθει αιμα ποτό γιοκ...εγω εκοψα και ζαχαρη και αλάτι τωρα στην προσπάθεια...τι θυσίες κανουμε οι μελλοντικές μανουλες...χαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...