Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Τι να κανω η μαύρη.περιοδος με έρχεται.και είναι κ ο άλλος μπουρινιασμενος που δεν του κατσα τρεις μέρες κ θα θέλει να με κάνει με περίοδο.κλαμα

Ήρθες στην χειρότερη φάση.περιμενω περίοδο χαχαχαχχαχα.πλακα κάνω καλωσηρθες.ωραια τα συμπτώματα.καλυτερα περίμενε μέρα περιόδου κ κάνε τεστ.να μην σου βγει ψευδώς αρνητικό.καλη επιτυχία.μαζι περιμεναμε.

Ευχαριστώ πολύ για το καλοσωρισμα, ακόμα μην είσαι σίγουρη απ ότι έμαθα εδώ μέσα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Αχχ αυτό περιμένω σας έχω διαβάσει κ κρατιέμαι πλάκα κάνεις 9 μέρες τώρα το χω στο συρτάρι και το βλέπω κ με βλέπει το τεστακι.  Θα πάρω κ εγώ του κιλού την άλλη φορά, ίσως βέβαια καλό κάνει το ακριβό το λυπάμαι το 10ευρω και κρατιεμαιιι 

Just now, Evouska said:

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου!

Μπηκες στο τυχερό θέμα άρα αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός σου!!!❤❤

Εννοείται ότι θα είμαστε εδώ να τα λέμε για οποιοδήποτε άγχος έχεις! 

Just now, vasiliki2020 said:

Μακαρι κοριτσι να είναι ο τυχερός σου μήνας και επίσης και εγω και ολα τα κοριτσια καταλαβαίνουμε την αγωνία σου

Ευχαριστώ πάρα πολύ, πραγματικά με συγκινεί η αλληλεγγύη σας, είτε αρνητικά είτε θετικά αποτελέσματα έχω θα προσπαθήσω κ εγώ να σας μεταδώσω θετική ενέργεια, θα είμαστε εδώ να το παλεύουμε εχω και ιστορίες να μοιραστώ μαζί σας από κοντινά μου άτομα τα οποία προσπαθούσαν καιρό και τα κατάφεραν. Γι αυτό έχω ελπίδα για όλες μας!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. κ εμείς εδώ κ μια βδομάδα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες ξανά!! Δεύτερος μήνας προσπαθειών κ ελπίζουμε σε ένα καλό αποτέλεσμα. Το κακο μενα είναι ότι δουλεύω σε σούπερ μάρκετ κ είμαι στα ψυγεία οπότε κάθε φορά που φτάνω στις γόνιμες μέρες κ μετά φοβάμαι (μην τυχων κ έχω πιάσει κ σηκωνω, τις κούτες που σηκωνω το σκύψιμο..) κ συμβεί κάτι ααααν τυχων έχω πιάσει η πιάνω... Τι να πω!! Συγχαρητήρια για τα κορίτσια!! Με το καλό εύχομαι να πάνε ολα τέλεια!!!

Κοριτσάκι μου είναι δύσκολη η δουλειά σου! Θα μπορούσες να ζητησεις βοήθεια αν δουλεύεις με κάποιον άλλον,  πες ότι πονάει το χέρι σου στην χειρότερη!! Α επίσης προσπάθησε όταν σκύβεις να σκύβεις με τα γόνατα λυγισμένα  όσο μπορείς  για να μην επιβαρύνεις  τη μέση σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Καλησπέρα κορίτσια.. κ εμείς εδώ κ μια βδομάδα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες ξανά!! Δεύτερος μήνας προσπαθειών κ ελπίζουμε σε ένα καλό αποτέλεσμα. Το κακο μενα είναι ότι δουλεύω σε σούπερ μάρκετ κ είμαι στα ψυγεία οπότε κάθε φορά που φτάνω στις γόνιμες μέρες κ μετά φοβάμαι (μην τυχων κ έχω πιάσει κ σηκωνω, τις κούτες που σηκωνω το σκύψιμο..) κ συμβεί κάτι ααααν τυχων έχω πιάσει η πιάνω... Τι να πω!! Συγχαρητήρια για τα κορίτσια!! Με το καλό εύχομαι να πάνε ολα τέλεια!!!

Ωω καλή επιτυχία!! Ευκαιρία να πω μια από τις περιπτώσεις μου γνωρίζω, φίλη μου παντρεύτηκε μικρή πολλά χρόνια δεν κατάφερνε να πιάσει, ώσπου κ το πήρε απόφαση.δούλευει σε εργοστάσιο με πόστο που σήκωνε βαρύ, με πολλή ζέστη κλπ, πήγε διακοπές ήπιε χορεψε σε γάμο και κορίτσια είχε και περίοδο είναι δυνατόν!! Πέρασε το τρίμηνο χωρίς να το καταλάβει κ Πάρ όλα αυτά γέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι πριν λίγους μήνες!! Προσπάθησε να προσέχεις, αλλά μην έχεις έξτρα ανγχος γ αυτό τον λόγο έχω καταλάβει πως μόνο αυτό είναι επιβάρυνση τελικά! 

Just now, *Vasoula said:

Καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσι μου!!!ελπιζω ο πρώτος σου μηνας να είναι και ο τυχερός σου!!!

Ναι το σωμα μας τρελαίνετε λιγο την πρώτη φορά στις ελευθερες αλλα τι να κάνει και αυτό?αλλιώς είχε μάθει...χαχαχαχχα

Τα συμπτωματα σου είναι υπέροχα και εγω θα  σου ευχηθώ να ειναι εγκυμοσυνης....αρα περιμένεις Δευτέρα ε?

Ε μα όπως αστειεύομαι κιωλας ήμουν παρθένα πριν απο αυτό χαχα λογικό να είναι και ορμονικο το όλο θέμα με τα συμπτώματα, Κυριακή περιμένω σύμφωνα με την εφαρμογή που έχω στο κινητό κ έγινε ακριβώς στο αυγό της εφαρμογής πάντα, αν δω ότι περνάει καιρός θα αρχίσω να παρακολουθώ ωοριξια με αυτά τα μέσα που διάβασα εδώ. Πρέπει σιγά σιγά γιατί σε μας συχνή επαφή δεν παιζει λόγω δουλειάς του σνιφ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

@Emilly τι γινεται;;; Εμεινε καφε ;;; 

Αύριο το πρωί θα τρέξει ποτάμι.εχω κ πόνο στην μήτρα κ μέση.μονο μια σταγόνα ήταν προς το παρόν.και καθαρό χαρτί στο σκούπισμα.μαλλον σήμερα δεν κατεβαίνει κάτι άλλο.αυριο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Αύριο το πρωί θα τρέξει ποτάμι.εχω κ πόνο στην μήτρα κ μέση.μονο μια σταγόνα ήταν προς το παρόν.και καθαρό χαρτί στο σκούπισμα.μαλλον σήμερα δεν κατεβαίνει κάτι άλλο.αυριο 

Σου εύχομαι το πρωί να σηκωθείς και να είσαι πιο καθαρή κ από το άσπρο πανί

Χαχαχαχα

Και μεταααααα να μας τρελάνεις

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Κορίτσια μου Καλησπέρα, Σας έχω μάθει τόσο καλά γιατί σας διαβάζω από την αρχή αυτού του θέματος, Μοιράστηκα τις αγωνίες σας και σας έστελνα θετική ενέργεια, Πήρα την απόφαση επιτέλους να σας γράψω γιατί έφτασα στα μηνύματα σας την σημερινή μέρα καιιιι? χμμμ τι θα γίνει παρακάτω? έχω αγωνία για όλες σας, είναι σαν να έβλεπα ταινία και μου την έκοψαν στην μέση :) . Εννοείται ότι συμπάσχω, όσον αφορά εμένα είμαι 33 ο άντρας μου (μελλοντικός ανβληθηκε φυσικα :) )  40 και επιτέλους για πρώτη φορά είχαμε επαφή ελευθερα, το θέλουμε το φασολάκι όπως λέμε χρόνια πριν αλλά είχαμε τόσο δύσκολες εργασίες που δεν μπορούσαμε ούτε σαν σκέψη, επιτέλους που αν κ πάλι οι καταστάσεις δεν ευνοούν λόγο κορωνοιου έμεινα άνεργη εγώ, (ίσως βγει σε καλό) βάλαμε μπρος . Στις 6/9 είχαμε επαφή και από τότε έχω συμπτώματα τσιμπιματα και πρησμένη κοιλια και από προχθές συχνοουρια. Ξέρω είμαι πολύ αρχή στις προσπάθειες, είναι συμπτώματα κ περιόδου κ ωοριξιας απλά ήθελα να τα πω κ εγώ κάπου να μοιραστώ τις αγωνίες μου, τρεις κ λίγο πάω τουαλέτα να μην μου έρθει η ακατανομαστη. Υπάρχει περίπτωση να τρελάθηκε το σώμα μου επειδή έκανα πρώτη φορά ελεύθερα? οιμεε . Συγγνώμη για το κατεβατό αλλά σας τα πα μαζεμένα, Δεν περνάν οι ώρες δεν περνάν οι μέρες 3 έμειναν... για να κάνω τεστ που εννοείται έχω αγοράσει χεχε αχ πως κρατιέμαι.. Αυτά εδώ θα μαι κ θα συμμετέχω στις προσπάθειες μας Καλή μας τύχη!!! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας!!! Σε νιωθω... είναι διαφορετική η αγωνία του πρώτου μήνα προσπαθειών!! Και εγώ είχα τέτοιου είδους συμπτώματα τον προηγούμενο μήνα και μάλλον κατέληξα στο συμπέρασμα ότι το σώμα "τρελαίνεται " λόγω των ελεύθερων επαφών!! Παρ' όλα αυτά σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!!

Just now, Maria92 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας!!! Σε νιωθω... είναι διαφορετική η αγωνία του πρώτου μήνα προσπαθειών!! Και εγώ είχα τέτοιου είδους συμπτώματα τον προηγούμενο μήνα και μάλλον κατέληξα στο συμπέρασμα ότι το σώμα "τρελαίνεται " λόγω των ελεύθερων επαφών!! Παρ' όλα αυτά σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!!

Επίσης, να προσθέσω ότι και εγώ είμαι άνεργη πλέον και συμφωνώ στο ότι ίσως βγει σε καλό!!! Μακάρι κορίτσι μου να δούμε σύντομα θετικό τεστακι!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Σου εύχομαι το πρωί να σηκωθείς και να είσαι πιο καθαρή κ από το άσπρο πανί

Χαχαχαχα

Και μεταααααα να μας τρελάνεις

Μπα πονάω κ πήρα παυσίπονο να μην νιώθω ότι μου ρχεται περίοδος.λοιπον μου ρθε πριν λέω καλά αυτή η elidir έχει εκατό τεστ θετικά κ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.καλε πάνε για χοριακη Δευτέρα.και μετά να πάρεις τον γιατρό σου κ σε δύο τρεις μέρες μια δεύτερη κ προγεστερόνη κλπ.ξεκινα.σου είπα.εγκυος είσαι.βοηθησε πολύ η Σαλπιγγογραφια.ισως κ ψυχολογικό.οταν σου λένε όλα καλά βοηθάει κ στην αυτοπεποίθηση κ λες τώρα θα το πιάσω.αντε πηγαινε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 said:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας!!! Σε νιωθω... είναι διαφορετική η αγωνία του πρώτου μήνα προσπαθειών!! Και εγώ είχα τέτοιου είδους συμπτώματα τον προηγούμενο μήνα και μάλλον κατέληξα στο συμπέρασμα ότι το σώμα "τρελαίνεται " λόγω των ελεύθερων επαφών!! Παρ' όλα αυτά σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι είμαι σχεδόν σίγουρη ότι το σώμα μου "τρελάθηκε" λόγω των ελεύθερων επαφών ή κλασικά επειδή το θέλω πολύ κ έχω την ιδέα ότι επιτέλους έγινε παίζει παιχνίδια το μυαλό μου. Μπαίνω συνειδειτα σε έναν "αγώνα" που ξέρω ότι θα κρατήσει πολύ αλλά είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους προσπαθούμε, έστω να έχω αυτήν την άπειρο ελάχιστη ελπίδα του αποτελέσματος μου αρκεί. Τα προηγούμενα χρόνια μόνο λαχταρουσα τώρα ελπίζω κιωλας, έχει και την μαγεία της αυτή η αγωνία :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μπα πονάω κ πήρα παυσίπονο να μην νιώθω ότι μου ρχεται περίοδος.λοιπον μου ρθε πριν λέω καλά αυτή η elidir έχει εκατό τεστ θετικά κ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.καλε πάνε για χοριακη Δευτέρα.και μετά να πάρεις τον γιατρό σου κ σε δύο τρεις μέρες μια δεύτερη κ προγεστερόνη κλπ.ξεκινα.σου είπα.εγκυος είσαι.βοηθησε πολύ η Σαλπιγγογραφια.ισως κ ψυχολογικό.οταν σου λένε όλα καλά βοηθάει κ στην αυτοπεποίθηση κ λες τώρα θα το πιάσω.αντε πηγαινε.

Όχι εγώ δε το πιστεύω ακόμα 

Δεν έχω αυτό το feeling βρε παιδί μου 

Μάλλον επειδή την έχω πατήσει γ αυτό 

Άσε να περιμένω λίγο ακόμα 

Να έρθουν οι μέρες πιο κοντά στην περίοδο (,που να μην της πω τίποτα για βλαμμένη ) μπας κ έχω και κάνα σύμπτωμα 

Να νιώσω ένα φτερούγισμα κάτι 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι είμαι σχεδόν σίγουρη ότι το σώμα μου "τρελάθηκε" λόγω των ελεύθερων επαφών ή κλασικά επειδή το θέλω πολύ κ έχω την ιδέα ότι επιτέλους έγινε παίζει παιχνίδια το μυαλό μου. Μπαίνω συνειδειτα σε έναν "αγώνα" που ξέρω ότι θα κρατήσει πολύ αλλά είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους προσπαθούμε, έστω να έχω αυτήν την άπειρο ελάχιστη ελπίδα του αποτελέσματος μου αρκεί. Τα προηγούμενα χρόνια μόνο λαχταρουσα τώρα ελπίζω κιωλας, έχει και την μαγεία της αυτή η αγωνία :)

Δεν είναι απόλυτο ότι θα κρατήσει πολύ βρε κορίτσι μου 

Είναι πολύ νωρίς να αγχώνεσαι 

Απόλαυσε το ..ξακι 

Και θα έρθει 

Θα δεις

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Μπα πονάω κ πήρα παυσίπονο να μην νιώθω ότι μου ρχεται περίοδος.λοιπον μου ρθε πριν λέω καλά αυτή η elidir έχει εκατό τεστ θετικά κ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.καλε πάνε για χοριακη Δευτέρα.και μετά να πάρεις τον γιατρό σου κ σε δύο τρεις μέρες μια δεύτερη κ προγεστερόνη κλπ.ξεκινα.σου είπα.εγκυος είσαι.βοηθησε πολύ η Σαλπιγγογραφια.ισως κ ψυχολογικό.οταν σου λένε όλα καλά βοηθάει κ στην αυτοπεποίθηση κ λες τώρα θα το πιάσω.αντε πηγαινε.

Καλά εγώ ακόμα κ με περίοδο θα ελπίζω αχαχχα μη σταματάς κ εσυ όπως είπα πιο πάνω κ η φίλη μου είχε περίοδο τους πρώτους μήνες αλλά και η μαμά μου είχε τους δύο πρώτους μήνες στην αδερφή μου! Τα σώματα μας είναι ικανά γι όλα! Καλέ ναι τι αγωνία είναι αυτή που μας άφησε!! Είναι ένας λόγος που ξεκίνησα να γράφω χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι εγώ δε το πιστεύω ακόμα 

Δεν έχω αυτό το feeling βρε παιδί μου 

Μάλλον επειδή την έχω πατήσει γ αυτό 

Άσε να περιμένω λίγο ακόμα 

Να έρθουν οι μέρες πιο κοντά στην περίοδο (,που να μην της πω τίποτα για βλαμμένη ) μπας κ έχω και κάνα σύμπτωμα 

Να νιώσω ένα φτερούγισμα κάτι 

Δεν είναι απόλυτο ότι θα κρατήσει πολύ βρε κορίτσι μου 

Είναι πολύ νωρίς να αγχώνεσαι 

Απόλαυσε το ..ξακι 

Και θα έρθει 

Θα δεις

 

Φτερούγισμα στην ψυχή ελπίζω να εννοείς χαχαχαxa.γιατι στην κοιλιά σε τέσσερις μήνες περίμενε.στον γιο μου Μπηκα στον πέμπτο για να το νιώσω.ο άντρας μου δεν ήταν πολύ εκφραστικός στην εγκυμοσύνη μου.δεν καθόταν να χαϊδεύει κοιλιά κ τέτοια.παω Γερμανία στην αδερφή μου κ κάθεται κ μιλάει στην κοιλιά μου.κ αρχίζει το μωρό να κοπανιεται.κλαμα που έριξα δεν φαντάζεσαι..δεν θα το ξεχάσω ποτέ.κ μετά με τρελανε στην σβούρα.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλά εγώ ακόμα κ με περίοδο θα ελπίζω αχαχχα μη σταματάς κ εσυ όπως είπα πιο πάνω κ η φίλη μου είχε περίοδο τους πρώτους μήνες αλλά και η μαμά μου είχε τους δύο πρώτους μήνες στην αδερφή μου! Τα σώματα μας είναι ικανά γι όλα! Καλέ ναι τι αγωνία είναι αυτή που μας άφησε!! Είναι ένας λόγος που ξεκίνησα να γράφω χαχα

Να σου πω από τότε που μπήκα εδώ όχι ότι δεν λυπάμαι κάθε φορά που έρχεται αλλά κυλάει πολύ όμορφα ο μήνας.παντα έχουμε ένα κορίτσι να περιμένει κ χαιρόμαστε με καλά νέα κ ελπίζουμε....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλά εγώ ακόμα κ με περίοδο θα ελπίζω αχαχχα μη σταματάς κ εσυ όπως είπα πιο πάνω κ η φίλη μου είχε περίοδο τους πρώτους μήνες αλλά και η μαμά μου είχε τους δύο πρώτους μήνες στην αδερφή μου! Τα σώματα μας είναι ικανά γι όλα! Καλέ ναι τι αγωνία είναι αυτή που μας άφησε!! Είναι ένας λόγος που ξεκίνησα να γράφω χαχα

Και εγώ για αυτό ξεκίνησα να γράφω γιατί ο δικός μου σύζυγος ούτε λίγο ούτε πολύ δε θέλει να το συζητάμε γιατί δε θέλει να αγχωνομαστε και για αυτό!!! Εδώ έβρισκα παρηγοριά αρχικά διαβάζοντας τα σχόλια των κοριτσιών και πλέον μοιράζομαι και εγώ την αγωνία μου ως μέλος πια !!! Σας ευχαριστώ όλες για την συντροφιά και τη θετική ενέργειά σας!!! 

  • Μου αρέσει 6

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Φτερούγισμα στην ψυχή ελπίζω να εννοείς χαχαχαxa.γιατι στην κοιλιά σε τέσσερις μήνες περίμενε.στον γιο μου Μπηκα στον πέμπτο για να το νιώσω.ο άντρας μου δεν ήταν πολύ εκφραστικός στην εγκυμοσύνη μου.δεν καθόταν να χαϊδεύει κοιλιά κ τέτοια.παω Γερμανία στην αδερφή μου κ κάθεται κ μιλάει στην κοιλιά μου.κ αρχίζει το μωρό να κοπανιεται.κλαμα που έριξα δεν φαντάζεσαι..δεν θα το ξεχάσω ποτέ.κ μετά με τρελανε στην σβούρα.

Να σου ζήσει τ αντράκι σου 

Να τον καμαρώνεις 

Ναι πάντως στη ψυχή εννοώ το φτερούγισμα 

Έδειξα και του άντρα μου τα τεστ 

Φαντάσου ούτε αυτός τα πιστεύει 

Βλέπει τις γραμμές αλλά δε το πιστεύει 

Μου λέει εγώ θέλω να δω ένα τεστ που η γραμμή ν κάνει μπαμ 

Αλλιώς δε πιστεύω άρα κ εγώ προσγειωμένη μαζί του

Για να μη μου ρθει βαριά η αρνητική χοριακη κατάλαβες;;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Να σου ζήσει τ αντράκι σου 

Να τον καμαρώνεις 

Ναι πάντως στη ψυχή εννοώ το φτερούγισμα 

Έδειξα και του άντρα μου τα τεστ 

Φαντάσου ούτε αυτός τα πιστεύει 

Βλέπει τις γραμμές αλλά δε το πιστεύει 

Μου λέει εγώ θέλω να δω ένα τεστ που η γραμμή ν κάνει μπαμ 

Αλλιώς δε πιστεύω άρα κ εγώ προσγειωμένη μαζί του

Για να μη μου ρθει βαριά η αρνητική χοριακη κατάλαβες;

Καλή η στάση σου.αν κ δεν θα απογοητευτείς αυτή την φορά.ευχαριστω για τις ευχες.ερχονται κ τα δικά σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...