Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama said:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι η μέρα που θα κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα!! Ευχηθειτε μου να πάνε όλα καλά.. έχω μεγάλο άγχος!!!

Καλημέρα κορίτσι σου εύχομαι καλή επιτυχία....κοίτα να είσαι χαλαρή και ήρεμη...σκέψου μόνο θετικά....σκέψου ότι το σπορακι θα μπει σήμερα στην κοιλίτσα σου και σε 9 μήνες θα έχεις  ένα μωράκι....Όχχχχχ....

Just now, Τονιαα said:

Καλημέρα κορίτσι σου εύχομαι καλή επιτυχία....κοίτα να είσαι χαλαρή και ήρεμη...σκέψου μόνο θετικά....σκέψου ότι το σπορακι θα μπει σήμερα στην κοιλίτσα σου και σε 9 μήνες θα έχεις  ένα μωράκι....Όχχχχχ....

Οχ μωρέ μπερδεύτηκα νόμιζα ότι θα πήγαινες για σπερμαεγχυση...Χιχιχι...καλή επιτυχία κορίτσι και μην αγχώνεσαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 

Δεν πολυ φαινεται στη φωτο. Ποτε δεν περιμενεις ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! @ΒαλεντιναΧ η αχνή δεν σημαίνει θετικό?:D

Πώς βλέπουμε τις εικόνες βρε κορίτσια? εμένα δεν μου εμφανίζει κάτι.. 

Α νομίζω το βρήκα.. όντως είναι πολύ αχνή, αλλα κάτι φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 

Καλημερααααααααα....για θετικό το βλέπω!!!!!

Just now, kons27 είπε:

Καλημερααααααααα....για θετικό το βλέπω!!!!!

Δεν μπορείς να πας να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Δεν πολυ φαινεται στη φωτο. Ποτε δεν περιμενεις ;;;;;;

 

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα! @ΒαλεντιναΧ η αχνή δεν σημαίνει θετικό?:D

Πώς βλέπουμε τις εικόνες βρε κορίτσια? εμένα δεν μου εμφανίζει κάτι.. 

Α νομίζω το βρήκα.. όντως είναι πολύ αχνή, αλλα κάτι φαίνεται!

 

Just now, kons27 είπε:

Καλημερααααααααα....για θετικό το βλέπω!!!!!

Δεν μπορείς να πας να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη??

Ευτυχώς έχω φαρμακείο στο άλλο τετραγωνο το έδειξα στην φίλη μου την φαρμακοποιό και με είπε είναι θετικό....πήρα το early predictor που είναι ως έξι μέρες πριν την περίοδε είπε και τώρα να το κάνω θα δείξει αλλά εγώ θα κρατήσω λίγο τα τσισα για κάνα τρίωρο και θα το κάνω ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι η μέρα που θα κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα!! Ευχηθειτε μου να πάνε όλα καλά.. έχω μεγάλο άγχος!!!

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου! Επίσης φοβερή σύμπτωση που σήμερα πάει και ο δικός μου ο οποίος έχει επίσης κιρσοκηλη!

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

 

 

Ευτυχώς έχω φαρμακείο στο άλλο τετραγωνο το έδειξα στην φίλη μου την φαρμακοποιό και με είπε είναι θετικό....πήρα το early predictor που είναι ως έξι μέρες πριν την περίοδε είπε και τώρα να το κάνω θα δείξει αλλά εγώ θα κρατήσω λίγο τα τσισα για κάνα τρίωρο και θα το κάνω ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!

Ααα! Είναι θετικό εννοείται! Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι η μέρα που θα κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα!! Ευχηθειτε μου να πάνε όλα καλά.. έχω μεγάλο άγχος!!!

ωωω καλη επιτυχια κοριτσι μου!!εύχομαι όλα να είναι τέλεια!!!η Παναγία να ειναι κοντα σας!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kelly_V είπε:

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου! Επίσης φοβερή σύμπτωση που σήμερα πάει και ο δικός μου ο οποίος έχει επίσης κιρσοκηλη!

Ααα! Είναι θετικό εννοείται! Συγχαρητήρια!

Εγώ συνεχίζω να κρατάω μικρό καλάθι γιατί δεν αισθάνομαι καθόλου τίποτα ώστε να πω μπορεί και να είμαιθα προσπαθήσω να την ξαναβάλω την φοτο μπας και φανεί καλύτερα

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 

καλημερα!!!είναι θετικο ,πηγαινε για χοριακη ετσι ηταν κ μενα κ ειχα 76 συν χοριακή !!!ημουν σιγουρη!!!είδες κ με μια επαφη μια χαρα μένεις!!

συγχαρητήρια!!!!!:x


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι η μέρα που θα κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα!! Ευχηθειτε μου να πάνε όλα καλά.. έχω μεγάλο άγχος!!!

Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι!!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 

Καλημερα! Δυστυχώς κι εγώ από το κινητό δεν την βλέπω την φωτογραφία καλά... αλλά αν εσυ βλέπεις άχνη γραμμή είσαι σίγουρα έγκυος . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

 

Ευτυχώς έχω φαρμακείο στο άλλο τετραγωνο το έδειξα στην φίλη μου την φαρμακοποιό και με είπε είναι θετικό....πήρα το early predictor που είναι ως έξι μέρες πριν την περίοδε είπε και τώρα να το κάνω θα δείξει αλλά εγώ θα κρατήσω λίγο τα τσισα για κάνα τρίωρο και θα το κάνω ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!

αυτό πηγα να σ πω οτι μετα εκανα την ίδια μέρα είχα κάνει κανονικο και ηταν θετικο κανονικο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...