Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eternity είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

      Καλησπέρα! Καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά σου. Η πρόσφατη προσωπική μου εμπειρία είναι άμεσα συνεδεμένη με την οιστραδιόλη. Δύο εμβρυομεταφορές ακυρώσαμε γιατί ήταν ανεβασμένη η τιμή, 87 και 110. Τελικά ξεκίνησα arvecap για καταστολή γιατί δεν πήγαινε άλλο. Τώρα ήρθε η ώρα και θα προχωρήσω με ακριβώς την ίδια τιμή που έχεις κι εσύ, 67!! Ο γιατρός που με παρακολουθεί στη μονάδα μου είπε ότι το επιθυμητό είναι μέχρι 60, ωστόσο δεν είδαμε κύστη σε υπέρηχο οπότε έκρινε ότι το 67 είναι οκ. Εμπιστεύσου τον γιατρό σου και τις οδηγίες του. Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά ❤

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Έμενα θέλει δεύτερο αλλά θέλει κ να μη κουραστεί! Ε δεν κολλάνε αυτά τα δύο αγόρι μου!!!!! 

Και στο πρώτο εγώ τον πίεσα καλέ το έτρωγα τα αυτιά κάνα εξάμηνο

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Α και εμένα εννοείται είναι που δουλεύει 7-7 και μετά έρχεται τρώει βλέπει λίγο την μικρή και θέλει να πάει και για ύπνο....αφού είπε η δουλειά μου τελειώνει μόλις μείνεις έγκυος

Ωχ θεε μου τι τραβάμε!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Olia s. είπε:

@*ζουζουνα*!!! Ακόμα όχι, ποσά κανείς την μέρα ένα η δυο; Καλό είναι να κανείς ένα το πρωί ένα το απογευματάκι για να βρεις ακριβώς την ωορρηξία! Νομίζω κοντεύεις! Εγώ κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα... ήρθε πιο νωρίς περίμενα κανονικά την Κυριακή, δεν είχαμε και πολλές ελπίδες... Ας ελπίσουμε ο επόμενος μήνας να είναι τυχερός!!! 

νομίζω κ εγω ειμαι στο τσακ οτι κοντεύει το θετικο...2 την ημερα κανω ,απλα σήμερα έκανα το 1ο στις 3 κ λέω το αλλο στις 7 .συνηθως το πρωι δεν ηταν πολυ ανεβασμένη η ορμόνη ενω το απογευμα είναι πιο πολυ.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Ειμαι στην 22η μερα σημερα. Βεβαια υπολογιζω απο τη μερα που ειδα καφε στην προηγουμενη περιοδο γιατι η ροη αρχισε 2-3 μερες μετα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Έμενα θέλει δεύτερο αλλά θέλει κ να μη κουραστεί! Ε δεν κολλάνε αυτά τα δύο αγόρι μου!!!!! 

Ναι και εμενα τα ιδια...και οταν του εξηγησα μου ειπε ναι εχεις δικιο απλα πριν 10 χρονια σχεδον με τον κρινο το επιασες...ε γλυκε μου περασε και μια δεκαετια...ελεος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

νομίζω κ εγω ειμαι στο τσακ οτι κοντεύει το θετικο...2 την ημερα κανω ,απλα σήμερα έκανα το 1ο στις 3 κ λέω το αλλο στις 7 .συνηθως το πρωι δεν ηταν πολυ ανεβασμένη η ορμόνη ενω το απογευμα είναι πιο πολυ.

Ναι, καντο έτσι και θα το βρεις σίγουρα!! Καλή επιτυχία!! Και με ένα θετικό τεστακι εγκυμοσύνης!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Θεωρω οτι ειναι ξεκαθαρο θετικο. Εγω που ελεγα παραπανω οτι ηταν αχνη η δευτερη γραμμη ηταν τονους πιο ανοιχτη.

οκ θα δω κ το απογευμα κ θα σας πω...συνηθως στο θετικό φαίνονται και οι 2 γραμμές μπαμ. εδώ εμφανίστηκε γρήγορα αλλα οχι μπαμ,θα δω.επαφη θα εχω το βραδυ ετσι κι αλλιως,ειχα κ εχθες

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Ναι και εμενα τα ιδια...και οταν του εξηγησα μου ειπε ναι εχεις δικιο απλα πριν 10 χρονια σχεδον με τον κρινο το επιασες...ε γλυκε μου περασε και μια δεκαετια...ελεος

Μόνο για τη δουλειά ξεσκιζονται! Εμένα περίμενε αμέσως όπως το πρώτο κ τώρα σου λέει τι; αυτά θα έχουμε κάθε μήνα;;; 

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εσάς που έχετε επαφές κάθε μέρα ναι και για σένα μιλάω @Emilly πολύ σας ζηλεύω να ξέρετε

Έστω κάθε μέρα στις γόνιμες

Μωρέ κ μέρα παρά μέρα βολεύομαι εγώ! Είμαι βολικός ανθρώπος!!! Χαχχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μόνο για τη δουλειά ξεσκιζονται! Εμένα περίμενε αμέσως όπως το πρώτο κ τώρα σου λέει τι; αυτά θα έχουμε κάθε μήνα;;; 

Μωρέ κ μέρα παρά μέρα βολεύομαι εγώ! Είμαι βολικός ανθρώπος!!! Χαχχαχ

Καλά εννοειται αλλά ούτε καν αν του το πω θα φύγει από το σπίτι θα κοιμάται στην δουλεια

  • Χαχα 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

οκ θα δω κ το απογευμα κ θα σας πω...συνηθως στο θετικό φαίνονται και οι 2 γραμμές μπαμ. εδώ εμφανίστηκε γρήγορα αλλα οχι μπαμ,θα δω.επαφη θα εχω το βραδυ ετσι κι αλλιως,ειχα κ εχθες

Νομίζω πως περνει να σκουρηνει και άλλο....ίσως το απόγευμα ή αύριο το πρωί να είναι πιο σκούρο....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν εκανα παλι τεστ ειναι αρκετα εντονη αλλα δεν ξερω αν πιάνεται θετικο.θα την βάλω στο προφίλ μου ...θα κάνω αλλα ενα στις 7 να δω

Ζουζουνα μου θετικό το κόβω....ξεκίνα επαφές από σήμερα!!και αυριο και μεθαύριο!!!και σε 15 μερες μια τόσο έντονη γραμμη σε τεστ εγκυμοσύνης!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν παραπονιέται γιατί είναι αρχή.. βέβαια δεν έχουμε επαφή κάθε μέρα εννοείται.. μου λέει το άλλο όμως.. να προσπαθήσουμε από Ιανουάριο και μετά, για να μην βγει καλοκαίρι και δεν μπορεί να γιορτάζει τα γενέθλιά του με τους φίλους του:rolleyes: (το μωρό εννοώ)

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Νομίζω πως περνει να σκουρηνει και άλλο....ίσως το απόγευμα ή αύριο το πρωί να είναι πιο σκούρο....

κ εγω ετσι νομιζω λιγο ακομα υελει,ελπίζω να μην κατέβει τπτ η ορμόνη παλι...θα κάνω κ στις 7 κ μετα  το μεσημερι νωρίς αυριο

Just now, *Vasoula είπε:

Ζουζουνα μου θετικό το κόβω....ξεκίνα επαφές από σήμερα!!και αυριο και μεθαύριο!!!και σε 15 μερες μια τόσο έντονη γραμμη σε τεστ εγκυμοσύνης!!!:wub:

χαχα καλε κακώς ολο το μηνα, ειχα ξανει εχθες θα εχω κ σήμερα σιγουρα μπορει κ αυριο.σε ευχαριστώ για την ευχή!μακάρι!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...