Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, marmelady είπε:

Ή πρεπει ολες να ακολουθησουμε την τακτικη της Emily...Καθε μερα!Ελα ομως που εμεις δεν ειμαστε τοσο φλογεροι.... βρε αδερφε δεν μπορω να κανω αυτη τη δουλεια ολο τον μηνα!!!Δεν λεω καλο το αθλημα αλλα προσωπικα τοσο συχνα για εμενα με δουλεια, δουλειες σπιτιου, παιδι κτλ ειναι βαρεα και ανθυγιεινα!!Ασε που ουτε ο συζυγος θελει καθε μερα,αφου τις προαλλες που του ειπα για την ερευνα που αναφεραμε εδω οτι δηλαδη νεες ερευνες λενε οτι καθε μερα πρεπει για να ανανεωνεται το υλικο συνεχεια, μου απαντησε "χαζομαρες την δευτερη μερα σερι ειναι σκετο νερο"! Οποτε εγω επενδυω στα τεστ!χαχαχ!!

Αααα ο δικός μου όταν του το είπα είπε το αλλο: την πρώτη φορά έμεινες ενώ κάναμε οπότε να ναι....είχαμε 10επαφες εκείνο τον μήνα έτσι λέει θα κάνουμε και τώρα χαχαχχα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Αααα ο δικός μου όταν του το είπα είπε το αλλο: την πρώτη φορά έμεινες ενώ κάναμε οπότε να ναι....είχαμε 10επαφες εκείνο τον μήνα έτσι λέει θα κάνουμε και τώρα χαχαχχα

Καλέ εμένα τι λέει χθες; νταξει μη τρελαθούμε κιόλας, να το πάμε χαλαρά! 

Του λέω μαζί σου αγόρι μου, αλλά πιο χαλαρά από αυτό που κάνουμε (Ζήτημα 3 επαφές στη γόνιμη βδομάδα) δεν υπάρχει. Το επόμενο στάδιο είναι να μη το κάνουμε καν! Κ με κοίταζε σα να λέει βρες σα να έχει δίκιο!!! 

Νταξει προσπαθει να μαζέψει τα κομμάτια του κ αυτός σε κάθε επαφή έτσι κομμάτια που είμαστε. Σήμερα σκέψου ότι σηκώθηκε 3:30 κ θα γυρίσει σπίτι μετά τις 18:00! Παίζει να μου φέρει στο κεφάλι κάνα βάζο αν του πω για επαφή χαχχαχα αλλά εγώ θα το πω!! Κ ας είμαι εγκυος με καρούμπαλο!! 

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

Εμενα οταν του ειπα 3η συνεχομενη μερα πως πρεπει να εχουμε επαφη, μου ειπε ενταξει αλλα αμφιβαλλω αν θα βγαλω τιποτα ...του λεω μη μου λες τετοια φροντισε να εχεις κατι...εστω κατι....χαχαχαχαχα

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Εμενα οταν του ειπα 3η συνεχομενη μερα πως πρεπει να εχουμε επαφη, μου ειπε ενταξει αλλα αμφιβαλλω αν θα βγαλω τιποτα ...του λεω μη μου λες τετοια φροντισε να εχεις κατι...εστω κατι....χαχαχαχαχα

Εμένα έχει ξεκινήσει κ με κοιτάει στραβωμενος! Τύπου αμάν ρε Σοφία δεν είναι κουμπί να το πατήσεις! Μια μέρα δε του λέω κοίταξε να δεις έτσι σκ@τα που είναι τα ωράρια μας δεν γίνεται αλλιώς. Βάλε μια τσόντα τι άλλο να σου πω πια???? Εφτασα κ εγώ στο αμήν! Πόση υπομονή κ ζουζουνισμα πια; έσκασα η γυναίκα! 

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εκανα παλι τεστ ειναι αρκετα εντονη αλλα δεν ξερω αν πιάνεται θετικο.θα την βάλω στο προφίλ μου ...θα κάνω αλλα ενα στις 7 να δω

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu said:

Εμένα έχει ξεκινήσει κ με κοιτάει στραβωμενος! Τύπου αμάν ρε Σοφία δεν είναι κουμπί να το πατήσεις! Μια μέρα δε του λέω κοίταξε να δεις έτσι σκ@τα που είναι τα ωράρια μας δεν γίνεται αλλιώς. Βάλε μια τσόντα τι άλλο να σου πω πια???? Εφτασα κ εγώ στο αμήν! Πόση υπομονή κ ζουζουνισμα πια; έσκασα η γυναίκα! 

Χαχαχα ναι και εγω δεν μπορω να το παιζω καλουλα συνεχεια...ειναι και τα νευρα μας κροσια...ασε που αν τους πουμε οκ δεν πειραζει μετανιωσα για παιδι και χαιρετα το τοσο πολυ σεξ να δεις θα μας τριβονται σαν τα κουταβια...αυτο θα κανω την επομενη...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν εκανα παλι τεστ ειναι αρκετα εντονη αλλα δεν ξερω αν πιάνεται θετικο.θα την βάλω στο προφίλ μου ...θα κάνω αλλα ενα στις 7 να δω

λοιπόν την έβαλα την φωτο περιμενω γνώμες 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Χαχαχα ναι και εγω δεν μπορω να το παιζω καλουλα συνεχεια...ειναι και τα νευρα μας κροσια...ασε που αν τους πουμε οκ δεν πειραζει μετανιωσα για παιδι και χαιρετα το τοσο πολυ σεξ να δεις θα μας τριβονται σαν τα κουταβια...αυτο θα κανω την επομενη...

Στο μικρό όταν προσπαθουσαμε (μια βδομάδα μέρα παρά μέρα κ έπιασε, φαντάσου!!), μου έκανε τον δύσκολο. Έλεγα αυτά τα ωραία νταξει δεν πειράζει άστο.. Ερχοταν μετά ζουζουνιζοντας!!τωρα αν το πω θα πει γιουπιιι με άφησε ήσυχο, πάω για ύπνο χαχαχχαχα!!!! 

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

λοιπόν την έβαλα την φωτο περιμενω γνώμες 

Εγω το βλέπω θετικότατο!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Στο μικρό όταν προσπαθουσαμε (μια βδομάδα μέρα παρά μέρα κ έπιασε, φαντάσου!!), μου έκανε τον δύσκολο. Έλεγα αυτά τα ωραία νταξει δεν πειράζει άστο.. Ερχοταν μετά ζουζουνιζοντας!!τωρα αν το πω θα πει γιουπιιι με άφησε ήσυχο, πάω για ύπνο χαχαχχαχα!!!! 

Εγω το βλέπω θετικότατο!!! 

Και εμένα αν του πω μετάνιωσα θα πάει για ύπνο θα πει μια χαρά γλυτωσα....εγώ τετοια λάθη δεν κάνω...χαχαχχαα

Εμείς τώρα που κοιτάω το ημερολόγιο τρεις επαφές είχαμε μέσα στις γόνιμες μια την πρώτη μέρα μια στην μέση και μια τελευταία μέρα

Και είχε πιασει

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θετικο το βλεπω αλλα δεν εχω εμπειρια σε αυτα. Εγω πηρα της clearblue με την φατσουλα και ειναι ξεκαθαρο. Χαλαω 2 το μηνα ομως γιατι νιωθω πολυ την ωορρηξια μου, ποναω..εκεινη την μερα βλεπω φατσουλα και κανω και 1 την επομενη να δω αν επεσε...αυτα με αγχωνουν ειναι και φτηνα και νομιζω θα εκανα ενα τσουβαλι τεστ το μηνα ενω τα αλλα τα παω με μετρο επειδη ειναι ακριβα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Καλέ εμένα τι λέει χθες; νταξει μη τρελαθούμε κιόλας, να το πάμε χαλαρά! 

Του λέω μαζί σου αγόρι μου, αλλά πιο χαλαρά από αυτό που κάνουμε (Ζήτημα 3 επαφές στη γόνιμη βδομάδα) δεν υπάρχει. Το επόμενο στάδιο είναι να μη το κάνουμε καν! Κ με κοίταζε σα να λέει βρες σα να έχει δίκιο!!! 

Νταξει προσπαθει να μαζέψει τα κομμάτια του κ αυτός σε κάθε επαφή έτσι κομμάτια που είμαστε. Σήμερα σκέψου ότι σηκώθηκε 3:30 κ θα γυρίσει σπίτι μετά τις 18:00! Παίζει να μου φέρει στο κεφάλι κάνα βάζο αν του πω για επαφή χαχχαχα αλλά εγώ θα το πω!! Κ ας είμαι εγκυος με καρούμπαλο!! 

Αν ήταν στο χέρι του άντρα μου δεν θα κάνε δεύτερο ΠΟΤΈ ίσως σε καμία δεκαριά χρόνια και πάλι δεν είμαι σίγουρη....αφού μου το ειπε εγώ κάνω επειδή το θες εσύ....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Αν ήταν στο χέρι του άντρα μου δεν θα κάνε δεύτερο ΠΟΤΈ ίσως σε καμία δεκαριά χρόνια και πάλι δεν είμαι σίγουρη....αφού μου το ειπε εγώ κάνω επειδή το θες εσύ....

Έμενα θέλει δεύτερο αλλά θέλει κ να μη κουραστεί! Ε δεν κολλάνε αυτά τα δύο αγόρι μου!!!!! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Έμενα θέλει δεύτερο αλλά θέλει κ ναη κουραστεί! Ε δεν κολλάνε αυτά τα δύο αγόρι μου!!!!! 

Α και εμένα εννοείται είναι που δουλεύει 7-7 και μετά έρχεται τρώει βλέπει λίγο την μικρή και θέλει να πάει και για ύπνο....αφού είπε η δουλειά μου τελειώνει μόλις μείνεις έγκυος


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν την έβαλα την φωτο περιμενω γνώμες 

@*ζουζουνα*!!! Ακόμα όχι, ποσά κανείς την μέρα ένα η δυο; Καλό είναι να κανείς ένα το πρωί ένα το απογευματάκι για να βρεις ακριβώς την ωορρηξία! Νομίζω κοντεύεις! Εγώ κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα... ήρθε πιο νωρίς περίμενα κανονικά την Κυριακή, δεν είχαμε και πολλές ελπίδες... Ας ελπίσουμε ο επόμενος μήνας να είναι τυχερός!!! 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν την έβαλα την φωτο περιμενω γνώμες 

Θεωρω οτι ειναι ξεκαθαρο θετικο. Εγω που ελεγα παραπανω οτι ηταν αχνη η δευτερη γραμμη ηταν τονους πιο ανοιχτη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...