Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, TATAKI είπε:

Ειναι πολλες και ολα ειναι στη φαντασια μου ακου που σου λεω....ειχα την 11η μερα θετικο τεστ ωορρηξιας, την 12η αρνητικο αρα εγινε η ωορρηξια. Σημερα ειμαι 16 ημερα. Απο χθες εχω υγρα...παω για κυκλο 27αρι κυκλο μαλλον...εχω ακομα πολυ δρομο για να υποψιαζομαι κατι...

Εντάξει 9-10 μερες ακομα...αλλα ειναι καλό π έχεις υγρα....εχεις πάντα η είναι καινούργιο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula said:

Εντάξει 9-10 μερες ακομα...αλλα ειναι καλό π έχεις υγρα....εχεις πάντα η είναι καινούργιο??

Μετα την ωορρηξια δεν ειχα...ειχα κανα 2 μερες πριν αδιαθετησω..φαντασια σου λεω ή τρελαινεται το σωμα απο τις ελευθερες επαφες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Εμείς το ξέραμε Βαλεντινα μόνο εσυ ειχες αμφιβολίες 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Με το καλο!!! Μπράβο !!! Πόσες μέρες πριν ειχες την επαφή ;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Μπραβο κοριτσι μου..Συγχαρητηρια, με το καλο να ερθει ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Με το καλο!!! Μπράβο !!! Πόσες μέρες πριν ειχες την επαφή ;

Επαφή είχα 9 του μηνός το βράδυ ξημερώματα 10/11

Just now, TATAKI είπε:

Μπραβο κοριτσι μου..Συγχαρητηρια, με το καλο να ερθει ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου

 

Just now, Τονιαα είπε:

Εμείς το ξέραμε Βαλεντινα μόνο εσυ ειχες αμφιβολίες 

Αμήν κορίτσια μου αυτό θέλω μόνο να έρθει γερό στην αγγαλια μας

Άντε με το καλό σε όλες

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Χαχαχαχχαχαχχαχα το κατάλαβες τώρα και εσύ????γεεεεεειιιιιιι!!!μπράβο κοριτσαρα μου!!!!ετοίμασε την έκπληξη στο σύζυγο.....και μετα κανε τη χοριακαρα σου!αχχαα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια είναι τοοοοοσο αχνη η γραμμή που την ψάχνω με τα κυάλια για πείτε ρε κορίτσια τι κάνουμε τώρα??? Λέω να πάρω ένα πρώιμης ανίχνευσης αλλά ποτέ σκατα να το κάνω τώρα τα πέταξα τα τσισα!

Την έβαλα προφίλ για δειτε

Τώρα βρήκατε να μην είστε μέσα?????? 

Μια χαρά φαίνεται!! Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!! Να απολαύσεις αυτό το όμορφο ταξίδι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tina79 είπε:

Ελα μανα μου να σε παω στα μπουζουκια εγω...χαχχαχαχαχαχαχαχ.. να γυρισεις σπιτι σου μετα, να τον βαλεις κατω τον αντρα σου..με διδυμα σε κοβω..χχαχαχαχαχαχαχαχαχ..

Σε αλλα νεα εγω, τελειωνει η περιοδος κ θα πεσουμε στη μαχη παλι.. Του λεω εχθες, ψιτ ξεκινα τη δουλεια μονος σου να φυγουν τα ψοφια.. Μην μου πεταξει τα dead.. τραβα ριχτα στα πλακακια  να συμπληρωσεις κ τους αρμους..χαχαχαχαχαχχαχαχα..κλαιωωω

Ααααχαχαχαχαχα.ναι ρε την σαπιλα να φεύγει....καλά εμένα ο δικός μου με τόσο καθημερινό αφού του λέω δεν κάνει κ έτσι...παίζει να μου ρίχνει χαμομήλι.εχει μείνει σπέρμα;;;;;;κάτσε χριστιανέ μου λυσαξες 45 χρονών άνθρωπος στραγγιξες.μανα μου τι έπαθε;;;;;δεν ήταν τόσο μανιασμένος.κριση μέσης ηλικίας;;;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ααααχαχαχαχαχα.ναι ρε την σαπιλα να φεύγει....καλά εμένα ο δικός μου με τόσο καθημερινό αφού του λέω δεν κάνει κ έτσι...παίζει να μου ρίχνει χαμομήλι.εχει μείνει σπέρμα;;;;;;κάτσε χριστιανέ μου λυσαξες 45 χρονών άνθρωπος στραγγιξες.μανα μου τι έπαθε;;;;;δεν ήταν τόσο μανιασμένος.κριση μέσης ηλικίας;;;;;

Απλά σκεφτετε ότι όταν μείνεις έγκυος θα πεινάσει όποτε....των φρονίμων τα παιδία πριν πεινάσουν μαγειρεύουν....χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

@ΒαλεντιναΧ Συγχαρητήρια και πάλι!!! Περιμένουμε να μας πεις πώς πήγε η έκπληξη και τιμή χοριακής όταν την κάνεις:D

Δεν θα κάνω μίλησα με τον γιατρό μου και του είπα θέλω χαλαρά να πάμε και μου λέει συμφωνώ από εβδομάδα θα τον πάρω τηλ να κλείσουμε ένα ραντεβού

Την εβαλα προφίλ

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Αυτο ειναι καραμπινατοοοοοο.. Μπραβοοοοοοοοοο.. Ποσο χαρηκα.. Συγχαρητηρια.. Την καλυτερη εκπληξη θα του κανεις.. Κοψε ομως το τσιγαρο αμεσως αν θελεις και μπορεις.. Για να ειναι υγιές το μωρακι μεσα σου.. ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...