Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια μου,  τι τραβάμε... Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!! Μόλις μίλησα με το γιατρό για να μάθω κόστος και διαδικασία σπερματενχυνσης μιας και θα ήθελα να δοκιμάσουμε μια φορά... θα περιμένω και τον άντρα μου να έρθει να το συζητήσουμε.. Αν μπορούμε οικονομικά και ίσως προχωρήσουμε... αλλά θέλει πολλές εξετάσεις βρε παιδί μου,  χαμός!! Έχει κάνει κάποια κοπέλα? Ξέρετε αν είναι ακριβές?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα said:

Να μην στεναχωριέσαι έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου....θα έρθει και το μωράκι σίγουρα άλλα θέλει λίγο υπομονή Τινα μου....

Εγώ έχω αποφασίσει από αυτό το μήνα Να μην ξανά ασχοληθώ με συμπτώματα...Γιατί αυτό το μήνα τα είχα όλα τα συμπτώματα και έγκυος δεν ήμουν...χαλαρά...σωστες προσπάθειες..και θα έρθει που θα πάει 

Ποσο δικιο αυτο με τα συμπτωματα!! 

Και εγω τοσες φορες ελεγα δεν μπορει κ δεν μπορει κ αδιαθετουσα!

Και τωρα που νιωθω καπως περιεργα λεω μετα ναι καλα οκ! αν δεν δω το θετικο τεστ δεν στεκομαι σε κανενα συμπτωμα. Ασε που ειναι ψυχοφθορο γιατι γεμιζεις ελπιδες! εξαλου τα νιωθουμε δεν τα νιωθουμε αν ειμαστε δεν θα μεινει κρυφο κ για πολυ!!!! χαχαχαχα!!!

το οτι εκανα τεστ ωορρηξιας για μενα ειναι υπερβαση. Ουτε θερμοκρασιες μετραω , ουτε τιποτα. Εκανα ο,τι ηταν κ τωρα απλα περιμενω να μαθω οταν ερθει η μερα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Κορίτσια μου ... άργησαν να μου στείλουν email για αυτό άργησα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς η χοριακη είναι αρνητική τελείως όμως... Δεν πειράζει την επόμενη φορά ίσως είμαστε πιο τυχεροί..

Κρίμα βρε τινακι μου....και σε περίμενα εσενα......ειλικρινά σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή!!!!!

Just now, Tina90 είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου,  τι τραβάμε... Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!! Μόλις μίλησα με το γιατρό για να μάθω κόστος και διαδικασία σπερματενχυνσης μιας και θα ήθελα να δοκιμάσουμε μια φορά... θα περιμένω και τον άντρα μου να έρθει να το συζητήσουμε.. Αν μπορούμε οικονομικά και ίσως προχωρήσουμε... αλλά θέλει πολλές εξετάσεις βρε παιδί μου,  χαμός!! Έχει κάνει κάποια κοπέλα? Ξέρετε αν είναι ακριβές?

Δεν είναι παρα πολυ ακριβες αλλά σίγουρα είναι πιο πολλές από τις ορμονολογικες π κάνουμε.....η @Ellidr που είναι σε αυτή τη διαδικασία τώρα θα μπορεί να σε βοηθήσει για το κόστος περισσότερο!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου,  τι τραβάμε... Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!! Μόλις μίλησα με το γιατρό για να μάθω κόστος και διαδικασία σπερματενχυνσης μιας και θα ήθελα να δοκιμάσουμε μια φορά... θα περιμένω και τον άντρα μου να έρθει να το συζητήσουμε.. Αν μπορούμε οικονομικά και ίσως προχωρήσουμε... αλλά θέλει πολλές εξετάσεις βρε παιδί μου,  χαμός!! Έχει κάνει κάποια κοπέλα? Ξέρετε αν είναι ακριβές?

Τινα μου γιατί να κάνετε σπερματεγχυση;;;;πόσον καιρό προσπαθείς κ πόσο χρονών είστε;;;;η σπερματεγχυση έχει μια διαδικασία προηγουμένως εξετάσεων(σίγουρα σπερμοδιαγραμμα Σαλπιγγογραφια κλπ) και μετά λήψη φαρμάκων για διέγερση ωοθηκών .το κάνεις όταν προσπαθείς πολύ καιρό κ δεν έρχεται κ έχεις κ ενδείξεις ότι στενεύουν τα περιθώρια(εξετάσεις ορμονικές εσύ που να δεις ας πούμε ότι έχεις μειωμένα αποθέματα ωαρίων) και εκεί λες ας το τρέξω πιο γρήγορα να το τελειώνω.διαφορετικα πάρτο εντελώς αλλιώς κ πήγαινε σε έναν αιματολογο ειδικό στις κυήσεις ώστε να δει γενικότερα τον οργανισμό σας...υπάρχουν αιτίες υπογονιμότητας που είναι γελοίες ας πούμε ελειψη κάποιων βιταμινών...ξεκινάς από εκεί...γνώμη μου..

Ας πούμε φίλη μου έκανε δπερματεγχυση κ πέτυχε με την μια αλλά οχτώ χρόνια προσπαθούσαν είχαν μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη μέσα σε αυτά κ αφού πήγε στην λευκού αιματολογος κ την φόρτωσε βιταμίνες κ αφού έκανε τα πάντα κ δεν βρέθηκε τίποτα την χτύπησε την σπερματεγχυση κ τελείωσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και από εμένα ,να σας ρωτήσω ίσως και χαζή ερώτηση αλλά δε ξερω. Ξεκινήσαμε επαφές από Δευτέρα 11η μέρα κύκλου με κύκλο 33ημερων τη προηγούμενη 37 που είχε καθυστερήσει  (εντέλει μάλλον πειστικε ο άντρας μου ,πουθενά δε τους πιάνεις ) μετά 13η ήρθαμε σε επαφή αλλά σήμερα μάλλον δεν θα έχουμε επαφή γιατί πολύ τρέξιμο και μου είπε να κάνουμε σκου και της 2 μέρες. Πιθανή ωορρηξία από 17η και μετά .. Πειράζει αν δε γίνει και σήμερα? Λέτε να χαθεί η προσπάθεια? Αγχώνομαι μήπως μια στο τόσο γίνει και νωρίτερα δυστυχώς δε τη καταλαβαίνω πάντα και χαθεί η μέρα ..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria_ said:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από εμένα ,να σας ρωτήσω ίσως και χαζή ερώτηση αλλά δε ξερω. Ξεκινήσαμε επαφές από Δευτέρα 11η μέρα κύκλου με κύκλο 33ημερων τη προηγούμενη 37 που είχε καθυστερήσει  (εντέλει μάλλον πειστικε ο άντρας μου ,πουθενά δε τους πιάνεις ) μετά 13η ήρθαμε σε επαφή αλλά σήμερα μάλλον δεν θα έχουμε επαφή γιατί πολύ τρέξιμο και μου είπε να κάνουμε σκου και της 2 μέρες. Πιθανή ωορρηξία από 17η και μετά .. Πειράζει αν δε γίνει και σήμερα? Λέτε να χαθεί η προσπάθεια? Αγχώνομαι μήπως μια στο τόσο γίνει και νωρίτερα δυστυχώς δε τη καταλαβαίνω πάντα και χαθεί η μέρα ..  

Με εναν γρηγορο υπολογισμο ειδα οτι 17η μερα ειναι τη Κυριακη σωστα; Αν κανεις νωριτερα ωορρηξια θα το καταλαβεις απο το σωμα σου. Θα εχεις πηχτα υγρα. Οταν πηγαινεις να ουρησεις θα βλεπεις πριν το σκουπισμα ενα εκκρεμες σα βλενα να κρεμεται. Αυτο σημαινει οτι θα γινει ωορρηξια τις επομενες 12-24 ωρες. Εχεις υγρα αυτες τις μερες;;σημερα;;; αν εισαι στεγνη δεν υπαρχει θεμα , εχεις ακομα δρομο. Επισης πονακια; πονακια σα περιοδου ή σαν να κρυωσε η κοιλιτσα σου εχεις;;

Link to comment
Share on other sites

Λίγο το πρωί σα να κρυωσα η κοιλιά μου αλλά όντως κρυωσα γιατί τ βράδυ είχε κρυο οπότε αυτό ήταν.. τώρα υγρά γενικά πάντα έχω αυξημένα και είναι φυσιολογικό Μ είπε ο γιατρός αλλά σαν αυτά που περιγράφεις όχι δεν έχω ακόμα..δε νομίζω και εγώ να κάνω νωρίτερα. Το προηγούμενο μήνα νομίζω τελικά ενώ πίστευα ότι είναι 18ημερα πρέπει τελικά να έκανα 21η. Απλά έχω αγχωθει... Πφφ άδικα πιστεύω αλλά .. είπα στον άντρα Μ πέρα από σκου καλό είναι να κάνουμε και την άλλη εβδομάδα μερικές φορές να είμαστε σίγουρη δειξε να λέει καλά τι να κάνει με εμένα που εμπλέξε χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τινα μου γιατί να κάνετε σπερματεγχυση;;;;πόσον καιρό προσπαθείς κ πόσο χρονών είστε;;;;η σπερματεγχυση έχει μια διαδικασία προηγουμένως εξετάσεων(σίγουρα σπερμοδιαγραμμα Σαλπιγγογραφια κλπ) και μετά λήψη φαρμάκων για διέγερση ωοθηκών .το κάνεις όταν προσπαθείς πολύ καιρό κ δεν έρχεται κ έχεις κ ενδείξεις ότι στενεύουν τα περιθώρια(εξετάσεις ορμονικές εσύ που να δεις ας πούμε ότι έχεις μειωμένα αποθέματα ωαρίων) και εκεί λες ας το τρέξω πιο γρήγορα να το τελειώνω.διαφορετικα πάρτο εντελώς αλλιώς κ πήγαινε σε έναν αιματολογο ειδικό στις κυήσεις ώστε να δει γενικότερα τον οργανισμό σας...υπάρχουν αιτίες υπογονιμότητας που είναι γελοίες ας πούμε ελειψη κάποιων βιταμινών...ξεκινάς από εκεί...γνώμη μου..

Ας πούμε φίλη μου έκανε δπερματεγχυση κ πέτυχε με την μια αλλά οχτώ χρόνια προσπαθούσαν είχαν μια βιοχημική κ μια παλινδρόμη μέσα σε αυτά κ αφού πήγε στην λευκού αιματολογος κ την φόρτωσε βιταμίνες κ αφού έκανε τα πάντα κ δεν βρέθηκε τίποτα την χτύπησε την σπερματεγχυση κ τελείωσε.

Προσπαθούμε 3 χρόνια και 2 μήνες.. εγώ είμαι 30 και ο σύζυγός 34 .. έχουμε κάνει τα πάντα.. μόνο ΑΜΗ δεν έχω δει αλλά δεν έχω τέτοιο θέμα... σε κάθε υπέρηχο είναι πλούσιες πλούσιες οι ωοθήκες.. έχω ξανά κάνει διέγερση αλλά σε φυσικό κύκλο με σερπαφαρ και οβιτρελ.. Θα ήθελα να δοκιμάσω και μια σπερματεγχυση .. Έχω κάνει και σαλπιγγογραφία και υστεροσκόπηση.. Είμαι έτοιμη χαχαχα Εσύ δίκιο έχεις αλλά κουράζει τόση αναμονή και η επόμενη κίνηση θα είναι η σπερματενχυνση απλά δεν ξέρω αν γίνει τώρα ή λίγο αργότερα.. Ίσως προσπαθήσουμε λιγάκι ακόμα ίσως όχι.. θα περιμένω να έρθει και ο σύζυγός να το δούμε μαζί...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ said:

Λίγο το πρωί σα να κρυωσα η κοιλιά μου αλλά όντως κρυωσα γιατί τ βράδυ είχε κρυο οπότε αυτό ήταν.. τώρα υγρά γενικά πάντα έχω αυξημένα και είναι φυσιολογικό Μ είπε ο γιατρός αλλά σαν αυτά που περιγράφεις όχι δεν έχω ακόμα..δε νομίζω και εγώ να κάνω νωρίτερα. Το προηγούμενο μήνα νομίζω τελικά ενώ πίστευα ότι είναι 18ημερα πρέπει τελικά να έκανα 21η. Απλά έχω αγχωθει... Πφφ άδικα πιστεύω αλλά .. είπα στον άντρα Μ πέρα από σκου καλό είναι να κάνουμε και την άλλη εβδομάδα μερικές φορές να είμαστε σίγουρη δειξε να λέει καλά τι να κάνει με εμένα που εμπλέξε χαχα

Σιγουρα θα κανεις την επομενη βδομαδα! γιατι τοτε θα κανεις την ωορρηξια αν μου λες οτι απο 17η μερα και μετα το πιο πιθανο! Αρα επιβαλλεται να κανεις, δεν ξερω τα ωραρια σας αν σας επιτρεπουν συχνες επαφες. Προσπαθειστε μερα παρα μερα μεχρι την αλλη Παρασκευη τουλάχιστον. Καταλαβαινω το θεμα κουρασης...κ εμεις το εχουμε ΟΤΑΝ συναντιομαστε επιτελους στο σπιτι! χαχα

Επισης Ρια μου, δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθει (εχω μνημη χρυσοψαρου), γιατι δεν παιρνεις τεστ ωορρηξιας; εμεις με τον συζυγο εχουμε πολυ λιγες επαφες λογω οτι λειπει ολη νυχτα κ κυνηγαμε επαφες. για να μη τις ριχνουμε στα κουτουρου, αυτο το μηνα εκανα τεστ κ την εντοπισα κ καναμε επαφες. νταξει οχι πολλες γιατι δεν αντεχαμε απο κουραση αλλα τουλαχιστον εκανα στην ωορρηξια που τους αλλους μηνες βαραγαμε στο πουθενα, κουραζομασταν κ μετα δεν αντεχαμε να συνεχισουμε...Εκτος αν νομιζεις οτι θα σε αγχωσουν τα τεστ αυτα...

δλδ μπορει να κανεις οταν το βλεπεις οτι παει να γινει θετικο για να μην ειναι σε πολλες μερες απραξια το σπερμα (δεν κανει) κ μετα απο 1-2 που θα γινει θετικο, κανετε επαφη κ μετα το θετικο αν δεν μπορειτε 3 μερες σερι , καντε μερα παρα μερα για κανα 4μερο!!! στο λεω γιατι βλεπω οτι ο συζυγος σου εξαντλειται κ ειναι σαν να ακουω τον δικο μου! τουλαχιστον θα εχει αντοχες για τις σωστες επαφες! για σκεψου το!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κρίμα βρε τινακι μου....και σε περίμενα εσενα......ειλικρινά σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή!!!!!

Δεν είναι παρα πολυ ακριβες αλλά σίγουρα είναι πιο πολλές από τις ορμονολογικες π κάνουμε.....η @Ellidr που είναι σε αυτή τη διαδικασία τώρα θα μπορεί να σε βοηθήσει για το κόστος περισσότερο!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Βασούλα μου !! Ίσως την επόμενη φορά... Καλά βέβαια μέχρι να έρθει είμαστε αισιόδοξες χαχα Μάλλον θα πάω αύριο από το μικροβιολογικο που κάνω τις εξετάσεις μου να ρωτήσω.. Γτ είναι πολλές βρε παιδί μου και δεν τις θυμάμαι κι όλας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από εμένα ,να σας ρωτήσω ίσως και χαζή ερώτηση αλλά δε ξερω. Ξεκινήσαμε επαφές από Δευτέρα 11η μέρα κύκλου με κύκλο 33ημερων τη προηγούμενη 37 που είχε καθυστερήσει  (εντέλει μάλλον πειστικε ο άντρας μου ,πουθενά δε τους πιάνεις ) μετά 13η ήρθαμε σε επαφή αλλά σήμερα μάλλον δεν θα έχουμε επαφή γιατί πολύ τρέξιμο και μου είπε να κάνουμε σκου και της 2 μέρες. Πιθανή ωορρηξία από 17η και μετά .. Πειράζει αν δε γίνει και σήμερα? Λέτε να χαθεί η προσπάθεια? Αγχώνομαι μήπως μια στο τόσο γίνει και νωρίτερα δυστυχώς δε τη καταλαβαίνω πάντα και χαθεί η μέρα ..  

κοίτα 18η αν κάνεις σε κυκλο 33 ημερών εισαι την δευτερα που έρχεται κ ολη η επόμενη βδομάδα ως γόνιμη. αν όμως κανείς κυκλο μικροτερο απο 33 πρέπει να έχει κ το σκ κ σημερα 

οππτε σε κυκλο 33 ημερών θα κάνεις σιγουρα σαβαατο κυριακη δευτερα και τρίτη. εγω ετσι θα έκανα με απόσταση 24ωρου απο τις επαφές η μια σπο την αλλη 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

κοίτα 18η αν κάνεις σε κυκλο 33 ημερών εισαι την δευτερα που έρχεται κ ολη η επόμενη βδομάδα ως γόνιμη. αν όμως κανείς κυκλο μικροτερο απο 33 πρέπει να έχει κ το σκ κ σημερα 

οππτε σε κυκλο 33 ημερών θα κάνεις σιγουρα σαβαατο κυριακη δευτερα και τρίτη. εγω ετσι θα έκανα με απόσταση 24ωρου απο τις επαφές η μια σπο την αλλη 

Συμφωνω με τη γκουρου των επαφων!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοίτα 18η αν κάνεις σε κυκλο 33 ημερών εισαι την δευτερα που έρχεται κ ολη η επόμενη βδομάδα ως γόνιμη. αν όμως κανείς κυκλο μικροτερο απο 33 πρέπει να έχει κ το σκ κ σημερα 

οππτε σε κυκλο 33 ημερών θα κάνεις σιγουρα σαβαατο κυριακη δευτερα και τρίτη. εγω ετσι θα έκανα με απόσταση 24ωρου απο τις επαφές η μια σπο την αλλη 

@Ria_ Συμφωνώ με το κοριτσι μας εδω!!!!!δεν πειράζει σήμερα χαλαρώστε και αυριο βαλε τον κατω....χαχαχαχχααχ

Ιδανικά κανε και Κυριακή και Δευτέρα και μετα απο τετάρτη πάλι ώστε αν αργήσει η ωορηξια να εχεις καλύψει ολα τα ενδεχόμενα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σιγουρα θα κανεις την επομενη βδομαδα! γιατι τοτε θα κανεις την ωορρηξια αν μου λες οτι απο 17η μερα και μετα το πιο πιθανο! Αρα επιβαλλεται να κανεις, δεν ξερω τα ωραρια σας αν σας επιτρεπουν συχνες επαφες. Προσπαθειστε μερα παρα μερα μεχρι την αλλη Παρασκευη τουλάχιστον. Καταλαβαινω το θεμα κουρασης...κ εμεις το εχουμε ΟΤΑΝ συναντιομαστε επιτελους στο σπιτι! χαχα

Επισης Ρια μου, δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθει (εχω μνημη χρυσοψαρου), γιατι δεν παιρνεις τεστ ωορρηξιας; εμεις με τον συζυγο εχουμε πολυ λιγες επαφες λογω οτι λειπει ολη νυχτα κ κυνηγαμε επαφες. για να μη τις ριχνουμε στα κουτουρου, αυτο το μηνα εκανα τεστ κ την εντοπισα κ καναμε επαφες. νταξει οχι πολλες γιατι δεν αντεχαμε απο κουραση αλλα τουλαχιστον εκανα στην ωορρηξια που τους αλλους μηνες βαραγαμε στο πουθενα, κουραζομασταν κ μετα δεν αντεχαμε να συνεχισουμε...Εκτος αν νομιζεις οτι θα σε αγχωσουν τα τεστ αυτα...

δλδ μπορει να κανεις οταν το βλεπεις οτι παει να γινει θετικο για να μην ειναι σε πολλες μερες απραξια το σπερμα (δεν κανει) κ μετα απο 1-2 που θα γινει θετικο, κανετε επαφη κ μετα το θετικο αν δεν μπορειτε 3 μερες σερι , καντε μερα παρα μερα για κανα 4μερο!!! στο λεω γιατι βλεπω οτι ο συζυγος σου εξαντλειται κ ειναι σαν να ακουω τον δικο μου! τουλαχιστον θα εχει αντοχες για τις σωστες επαφες! για σκεψου το!

Δεν έχω πάρει ακόμα γιατί είναι ο 2ος μήνας προσπαθειών αλλά ο πρώτος που είπαμε να τ κάνουμε πιο σωστά με συχνές επαφές , ναι δυσκολεύεται όπως έχω πει με το ότι βάζω πρόγραμμα αλλά νομίζω Μ κάνει τ δύσκολο γιατί δείχνει να τ ακολουθεί και όταν έρχεται η στιγμή γίνεται ,είναι κ λίγο θέμα κούρασης αν και τώρα έχει περισσότερο χρόνο να ξεκουραστεί και πιστεύω βοηθάει. 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοίτα 18η αν κάνεις σε κυκλο 33 ημερών εισαι την δευτερα που έρχεται κ ολη η επόμενη βδομάδα ως γόνιμη. αν όμως κανείς κυκλο μικροτερο απο 33 πρέπει να έχει κ το σκ κ σημερα 

οππτε σε κυκλο 33 ημερών θα κάνεις σιγουρα σαβαατο κυριακη δευτερα και τρίτη. εγω ετσι θα έκανα με απόσταση 24ωρου απο τις επαφές η μια σπο την αλλη 

Έχω πάρα πολύ καιρό να κάνω κάτω από 33 οπότε ναι δε νομίζω να τύχει τώρα . Αν δε γίνει σήμερα που απ' τη μια καλύτερα όπως τ λες και τ σκέφτομαι μου είπε και εκείνος να κάνουνε σκου και τις δύο μέρες και γω του είπα για να είμαστε σίγουρη και τρίτη Πέμπτη .

Just now, *Vasoula είπε:

@Ria_ Συμφωνώ με το κοριτσι μας εδω!!!!!δεν πειράζει σήμερα χαλαρώστε και αυριο βαλε τον κατω....χαχαχαχχααχ

Ιδανικά κανε και Κυριακή και Δευτέρα και μετα απο τετάρτη πάλι ώστε αν αργήσει η ωορηξια να εχεις καλύψει ολα τα ενδεχόμενα!!!!

Ναι έχεις δίκιο , σε ευχαριστώ πολύ πολύ ,όλες. Δε νομίζω και εγώ νωρίτερα απλά αγχώθηκα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...