Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sadri09 said:

Καλησπερααα κ γω απο σημερα αρχιζω κ παλι τις επαφες :D ενα 3ημερο θα τν εχω εδω :D

Βαλτον κατω κ ξεζουμισε τον! κ ωορρηξια να κανεις αυριο προλαβαινεις ανετα, ακομα κ τη τελευταια μερα προλαβαινεις!!!!!!!! μακαριιιιιιι βουρ στον πατσαααααααα!!! εγω διαλλειμα τωρα, πλακα πλακα τα παιξα η γυναικα χαχαχαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Βαλτον κατω κ ξεζουμισε τον! κ ωορρηξια να κανεις αυριο προλαβαινεις ανετα, ακομα κ τη τελευταια μερα προλαβαινεις!!!!!!!! μακαριιιιιιι βουρ στον πατσαααααααα!!! εγω διαλλειμα τωρα, πλακα πλακα τα παιξα η γυναικα χαχαχαχαχ

Σιγα μη τν αφησω....κ να μη θελει... Εχω κανει τις "προετοιμασιες" μου χαχαχαχα δεν θα αντισταθει :twisted: 

Εν το μεταξυ δν μπαινω συνεχεια αλλα με αυτα που διαβασα νιωθω οτι εγω πεειμςνω θετικο τεστ τωρα χαχαχα με το καλο κοριτσια μου να τελειωσει το αγχος κ να ειν θετικα ολα για σας.... Ελπιζω οταν λες διαλειμμα να εννοεις τελειωσε η ωορρεξια χαχαχαχα δν τα παραταμε εδωωω χαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Σιγα μη τν αφησω....κ να μη θελει... Εχω κανει τις "προετοιμασιες" μου χαχαχαχα δεν θα αντισταθει :twisted: 

Εν το μεταξυ δν μπαινω συνεχεια αλλα με αυτα που διαβασα νιωθω οτι εγω πεειμςνω θετικο τεστ τωρα χαχαχα με το καλο κοριτσια μου να τελειωσει το αγχος κ να ειν θετικα ολα για σας.... Ελπιζω οταν λες διαλειμμα να εννοεις τελειωσε η ωορρεξια χαχαχαχα δν τα παραταμε εδωωω χαχαχ

Διαλλεμα εννοω οτι τωρα δεν μπορουμε (κ να θελαμε) λογω δουλειας , αρα ξεκουραζομαι. 

Ξεπατωσε τον λεμε!!!!!! δουλιτσα κ τις τρεις μερες!!!! χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Διαλλεμα εννοω οτι τωρα δεν μπορουμε (κ να θελαμε) λογω δουλειας , αρα ξεκουραζομαι. 

Ξεπατωσε τον λεμε!!!!!! δουλιτσα κ τις τρεις μερες!!!! χαχαχαχα

Ααα κριμα... Τον επομενο μηνα τοτε 

Καλα ξεκαθαρα ανασα δν θα παρει... Μονο για φαγητο να παιρνει δυναμεις.. Λες να του παρω κ καμια βιταμινη? :lol: χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sadri09 said:

Ααα κριμα... Τον επομενο μηνα τοτε 

Καλα ξεκαθαρα ανασα δν θα παρει... Μονο για φαγητο να παιρνει δυναμεις.. Λες να του παρω κ καμια βιταμινη? :lol: χαχαχαχα

νταξει προλαβα να κανω τις καλες μερες . απο το θετικο τεστ εκανα 2 επαφες. τωρα δεν ξερω ποτε εγινε πραγματικα η ωορρηξια αλλα την εκανα τη προσπαθεια μου. Καλο θα ηταν να συνεχιζα αλλα δεν ειναι στο χερι μας πλεον. απο το καθολου που φοβομουν, παλι καλα καταφεραμε εστω κ αυτες τις επαφες!!!

Ναι παρτου!! χαχαχα θα φυγει για δουλεια κ θα παραπαταει!! χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

νταξει προλαβα να κανω τις καλες μερες . απο το θετικο τεστ εκανα 2 επαφες. τωρα δεν ξερω ποτε εγινε πραγματικα η ωορρηξια αλλα την εκανα τη προσπαθεια μου. Καλο θα ηταν να συνεχιζα αλλα δεν ειναι στο χερι μας πλεον. απο το καθολου που φοβομουν, παλι καλα καταφεραμε εστω κ αυτες τις επαφες!!!

Ναι παρτου!! χαχαχα θα φυγει για δουλεια κ θα παραπαταει!! χαχαχαχ

Καλέ σου μιλάει η μια επαφή καταλάθος δύο μέρες πριν την ωορρηξία μην φοβάσαι τίποτα όλα είναι με το μέρος σου!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλέ σου μιλάει η μια επαφή καταλάθος δύο μέρες πριν την ωορρηξία μην φοβάσαι τίποτα όλα είναι με το μέρος σου!!!!

Χαχαχαχαχαχχαχα εσυ ήσουν πηγή φωτός!!!!βρε αν είναι να σου έρθει θα έρθει τέλος!!!!!!πότε έκλεισες ραντεβού??

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Χαχαχαχαχαχχαχα εσυ ήσουν πηγή φωτός!!!!βρε αν είναι να σου έρθει θα έρθει τέλος!!!!!!πότε έκλεισες ραντεβού??

Εννοειται αυτό ακόμα γελάμε με τον άντρα μου....έχει και βουβωνοκήλη εντομεταξυ από την προηγούμενη φορά που προσπαθούσαμε για την μικρή μας πριν τρία χρόνια τότε ήρθε στον δεύτερο μήνα τώρα ούτε που καταλάβαμε τίποτα.....Δευτέρα έχω αν δεν το δω με τα μάτια μου δεν το πιστεύω χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ... άργησαν να μου στείλουν email για αυτό άργησα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς η χοριακη είναι αρνητική τελείως όμως... Δεν πειράζει την επόμενη φορά ίσως είμαστε πιο τυχεροί..

  • Λυπημένη/-ος 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tina90 είπε:

Κορίτσια μου ... άργησαν να μου στείλουν email για αυτό άργησα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς η χοριακη είναι αρνητική τελείως όμως... Δεν πειράζει την επόμενη φορά ίσως είμαστε πιο τυχεροί..

Πάμε γι αλλά! Όλος ο χρόνος είναι δικός σας! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Κορίτσια μου ... άργησαν να μου στείλουν email για αυτό άργησα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς η χοριακη είναι αρνητική τελείως όμως... Δεν πειράζει την επόμενη φορά ίσως είμαστε πιο τυχεροί..

say what????? :-( 

ωχου μωρεεεεε ..Τινακι μου ημουν τοσο σιγουρη ρε γαμωτο...

προεκυψε κ η ουρολοιμωξη μωρε τωρα...δεν πειραζει τον επομενο μηνα δυνατα! 

παιζει το σεναριο να την εκανες νωρις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

say what????? :-( 

ωχου μωρεεεεε ..Τινακι μου ημουν τοσο σιγουρη ρε γαμωτο...

προεκυψε κ η ουρολοιμωξη μωρε τωρα...δεν πειραζει τον επομενο μηνα δυνατα! 

παιζει το σεναριο να την εκανες νωρις;

Ναι βρε κορίτσι μου και εγώ νόμιζα ότι θα χαιρόμασταν και θα το γιόρταζαμε αλλά τι να κάνουμε, δεν μας έτυχε.. Ναι και εγώ ξενέρωσα όταν έμαθα για την Ουρολοίμωξη, όμως μετάείχα κάποια σημάδια και το είχα πιστέψει λιγάκι.. έβγαλα και έρπη ξαφνικά που δεν βγάζω ποτέ μου... πέρα από 2 φορές όταν έδινα εξετάσεις στη Σχολή.. Δεν ξέρω να σου πω ... ειμαι στην 27η μέρα του κύκλου οπότε νομίζω πως Όχι δεν είναι νωρίς... Ο κύκλος μου είναι στάνταρ 27 με 28 ... Τώρα αν άλλαξε κάτι με την Ουρά δεν ξέρω.. 

Υ.Γ Σε ευχαριστώ πάντως γιατί να ξέρεις ακόμα και μέσα από εδώ,  από τα λόγια σου καταλαβαίνω ότι πραγματικά στεναχωρήθηκες!! Σου στέλνω μια αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Ναι βρε κορίτσι μου και εγώ νόμιζα ότι θα χαιρόμασταν και θα το γιόρταζαμε αλλά τι να κάνουμε, δεν μας έτυχε.. Ναι και εγώ ξενέρωσα όταν έμαθα για την Ουρολοίμωξη, όμως μετάείχα κάποια σημάδια και το είχα πιστέψει λιγάκι.. έβγαλα και έρπη ξαφνικά που δεν βγάζω ποτέ μου... πέρα από 2 φορές όταν έδινα εξετάσεις στη Σχολή.. Δεν ξέρω να σου πω ... ειμαι στην 27η μέρα του κύκλου οπότε νομίζω πως Όχι δεν είναι νωρίς... Ο κύκλος μου είναι στάνταρ 27 με 28 ... Τώρα αν άλλαξε κάτι με την Ουρά δεν ξέρω.. 

Υ.Γ Σε ευχαριστώ πάντως γιατί να ξέρεις ακόμα και μέσα από εδώ,  από τα λόγια σου καταλαβαίνω ότι πραγματικά στεναχωρήθηκες!! Σου στέλνω μια αγκαλιά!

Να μην στεναχωριέσαι έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου....θα έρθει και το μωράκι σίγουρα άλλα θέλει λίγο υπομονή Τινα μου....

Εγώ έχω αποφασίσει από αυτό το μήνα Να μην ξανά ασχοληθώ με συμπτώματα...Γιατί αυτό το μήνα τα είχα όλα τα συμπτώματα και έγκυος δεν ήμουν...χαλαρά...σωστες προσπάθειες..και θα έρθει που θα πάει 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Ναι βρε κορίτσι μου και εγώ νόμιζα ότι θα χαιρόμασταν και θα το γιόρταζαμε αλλά τι να κάνουμε, δεν μας έτυχε.. Ναι και εγώ ξενέρωσα όταν έμαθα για την Ουρολοίμωξη, όμως μετάείχα κάποια σημάδια και το είχα πιστέψει λιγάκι.. έβγαλα και έρπη ξαφνικά που δεν βγάζω ποτέ μου... πέρα από 2 φορές όταν έδινα εξετάσεις στη Σχολή.. Δεν ξέρω να σου πω ... ειμαι στην 27η μέρα του κύκλου οπότε νομίζω πως Όχι δεν είναι νωρίς... Ο κύκλος μου είναι στάνταρ 27 με 28 ... Τώρα αν άλλαξε κάτι με την Ουρά δεν ξέρω.. 

Υ.Γ Σε ευχαριστώ πάντως γιατί να ξέρεις ακόμα και μέσα από εδώ,  από τα λόγια σου καταλαβαίνω ότι πραγματικά στεναχωρήθηκες!! Σου στέλνω μια αγκαλιά!

τωρα το τι εγινε κ τι δεν εγινε, δεν εχει σημασια. κοιταμε μπροστα!!!

ηθελα πολυ να το γιορτασουμε κοριτσακι μου! ελπιζω τον επομενο μηνα να μας πεις τα καλα τα νεα!!!

Και εγω σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι!!!!!! ολα θα πανε καλα, θα τα καταφερουμε!!! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...