Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elena93 είπε:

Σημερα ειμαι στην 28 μερα του κυκλου..δεν εχω σταθερο κυκλο..εκανα σημερα βγηκε αρνητικο δηλαδη σημερα κανω ωορριξια; Απο τις 13-17 μου εβγαινε θετικο.. εγω απο τις 13-16 ειχα επαφες..χθες δεν ειχαμε..τωρα πρεπει να κανω επαφη σημερα και αυριο;

Μμμμ για το ποτε έκανες ωορηξια εν τελεί θα σε γελάσω όμως σήμερα κ αύριο επαφή θα σου πρότεινα κ από κει κ πέρα με τις μέρες που λες είσαι σουυυυπεεεερρρ! Καλά αποτελέσματα!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Μμμμ για το ποτε έκανες ωορηξια εν τελεί θα σε γελάσω όμως σήμερα κ αύριο επαφή θα σου πρότεινα κ από κει κ πέρα με τις μέρες που λες είσαι σουυυυπεεεερρρ! Καλά αποτελέσματα!!

Και εγω εχω μπερδευτει με τοσες μερες θετικο πρωτη φορα μου συμβαινει..εχω και πααααρα πολλα υγρα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Και εγω εχω μπερδευτει με τοσες μερες θετικο πρωτη φορα μου συμβαινει..εχω και πααααρα πολλα υγρα..

Αυτό σίγουρα είναι σημάδι ωορηξιας!! Ίσως να είναι ο τυχερός σου μήνας κ να γίνει το θαυματακι!!! ❤️


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, elligian είπε:

ποια μέρα του κύκλου είσαι και επισης έχεις κάνει τεστ ??

κ εμενα πονάει το γόνατο αλλα μάλλον αυτο είναι λογω καιρού και όχι εγκυμοσύνης

χαχαχαχχα

γελάω γιατι αύριο θα κλαίω

 

 

σου εχει δειξει ποτε το χομ τεστ ψευδως θετικό ??? κανω γκαλοπ πριν φάω τα μούτρα μου

Οχι ουτε μια φορα... Κ σε ωορρηξια κ τωρα ως εγκυος κομπλε ειν... Κ τα αρνητικα εγκυμοσυνης που ειχα τους αλλους μηνες... Προσωπικα δν εχω παραπονο ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 Κοριτσια τι κανετε πως ειστε;; Να σας ρωτησω υπαρχει καμια που ειχε αυτο το συμπτωμα..εγω αμεσως μετα την ωορρηξια ειχα πονο στο στηθος..αυτη την φορα δεν εχω αυτο το πονο...υπαρχει καμια που συνηθως ειχε πονο και οταν εμεινε εγκυος δεν ειχε πονο; Γιατι καποια κοριτσια που εμειναν εγκυος λενε πως δεν ειχαν πονο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

 Κοριτσια τι κανετε πως ειστε;; Να σας ρωτησω υπαρχει καμια που ειχε αυτο το συμπτωμα..εγω αμεσως μετα την ωορρηξια ειχα πονο στο στηθος..αυτη την φορα δεν εχω αυτο το πονο...υπαρχει καμια που συνηθως ειχε πονο και οταν εμεινε εγκυος δεν ειχε πονο; Γιατι καποια κοριτσια που εμειναν εγκυος λενε πως δεν ειχαν πονο 

Εγω δεν ειχα τιποτα.. Περα απο υπνηλια μια εβδομαδα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος.. Οχι πιο νωρις.. Δηλαφη 5 μερες πριν το θετικο τεστ εγκυμοσυνης ειχα φοβερη υπνηλια καθε μερα κοιμομουν σαν βοδι που παντα εχω ελαφρυ ύπνο.. Και απο εκει υποψιαστηκε ο αντρας μου οτι κατι παιζει.. Κατα τα αλλα ουτε πονο στηθους.. Ουτε πρηξιμο στηθους ουτε τιποτα δεν ειχα.. Ολα τα ειχα ξαφνικα αμεσως μετα απο 2 με 3 μερες αφου ειχα θετικο τεστ και εντονη αισθηση οτι θα κατεβει περιοδος.. Ετρεχα καθε μερα να δω μην εχω αιμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εγω δεν ειχα τιποτα.. Περα απο υπνηλια μια εβδομαδα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος.. Οχι πιο νωρις.. Δηλαφη 5 μερες πριν το θετικο τεστ εγκυμοσυνης ειχα φοβερη υπνηλια καθε μερα κοιμομουν σαν βοδι που παντα εχω ελαφρυ ύπνο.. Και απο εκει υποψιαστηκε ο αντρας μου οτι κατι παιζει.. Κατα τα αλλα ουτε πονο στηθους.. Ουτε πρηξιμο στηθους ουτε τιποτα δεν ειχα.. Ολα τα ειχα ξαφνικα αμεσως μετα απο 2 με 3 μερες αφου ειχα θετικο τεστ και εντονη αισθηση οτι θα κατεβει περιοδος.. Ετρεχα καθε μερα να δω μην εχω αιμα. 

Γενικα πριν μεινεις εγκυος ειχες πονο στο στηθος;εγω εχω πολλα υγρα..δεν ξερω αν διαβασες Σοφακι ειχα 5 μερες θετικο ωορριξιας πρωτη φορα μου συνεβει..απο τις 13-18..ειχα επαφες 11-13-14-15-16-18 :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...