Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

@Ria_ κοριτσακι μου γλυκό εχεις δικιο που δεν αισθάνεσαι καλά γιατί από την μια χάρηκες κ μετά ειδες το αρνητικό. Μην αποηοητευεσαι ομως. @Ellidr θετικο τεστ είναι αυτό ρε συ.επειδη δεν μπηκα αυτές τις μέρες ειχες τελικα κανονική ροη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

@Ria_ κοριτσακι μου γλυκό εχεις δικιο που δεν αισθάνεσαι καλά γιατί από την μια χάρηκες κ μετά ειδες το αρνητικό. Μην αποηοητευεσαι ομως. @Ellidr θετικο τεστ είναι αυτό ρε συ.επειδη δεν μπηκα αυτές τις μέρες ειχες τελικα κανονική ροη;

Όχι μου σταμάτησε από χθές

Δε ξέρω τι γίνεται φίλε 

Έτσι κ αλλιώς αν τελικά δεν είναι εγκυμοσύνη θα κάνω την υστεροσκοπηση οπότε θα τα δούμε όλα τα ενδότερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι μου σταμάτησε από χθές

Δε ξέρω τι γίνεται φίλε 

Έτσι κ αλλιώς αν τελικά δεν είναι εγκυμοσύνη θα κάνω την υστεροσκοπηση οπότε θα τα δούμε όλα τα ενδότερα

Τι να γίνεται βρε;;μηοως τελικά εισαι εγκυος;να μιλήσεις με τον γιατρό σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Το έχεις ακόμα να το ανεβάσεις να το δω ρε κορίτσι 

Εγώ είμαι συγκρατημένη γιατί έχω περάσει πολλά ευτράπελα με τα ψευδώς θετικά

Στην φωτογραφία σχεδόν δεν φαίνεται καθόλου!!!!Φαντάσου πως ελεγα οτι είναι αρνητικό γιατί φάνηκε προς το τέλος μια εντελώς άχνη γραμμή!!Είχα κάποια καφέ υγρά και για αυτό το έκανα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Τι να γίνεται βρε;;μηοως τελικά εισαι εγκυος;να μιλήσεις με τον γιατρό σου

Είπα θα κάνω και το πρωί ένα κ αν βγει πιο σκούρο τότε θα πάρω το γιατρό 

Αν βγει αρνητικό κλείνω υστεροσκοπηση

Just now, Penny28 είπε:

Στην φωτογραφία σχεδόν δεν φαίνεται καθόλου!!!!Φαντάσου πως ελεγα οτι είναι αρνητικό γιατί φάνηκε προς το τέλος μια εντελώς άχνη γραμμή!!Είχα κάποια καφέ υγρά και για αυτό το έκανα! 

Κ εγώ το ίδιο δυο μέρες καφέ υγρά και σήμερα που καθάρισα τελείως λέω να κάνω ένα τελευταίο να δω 

Και βγήκε αυτό 

Κ εγώ θα τρελαθώ να ξέρετε 

Αφού ήδη είχα παραγγείλει τα τεστ ωορρηξίας για τον επόμενο κύκλο

Τι να πω θα δείξει αύριο εγώ όπως πάντα κουλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Είπα θα κάνω και το πρωί ένα κ αν βγει πιο σκούρο τότε θα πάρω το γιατρό 

Αν βγει αρνητικό κλείνω υστεροσκοπηση

Κ εγώ το ίδιο δυο μέρες καφέ υγρά και σήμερα που καθάρισα τελείως λέω να κάνω ένα τελευταίο να δω 

Και βγήκε αυτό 

Κ εγώ θα τρελαθώ να ξέρετε 

Αφού ήδη είχα παραγγείλει τα τεστ ωορρηξίας για τον επόμενο κύκλο

Τι να πω θα δείξει αύριο εγώ όπως πάντα κουλ

Κάνε άλλο ένα είμαι σίγουρη θα είναι θετικό να το κάνεις πρωί έτσι ώστε να μπορείς μετά να κάνεις χοριακή!! 

Εγώ μέχρι να κάνω την χοριακή και να δω ότι είμαι μόνο τότε χάρηκα!!! Μέχρι πριν κρατούσα μικρό κάλαθι!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Κάνε άλλο ένα είμαι σίγουρη θα είναι θετικό να το κάνεις πρωί έτσι ώστε να μπορείς μετά να κάνεις χοριακή!! 

Εγώ μέχρι να κάνω την χοριακή και να δω ότι είμαι μόνο τότε χάρηκα!!! Μέχρι πριν κρατούσα μικρό κάλαθι!! 

Εγώ να δεις 

Δε το συζητώ 

Αφού σου λέω κανένας ενθουσιασμός

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Είπα θα κάνω και το πρωί ένα κ αν βγει πιο σκούρο τότε θα πάρω το γιατρό 

Αν βγει αρνητικό κλείνω υστεροσκοπηση

Κ εγώ το ίδιο δυο μέρες καφέ υγρά και σήμερα που καθάρισα τελείως λέω να κάνω ένα τελευταίο να δω 

Και βγήκε αυτό 

Κ εγώ θα τρελαθώ να ξέρετε 

Αφού ήδη είχα παραγγείλει τα τεστ ωορρηξίας για τον επόμενο κύκλο

Τι να πω θα δείξει αύριο εγώ όπως πάντα κουλ

Αντε μακαρι αύριο το πρωί να μας πεις ευχαριστα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ να δεις 

Δε το συζητώ 

Αφού σου λέω κανένας ενθουσιασμός

Χαχαχαχα

Αύριο θα ξεκαθαρίσουν όλα και σου εύχομαι τα καλύτερα!! Έχεις καθυστέρηση?? Εμένα είχαν  εμφανιστεί πριν την καθυστέρηση τα καφέ για το 4 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Αύριο θα ξεκαθαρίσουν όλα και σου εύχομαι τα καλύτερα!! Έχεις καθυστέρηση?? Εμένα είχαν  εμφανιστεί πριν την καθυστέρηση τα καφέ για το 4 μέρες...

Κ εμένα πριν την καθυστέρηση 

9 μέρα από την ωορρηξία σήμερα είμαι 12 από την ωορρηξία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Κ εμένα πριν την καθυστέρηση 

9 μέρα από την ωορρηξία σήμερα είμαι 12 από την ωορρηξία

Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!Και αχνή να είναι η γραμμή αύριο να πας για χοριακή!!!Καλή επιτυχία!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Ria_ πωπω τι να πω, φαντάζομαι την στεναχώρια σου εδώ βλέπουμε αρνητικό και στεναχωριόμαστε όχι θετικό τεστ και μετά αρνητικό...Δεν ξέρω, εγώ θα ελεγα να κανεις και αύριο το πρωί αν δεν σου έρθει η περίοδος...οπως είπες και εσυ δεν ξερεις ποτέ είχες ωορρηξία όποτε ισως αυτή να μην ήταν η πρώτη μέρα της περιόδου σου...

@Ellidr και εσυ να κανεις αύριο, γιατί φαίνεται πολύ αχνό... 

δεν ξέρω τι να σας πω κορίτσια ποτέ δεν ήρθα στην θέση σας γιατί μολις αρχίσαμε προσπάθεια, αλλά εύχομαι σε ολες να αποκτήσουμε αυτό που θελουμε στο 2021! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί πρόσφατα και εγώ είχα μια παλίνδρομη. Ξέρω πως είναι να σου κόβεται η χαρά τόσο απότομα... αλλά δε πρέπει να τα βάζουμε κάτω! Θα τα καταφέρουμε όλες μας μέσα στο 21!

Μακάρι κορίτσι μου ,σε ευχαριστώ πολύ πολύ.

Just now, elena93 είπε:

Και εγω ειχα βιοχημικη πριν 2 μηνες..σου κοβεται η χαρα αποτομα

Άστα να πάνε , έπαθα σοκ όταν τ είδα και ακόμα μεγαλύτερο μετά ..κριμα

Just now, eliza90 είπε:

@Ria_ μου εγώ πάντως θα ήλπιζα όσο δε μου ερχόταν περίοδος. Και μου κάνει τρελή εντύπωση να είναι λάθος θετικό..Ηρέμησε και ξανακάνε εγώ λέω αν και αύριο δε σου έχει έρθει!

Πάντως μην απογοητεύεσαι ,σκέψου ολες μας στην ίδια φάση είμαστε και παίρνει η μία απ την άλλη κουράγιο..Και θα τα καταφέρουμε θα το δείτε το πιστεύω πάρα πολύ!!!!

Δεν νομίζω δύο τεστ από δύο διαφορετικές εταιρείες έκανα τ μεσημέρι και τα δύο αρνητικά ,τ ένα ήταν ίδιο με της πρωινής. ..Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε σύντομα.

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου ξέρεις τι τραβάω εγώ με τα ψευδώς θετικά ;;;

Άμα σου δείξω το πρωινό μου σήμερα θα τρελαθείς 

Είχα δυο μέρες καφέ αίμα και σήμερα σταμάτησε και λέω ας κάνω ένα πριν κλείσω για υστεροσκοπηση και βγήκε θετικό φυσικά αλλά δεν ενθουσιάστηκα γιατί εγώ το έχω συνηθίσει 

Θα κάνω άλλο ένα και αύριο το πρωί και μόνο αν βγει και αυτό πιο θετικό θα πάω για χοριακη αλλιώς θα κάτσω στ αυγά μου

Αλήθεια σου τυχενει συχνά?? Πωπψ τη ψυχοφθόρο πως γίνεται αυτό βρε κοριτσια...Το είδα τ σημερινό νομίζω θετικό είναι και εγώ να κάνεις κάι ένα αύριο εννοείται και πιστεύω θα είναι ακόμα πιο θετικό.

Just now, Penny28 είπε:

Μην απογοήτευσε δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί εφόσον δεν σου έχει έρθει ακόμα έχεις ελπίδα!!!!

Και πολλούς μήνες έλεγα ειμαι έγκυος και έκανα το τεστ και ήμουν σίγουρη κιόλας πως θα είναι θετικό και έτρωγα τα μούτρα μου με αρνητικά τεστ! 

Πφφ ναι άστα να πάνε και εγώ αλλά πρώτη φορά μου τυχενει λάθος θετικό τεστ ..

Just now, vasiliki2020 είπε:

@Ria_ κοριτσακι μου γλυκό εχεις δικιο που δεν αισθάνεσαι καλά γιατί από την μια χάρηκες κ μετά ειδες το αρνητικό. Μην αποηοητευεσαι ομως. @Ellidr θετικο τεστ είναι αυτό ρε συ.επειδη δεν μπηκα αυτές τις μέρες ειχες τελικα κανονική ροη;

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,άσε ενοιωσα όλα τα συναισθήματα μέσα σε 2 ώρες .. δε ξέρω τι να πω τόσο λάθος να βγήκε ετσι...

Just now, Rafaela_123 είπε:

@Ria_ πωπω τι να πω, φαντάζομαι την στεναχώρια σου εδώ βλέπουμε αρνητικό και στεναχωριόμαστε όχι θετικό τεστ και μετά αρνητικό...Δεν ξέρω, εγώ θα ελεγα να κανεις και αύριο το πρωί αν δεν σου έρθει η περίοδος...οπως είπες και εσυ δεν ξερεις ποτέ είχες ωορρηξία όποτε ισως αυτή να μην ήταν η πρώτη μέρα της περιόδου σου...

@Ellidr και εσυ να κανεις αύριο, γιατί φαίνεται πολύ αχνό... 

δεν ξέρω τι να σας πω κορίτσια ποτέ δεν ήρθα στην θέση σας γιατί μολις αρχίσαμε προσπάθεια, αλλά εύχομαι σε ολες να αποκτήσουμε αυτό που θελουμε στο 2021! 

Ναι ίσως αλλά αρνητική χοριακη, δύο αρνητικά τεστ μετά .. δε νομίζω αρχίζω να πιστεύω ότι όντως κάτι λάθος έγινε δε ξέρω τη άλλο να πω αλλά ναι στεναχωρέθηκα πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου ,σε ευχαριστώ πολύ πολύ.

Άστα να πάνε , έπαθα σοκ όταν τ είδα και ακόμα μεγαλύτερο μετά ..κριμα

Δεν νομίζω δύο τεστ από δύο διαφορετικές εταιρείες έκανα τ μεσημέρι και τα δύο αρνητικά ,τ ένα ήταν ίδιο με της πρωινής. ..Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε σύντομα.

Αλήθεια σου τυχενει συχνά?? Πωπψ τη ψυχοφθόρο πως γίνεται αυτό βρε κοριτσια...Το είδα τ σημερινό νομίζω θετικό είναι και εγώ να κάνεις κάι ένα αύριο εννοείται και πιστεύω θα είναι ακόμα πιο θετικό.

Πφφ ναι άστα να πάνε και εγώ αλλά πρώτη φορά μου τυχενει λάθος θετικό τεστ ..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,άσε ενοιωσα όλα τα συναισθήματα μέσα σε 2 ώρες .. δε ξέρω τι να πω τόσο λάθος να βγήκε ετσι...

Ναι ίσως αλλά αρνητική χοριακη, δύο αρνητικά τεστ μετά .. δε νομίζω αρχίζω να πιστεύω ότι όντως κάτι λάθος έγινε δε ξέρω τη άλλο να πω αλλά ναι στεναχωρέθηκα πάρα πολύ

Σε καταλαβαίνω απόλυτα να ξέρεις μάζεψε τα κομμάτια σου και αύριο είναι μια καινούργια μέρα ... Πάμε δυνατά

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα να ξέρεις μάζεψε τα κομμάτια σου και αύριο είναι μια καινούργια μέρα ... Πάμε δυνατά

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σου εύχομαι τα καλύτερα ,πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα είναι θετικό θετικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...