Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

@Γλυκερια123 εγώ μόνο πόνο στην μέση νιώθω ... Πότε έχεις γιατρό ? 

@happysmile και εγώ πλέον δεν την νιώθω τοοοοσο πολύ αλλά το βράδυ που ξυπνάει γίνεται πανηγύρι κυριολεκτικά δεν ξέρω μάλλον τεντώνεται δεν ξέρω τι κάνει εκεί μέσα στην κοιλιά ... 

Και έχει το κάτι βράδυα ξαπλώνω από την δεξιά πλευρά την βλέπεις και αυτή από τα δεξιά γυρίζω από τα αριστερά γυρνάει και αυτή από τα αριστερά ...δεν συγχονιζομαατε με τίποτα τώρα τελευταία ...συνήθως ξαπλώναμε αντίθετα η κάθε μία χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πάρα μα πάρα πολύ. Γερά μωράκια κ γερές μανούλες, τίποτα άλλο. Θα σας ενημερώσω...κ με χαρά θα έρθει η ώρα να ευχηθώ κ για τα δικά σας μωράκια τα καλύτερα. :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Giosotpk και φοβασαι οτι την πλακωνεις ε;γιατι εγω αυτο φοβαμαι..αυριο θα παρω τηλ το γιατρο να μου πει ποτε να παω..λογικα τεταρτη.εσυ ποτε εχεις;;,.

κι εμενα περασαν 2 μερες και κουνιοταν ελαχιστα..ε μετα εγινε πανηγυρι..ετσι ειναι τωρα δεν εχουν χωρο!!!

Σημερα ειχαν κατσει τ ανιψια μου και μου ζωγραφισαν την κοιλια..εγω να γελαω ο αντρας μου να εχει φρικαρει..τι οτι τον πιεζουν τι μην παει μελανι και τον πειραξει οοοοτι σας περναει απ το μυαλο:grin:εγω φυσικα τον κοροιδευα..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου! Με το καλό να έρθει και το άλλο μας μωράκι στην παρέα σήμερα και σιγά σιγά να περιμένουμε και τα υπόλοιπα..  

Εμείς γυρίσαμε σπίτι μας εχθές..  Πανικός..  Μόλις μπήκαμε, κακακια..  Έτσι για το καλό...  Και το βράδυ μετά το μπάνιο με το που τον ξετυλιξα από την πετσέτα για να τον ντύσω, τσισα.. Παντού! 

  • Χαχα 3

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι εεε. Σήμερα είμαστε 3 εβδομάδων. Εδώ δεν το κατάλαβαινω εγώ. Μου φαίνεται ότι είναι πριν 3 μέρες. Τώρα στο σπίτι θα τον χαρείς πιο πολύ. Και να έχεις το νου σου, αν δεις όρθιο το πουλάκι κλείσε γρήγορα την πανα. Χάχαχα.

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ελενη την εμπειρια σου για την γεννα θελω να μας πεις!!!!!ρε κοριτσια εγω δν ποναω πουθενα ουτε μεση ουτε κοιλια τπτ κ την Τεταρτη θα μπω 37βδομαδες!

Και δεν χερεσε; το μωρό πρέπει να είναι 38 εβδομάδων για να είναι τελειομηνο. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μόλις γύρισα από γιατρός και η κύρια μέσα στην κοιλιά σκοπό δεν έχει να βγει από ότι φαίνεται ... 

Διαστολή δεν έχω και το νον στρες έδειξε αρκετές συσπάσεις της οποίες ακόμα δεν της καταλαβαίνω ....καθόταν ο γιατρός πάνω μου και μου έλεγε τώρα κανείς σύσπαση τίποτα εγώ ....

Επίσης η μέση μου πέρασε ...

Μου είπε όμως επειδή είμαι εγώ αναίσθητη δεν σημαίνει ότι δεν κάνω συσπάσεις ...υπάρχουν και είναι αρκετές ...οπότε Τετάρτη θα μας ξανά δει ...

Μου το που έβαζε τον υπέρηχο να μας δεί του έκοβε μια κλοτσιά ... Πεθάναμε στα γέλια ...δεν ξέρω δεν έχουν ιδιαίτερη χημεία ο γιατρός με την μπέμπα δεν τα έχουν βρει ακόμα ... 

@Γλυκερια123 ακριβώς αυτό φοβάμαι ότι θα την πατήσω στον ύπνο μου ...χαχαχα αυτή οι άντρες δεν παίζονται μερικές φορές ... Περνάνε την δική τους εγκυμοσύνη εγώ το έχω πει .... 

@Elen211 πες μας την εμπειρία σου από την γέννα .... 

Η πρώτη νύχτα στο σπίτι ήταν εύκολη ? 

Περιμένουμε και το μπεμπακη της @Elenpap σήμερα .... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmile οσο πιο πολυ κατσει ο μπεμπακος μεσα στην κοιλιτσα τοσο καλυτερο θα ναι..

@Elen211 περιμενουμε με αγωνια λεπτομερειεεεες!!

@Giosotpk οπως και να χει κοντευεις..καποια στιγμη θα το παρει αποφαση να βγει...τεταρτη γιατι θα σε ξαναδει μηπως εχεις κανει διαστολη;

εγω πεμπτη θα παω γιατρο τελικα..

Αντε μειωνονται οι εγκυμονουσες ερχονται τα μπεμπακιαααααα...!!!

 

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Οχι Αννουλα μ πως δεν χαιρομαι εννοειται....απλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι καταβολεμενος ο κυριος κ θα βγει στις 40!!

Ας βγει. Μην αγχώνεστε. Ξέρετε πόσο μικρούλης ήταν ο δικός μου 2.5 κιλα; αδύνατος όσο δεν πάει. Ακόμη τα φορμακια μεγάλα του κάνουν. Ξέρω ότι έχετε κουραστεί κορίτσια αλλά τελειώνει τώρα. Μακάρι να φτάσουν στις 40 εβδομάδες όλα τους. Σας το εύχομαι από καρδιάς. 

 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Ας βγει. Μην αγχώνεστε. Ξέρετε πόσο μικρούλης ήταν ο δικός μου 2.5 κιλα; αδύνατος όσο δεν πάει. Ακόμη τα φορμακια μεγάλα του κάνουν. Ξέρω ότι έχετε κουραστεί κορίτσια αλλά τελειώνει τώρα. Μακάρι να φτάσουν στις 40 εβδομάδες όλα τους. Σας το εύχομαι από καρδιάς. 

 

Πιο πολυ ειναι η λαχταρα να δεις το πλασματακι σου να αγγιξεις τα ποδαρακια που σε κλωτσανε!!ουφφ αφηστε που εχω γινει φουλ ευσυγκινητη με το παραμικρο συγκινουμαι!

Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 διαστολή σήμερα δεν είχα αλλά μήπως κάνω μέχρι της Τετάρτη ...μου είπε να μην πάρω και το μαγνήσιο άλλο οπότε λογικά θα καταλάβω και της συσπάσεις αλλά ίσως κάνω και διαστολή ...πάντως η βαλιτσες την Τετάρτη θα μπουν στο αμάξι ... 

Και εσενα λογικά σε μια εβδομάδα θα σου πει να σε ξανά δει και μετά κάθε τρεις μέρες ... πλησιάζουμε όλες 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...