Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Giosotpk είπε:

@demmikot ναι όντως δεν με πήγε μέχρι τέλους και αυτό με στεναχώρησε ...εκτός και αν είδε κάτι στο νον στρες και απλά δεν μου το είπε για να μην αγχωθω .... Δεν ξέρω ... 

Περίμενα πάντως να γίνουν όλα φυσιολογικά οπότε έρθει ... Αλλά ... 

Καλα μην στεναχωριεσαι γι αυτο και μη σκεφτεσαι αρνητικα σκεψου οτι αυριο θα εχεις το κοριτσακι σου αγκαλια και δε θα σε νοιαζει τιποτ αλλο..!!!

@happysmile βρε φτιαξε τη βαλιτσα..! Γιατι σε ανχωνει;ισα ισα ειναι πολυ ωραιο..θα γινει τιποτα και θα τρεχεις..εχεις καθολου πονους συσπασεις;;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Καλα μην στεναχωριεσαι γι αυτο και μη σκεφτεσαι αρνητικα σκεψου οτι αυριο θα εχεις το κοριτσακι σου αγκαλια και δε θα σε νοιαζει τιποτ αλλο..!!!

@happysmile βρε φτιαξε τη βαλιτσα..! Γιατι σε ανχωνει;ισα ισα ειναι πολυ ωραιο..θα γινει τιποτα και θα τρεχεις..εχεις καθολου πονους συσπασεις;;

Τιποτα απολυτως ουτε πονο ουτε συσπαση τπτ....

Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 @demmikot δεν ξέρω γιατί το πήρα τόσο κατάκαρδα.... Λες και μου είπε κάτι κακό ενώ όλα όσα μου είπε μου ακούστηκαν φυσιολογικά ...και θα προσπαθήσει για φυσιολογικό τοκετό θα μπορούσε άνετα να μου έλεγε εφόσον δεν κατέβηκε συγνώμη θα πάμε για καισαρική κατευθείαν... Μπορεί να αγχώθηκα με το ενδεχόμενο ότι αύριο θα την έχω αγκαλιά και ίσως δεν είμαι έτοιμη δεν θα ανταπεξέλθω στις ανάγκες της ...ξέρω και εγώ ... 

@happysmile θέλω να δω πότε θα φτιάξεις βαλιτσα ... Όταν ξεκινήσεις και την φτιάχνεις θα δεις πως μόνο άγχος δεν σου προκαλεί να βάζεις τα μικρά ρουχαλακια μέσα στην βαλίτσα ... 

 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 @demmikot δεν ξέρω γιατί το πήρα τόσο κατάκαρδα.... Λες και μου είπε κάτι κακό ενώ όλα όσα μου είπε μου ακούστηκαν φυσιολογικά ...και θα προσπαθήσει για φυσιολογικό τοκετό θα μπορούσε άνετα να μου έλεγε εφόσον δεν κατέβηκε συγνώμη θα πάμε για καισαρική κατευθείαν... Μπορεί να αγχώθηκα με το ενδεχόμενο ότι αύριο θα την έχω αγκαλιά και ίσως δεν είμαι έτοιμη δεν θα ανταπεξέλθω στις ανάγκες της ...ξέρω και εγώ ... 

@happysmile θέλω να δω πότε θα φτιάξεις βαλιτσα ... Όταν ξεκινήσεις και την φτιάχνεις θα δεις πως μόνο άγχος δεν σου προκαλεί να βάζεις τα μικρά ρουχαλακια μέσα στην βαλίτσα ... 

 

 

Με το καλό να πάρεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά...  Μην αγχώνεσαι καθόλου! Σίγουρα πριν δεν θα αισθάνεσαι έτοιμη αλλά μόλις την δεις θα καταλάβεις ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα γι αυτήν! Αυτά τα πλασματακια μας δίνουν τόση δύναμη που ούτε φανταζοσουν ότι έχεις... 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 @demmikot δεν ξέρω γιατί το πήρα τόσο κατάκαρδα.... Λες και μου είπε κάτι κακό ενώ όλα όσα μου είπε μου ακούστηκαν φυσιολογικά ...και θα προσπαθήσει για φυσιολογικό τοκετό θα μπορούσε άνετα να μου έλεγε εφόσον δεν κατέβηκε συγνώμη θα πάμε για καισαρική κατευθείαν... Μπορεί να αγχώθηκα με το ενδεχόμενο ότι αύριο θα την έχω αγκαλιά και ίσως δεν είμαι έτοιμη δεν θα ανταπεξέλθω στις ανάγκες της ...ξέρω και εγώ ... 

@happysmile θέλω να δω πότε θα φτιάξεις βαλιτσα ... Όταν ξεκινήσεις και την φτιάχνεις θα δεις πως μόνο άγχος δεν σου προκαλεί να βάζεις τα μικρά ρουχαλακια μέσα στην βαλίτσα ... 

 

 

Κοριτσακι μου χαιρομαι παρα πολυ που αυριο θα χεις την κορακλα σου αγκαλιτσα ...το αγχοςσου απολυτα φυσιολογικο καμαρι μου ολα θα πανε τελεια....αντε να παιρνουμε σειρα!!εχω φτιαξει μονο ενα νεσσεσερ αυριο θα παω απτης θειας μουνα παρω την βαλιτσα κ θα την φτιαξω!!ουφφφ!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι οσες εχουν γεννησει ολες ειπαν οτι με το που ειδαν τα μπεμπακια τους ξεχασαν τη γεννα ειτε ηταν καλη ειτε κακη κι οτι θα το ξανακαναν ευχαριστως..τη γεννα τη σκεφτεσαι μεχρι να γεννησεις μετα ξεχνας τα παντα..αυτο καταλαβα...αυτο σκεφτομαι και μου εχει φυγει το πολυ αγχος..:x

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Βλεπω οτι οσες εχουν γεννησει ολες ειπαν οτι με το που ειδαν τα μπεμπακια τους ξεχασαν τη γεννα ειτε ηταν καλη ειτε κακη κι οτι θα το ξανακαναν ευχαριστως..τη γεννα τη σκεφτεσαι μεχρι να γεννησεις μετα ξεχνας τα παντα..αυτο καταλαβα...αυτο σκεφτομαι και μου εχει φυγει το πολυ αγχος..:x

 

Αυτο ειναι πραγματικοτητα..για αυτο κανουμε 2 και 3 παιδια κι 4 κι οσα ειμαστε τυχερες να αποκτησουμε.Ξερεις γιατι ξεχνσς τον πονο και το φοβο?Επειδη το αποτελεσμα ειναι οτι πιο μαγικο και εντονο θα ζησεις ποτε.Το χω ξαναπει θα βρεις μια δυναμη που δε θα το πιστευεις.Εγω ειμαι τοσο φοβιτσιαρα που σε οδοντιατρο να παω ανεβαζω 120 παλμους.Σε ολο το τοκετο ημουν τοσο ηρεμη που νομιζα πως κατι μου ειχαν δωσει..χαχα.Με το καλο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Αυτο ειναι πραγματικοτητα..για αυτο κανουμε 2 και 3 παιδια κι 4 κι οσα ειμαστε τυχερες να αποκτησουμε.Ξερεις γιατι ξεχνσς τον πονο και το φοβο?Επειδη το αποτελεσμα ειναι οτι πιο μαγικο και εντονο θα ζησεις ποτε.Το χω ξαναπει θα βρεις μια δυναμη που δε θα το πιστευεις.Εγω ειμαι τοσο φοβιτσιαρα που σε οδοντιατρο να παω ανεβαζω 120 παλμους.Σε ολο το τοκετο ημουν τοσο ηρεμη που νομιζα πως κατι μου ειχαν δωσει..χαχα.Με το καλο!!

Κατι τετοια ακουω και μου φευγει το αγχος..!!ευχαριστουμε που μας δινεις δυναμη!! Ειναι τα πιο ομορφα λογια που μπορει ν ακουσει μια μελλουσα μανουλα:x

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κατι τετοια ακουω και μου φευγει το αγχος..!!ευχαριστουμε που μας δινεις δυναμη!! Ειναι τα πιο ομορφα λογια που μπορει ν ακουσει μια μελλουσα μανουλα:x

Με συγκινησες...σευχαριστω!Εμενα γινεται 16 μηνων σημερα.Καθε βραδυ που ξαπλωνουμε με τον αντρα μου λεμε ποσο τυχεροι ειμαστε και ποσο τον λατρευουμε.Οποτε..ποια γεννα??Ολα θα πανε καλα!Αντε συγκινηθηκα και δε σταματαω το μπλα μπλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agki* είπε:

Με συγκινησες...σευχαριστω!Εμενα γινεται 16 μηνων σημερα.Καθε βραδυ που ξαπλωνουμε με τον αντρα μου λεμε ποσο τυχεροι ειμαστε και ποσο τον λατρευουμε.Οποτε..ποια γεννα??Ολα θα πανε καλα!Αντε συγκινηθηκα και δε σταματαω το μπλα μπλα..

Να ναι παντα γερος και δυνατος ο κουκλος σου!!!να τον χαιρεστε..!!εισαι απιστευτα τυχερη οπως ειμαστε κι εμεις που θα μας κανει τετοιο δωρο ο Θεος και προσευχομαι και τον ευχαριστω γι αυτο γιατι βλεπω τι γινεται και ποσο προσπαθουν ζευγαρια ..δεν πρεπει να το ξεχναμε αυτο ποτε!!

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Κορίτσια με έχει πιάσει ένα απίστευτο άγχος και δεν σταματάω να κλαίω ...συγνώμη κιόλας κάθομαι μιλάω συνέχεια για τον εαυτό μου ... 

Είναι φυσιολογικό και λογικό νομίζω το άγχος.. Λίγο ή πολύ όλες έχουμε όσο πλησιάζει ο καιρός! 

Αύριο τέτοια ώρα θα έχεις ένα χαμόγελο μέχρι τ'αυτιά! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου λογικα κοιμαστε...εχω την εντυπωση οτι μου σπασαν τα νερα.ειναι ελαχιστα αλλα φευγουν συνεχεια λιγο λιγο..συσπασεις εχω ελαχιστες..κι ουτε ποναω τοσο πολυ..το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα βλεπω να πηγαινω νωριτερα..ειμαι διπλ στο νοσοκομειο..βασικα περιμενω να γινουν οι συσπασεις ανα 5 λεπτα για να παω..φουλ ανχος φουλ σοκ!!

 

 

 

  • Μου αρέσει 4

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 said:

Κοριτσια μου λογικα κοιμαστε...εχω την εντυπωση οτι μου σπασαν τα νερα.ειναι ελαχιστα αλλα φευγουν συνεχεια λιγο λιγο..συσπασεις εχω ελαχιστες..κι ουτε ποναω τοσο πολυ..το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα βλεπω να πηγαινω νωριτερα..ειμαι διπλ στο νοσοκομειο..βασικα περιμενω να γινουν οι συσπασεις ανα 5 λεπτα για να παω..φουλ ανχος φουλ σοκ!!

 

 

 

Καλή επιτυχία! Όλα με το καλό. Μη φοβάσαι καθόλου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...