Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Καλημερούδια!!! Μία απ'τα ίδια με τα τσισάκια, άσε αν πηγαίνουμε τόσο από τώρα όταν πιέζουν τα μωρά με τις κεφάλες τους εκεί τι θα γίνει δηλαδή?!!? :razz: Όσο για χθες... Είμαι τοοοοοσο ηλίθια... Ανησύχησα άδικα! Είχε φτιάξει η πεθερά μου παντζάρια και έφαγα 3-4 χθες και μου λέει σήμερα το πρωί παιδί μου γι' αυτό ήταν τα μπεζ υγρά! Πράγματι είδα μόνο 2 φορές στο σκούπισμα και μετά τίποτα... Χαϊδεύω την κοιλίτσα τώρα και λέω συγνώμη μωρό μου που σε τάραξα! Χαχαχα 1:30 με περιμένει ο γιατρός για τον πρώτο υπέρηχο.... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩ να δω την κουκιδίτσα μου!!!!!!!! :x:x:x

Καλημερα κοπελα μου. Αντε ρε συ, την πατησες ετσι με τα πατζαρια... Εννοείται πως οταν τρως πατζαρια σχεδον κατουρας κοκκινο οποτε λογικο ηταν. Κ παλι καλα που είδες τοσο λιγο γιατι θα μπορουσες να δεις μέσα στη λεκανη κατακοκκινο κ να φρικαρεις... Ολα καλα κοριτσακι μου λοιπόν... Με το καλο να δεις το μπεμπεδακι σου... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 51 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Καλημερούδια!!! Μία απ'τα ίδια με τα τσισάκια, άσε αν πηγαίνουμε τόσο από τώρα όταν πιέζουν τα μωρά με τις κεφάλες τους εκεί τι θα γίνει δηλαδή?!!? :razz: Όσο για χθες... Είμαι τοοοοοσο ηλίθια... Ανησύχησα άδικα! Είχε φτιάξει η πεθερά μου παντζάρια και έφαγα 3-4 χθες και μου λέει σήμερα το πρωί παιδί μου γι' αυτό ήταν τα μπεζ υγρά! Πράγματι είδα μόνο 2 φορές στο σκούπισμα και μετά τίποτα... Χαϊδεύω την κοιλίτσα τώρα και λέω συγνώμη μωρό μου που σε τάραξα! Χαχαχα 1:30 με περιμένει ο γιατρός για τον πρώτο υπέρηχο.... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩ να δω την κουκιδίτσα μου!!!!!!!! :x:x:x

Καλημέρα αγάπη μ... όντως αν φας παντζάρια ετσι κατουρας....χαχαχαχα δεν πειράζει όμως ξέρουμε τι είναι....περιμένουμε τα νέα σουυυυυυ...Εγώ έχω 4 ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , winspert είπε:

Καλημερα κοπελα μου. Αντε ρε συ, την πατησες ετσι με τα πατζαρια... Εννοείται πως οταν τρως πατζαρια σχεδον κατουρας κοκκινο οποτε λογικο ηταν. Κ παλι καλα που είδες τοσο λιγο γιατι θα μπορουσες να δεις μέσα στη λεκανη κατακοκκινο κ να φρικαρεις... Ολα καλα κοριτσακι μου λοιπόν... Με το καλο να δεις το μπεμπεδακι σου... 

Άσε σου λέω για γέλια και για κλάματα!! Σ'ευχαριστώ αγαπημένη! Θα σας γράψω μόλις φύγω απ' το γιατρό! 

πρίν από 20 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα αγάπη μ... όντως αν φας παντζάρια ετσι κατουρας....χαχαχαχα δεν πειράζει όμως ξέρουμε τι είναι....περιμένουμε τα νέα σουυυυυυ...Εγώ έχω 4 ...

Ναιιιιιιιι, είμαι πανέτοιμη για το πρώτο ραντεβού με το σουσαμάκι μου!!!! Γράψε μας κι εσύ όταν γυρίσεις... Φιλάκια!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Γεμισες τριχες???? Ετοιμασου...κοριτσακι θα κανεις. Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα γινει σπανη...ειχα ξεχασει τι ειναι το ξυραφι...αληθεια...φρυδι δεν εβγαινε τριχα...εκανα αγορακι! Λενε πως τραβουσε τις τριχες το αγορι λογω ορμονών...εσενα το αντιθετο φανταζομαι...

Και σε μένα το ίδιο!! Στην κόρη είχα γίνει μαϊμού(που γενικά είμαι ξανθιά και δεν βγάζω τρίχα πολυ) και στον γιο μου, απλά δεν ξυριζομουν. Δεν έβγαζα τρίχες!!! Επίσης στην κόρη είχε φτάσει το μαλλί μου μέχρι τη μέση ενώ στον γιο δεν μακρυνε(αλλά δυνάμωσε είναι η αλήθεια) επίσης στον γιο είχα βγάλει και ακμή για να 2-3 βδομάδες.

15 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

κοριτσια μ τελικα οηγα σημερα για υπερηχο ολα ειναι πολυ καλα το μωρακι μεγαλωσε κ η αποκόλληση υποχώρησε v2u24n.jpg

Τι ομορφο!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , elpida20 είπε:

Μεγάλωσε πολύ το φυστικακι μου και αρχίζει βγάζει χεράκια και η καρδούλα του χτυπάει σανννν τρεληηηηη

Μπραβο κοριτσάκι μου ομορφο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elpida20 είπε:

Μεγάλωσε πολύ το φυστικακι μου και αρχίζει βγάζει χεράκια και η καρδούλα του χτυπάει σανννν τρεληηηηη

Μπράβο Ελπιδακι!!!! Τέλεια και τα δικά σου νέα!!

Άντε @Rafaelatarzan Και στα δικά μας το απόγευμα!!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elpida20 είπε:

Μεγάλωσε πολύ το φυστικακι μου και αρχίζει βγάζει χεράκια και η καρδούλα του χτυπάει σανννν τρεληηηηη

μπράβο ελπίδακι μουυυθυυυ.το όμορφα νεα...γιουπιιιιιιι ...κ άλλη καρδούλα....

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Και σε μένα το ίδιο!! Στην κόρη είχα γίνει μαϊμού(που γενικά είμαι ξανθιά και δεν βγάζω τρίχα πολυ) και στον γιο μου, απλά δεν ξυριζομουν. Δεν έβγαζα τρίχες!!! Επίσης στην κόρη είχε φτάσει το μαλλί μου μέχρι τη μέση ενώ στον γιο δεν μακρυνε(αλλά δυνάμωσε είναι η αλήθεια) επίσης στον γιο είχα βγάλει και ακμή για να 2-3 βδομάδες.

Τι ομορφο!!!!!!

μωρέ αληθεια μαϊμού εχω γίνει....Για να δούμε...πιστεύω σε 20 μερες θα δούμε τι εχω....μ αρέσουν τα κοριτσακια παρα πολυ δεν το κρυβω αλλα κ αγορι να έρθει θα τον κάνω αληταμπουρα.χαχαχαχ μονο γερά να ναι τίποτες αλλο..

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Άσε σου λέω για γέλια και για κλάματα!! Σ'ευχαριστώ αγαπημένη! Θα σας γράψω μόλις φύγω απ' το γιατρό! 

Ναιιιιιιιι, είμαι πανέτοιμη για το πρώτο ραντεβού με το σουσαμάκι μου!!!! Γράψε μας κι εσύ όταν γυρίσεις... Φιλάκια!

εννοείτε θα σας πω τα νέα....φιλακιααασ...

πρίν από 17 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Μπράβο Ελπιδακι!!!! Τέλεια και τα δικά σου νέα!!

Άντε @Rafaelatarzan Και στα δικά μας το απόγευμα!!!

άντε κ μεις θα χουμε υπέροχα νεα...κ ολες μας...τι ώρα έχεις γιατρο εσυ αγαπη????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , elpida20 είπε:

Μεγάλωσε πολύ το φυστικακι μου και αρχίζει βγάζει χεράκια και η καρδούλα του χτυπάει σανννν τρεληηηηη

Τελεια ελπιδακι μου... Υπεροχα... Καλη συνεχεια στην εγκυμοσύνη σου αγαπη μου... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Ημερα υπερηχων σημερα! Μια χαρα ειναι ολα τα μωρακια μας μωρε...τι ωραια!!! Σας εχει δωσει ΠΗΤ? Στειλτε να φτιαξω ενα πινακακι να τα εχουμε συγκεντρωμενα...

Πολύ δύσκολο κορίτσι εμενα δεν μου έχουν πει για ΠΗΤ εδώ οι γιατροί στην επαρχια λειτουργουν αλλιως δεν σου λενε εύκολα ΠΗΤ και τέτοια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααααα είδα το μωρό μου επιτέλους!!! Ηρέμησα τόσο που είδα ότι είναι μέσα στη μήτρα.. Όλα τέλεια!!! 2,5 χιλιοστά είναι μωρέ το μικράκι μου, αύριο γίνομαι 6 εβδομάδων! Ακούσαμε και την καρδούλα, ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου!!!!!!!!!! Μου έγραψε να κάνω ένα σκασμό εξετάσεις αίματος! Αυτά! Είμαι τόσο χαρούμενη! Περιμένω και τα δικά σας νέα..

πρίν από 15 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Ημερα υπερηχων σημερα! Μια χαρα ειναι ολα τα μωρακια μας μωρε...τι ωραια!!! Σας εχει δωσει ΠΗΤ? Στειλτε να φτιαξω ενα πινακακι να τα εχουμε συγκεντρωμενα...

Εμένα βάσει τελ.περιόδου είναι 24/10!!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσιαααααααα είδα το μωρό μου επιτέλους!!! Ηρέμησα τόσο που είδα ότι είναι μέσα στη μήτρα.. Όλα τέλεια!!! 2,5 χιλιοστά είναι μωρέ το μικράκι μου, αύριο γίνομαι 6 εβδομάδων! Ακούσαμε και την καρδούλα, ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου!!!!!!!!!! Μου έγραψε να κάνω ένα σκασμό εξετάσεις αίματος! Αυτά! Είμαι τόσο χαρούμενη! Περιμένω και τα δικά σας νέα..

Εμένα βάσει τελ.περιόδου είναι 24/10!!!

Και εμένα βαση περιόδου είναι 4/10!!!

πρίν από 15 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσιαααααααα είδα το μωρό μου επιτέλους!!! Ηρέμησα τόσο που είδα ότι είναι μέσα στη μήτρα.. Όλα τέλεια!!! 2,5 χιλιοστά είναι μωρέ το μικράκι μου, αύριο γίνομαι 6 εβδομάδων! Ακούσαμε και την καρδούλα, ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου!!!!!!!!!! Μου έγραψε να κάνω ένα σκασμό εξετάσεις αίματος! Αυτά! Είμαι τόσο χαρούμενη! Περιμένω και τα δικά σας νέα..

Εμένα βάσει τελ.περιόδου είναι 24/10!!!

@Giwtouli1990κοριτσι έχουμε και το ίδιο όνομα τι όμορφα τι όμορφα τέλεια κορίτσι μου να εχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη μπράβο και παλι μπράβο

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...