Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια... Ειναι πολλα τα σχεδον 3 κιλα που εχω ηδη παρει; Δεν αισθάνομαι να εχω παρει παντου... Εχω κανει κοιλια κ μεμε... Ο γιατρος μου ειπε να προσεχω λιγο... 

Εμένα ο ντοκτορ που ναι ντιπ ψείρας με είπε στο περασμένο ραντεβού. 

Η σωστή έγκυος ως τώρα πρέπει να χει πάρει ως 3 κιλά. Ανέβα ζυγαριά να δούμε. αχαχχαχαχχα

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εγω φοβαμαι πολυ. Για επαφη σιγουρα μου ειπε οχι. Για ολοκληρωση με αλλους τροπους δε ρωτησα... Τον επομενο μηνα θα ρωτήσω... 

Σε νιώθω... Αλλά εγώ από το φόβο μου φίλη δε μου περνάει απ' το μυαλό καν... Αυτό εννοώ φοβιτσιαρα. Εσύ τουλάχιστον τη θέλεις τη χαρά είσαι νορμάλ όχι σαν εμένα χαχαχαχα.

Να ρωτήσεις μόνο ο γιατρός μπορεί να σου πει σίγουρα. Εγω πάλι δεν του λέω τίποτα. Και όταν μου είπε επαφές χαλαρά λέω ναιιι μα πως χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχχαα ρε παλαβες τσοντε θελετε παλι ελατε αντε τι να σας κανω λοιπόν κοριτσια ειναι λίγο επιφοβο το καθε τι σχετικα με το πουλι μας δηλαδη και οργασμο να μην έχουμε αν επιφέρουμε καμια σύσπαση εγω πάντως ειμαι χεστρω

Συσπάσεις κάνει και από μόνη της καλέ δε χρειάζεται τη βοήθεια μας χαχαχαχα.

Δεν είναι επίφοβος ο οργασμός αν δεν συντρέχει άλλος λόγος που δεν επιτρέπονται οι επαφές και όλα τα σχετικά.... Εδώ στον ύπνο μας μπορεί να το πουλήσεις τι γίνεται εκεί; 

Αλλά πάλι ότι πει ο κάθε γιατρός γιατί ο κάθε ένας είπαμε αλλά λέει.

Just now, tsilona είπε:

Τι Χαλαρές επαφές μωρέ; κότες είμαστε; αχαχαχα

Εγώ δεν κάνω καν όπως είπα και πιο πάνω. ;)

  • Λυπημένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Εμένα ο ντοκτορ που ναι ντιπ ψείρας με είπε στο περασμένο ραντεβού. 

Η σωστή έγκυος ως τώρα πρέπει να χει πάρει ως 3 κιλά. Ανέβα ζυγαριά να δούμε. αχαχχαχαχχα

Παλι καλα... Εμενα είναι αρκετα αυστηρος με τα κιλα κ μου λεει δε γίνεται να τα παίρνουμε δυο δυο κ τρια τρια... Ναι τρωω τωρα αλλα οχι βλακειες... Αφου πειναω.... Αφου θελει ο κουκλος μου μαμ να μην κανω;;;; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Παλι καλα... Εμενα είναι αρκετα αυστηρος με τα κιλα κ μου λεει δε γίνεται να τα παίρνουμε δυο δυο κ τρια τρια... Ναι τρωω τωρα αλλα οχι βλακειες... Αφου πειναω.... Αφου θελει ο κουκλος μου μαμ να μην κανω;;;; 

Εγω εχω παρει 2 αρα είμαι σωστη έγκυος:lol::lol::lol:

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εσυ κ αν εισαι σωστη τοτε.... Χαχαχα 

Εγώ κορίτσια μου από τα κιλά που ξεκίνησα μείον 2 περίπου, αλλά αυτό κυρίως επειδή έτρωγα πιο προσεκτικά από πριν, χαχαχα Να σας πω την ανησυχία μου; Σήμερα πονάω ρε κορίτσια, πονάω αριστερά χαμηλά. Αλλά γίνεται έντονος ο πόνος, και σαν να σκληραίνει η κοιλιά περιμετρικά του σημείου, συν κάποια περισσότερα υγρά που έχω από χτες! Άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά να πάω στο νοσοκομείο! Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Εσυ κ αν εισαι σωστη τοτε.... Χαχαχα 

Καλύτερα +5 να ήμουν πάρα αυτό χαχαχαχα. Πάντως άμα σκεφτείτε πόσα κιλά είναι έμβρυο, αμνιακα, πλακούντας κλπ όλα μαζί (κάπου στα 7 διάβασα ανάλογα βέβαια και το σώμα της κάθε κοπέλας) δεν είναι καθόλου κακό στον 4ο πλέον να έχουμε +2 +3 ή και λίγο παραπάνω κιλά. Γνώμη μου πάντα έτσι;

Just now, gogouli_ είπε:

Εγώ κορίτσια μου από τα κιλά που ξεκίνησα μείον 2 περίπου, αλλά αυτό κυρίως επειδή έτρωγα πιο προσεκτικά από πριν, χαχαχα Να σας πω την ανησυχία μου; Σήμερα πονάω ρε κορίτσια, πονάω αριστερά χαμηλά. Αλλά γίνεται έντονος ο πόνος, και σαν να σκληραίνει η κοιλιά περιμετρικά του σημείου, συν κάποια περισσότερα υγρά που έχω από χτες! Άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά να πάω στο νοσοκομείο! Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! 

Πάρε αρχικά τον γιατρό σου να του το πεις γιατί μπορεί να είναι κάτι στυλ έντερο. Πονάω κάθε μέρα σχεδόν κάτω αριστερά και όταν έχω να πάω τουαλέτα κάποιες ώρες ή και μέρες πετρώνει αρκετά. Αλλά ίσως και συσπασουλες. Ο δικός μου γιατρός τις συσπάσεις δεν τις παίρνει σοβαρά αν είναι ελάχιστες τη μέρα. Μπροστά του πέτρωσε η κοιλιά μου και άρχισα να φωνάζω νααα δείτε δείτε αυτό σας λέω και λέει εεε και τι θα πάθεις; Το σώμα σου προετοιμάζεται και η μήτρα μεγαλώνει. Αν βέβαια κάνω συχνά πυκνά μου είπε να πάω....

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Παλι καλα... Εμενα είναι αρκετα αυστηρος με τα κιλα κ μου λεει δε γίνεται να τα παίρνουμε δυο δυο κ τρια τρια... Ναι τρωω τωρα αλλα οχι βλακειες... Αφου πειναω.... Αφου θελει ο κουκλος μου μαμ να μην κανω;;;; 

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι!!Σιγουρα δεν ειναι πολλα τα κιλα που εχεις παρει!!Νομιζω οτι απλα θελει να σε κραταει σε εγρηγορση για να μην ανεβαινει πολυ το βαρος σου καθε μηνα γι' αυτο σου τα λεει. Εννοειται να τρως αμα πεινας, απλα προσπαθησε να τρως ελαφρια και με μετρο, οπως κανεις δηλαδη απ' ο,τι εχω καταλαβει, οποτε και το στομαχακι να γεμιζει και ο ντοκ να μην γκρινιαζει!!!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλύτερα +5 να ήμουν πάρα αυτό χαχαχαχα. Πάντως άμα σκεφτείτε πόσα κιλά είναι έμβρυο, αμνιακα, πλακούντας κλπ όλα μαζί (κάπου στα 7 διάβασα ανάλογα βέβαια και το σώμα της κάθε κοπέλας) δεν είναι καθόλου κακό στον 4ο πλέον να έχουμε +2 +3 ή και λίγο παραπάνω κιλά. Γνώμη μου πάντα έτσι;

Πάρε αρχικά τον γιατρό σου να του το πεις γιατί μπορεί να είναι κάτι στυλ έντερο. Πονάω κάθε μέρα σχεδόν κάτω αριστερά και όταν έχω να πάω τουαλέτα κάποιες ώρες ή και μέρες πετρώνει αρκετά. Αλλά ίσως και συσπασουλες. Ο δικός μου γιατρός τις συσπάσεις δεν τις παίρνει σοβαρά αν είναι ελάχιστες τη μέρα. Μπροστά του πέτρωσε η κοιλιά μου και άρχισα να φωνάζω νααα δείτε δείτε αυτό σας λέω και λέει εεε και τι θα πάθεις; Το σώμα σου προετοιμάζεται και η μήτρα μεγαλώνει. Αν βέβαια κάνω συχνά πυκνά μου είπε να πάω....

Δεν ξέρω αν θυμάσαι τι σκηνικό έγινε με τη γιατρό που με παρακολουθούσε και άλλαξα! Θα πηγαίνω ( εκτός από το νοσοκομείο που με παρακολουθεί αυτός που θα με ξεγεννησει) σε αυτόν που μου έκανε την Αυχενική, έχουμε ραντεβού Μεγάλη Τετάρτη, αλλά δεν έχω το προσωπικό του τηλέφωνο μόνο του ιατρείου, γιατί πήγα μόνο στην Αυχενική! Αυτήν εδώ δε θέλω να την πάρω, παρόλο που έχω το θάρρος γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα. Θα το αφήσω λίγο να δω πως πάει και βλέποντας και κάνοντας!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Εγώ κορίτσια μου από τα κιλά που ξεκίνησα μείον 2 περίπου, αλλά αυτό κυρίως επειδή έτρωγα πιο προσεκτικά από πριν, χαχαχα Να σας πω την ανησυχία μου; Σήμερα πονάω ρε κορίτσια, πονάω αριστερά χαμηλά. Αλλά γίνεται έντονος ο πόνος, και σαν να σκληραίνει η κοιλιά περιμετρικά του σημείου, συν κάποια περισσότερα υγρά που έχω από χτες! Άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά να πάω στο νοσοκομείο! Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! 

Κ εγω λεω αρχικα να παρεις τηλέφωνο το γιατρο σου να του πεις τι αισθανεσαι κ να σε κατευθυνει... Γενικα σε ο, τι αφορα την υγεια μας καλο ειναι να μην το αφηνουμε στην τυχη ποσο μαλλον τωρα που εχουμε την ευθυνη κ μιας ψυχουλας... Να τον παρεις αμεσως αν δεν τον εχεις ηδη παρει... Για σιγουρια... 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι!!Σιγουρα δεν ειναι πολλα τα κιλα που εχεις παρει!!Νομιζω οτι απλα θελει να σε κραταει σε εγρηγορση για να μην ανεβαινει πολυ το βαρος σου καθε μηνα γι' αυτο σου τα λεει. Εννοειται να τρως αμα πεινας, απλα προσπαθησε να τρως ελαφρια και με μετρο, οπως κανεις δηλαδη απ' ο,τι εχω καταλαβει, οποτε και το στομαχακι να γεμιζει και ο ντοκ να μην γκρινιαζει!!!

Ναι μωρε... Κ εγω δεν εχω καταλαβει οτι εχω χοντρυνει... Εχω κοιλιτσα κ μεμε οπως ξαναεγραψα. Μπουτια κ χερια ειναι οπως πριν... Οπως ειπες με θελει σε εγρηγορση... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εσυ κ αν εισαι σωστη τοτε.... Χαχαχα 

Αγάπη μην αγχώνεσαι στο μήνα που είμαστε μου φαίνονται φυσιολογικά τα 3 κιλά! Νομίζω τόσο είναι και το ιδανικό!

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...