Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

που ξερεις οτι πονανε; ε; εεε;; μηπως τα πιάνεις κρυφα;;; χαχαχχ

Το ξέρω από τότε που έκοψα τον ύπνο μπρούμυτα!!! Χαχαχα!! Κι από τις φορές που τα πιάνει ο σύζυγος! Είπαμε εμείς να μην πιάνουμε όχι οι άλλοι, χαχαχα

 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

οοοοοοοο κ αλλη νορμάλ....καλέ πως μ ξεφύγες εσυ ???? χαχαχαχαχ αμ είδες με πέθαναν οι  βυζοζουληχτρες εδω μεσα....Δεν μ άφησαν μυαλό παει κλουβιασα κ γω ...αχαχχαχα εγώ κ τα αυγα μ εν το μεταξύ μ ...αχαχαχχα αχχαχαχαχα 

Χαχαχαχα άστα ρα δύσμοιρα τα αυγά, έχουν δουλειά για τις 05 Μαΐου ❤❤❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Το ξέρω από τότε που έκοψα τον ύπνο μπρούμυτα!!! Χαχαχα!! Κι από τις φορές που τα πιάνει ο σύζυγος! Είπαμε εμείς να μην πιάνουμε όχι οι άλλοι, χαχαχα

 

Χαχαχαχα άστα ρα δύσμοιρα τα αυγά, έχουν δουλειά για τις 05 Μαΐου ❤❤❤

εχεις δικιο χαχαχ μια χαρα σε βρισκωωω χαχαχ

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Το ξέρω από τότε που έκοψα τον ύπνο μπρούμυτα!!! Χαχαχα!! Κι από τις φορές που τα πιάνει ο σύζυγος! Είπαμε εμείς να μην πιάνουμε όχι οι άλλοι, χαχαχα

 

Χαχαχαχα άστα ρα δύσμοιρα τα αυγά, έχουν δουλειά για τις 05 Μαΐου ❤❤❤

χαχαχαχαχα πιάνει καλα ο αντρας ...μπουχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα καλο καλο...Έτσι ναι το επιτρέπω...πάω πάσο...

άμα είναι κλουβια να ξες θα τα δολοφόνησω στο λεω...αυγοδολοφονησα θα γίνω στα γεράματα...χαχαχαχα αχχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα καλα λες ...ααααααααα δεν το σκέφτηκα αυτό....άρα τα πιάνει κ αυτή....ιιιιιιιιιι ψεματουρα @gogouli_...xaxaxaxax axaxaxaxax axxaaxxa

κ γω μινιον ειμαι...αχχαχαχα μια χαρα ειμαστε...

αληθεια;;; αβυζη και εσυ; χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα πιάνει καλα ο αντρας ...μπουχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα καλο καλο...Έτσι ναι το επιτρέπω...πάω πάσο...

άμα είναι κλουβια να ξες θα τα δολοφόνησω στο λεω...αυγοδολοφονησα θα γίνω στα γεράματα...χαχαχαχα αχχαχαχα 

Ποια γεράματα μαρη, μην πάρω εγώ το σκοινί σου τώρα!!! Τέλεια θα είναι!!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Ποια γεράματα μαρη, μην πάρω εγώ το σκοινί σου τώρα!!! Τέλεια θα είναι!!!

χαχαχαχαχα δεν το δίνω δεν το δίνω δεν το δίνω που να σκάσεις...αχχαχαχαχαχα καλααααααααααα αμα ειναι κερναω....το χω ξαναπει....Όλες σας...

Just now, marioula1234 είπε:

αληθεια;;; αβυζη και εσυ; χαχαχ

Ναι ναι αβυζι είμαι...χαχαχαχαχ ευτυχως δεν θέλω να θηλάσω αλλιως τι θα πάνε το έρμο το παιδί μ δεν ξερω....χαχαχαχα αχαχχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα δεν το δίνω δεν το δίνω δεν το δίνω που να σκάσεις...αχχαχαχαχαχα καλααααααααααα αμα ειναι κερναω....το χω ξαναπει....Όλες σας...

Ραντεβού όλες στην πρωτεύουσα με γεμάτες κοιλιτσες! Πρώτα όμως θα γίνεις κι εσύ φακλανα, δε θα είμαστε μόνο εμείς χοντρουλες❤❤

Κούκλες σας αφήνω, κλείνουν τα μάτια! Όνειρα γλυκά σε όλες!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Ραντεβού όλες στην πρωτεύουσα με γεμάτες κοιλιτσες! Πρώτα όμως θα γίνεις κι εσύ φακλανα, δε θα είμαστε μόνο εμείς χοντρουλες❤❤

Κούκλες σας αφήνω, κλείνουν τα μάτια! Όνειρα γλυκά σε όλες!

καληνύχτα ψυχή μ.....Φιλάκια κοιλιτσα. σ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα δεν το δίνω δεν το δίνω δεν το δίνω που να σκάσεις...αχχαχαχαχαχα καλααααααααααα αμα ειναι κερναω....το χω ξαναπει....Όλες σας...

Ναι ναι αβυζι είμαι...χαχαχαχαχ ευτυχως δεν θέλω να θηλάσω αλλιως τι θα πάνε το έρμο το παιδί μ δεν ξερω....χαχαχαχα αχαχχαχαχα 

χαχαχα πιο αβυζη απο εμενα αποκλειεται χαχαχ

Just now, gogouli_ είπε:

Ραντεβού όλες στην πρωτεύουσα με γεμάτες κοιλιτσες! Πρώτα όμως θα γίνεις κι εσύ φακλανα, δε θα είμαστε μόνο εμείς χοντρουλες❤❤

Κούκλες σας αφήνω, κλείνουν τα μάτια! Όνειρα γλυκά σε όλες!

καληνυχτα αγαπηηηη


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

χαχαχα πιο αβυζη απο εμενα αποκλειεται χαχαχ

καληνυχτα αγαπηηηη

σιγά καλέ πόσο ποια κ συ ...Μια χαρά εισια σ λεω κ δεν το ξέρεις.χαχαχαχα ....Για σκατα βυζι να εχω μ λες με 1.63....δεν πάει σε κοντές το μεγάλο....Σαν βάρκα θα μου να μετα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι όχι μη σε παρακλω .....Μια νορμάλ βρήκα εδω μεσα ...εσένα κ την γιωτα...Όχι άλλο βυζιιιιιιιι pleaseeeeeeee...Όχι άλλο κάρβουνο...αχχαχαχαχα αχαχχαχαχα αχχαχαα

Καλε ουτε εγω τα πιανω...αλλα μου τα πιανει το μωρο θελει να τα πιπιλαει συνεχεια, αυτα δεν εχουν γαλα να τον χορτάσουν κι αυτος πού να το καταλαβει να τα αφησει...

@Farmakotriftena  προσπαθω να αποθηλασω...του δινω σκονη και την εχει δεχτει μια χαρα. Για την ακριβεια ο αντρας μου του τη δινει, εγω κρυβομαι μη και μυριστει βυζι...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλε ουτε εγω τα πιανω...αλλα μου τα πιανει το μωρο θελει να τα πιπιλαει συνεχεια, αυτα δεν εχουν γαλα να τον χορτάσουν κι αυτος πού να το καταλαβει να τα αφησει...

@Farmakotriftena  προσπαθω να αποθηλασω...του δινω σκονη και την εχει δεχτει μια χαρα. Για την ακριβεια ο αντρας μου του τη δινει, εγω κρυβομαι μη και μυριστει βυζι...

όπα όπα κ αλλη καλή πεπελα.....φτου μην σας Ματιασω ολες σας...αχιοςςςςς σαν να ειμαι καλητερα τωρα....χαχαχαχ εεεεεε ασε το παιδί να κάνει ότι θέλει....τι επιτρέπω κ αυτο.χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σιγά καλέ πόσο ποια κ συ ...Μια χαρά εισια σ λεω κ δεν το ξέρεις.χαχαχαχα ....Για σκατα βυζι να εχω μ λες με 1.63....δεν πάει σε κοντές το μεγάλο....Σαν βάρκα θα μου να μετα ....

αχ εχουμε κοιναααα δεν εχουμε βυζι... το υψος πανω κατω ιδιο 1.62 εγω! πες μου οτι εισαι κ 51 κιλα οπως εγω; 

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλε ουτε εγω τα πιανω...αλλα μου τα πιανει το μωρο θελει να τα πιπιλαει συνεχεια, αυτα δεν εχουν γαλα να τον χορτάσουν κι αυτος πού να το καταλαβει να τα αφησει...

@Farmakotriftena  προσπαθω να αποθηλασω...του δινω σκονη και την εχει δεχτει μια χαρα. Για την ακριβεια ο αντρας μου του τη δινει, εγω κρυβομαι μη και μυριστει βυζι...

χαχαχ κρύψου κρυψου


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αχ εχουμε κοιναααα δεν εχουμε βυζι... το υψος πανω κατω ιδιο 1.62 εγω! πες μου οτι εισαι κ 51 κιλα οπως εγω; 

χαχαχ κρύψου κρυψου

μμμμμμμ από κιλα πάνω ναι τα ίδια ειμαστε.. ήμουν 55 .τ κανονικά κιλα μ....Τώρα βέβαια ειμαι 60 από 68  Γιατι ξέφυγα με τόσα φάρμακα που επερνα αλλά έπεσα παλι...οπότε νια ναι Έχουμε πολλά κοινά φιλη μ.

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan σε ευχαριστει πολυ το μωρο μου αλλα με την εγκυμοσυνη εχουν γινει ευαισθητα...ανατριχιαζω οταν πιπιλαει...ασε που ειναι πιο μικρα απο ποτε. Εμενα δεν πρηζονται οποτε και το μωρο να μην ειχα να θηλαζει δεν θα τα επιανα...

Χαιρομαι που ολες παμε καλα...με ή χωρις αγχος, με ή χωρις συμπτωματα παμε γερα...μπηκαμε στο δευτερο τριμηνο και συνεχιζουμε! Ο καιρος περναει και το μονο που σας λεω ειναι να απολαυσετε την εγκυμοσυνη σας γιατι η ΠΡΩΤΗ εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη εμπειρια!

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...