Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Νιώθω τόσο κουρασμενη  κοριτσια μου κοιμάμαι ποσες ωρες ξυπνησα να φτιαξω φαγητο και θα πεσω παλι ξερη ποσο πια υπνοοοοο

Κοιμησου κοπέλα μου. Οπως μου λενε ολοι, κοιμησου τωρα που μπορείς... Ειναι κ ο καιρος.... Αντε, νανι.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Νιώθω τόσο κουρασμενη  κοριτσια μου κοιμάμαι ποσες ωρες ξυπνησα να φτιαξω φαγητο και θα πεσω παλι ξερη ποσο πια υπνοοοοο

Ρίξε την υπνάρα σου κούκλα μου!!!

 

Just now, tsilona είπε:

Κ γω εδώ νύστα φουυυλ.....εχω και τη μικρή που θέλει τα δικά της, έχω τις δουλειές του σπιτιού, έχω και τη δουλειά κάθε μέρα.... Πφφφ

Αχ κι εγώ στη δουλειά προσκυνάω συνήθως, ειδικά μεσημέρι με πιάνει μια υπνηλίααα! Οσο δεν ειχα στην αρχη τωρα με πιάνουν ολα χαχα. Ξεκουρασου τωρα το Πασχα κορίτσι μου, εμείς σε γονείς και πεθερικά θα τη βγάλουμε, δε θα κανω τιποτα φέτος!

1 hour ago, winspert είπε:

Χαχαχαχα, το ξερω.... Κ χαίρομαι κιολας λιγο.... Αυριο εχω τον πρώτο μου υπερηχο αφου εκοψα τις ενεσεις κ εχω πολλη αγωνια... Παναγιτσα μου να είναι όλα καλά... Περαστικα gogouli μου.... 

Αχ άντε με το καλό αυριο αγαπη μου, τι καλα θα δεις το μωράκι! Εμείς έχουμε Μ. Τεταρτη ραντεβού, στον ιδιώτη που μου έκανε και την αυχενική!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ο καιρός σήμερα είναι για ύπνους...

Κι εγώ σήμερα με εμετούς πάλι (εγκυμοσύνης κι όχι ίωσης)

Δεν περνάνε οι μέρες...

@winspert τυχερούλα! Έχεις αύριο ραντεβού! Τι καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/4/2019 at 3:26 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Άντε ρε κορίτσι μου επιτέλους για να ηρεμήσεις κι εσύ! Και σε είχα έννοια! Και 'μένα βγήκε χθες το papp a, όλα τέλεια ευτυχώς! Ένα μεγάλο φιλί στην κοιλίτσα σου! 

@Rafaelatarzan Ταρζανάρα ζεις εσύ μας οδηγείς!!! Με το καλό κοπέλα μου.. Το ταρζανόπαιδο ε ε εεεεεεεερχεται!!!!

τελεια τα νεα σου κοριτσι μου! 

23 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια μου η καμπύλη δείχνει ανεβασμένο ζάχαρο. Το νηστείας βέβαια ήταν 91 πράγμα πολύ καλό και ευχαριστω ξανά την Clue γιατί πήρα παράδειγμα τη διατροφή της και επιτόπου είδα αποτέλεσμα. Αλλά στην μια ωρα μετά τη γλυκόζη ήταν στα 200.... Στις δύο ώρες στο 115.... Οπότε κάτι δεν πολύ πάει καλά.... Θα μιλήσω με τον γιατρό ξανά και θα σας πω πως με καθοδήγησε. Πάντως σήμερα στο μικροβιολογικό έφαγα το πρώτο μου κλωτσιδι μετά τη γλυκόζη χαχαχαχα 

αχ Τελειαααα για την κλωτσιτσααααα!!! τωρα οσο για το ζαχαρο ολα καλα θα πανε ισως με μια διατροφουλα! να σε ρωτησω αγαπηνα υποθεσω πως τωρα που εκανες την καμπυλη δεν θα την ξανα κανεις 26 εβδομαδων ε; 

21 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μόλις είμαι σπίτι και για αυτό μπόρεσα να απαντήσω είμαι καλά δόξα τον Θεό και την Παναγια λοιπον καθιστε να σας τα πω εκανα το τεστ αυτο το ειδικο μου πήρανε υγρό αλλα με το που με ειδε ο γιατρος μου με το μάτι μου ειπε αποκλείεται να ειναι αμνιακό μετα περιμεναμε 10 λεπτα να βγει το αποτελεσμα και ήτανε αρνητικό κοριτσια ολα καλα τελικα η ητανε κολπικο η τσισα κοριτσια ναι και όμως μου φεύγουν τα τσισα απλα μου ειπε ο γιατρός οτι γενικα εμενα με θέλει ετσι σε εγρηγορση και τι εννοουσε επειδή ειμαι μια γυναίκα που εχει εμπειρία απο αμνιακο και επειδή εχω παθει καλο ειναι να ειμαι καχύποπτη όχι ύστερικια αλλα καχύποπτη αυτα κοριτσια σας ευχαριστω ολες ολες ομες οσες ρωτησατε για μενα οσες ειχατε την εννοια μου καί ευχαριστώ ολα τα κοριτσια ελαβα πολυ αγάπη πολυ αγωνία για μενα και με συγκινησατε  ολες σας κοριτσια προς το παρον περασα τόσο αγχος τόσες κακες σκεψεις απο το μυαλό δεν το ηθελα ποτέ το μωρακι ειναι καλα πολυ καλα ευχαριστώ τοσο τον γιατρό μου που δεν με αγχωσε ουτε λεπτο και ευχαριστώ την αδερφή μου @Rafaelatarzanπου ητανε διπλα μου και θα είναι όπως και εγω το ιδιο σας ευχαριστώ ολες 

γιοτιτσα μου τελος καλο ολα καλα λοιπον! αμνιακο να μην ειναι ξ ας κατουριεσαι οσο θες πανω σου χαχαχ

18 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μπραβο βρε αγαπη μου. Χαιρομαι τοσο πολυ... Ολα καλα τωρα... Ξεκουρασου κ θα συμφωνήσω να κοινωνησεις. Εγω θα πηγαινω καθε Σάββατο να κοινωνω. Μου εχει πει ο πνευματικος μου οτι φυσικα δε χρειάζεται νηστεια αλλα ειναι πολυ καλο κ για μενα κ για το μωρακι να παιρνει τον Χριστουλη μεσα του... Σε φιλω γλυκα. Δεν γραφω πολυ γιατι εχω τρελο πονοκεφαλο κ δεν ειμαι στα καλα μου... 

αγαπη μου πως είσαι τωρα περασε ο σκατο πονοκεφαλος;;; 

17 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan 5 Μαιου εχει γενεθλια ο γιος μου, εκεινη τη μερα βαφτιζεται κιολας...οποτε εγω πιστευω οτι ολα θα σου πανε καλα!

Κοριτσια, χαθηκα τον τελευταιο καιρο αλλα τρεχω με τις ετοιμασιες του γαμου μου, τα βαφτισια και το μωρο γενικα.... Η εγκυμοσυνη μου παει σουπερ και το νινακι ειναι μια χαρα!

Αυτη τη στιγμη πεταω για Αθηνα! Εχω χεστει πανω μου...

αχ με το καλο η γαμοβαφτιση αγαπημου να περάσετε τέλεια! 

1 hour ago, winspert είπε:

Ηθελα να ήξερα ποιος τα βγαζει αυτά... Οι ναυτιες ουτε πρωινες ειναι ουτε 1ου τριμηνου. Εχθες πονοκεφαλος απο το μεσημερι μέχρι το βράδυ κ σημερα αναγουλες.... Τα φιλια  μου.... :lol:

πωπω περαστικα ζουζουνα 

1 hour ago, winspert είπε:

Χαχαχαχα, το ξερω.... Κ χαίρομαι κιολας λιγο.... Αυριο εχω τον πρώτο μου υπερηχο αφου εκοψα τις ενεσεις κ εχω πολλη αγωνια... Παναγιτσα μου να είναι όλα καλά... Περαστικα gogouli μου.... 

αχ τελεια περιμένουμε νεαααα

Just now, Giotitsa είπε:

Νιώθω τόσο κουρασμενη  κοριτσια μου κοιμάμαι ποσες ωρες ξυπνησα να φτιαξω φαγητο και θα πεσω παλι ξερη ποσο πια υπνοοοοο

κοιμησου τωρα που μπορεις μονο αυτο σου λεω χαχα

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πιάνουν τα βυζια τους να ξες...αχαχχαχαχαχα 

Just now, marioula1234 είπε:

καλε που ειστε ολες;;; 

πιάνουν τα βυζια τους δεν μπορούν τωρα...έχουν ασχολίες...Μην τις ενοχλείς κακο κοριτσι....χαχαχαχαχα χαχαχαχαχ 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πιάνουν τα βυζια τους να ξες...αχαχχαχαχαχα 

πιάνουν τα βυζια τους δεν μπορούν τωρα...έχουν ασχολίες...Μην τις ενοχλείς κακο κοριτσι....χαχαχαχαχα χαχαχαχαχ 

ρε συ μηπως να ξεκινησω τα πιανω κ εγω;;;; χαχαχ

  • Χαχα 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

ρε συ μηπως να ξεκινησω τα πιανω κ εγω;;;; χαχαχ

Όχι όχι μη σε παρακλω .....Μια νορμάλ βρήκα εδω μεσα ...εσένα κ την γιωτα...Όχι άλλο βυζιιιιιιιι pleaseeeeeeee...Όχι άλλο κάρβουνο...αχχαχαχαχα αχαχχαχαχα αχχαχαα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι όχι μη σε παρακλω .....Μια νορμάλ βρήκα εδω μεσα ...εσένα κ την γιωτα...Όχι άλλο βυζιιιιιιιι pleaseeeeeeee...Όχι άλλο κάρβουνο...αχχαχαχαχα αχαχχαχαχα αχχαχαα

Εγώ δεν τα πιάνω ρε φίλη!!!! Όχι τίποτα άλλο, πονάνε κιόλας!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Εγώ δεν τα πιάνω ρε φίλη!!!! Όχι τίποτα άλλο, πονάνε κιόλας!!

οοοοοοοο κ αλλη νορμάλ....καλέ πως μ ξεφύγες εσυ ???? χαχαχαχαχ αμ είδες με πέθαναν οι  βυζοζουληχτρες εδω μεσα....Δεν μ άφησαν μυαλό παει κλουβιασα κ γω ...αχαχχαχα εγώ κ τα αυγα μ εν το μεταξύ μ ...αχαχαχχα αχχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι όχι μη σε παρακλω .....Μια νορμάλ βρήκα εδω μεσα ...εσένα κ την γιωτα...Όχι άλλο βυζιιιιιιιι pleaseeeeeeee...Όχι άλλο κάρβουνο...αχχαχαχαχα αχαχχαχαχα αχχαχαα

κοιτα εγω δεν ειχα ουτε εχω βυζι για να πιασω χαχαχ

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

που ξερεις οτι πονανε; ε; εεε;; μηπως τα πιάνεις κρυφα;;; χαχαχχ

χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα καλα λες ...ααααααααα δεν το σκέφτηκα αυτό....άρα τα πιάνει κ αυτή....ιιιιιιιιιι ψεματουρα @gogouli_...xaxaxaxax axaxaxaxax axxaaxxa

Just now, marioula1234 είπε:

κοιτα εγω δεν ειχα ουτε εχω βυζι για να πιασω χαχαχ

κ γω μινιον ειμαι...αχχαχαχα μια χαρα ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...