Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Ωωω σούπερ λισταααα ευχαριστούμε αγάπη! Το πες κ το Κάνες :)

Ε ναι! Αυτό ακριβώς.... 

Χαχαχ τρελή μουυυυ καλή απόλαυση χαχα

Αυτό ακριβώς δεν προσβάλλουμε κανέναν για καλό τα λέμε αλλά ως συνήθως κάθε φορά που θα έρθουμε σε αντιπαραθεση η απάντηση είναι δεν ξανά γράφω κλπ εννοείται δεν θέλουμε να αποχωρήσει καμία κ όλες είμαστε εδώ για να στηρίζει η μία την άλλη αλλά δεν γίνεται σε κάθε διαφορετική γνώμη να λέμε δεν ξανά γράφουμε κ μετά να μαζευόμαστε όλες να παρακαλάμε οποία θέλει γράφει στην τελική.. 

Αιματοκρίτη είχα 32 πφφφ

Τέλειος είναι όχι απλά μια χαρά χαχαχ

Εμενα με έχει κουράσει το ολο θεματακι και εχεις δίκιο εδώ μέσα υπάρχει δημοκρατία να το ξαναπω παλι ετσι τώρα αν είναι επειδή λέμε κάτι η μια ααα δεν ξαναγραφω ή σας ενοχλω η εσύ δεν ξαναμιλας η μην ξανά μιλάς οκ τι να κάνουμε δηλαδή να κλείσουμε το στόμα μας δεν γίνεται αυτό εγώ είπα δυο τρια πράγματα σωστά και θα τα ξαναπω Εχω πει οποίος θέλει ας μου ξαναμιλήσει και δεν χρειαζεται να θιγομαστε δεν ξέρουμε η μια την αλλη ουτε είμαστε φίλες στην τελική εγώ αυτό που ξέρω να πω είναι οτι έχουμε ολες άγχος να μπούμε να το πούμε οσες φορές χρειαζεται ναι δεν αντιλεγω ναι να ομως που οπως μπαίνω εγώ εδώ μέσα και διαβάζω εμας μπαίνει και μια αλλη γυναικα η οποία παλεύει να έχει ενα παιδάκι ένα όμως παλεύει με νύχια και με δόντια και λέει αχ να είχα και εγώ τα άγχη σας και να εκανα ετσι το άγχος είναι ότι χειρότερο δεν μλπορυμε να το μετριασουμε δυστηχως και κάνει πολύ μεγάλες ζημιες εγω θα ξανάγραψω τώρα οποιος άλλος θέλει ας το κανει Εχω περάσει πολλά δεν μπορώ εγώ να κάθομαι να εξηγω τα σίγουρα πράγματα και μια τελευταία συμβουλή Εχω βαρεθεί γιατρούς που είναι αγχωτικοι και ασχολούνται και με την τρίχα απο το πουλί τους δεν μπορώ είχα ένα τέτοιο ευχαριστώ δεν θα πάρω κοιταγε να με αγχωσει και δεν κοιταγε σημαντικά πράγματα όσοι λοιπόν με βλέπετε σκληρη με οσα γράφω δεν είμαι σκληρή είμαι ρεαλιστρια και το ξαναλεω εδώ εχουμε περάσει ολες πολλά και εγώ παρα πολλά δεν ζητάω κανεις να με καταλάβει διότι κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τι έχει περάσει εδώ μέσα ο καθενας αλλά μα την αλήθεια οποία αλλη πει δεν ξαναγραφω η ενοχλεις κσι εμένα το χερακι μου τόσες μέρες έχει πανιασει για να γράφω και να λέω πράγματα ε Οχι ρε δεν ξαναασχολουμαι ττελος και εγώ 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina όχι όχι , για τυχόν μικρόβιο θα κοιτάξουμε που μπορεί να τρυπήσει το σάκο!

Κορίτσια θα κάνω κι εγώ σήμερα καμπύλη πφφφ

Καλημερα και καλη σου επιτυχια κοριτσι μου! 


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εμενα με έχει κουράσει το ολο θεματακι και εχεις δίκιο εδώ μέσα υπάρχει δημοκρατία να το ξαναπω παλι ετσι τώρα αν είναι επειδή λέμε κάτι η μια ααα δεν ξαναγραφω ή σας ενοχλω η εσύ δεν ξαναμιλας η μην ξανά μιλάς οκ τι να κάνουμε δηλαδή να κλείσουμε το στόμα μας δεν γίνεται αυτό εγώ είπα δυο τρια πράγματα σωστά και θα τα ξαναπω Εχω πει οποίος θέλει ας μου ξαναμιλήσει και δεν χρειαζεται να θιγομαστε δεν ξέρουμε η μια την αλλη ουτε είμαστε φίλες στην τελική εγώ αυτό που ξέρω να πω είναι οτι έχουμε ολες άγχος να μπούμε να το πούμε οσες φορές χρειαζεται ναι δεν αντιλεγω ναι να ομως που οπως μπαίνω εγώ εδώ μέσα και διαβάζω εμας μπαίνει και μια αλλη γυναικα η οποία παλεύει να έχει ενα παιδάκι ένα όμως παλεύει με νύχια και με δόντια και λέει αχ να είχα και εγώ τα άγχη σας και να εκανα ετσι το άγχος είναι ότι χειρότερο δεν μλπορυμε να το μετριασουμε δυστηχως και κάνει πολύ μεγάλες ζημιες εγω θα ξανάγραψω τώρα οποιος άλλος θέλει ας το κανει Εχω περάσει πολλά δεν μπορώ εγώ να κάθομαι να εξηγω τα σίγουρα πράγματα και μια τελευταία συμβουλή Εχω βαρεθεί γιατρούς που είναι αγχωτικοι και ασχολούνται και με την τρίχα απο το πουλί τους δεν μπορώ είχα ένα τέτοιο ευχαριστώ δεν θα πάρω κοιταγε να με αγχωσει και δεν κοιταγε σημαντικά πράγματα όσοι λοιπόν με βλέπετε σκληρη με οσα γράφω δεν είμαι σκληρή είμαι ρεαλιστρια και το ξαναλεω εδώ εχουμε περάσει ολες πολλά και εγώ παρα πολλά δεν ζητάω κανεις να με καταλάβει διότι κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τι έχει περάσει εδώ μέσα ο καθενας αλλά μα την αλήθεια οποία αλλη πει δεν ξαναγραφω η ενοχλεις κσι εμένα το χερακι μου τόσες μέρες έχει πανιασει για να γράφω και να λέω πράγματα ε Οχι ρε δεν ξαναασχολουμαι ττελος και εγώ 

Eτσι είναι έχεις δίκιο :)

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Eτσι είναι έχεις δίκιο :)

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου χαχαχαχαχαχαχαχα φαντασίωση θα ήθελα να ήμουν θάλασσα να λιαζομαι με τον μπέμπη αχχχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου χαχαχαχαχαχαχαχα φαντασίωση θα ήθελα να ήμουν θάλασσα να λιαζομαι με τον μπέμπη αχχχαχαχα

Κανε υπομονη για του χρονου!!! Τωρα μπορεις να λιαστεις με την κοιλιτσα σου...απολαυσε το...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaa είπε:

Κανε υπομονη για του χρονου!!! Τωρα μπορεις να λιαστεις με την κοιλιτσα σου...απολαυσε το...

Χαχαχαχαχαχαχαχα ουτε καν με νοιάζει αγάπη το μωρακι μου να είναι καλά αλλά ρε αδελφέ η φαντασία επιτρέπεται χςχχαχαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου χαχαχαχαχαχαχαχα φαντασίωση θα ήθελα να ήμουν θάλασσα να λιαζομαι με τον μπέμπη αχχχαχαχα

Πηγαίνω κάθε μέρα για μπάνιο τον γιο μου η θάλασσα είναι στα 100μετρα από το σπίτι μου... Κάθε μέρα λέω σήμερα θα βουτήξω αλλά κάθομαι κάτω από τα δέντρα πίνω το κάτι παγωμένο με χτυπά η δροσιά κ όλο το αφήνω για αύριο χχχαχ είμαι τρελη


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σκαζζζζμμμμος με τις θάλασσες που την έχω στο ένα μέτρο και δε μπορώ να μπω απ' τις συσπάσεις και πες ότι πάω παραλία... Τι θα πιω νε το ζάχαρο; Νερό; Πφφφ ξενερααα.... Του χρόνου ρε θα γίνουμε βραζιλιανες (στο χρωμα γιατί στον κ*λο δε παίζει χαχαχαχαχα) 

Γεια σας τώρα πάω να καμπυλιαστω!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Σκαζζζζμμμμος με τις θάλασσες που την έχω στο ένα μέτρο και δε μπορώ να μπω απ' τις συσπάσεις και πες ότι πάω παραλία... Τι θα πιω νε το ζάχαρο; Νερό; Πφφφ ξενερααα.... Του χρόνου ρε θα γίνουμε βραζιλιανες (στο χρωμα γιατί στον κ*λο δε παίζει χαχαχαχαχα) 

Γεια σας τώρα πάω να καμπυλιαστω!!

Πω πω έχεις κ το ζαχαρο εσύ βρε αγάπη... Τπτ δεν κάνει να πιεις;;; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Εννοείται θυμάμαι πως έχουμε μιλήσει για τις συσπάσεις. Θα σου έστελνα κι εγώ, αλλά σε 2 βδομάδες θα πάω στον γιατρό. Όταν πάω θα σου πω τι μου είπε. Δεν ήξερα ότι έχεις περάσει τόσα. Έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ. Αλλά τουλάχιστον τώρα είναι καλό που είσαι καλύτερα και οι συσπάσεις είναι πιο ήπιες. Εγώ είχα 1 ατυχία πριν από αυτή την εγκυμοσύνη (εξωμήτρια κύηση).

Εσύ τώρα είσαι 25η βδομάδα; Και όταν τα σταματήσεις δε θα σου δώσει άλλο χάπι; Το έχω διαβάσει για το ασβέστιο αυτό που σου είπε η γιατρός σου. Εμένα ο τράχηλος στην αυχενική ήταν 3,3 και στην Β' επιπέδου 3,2 (μου τον μέτρησε όμως κοιλιακά).

Φοβάμαι πιο πολύ να βγω έξω. Θέλω να είμαι συνέχεια σπίτι ξαπλωμένη, γιατί έτσι δεν κάνω σχεδόν καθόλου συσπάσεις. Δε θέλω να χειροτερέψω, γιατί είμαι μόνο 22εβδ + 5ημ και οι συσπάσεις ξεκίνησαν από την 15η βδομάδα. Παίρνω και το adalat εδώ και 1 βδομάδα και θέλω να δω πως θα πάω. Δε με έχει βάλει σε τοκογράφο ο γιατρός, θα του το πω όταν πάω. Κι εσύ ό,τι θες να με ρωτάς και όταν πάω στον γιατρό θα σου στείλω. Εύχομαι να μη χρειαστεί να ξανανοσηλευτείς και να πάνε όλα καλά :)

Καλημεεερα!! Και εγω τις περισσότερες ωρες της ημέρας είμαι ξάπλα, εφόσον τώρα δεν δουλεύω κιόλας... Μου είπε πως θέλει να το πάμε συντηρητικά. Μπορείς να βγεις μου είπε για μια βόλτα, αλλά πολύ χαλαρά πράγματα και όχι συχνά. Ξέχασα να σου πω οτι κάνω και inohep ενέσεις για καλύτερη κυκλοφορία του αίματος εφόσον είμαι όλη μέρα ξάπλα. Τι να κάνουμε, netflix και κλιματιστικό και ας το δούμε σαν διακοπές.... Βέβαια δεν είναι καθόλου ευχάριστο να είσαι συνέχεια ξάπλα αλλά τι να κάνουμε.. Μου είπε πως δεν θα μου δώσει άλλο χάπι όταν σταματήσουμε το glopir, γιατί δεν βρίσκει κάτι ανησυχητικό. Εκείνη τη μέρα είχα πιεστεί πολύ, είχα αγχωθεί και είχα κουραστεί. Ίσως ήταν τυχαίο. Τωρα οι υπόλοιπες συσπάσεις που γίνονται, νομίζω ειναι νορμάλ για όλες μας, για αυτό και θέλει να μου κόψει τα glopir. Αλλά μονο τα glopir ε; To άλλο το cocktail που σου είπα κανονικά. Εχω και τον τράχηλο στο μυαλό μου γιατί τον παρακολουθούμε συχνά, οπότε καταλαβαίνεις... Το μυαλό δεν ησυχάζει ποτέ.. Επίσης μου είπε για τις συσπάσεις, να προσέχω τις θερμοκρασίες στο σπίτι, δηλ να μην πηγαινω απότομα απο τη ζεστη στο κρύο, να μη χαϊδευω την κοιλιά μου (αυτό δεν το κάνω :razz:) και εννοείται οχι σεξ... Και επειδή ο αντρας μου λείπει στο εξωτερικό και ερχεται συχνα να με δει, χαρακτηριστικά μας λέει ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΕΡΙ να σου πιάσει.... :D  

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

Πω πω έχεις κ το ζαχαρο εσύ βρε αγάπη... Τπτ δεν κάνει να πιεις;;; 

Επειδή κάνω γεύμα κάθε 3 ώρες αν πάω ώρα γεύματος μπορω να πιω κάτι αλλά από φυσικό χυμό πχ αφού δε με ανεβάζει το πορτοκαλι μέχρι κόκα κόλα στεβια... Τίποτα άλλο... Καφέ σκέτο δεεεν γιατί θα τα βγάλω και όλα τα υπόλοιπα έχουν ζάχαρη....

Άκυρο... Κοριτσιαααα βάλτε 20-30μλ λεμόνι στη γλυκόζη... Την κατέβασα μονορουφι σαν λεμονάδα ήταν!!!! Τώρα αρχίζει βέβαια η ζαλαδα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες. Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε μπάνιο σ[ην θάλασσα;;; είδα πολλές ΔΝΕ κάνετε εγώ το έχω ξεφτιλίσει κάθε σ.κ κολυμπώ αταραχη στα γαλανά νερά της Χαλκιδικής. 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Καλημέρα κούκλες. Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε μπάνιο σ[ην θάλασσα;;; είδα πολλές ΔΝΕ κάνετε εγώ το έχω ξεφτιλίσει κάθε σ.κ κολυμπώ αταραχη στα γαλανά νερά της Χαλκιδικής. 

Εγώ δεν ξςρω καθόλου μπορείς να ρωτήσεις την γιατρό καλύτερα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...