Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια... Κι εγώ σήμερα ομολογώ δεν έχω σήκωμα από το κρεβάτι... Νιώθω κομμάτια.... Για εμένα ξεκίνησε το τελευταίο Σ/Κ με κοιλίτσα οοο ναιιιι....

Αλλά μου μυρίζει μέσα στην εβδομάδα κι άλλη γέννα.... Δε ξέρω ποια και τα αρχικά της αυτά τα κάνει η Πήτενα χαχαχα.

Κοριτσαρες σήμερα 3 μέρα μετά τη κορτιζόνη.... Χωρίς αλάτι και ζάχαρη... Νηστείας 91.... Εννοείται φλερτάρω άσχημα μα ασχημα με ατασθαλία.... Πφφφφ ... Κάτι μου λέει πως θα τη κάνω να δω αν περάσουμε όριο.... Πάντως κι εχθές μετά το βραδινό 125 είχα που για κορτιζόνη μου είπαν ότι είναι πολύ καλό.... Αχ Παναγια μου τελειώνουμε καλε; Βλέπω τβς Τζένης τα κείμενα με το θηλασμό κλπ και μου φαίνεται απίστευτο ότι σε σχεδόν ένα μήνα από τώρα (και λίγο παραπάνω ίσως @Clue χιχιχι) θα λέμε οοοολες για τέτοια!!!! Τρελαίνομαι....

Όσο για τα κρακ της μέσης..... Αφήστε μέρες δε κάνει κρακ μόνο σε κάθε κρακ νιώθω ότι μου φεύγουν σπόνδυλοι.... Ανατριχιαστικό....

Λες να είναι καμιά @winspert?? Που είσαι winspert?? Ή καμιά @gogouli_?  Πάντως θα είναι από Γ. Πιάνει και την @tsilona αυτό γιατί λέει ο κουμπάρος αρχίσει από Γ. Αχαχαχαχαχ

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Εσύ θα γεννήσεις στις 19 μαζί με τη Μαμασίτα γιατί στις 18 που θα έρθει ο άντρας σου θα κουλιαστείς τοοοοοσο πολύ που το παιδί δεν θα αντέξει θα πει βγάλτε με από δω μέσα, είναι λυσσάρα αυτή! Και τσουυυπ θα σπάσουν τα νερά χοχοχο

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ 

  • Χαχα 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια... Κι εγώ σήμερα ομολογώ δεν έχω σήκωμα από το κρεβάτι... Νιώθω κομμάτια.... Για εμένα ξεκίνησε το τελευταίο Σ/Κ με κοιλίτσα οοο ναιιιι....

Αλλά μου μυρίζει μέσα στην εβδομάδα κι άλλη γέννα.... Δε ξέρω ποια και τα αρχικά της αυτά τα κάνει η Πήτενα χαχαχα.

Κοριτσαρες σήμερα 3 μέρα μετά τη κορτιζόνη.... Χωρίς αλάτι και ζάχαρη... Νηστείας 91.... Εννοείται φλερτάρω άσχημα μα ασχημα με ατασθαλία.... Πφφφφ ... Κάτι μου λέει πως θα τη κάνω να δω αν περάσουμε όριο.... Πάντως κι εχθές μετά το βραδινό 125 είχα που για κορτιζόνη μου είπαν ότι είναι πολύ καλό.... Αχ Παναγια μου τελειώνουμε καλε; Βλέπω τβς Τζένης τα κείμενα με το θηλασμό κλπ και μου φαίνεται απίστευτο ότι σε σχεδόν ένα μήνα από τώρα (και λίγο παραπάνω ίσως @Clue χιχιχι) θα λέμε οοοολες για τέτοια!!!! Τρελαίνομαι....

Όσο για τα κρακ της μέσης..... Αφήστε μέρες δε κάνει κρακ μόνο σε κάθε κρακ νιώθω ότι μου φεύγουν σπόνδυλοι.... Ανατριχιαστικό....

Λες να γεννήσω εγώ μες τη βδομάδα; χαχαχ κορίτσια ξέρω πως όσο παραπάνω τόσο το καλύτερο αλλά από τη στιγμή που μπήκα στο μήνα μ κ λίγες μέρες πριν τις 38 να έρθει δεν έχω θέμα... Αυτό με τους σπονδυλους σα να περιγράφεις εμένα! 

Just now, tsilona είπε:

Εγώ έχω από χτες ένα προαίσθημα ότι δε θα τη βγάλω τη βδομάδα πάντως.αχχαχαχ

Αντε Παναγία μου λες να σαι η επόμενη; χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Λες να γεννήσω εγώ μες τη βδομάδα; χαχαχ κορίτσια ξέρω πως όσο παραπάνω τόσο το καλύτερο αλλά από τη στιγμή που μπήκα στο μήνα μ κ λίγες μέρες πριν τις 38 να έρθει δεν έχω θέμα... Αυτό με τους σπονδυλους σα να περιγράφεις εμένα! 

Αντε Παναγία μου λες να σαι η επόμενη; χαχαχ

Βλέπω όλες τον ίδιο πόθο έχουμε. Λέτε να ειμαι εγώ η επομενη;; αχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Βλέπω όλες τον ίδιο πόθο έχουμε. Λέτε να ειμαι εγώ η επομενη;; αχαχαχα

 

Αγάπη εγώ το εννοώ πως θα ήθελα να είμαι η επόμενη εσύ θυμάμαι ήθελες να φας κ λίγες μέρες από την 38η;


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλες είμαστε υποψήφιες για επόμενες.... Ακόμη κι εγώ που πάω Πέμπτη μπορεί να του έρθει αναλαμπή νωρίτερα που το απευχομαι γιατί θα ήθελα τον προεγχειρητικο να κάνω πρώτα έστω...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη εγώ το εννοώ πως θα ήθελα να είμαι η επόμενη εσύ θυμάμαι ήθελες να φας κ λίγες μέρες από την 38η;

Εγώ ναι θέλω να πάρω μερες από την 38η. Όμως, άλλο να αποφασίσει μόνο του το μωρό να βγει και άλλο να βγει από προγραμματισμένη καισαρική.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ ναι θέλω να πάρω μερες από την 38η. Όμως, άλλο να αποφασίσει μόνο του το μωρό να βγει και άλλο να βγει από προγραμματισμένη καισαρική.

Ναι το ξέρω αγαπη

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσια όλες είμαστε υποψήφιες για επόμενες.... Ακόμη κι εγώ που πάω Πέμπτη μπορεί να του έρθει αναλαμπή νωρίτερα που το απευχομαι γιατί θα ήθελα τον προεγχειρητικο να κάνω πρώτα έστω...

Καλέ ναι έχουμε κ αυτόν... Πότε θα πας για τις εξετασεις

Καρδιογραφημα κλπ; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ξες τι έφαγα μεσημεριανό;; Σαλάτα..πεινάω σαν λύκος ακομα

Αχ πως σε καταλαβαίνω... Εγω σημερα ειδα ενα ρημαδιασμενο 104 νηστείας... ..ελπιζω να ετυχε... Αχ, θελω κ ντολμαδακια κ απ ολα.... Εγω εχω κοτοπουλακι με σαλατα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

Ναι το ξέρω αγαπη

Καλέ ναι έχουμε κ αυτόν... Πότε θα πας για τις εξετασεις

Καρδιογραφημα κλπ; 

Μια μέρα πριν την καισαρική. 18/9


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Λες να είναι καμιά @winspert?? Που είσαι winspert?? Ή καμιά @gogouli_?  Πάντως θα είναι από Γ. Πιάνει και την @tsilona αυτό γιατί λέει ο κουμπάρος αρχίσει από Γ. Αχαχαχαχαχ

Αν κ εχω βαρυνει αφανταστα θα ηθελα κ εγω να μπω 38η ιδανικα. Γιατι βασει της πητ απο την τελευταία περίοδο δεν εχω μπει καν ακομα στο μηνα μου αλλα ο μπεμπουλης ξερει... Οπως κ να χει υποψηφιες είμαστε ολες μας... Σας το ειπα;;; Πειναωωωωωωω....... 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ ποτέ είχες τελευταία φορά περίοδο; το τικερακι πάει βάση υπέρηχου; @winspert

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μια μέρα πριν την καισαρική. 18/9

Αργά ε μπουμπού; εγώ γενναω μέρα Παρασκευή κ λέω να πάω Δευτέρα με Τρίτη... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλέ ποτέ είχες τελευταία φορά περίοδο; το τικερακι πάει βάση υπέρηχου; @winspert

6 Ιανουαρίου κοριτσακι μου... Ναι το τικερακι ειναι απο τον υπερηχο που βγαζει τον μπεμπουλη 5 μερες μεγαλυτερο... Νομιζα οτι θα το υπολογιζω ετσι, γι αυτο σας ειχα ρωτησει ποια πητ ισχυει απο τις δυο; Αλλα ο γιατρος ειπε την αρχική οποτε.... 13 Οκτωβρίου εχω πητ κανονικά... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

6 Ιανουαρίου κοριτσακι μου... Ναι το τικερακι ειναι απο τον υπερηχο που βγαζει τον μπεμπουλη 5 μερες μεγαλυτερο... Νομιζα οτι θα το υπολογιζω ετσι, γι αυτο σας ειχα ρωτησει ποια πητ ισχυει απο τις δυο; Αλλα ο γιατρος ειπε την αρχική οποτε.... 13 Οκτωβρίου εχω πητ κανονικά... 

Κι εγώ με τις ΠΗΤ είχα μπερδευτεί. Αλλά ο γιατρός μου είπε ισχύει η ΠΗΤ από τη τελευταία περίοδο. Γιατί η ηλικία του μωρού (άρα και τα όργανά του) είναι με βάση την τελευταία περίοδο. Άσχετα αν το μωρό μου το βγάζουν στον υπέρηχο 7 μέρες μεγαλύτερο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...