Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλε να σας ρωτησω. Εσας απο τη στιγμη που μπηκατε στον 9ο καθε ποτε σας βλεπει ο γιατρος σας? Εμενα καθε 15 μερες και δεν περνανε με τιποτα...

Εμένα μου το έκανε ανά βδομάδα από την τελευταία φορά που με είδε. Το Σάββατο μπαίνω στον μήνα μου.

Just now, winspert είπε:

Εμενα τωρα με βλέπει καθε εβδομαδα... Κ μου ειπε οτι την Τρίτη που θα ξαναπαω αν εχει εμπεδωθει ή εχει κοντυνει ο τραχηλος δεν θα με πειράξει, αλλιως θα βαλει χερι... Αχ αυτό το χέρι.. Εχω ακουσει τοσα που πιο πολυ  φοβαμαι αυτο παρα τη γεννα... Χαχαχα, που λεει ο λόγος!!!!! 

Αχ κι εγώ αυτό φοβάμαι το χέρι. Αν θυμάμαι καλά κι εσύ δεν έχεις επαφές όπως κι εγώ με τον άντρα σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Nikoleta... είπε:

Αχ κι εγώ αυτό φοβάμαι το χέρι. Αν θυμάμαι καλά κι εσύ δεν έχεις επαφές όπως κι εγώ με τον άντρα σου;

Καμια επαφη εδω κ 9 μηνες... Καταλαβαινεις!!!!! Like a virgin που λεει κ το τραγουδι... Χαχαχα χαχαχα :lol:

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καμια επαφη εδω κ 9 μηνες... Καταλαβαινεις!!!!! Like a virgin που λεει κ το τραγουδι... Χαχαχα χαχαχα :lol:

Οοοο θα καταλάβεις τι είναι το like a virgin μετά στη κυριολεξία.... Μιλάει η εμπειρία τώρα :shock:

  • Χαχα 6

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εμένα με λένε ότι δε μοιάζω για 9 μηνών.ελεος.μεχρι τον 7ο δε φαινόταν κ τώρα δε μοιάζω για 9 αλλά λιγότερο.αι σιχτιρια πΧια

Εσυ παιζει να εισαι μειον στα κιλα ε?

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ το ίδιο έχω.... Δε ξέρω τι φταίει ίσως έκανα εγώ λάθος σε κάτι...  πάντως έχω ξανά δει να λένε κοπελες πως το θηλαστρο αύξησε το γάλα...τι να πω.

Βρήκα τελικά νοσοκομειακό για να δούμε τι θα δούμε.

Ο γιατρός στη πρώτη που πήγαινα φ.τ με έβλεπε κι εμένα κάθε 15 ενώ ήξερα ότι βλέπουν 1 φορά την εβδομάδα.... Τώρα με τη καισαρική με είδε μια φορά και μετά με έστειλε για τον προεγχειρητικο Χαχαχα

Λογικα αφου ειναι ολα καλα δεν χρειαζεται να με βλεπει πιο συχνά...κι αυτος ο τραχηλος δεν λεει να κοντυνει, τι σηκωνω το μωρο, τι κανω δουλειες...τιποτα...στο μηκος του αυτος...

Για δες τι θα γινει και με το νοσοκομειακο...και μην αγχωνεσαι. Το μωρο σου οπως και να χει δεν θα πεινασει...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Εσυ παιζει να εισαι μειον στα κιλα ε?

Λογικα αφου ειναι ολα καλα δεν χρειαζεται να με βλεπει πιο συχνά...κι αυτος ο τραχηλος δεν λεει να κοντυνει, τι σηκωνω το μωρο, τι κανω δουλειες...τιποτα...στο μηκος του αυτος...

Για δες τι θα γινει και με το νοσοκομειακο...και μην αγχωνεσαι. Το μωρο σου οπως και να χει δεν θα πεινασει...

Κι εμένα ο άτιμος δεν κονταινει, ενώ κάνω δουλειές, περπατάω, κτλ! Χέρι πρώτη φορά θα μου βάλει Παρασκευή, που είπε θα δει πως είναι η φάση εκεί κάτω και μπορεί να κάνουμε πρόκληση τοκετού! Αλλά δεν ξέρω, πιστεύω δε θα έχει κοντυβει ιδιαίτερα! Από συμπτώματα το μόνο που έχω είναι συσπασουλες! Από τη μια θέλω τόσο πολύ να γεννήσω κι από την άλλη έχω ένα φοβοοοο! 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Οοοο θα καταλάβεις τι είναι το like a virgin μετά στη κυριολεξία.... Μιλάει η εμπειρία τώρα :shock:

Τόσο πολύ;;; Θα δώσουμε και μια επιπλέον χαρά στο σύζυγο βρε αδερφέ χαχαχα

Just now, winspert είπε:

Καμια επαφη εδω κ 9 μηνες... Καταλαβαινεις!!!!! Like a virgin που λεει κ το τραγουδι... Χαχαχα χαχαχα :lol:

Αχ ρε φίλη, εν τω μεταξύ μου λένε σεξ σεξ σεξ για να βοηθήσει την κατάσταση, αλλά νιώθω πολύ περίεργα τώρα που νιώθω τόσο χαμηλά το μωρό, και δε μου πολύ κάνει αίσθηση, δε θέλω και να το κάνω σαν ιατρική πράξη, Χαχαχα αλλά από την άλλη από το να με σκαλίζει με το χέρι ο γιατρός προτιμώ το κουλι χαχαχα

  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaa είπε:

Εσυ παιζει να εισαι μειον στα κιλα ε?

Λογικα αφου ειναι ολα καλα δεν χρειαζεται να με βλεπει πιο συχνά...κι αυτος ο τραχηλος δεν λεει να κοντυνει, τι σηκωνω το μωρο, τι κανω δουλειες...τιποτα...στο μηκος του αυτος...

Για δες τι θα γινει και με το νοσοκομειακο...και μην αγχωνεσαι. Το μωρο σου οπως και να χει δεν θα πεινασει...

Σε κοιτάει από κάτω ή βλέπει σε υπέρηχο τον τράχηλο;

Άσε εμένα μου λες... Ανεβοκατέβαινα σκάλες πρωί μεσημέρι βράδυ έσκυβαν έκανα το ένα το άλλο αλλά δεν ήρθε η μικρή τεμπελα χαχαχα

Just now, gogouli_ είπε:

Κι εμένα ο άτιμος δεν κονταινει, ενώ κάνω δουλειές, περπατάω, κτλ! Χέρι πρώτη φορά θα μου βάλει Παρασκευή, που είπε θα δει πως είναι η φάση εκεί κάτω και μπορεί να κάνουμε πρόκληση τοκετού! Αλλά δεν ξέρω, πιστεύω δε θα έχει κοντυβει ιδιαίτερα! Από συμπτώματα το μόνο που έχω είναι συσπασουλες! Από τη μια θέλω τόσο πολύ να γεννήσω κι από την άλλη έχω ένα φοβοοοο! 

Τόσο πολύ;;; Θα δώσουμε και μια επιπλέον χαρά στο σύζυγο βρε αδερφέ χαχαχα

Δε ξέρω για εσάς εγώ που έκανα 9 μήνες εγκυμοσύνη συν 4-5 μετά εντελως αποχή ήμουν χειρότερα από Virgin ... 

Χαρά ο συζυξ θα πάρει αλλά τσούζει μάνα μουυ

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina δεν με εχει σκαλισει με το χερι...ουτε στην προηγουμενη. Μονο με τον υπερηχο..κι αυτον μου τον ακουμπησε ισα ισα...γι αυτο λεω...εδω μπαινοβγαινει ολοκληρο εργαλειο...κι ο τραχηλος ακομα 5.3

@gogouli_ @winspert @Nikoleta... καλε καντε το εστω και για ιατρικη πραξη...θα σας ακουει και η @tsilona και θα τραβαει τα μαλλια της...

  • Χαχα 3

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Καμια επαφη εδω κ 9 μηνες... Καταλαβαινεις!!!!! Like a virgin που λεει κ το τραγουδι... Χαχαχα χαχαχα :lol:

Χαχαχα κι εγώ το ίδιο. Μήπως το Σαββατοκύριακο να το επιχειρήσουμε μπας και γλιτώσουμε το χέρι του γιατρού εσύ την Τρίτη και εγώ την Τετάρτη που έχω ραντεβού;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

@Mamacita Alina δεν με εχει σκαλισει με το χερι...ουτε στην προηγουμενη. Μονο με τον υπερηχο..κι αυτον μου τον ακουμπησε ισα ισα...γι αυτο λεω...εδω μπαινοβγαινει ολοκληρο εργαλειο...κι ο τραχηλος ακομα 5.3

@gogouli_ @winspert @Nikoleta... καλε καντε το εστω και για ιατρικη πραξη...θα σας ακουει και η @tsilona και θα τραβαει τα μαλλια της...

5,3 τράχηλος; Τόσο πολύ; Δεν κόντυνε καθόλου από την αρχή της εγκυμοσύνης; Εμένα πριν 1 μήνα ήταν 32mm και τώρα είναι 28mm.

Χαχαχα μη σου πω το σκέφτομαι να το κάνω για να γλιτώσω το χέρι του γιατρού... Η  @tsilona και που το εξασκεί ... βλέπεις από τις τελευταίες θα γεννήσει. Σκέψου να μην το εξασκούσε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evangeliaa είπε:

@Mamacita Alina δεν με εχει σκαλισει με το χερι...ουτε στην προηγουμενη. Μονο με τον υπερηχο..κι αυτον μου τον ακουμπησε ισα ισα...γι αυτο λεω...εδω μπαινοβγαινει ολοκληρο εργαλειο...κι ο τραχηλος ακομα 5.3

@gogouli_ @winspert @Nikoleta... καλε καντε το εστω και για ιατρικη πραξη...θα σας ακουει και η @tsilona και θα τραβαει τα μαλλια της...

 

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχα κι εγώ το ίδιο. Μήπως το Σαββατοκύριακο να το επιχειρήσουμε μπας και γλιτώσουμε το χέρι του γιατρού εσύ την Τρίτη και εγώ την Τετάρτη που έχω ραντεβού;

Κορίτσια, εγω  δεν εχω παρει τις ευλογιες του γιατρου για καμια πραξη... Χαχαχα, δεν μου ειπε κατι... Μηπως να ρωτησω; Ξερω κ εγω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; έχουν κι εσάς έντονη δραστηριότητα τα μωράκια σας; Έχει 2-3 μέρες με πονάνε πολύ κινήσεις της, μιλάμε για κλωτσιές όχι αστεία!!!! Με τρομάζει ώρες ώρες! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μαρή μήπως 3.5?  Πολύ μου φαίνεται το 5.3.

Ηταν 3.5 στον 7ο οταν μου τον ειχε ξαναμετρησει κ μου ειπε να προσεχω με τα σηκωματα του μωρου κτλ.μην εχουμε τπτ προωρους τοκετους...εγω πως να προσεχω? Μονη σπιτι με το μωρο 16 μηνων τωρα? Μου τον μετραει πριν μια εβδομάδα 5.3. Του λεω γιατρε, λαθος τον ειχαμε μετρησει τις προηγουμενες φορες? Γινεται να μεγαλωσε? Μου λεει...πριν μαλλον τον εσπρωχνε με το ποδαρακι του. Τωρα που γύρισε με το κεφαλι ανεβηκε πιο πανω... τι να σου πω? Κι εγω απορησα αλλα τον μετρησε 3 φορες

Just now, winspert είπε:

 

Κορίτσια, εγω  δεν εχω παρει τις ευλογιες του γιατρου για καμια πραξη... Χαχαχα, δεν μου ειπε κατι... Μηπως να ρωτησω; Ξερω κ εγω... 

Ρωτα ρωτα...εμενα ο αντρας μου σε καθε επισκεψη ρωταει...φοβαται κι αυτος αλλα ελα που δεν μπορει και να κρατηθει...

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; έχουν κι εσάς έντονη δραστηριότητα τα μωράκια σας; Έχει 2-3 μέρες με πονάνε πολύ κινήσεις της, μιλάμε για κλωτσιές όχι αστεία!!!! Με τρομάζει ώρες ώρες! 

Αυτη τη στιγμη που σου γραφω κ για 20 λεπτα τωρα με εχει πεθανει... Μιλαμε για πολυ κλωτσια κ τσιτωμα... Κ στο καπακι πετρωμα κ πονος περιοδου... Κ αυτο γίνεται αρκετες φορές μεσα στη μερα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...