Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Αχ φαρμακοπητενα εγώ πράγματικα περιμένω πως κ πως να δω πόσα κιλά είναι επιτέλους αυτό το μωρό! Τόσο που σε παιδεψαν οι γιατροί!!! 

Με το καλό μαναρι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Αν πάει να πειράξει θα το καταλαβεις!επίσης αν τσεκαρει απλά,πάλι θα τι καταλάβεις. 

Για να το λες κάτι ξέρεις παραπάνω. Και θα φανεί αν με πειράξει και γεννήσω την ίδια μέρα.

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη κι εμένα μου είχε πει ότι; πο την 38η θα με δει με το χέρι, δεν ήθελε πιο πριν! Βέβαια ξέρεις γιατρός με γιατρό διαφέρουν, και σε γνώμες και χειρισμούς κτλ. Απλώς αν δε νιώθεις σίγουρη ρώτησε τον πρώτα κατά πόσο είναι απαραίτητο να συμβεί, μπορεί να έχει τους λόγους του. Εμένα την Παρασκευή θα με δει από κάτω, αύριο θα πάω για κορδέλα και υπέρηχο στο νοσοκομείο! 

Βλέπω σε όλες πιο μετά σας είπαν για κολπική εξέταση. Θα του πω ότι προτιμώ να περιμένω καμιά βδομάδα ακόμα αν γίνεται. Εκτός κι αν μου είπε χαζομάρες η μαία. Εγώ σήμερα είχα nst και doppler.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Για να το λες κάτι ξέρεις παραπάνω. Και θα φανεί αν με πειράξει και γεννήσω την ίδια μέρα.

Βλέπω σε όλες πιο μετά σας είπαν για κολπική εξέταση. Θα του πω ότι προτιμώ να περιμένω καμιά βδομάδα ακόμα αν γίνεται. Εκτός κι αν μου είπε χαζομάρες η μαία. Εγώ σήμερα είχα nst και doppler.

Πως πήγε αγάπη; τι κάνει το ζουζούνι; 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τελικά εγώ με την φαγούρα έχω θέμα... Έκανα εξετάσεις αίματος και βγήκαν ανεβασμένα τα ηπατικά, ο γιατρός μου είπε για χολοσταση κύησης αλλά για να το επιβεβαιώσει θέλει και υπερηχογράφημα άνω κοιλίας. Έκλεισα αύριο το πρωί ραντεβού και το μεσημέρι θα ξέρω σίγουρα. 
Γενικά με τις αϋπνίες τι κάνετε;;; Έχει μερικές μέρες που δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ... πότε καούρες... πότε έντονος κνησμός... έχω κουραστεί ήδη αρκετά και ακόμα μόλις τώρα μπήκα στον μήνα μου!
@Farmakotriftena με το καλό κοπέλα μου! Όλα καλά να πάνε και αύριο να υποδεχθείς το μωράκι σου!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Πως πήγε αγάπη; τι κάνει το ζουζούνι; 

Το nst κατέγραψε 4 συσπάσεις και το doppler μια χαρά ήταν. Το μωρό είναι 2.576 γραμμάρια και είμαι 35+2. Και σε σένα αύριο όλα καλά να πάνε!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια εδω μας έδωσαν το ελεύθερο για ολοκληρωμένο σεξ, θα μπαινοβγαίνει ολοκληρο εργαλείο...το δάχτυλο του γιατρού τι να κλάσει μπροστά του? Ε δεν θα βάλει και τη χερούκλα του μεσα...εμενα βεβαια τον υπερηχο εβαλε. Δαχτυλο οχι, ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη...αλλα λεω τωρα. Θα επισπευσει τον τοκετο το δαχτυλο και οχι το "κουλι"?

@Farmakotriftena κοπελα μου....με το καλο να ερθει στον κοσμο η ζουζούνα σου και να την παρεις αγκαλιτσα! Εχω κι εγω μια περιεργεια ποσα κιλα θα γεννηθει...

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, travelM είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τελικά εγώ με την φαγούρα έχω θέμα... Έκανα εξετάσεις αίματος και βγήκαν ανεβασμένα τα ηπατικά, ο γιατρός μου είπε για χολοσταση κύησης αλλά για να το επιβεβαιώσει θέλει και υπερηχογράφημα άνω κοιλίας. Έκλεισα αύριο το πρωί ραντεβού και το μεσημέρι θα ξέρω σίγουρα. 
Γενικά με τις αϋπνίες τι κάνετε;;; Έχει μερικές μέρες που δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ... πότε καούρες... πότε έντονος κνησμός... έχω κουραστεί ήδη αρκετά και ακόμα μόλις τώρα μπήκα στον μήνα μου!

Κι εμένα σε κάποιες εξετάσεις είχαν επηρεαστεί τα ηπατικά, αλλά μετά έφτιαξαν χωρίς να κάνω κάτι. Φαγούρα έχω μόνο στην κοιλιά. Ίσως επειδή έχει μεγαλώσει πολύ η κοιλιά μου.

Από αϋπνίες άσε.... Πριν τις 3μιση δε με παίρνει ο ύπνος.

Just now, Evangeliaa είπε:

Ρε κοριτσια εδω μας έδωσαν το ελεύθερο για ολοκληρωμένο σεξ, θα μπαινοβγαίνει ολοκληρο εργαλείο...το δάχτυλο του γιατρού τι να κλάσει μπροστά του? Ε δεν θα βάλει και τη χερούκλα του μεσα...εμενα βεβαια τον υπερηχο εβαλε. Δαχτυλο οχι, ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη...αλλα λεω τωρα. Θα επισπευσει τον τοκετο το δαχτυλο και οχι το "κουλι"?

Τόσο καιρό δεν είχα επαφές λόγω συσπάσεων, οπότε μέχρι και το κουλί φοβάμαι τώρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια , ενώ κατάφερα να κοιμηθώ, 1.30 ξύπνησε για λίγο ο μικρός και αυτό ήταν... Εγώ δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ από εκείνη την ώρα, με τίποτα. Αφήστε που με έχει πιάσει φαγούρα και πρέπει να είναι από το άγχος. Η φαγούρα τώρα με έπιασε εδώ και μια ώρα. 

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας!! Με συγκινησατε!

  • Μου αρέσει 6

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια... Εμενα αυτη ειναι η ωρα μου... Εχω τρομερες καουρες, σε σημειο που δεν τις αντεχω. Σηκωθηκα να παω τουαλετα κ τωρα καθομαι στον καναπε μηπως ειναι καλυτερα καθιστη παρα ξαπλωμενη... Υποφερω... 

@Farmakotriftenaγλυκια μου κ παλι ολα καλα να πανε... Ισως εισαι ξυπνια ακομα, ισως ετοιμαζεσαι... Η μπεμπουλα σας ερχεται... Με το καλο να τη δεχτειτε... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

 

Καίγεται το στομάχι μου λεμεεεεε.....

Ξύπνησα κ το κουλι μου για ενα Περασμα επί τη ευκαιρία :roll:

Καλημέρα! Φαρμακοπητενα ξανά με το καλό αγαπούλα μου! 

1 hour ago, Evangeliaa είπε:

Ρε κοριτσια εδω μας έδωσαν το ελεύθερο για ολοκληρωμένο σεξ, θα μπαινοβγαίνει ολοκληρο εργαλείο...το δάχτυλο του γιατρού τι να κλάσει μπροστά του? Ε δεν θα βάλει και τη χερούκλα του μεσα...εμενα βεβαια τον υπερηχο εβαλε. Δαχτυλο οχι, ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη...αλλα λεω τωρα. Θα επισπευσει τον τοκετο το δαχτυλο και οχι το "κουλι"?

@Farmakotriftena 

Το δάχτυλο σαν δάχτυλο αν είναι να τσεκαρει δεν πειράζει ιδιαίτερα,το θέμα είναι μην κάνει ανασκαφες μπαίνοντας.στην πρώτη θυμάμαι με είχε βάλει χέρι ο γιατρός κ κόντεψαν να με βγουν τα μάτια έξω.

@Giotitsa το μωρό πως είναι; Βγήκε ;το χεις Μαζι σου;

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Αχ φαρμακοπητενα εγώ πράγματικα περιμένω πως κ πως να δω πόσα κιλά είναι επιτέλους αυτό το μωρό! Τόσο που σε παιδεψαν οι γιατροί!!! 

Με το καλό μαναρι μου!!!

Κ γω ρε παιδι μου! @Farmakotriftenaαγαπη μου περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις! Σε σκεφτομαστε να ξερεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τι πράγμα κ αυτό να αγχώνεσαι για μια κοπέλα που δεν ξες ούτε πως τη λένε στ αλήθεια κ μπαίνεις να δεις τα νέα της.:x για όλες ισχυει αυτό ,αλλά στην προκειμένη η φαρμάκω είναι αυτή

  • Μου αρέσει 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...