Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Αυτό ακριβώς συν τη ναυτία και την ζαλάδα, το παθαίνω όταν μου πέφτει η πίεση..

      έφαγα λίγο πιροσκί με πατάτα που ειχα γιατί νηστεύω και μπυ φάνηκε τρομερά αλμυρό ! ενώ εχω φάει πάλι και μ ήταν μια χαρά , τώρα δεν μπόρεσα να το φάω!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Αχ ρε κορίτσια , ενώ κατάφερα να κοιμηθώ, 1.30 ξύπνησε για λίγο ο μικρός και αυτό ήταν... Εγώ δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ από εκείνη την ώρα, με τίποτα. Αφήστε που με έχει πιάσει φαγούρα και πρέπει να είναι από το άγχος. Η φαγούρα τώρα με έπιασε εδώ και μια ώρα. 

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας!! Με συγκινησατε!

Αγάπη μου έφτασε η μέρα!!! Περιμένουμε  νέα σου ❤️

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Αχ βρε κοριτσια... Εμενα αυτη ειναι η ωρα μου... Εχω τρομερες καουρες, σε σημειο που δεν τις αντεχω. Σηκωθηκα να παω τουαλετα κ τωρα καθομαι στον καναπε μηπως ειναι καλυτερα καθιστη παρα ξαπλωμενη... Υποφερω... 

@Farmakotriftenaγλυκια μου κ παλι ολα καλα να πανε... Ισως εισαι ξυπνια ακομα, ισως ετοιμαζεσαι... Η μπεμπουλα σας ερχεται... Με το καλο να τη δεχτειτε... 

Καλέ μου έλειψαν τα ξενύχτια της εγκυμοσυνηηηηης μωρέ δεν την χόρτασα καθόλου την εγκυμοσύνη μου ήθελα να κρατήσει κι άλλο!!! Πωπω καημός λέμε! Αλήθεια μελαγχωλω που δεν θα ξανά ζήσω ποτέ αυτό το τόσο όμορφο ταξίδι... Αν κ είμαι μαζωχα γτ υπέφερα από πόνους στη μέση κ χαμηλά στην κοιλιά σε σημείο που δεν μπορούσα να περπατήσω παρόλα αυτά εμένα μου λείπει η κοιλιτσα μου κ η κλωτσιτσες ❤️❤️❤️καλέ λέτε να κάνω κ τρίτο;;;; Χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Τι πράγμα κ αυτό να αγχώνεσαι για μια κοπέλα που δεν ξες ούτε πως τη λένε στ αλήθεια κ μπαίνεις να δεις τα νέα της.:x για όλες ισχυει αυτό ,αλλά στην προκειμένη η φαρμάκω είναι αυτή

Μα πόσο ωραίο είναι αυτό τελικά...! Γλυκούλες μου γίνατε καθημερινότητα πια, μισή μέρα περνάει και μπαίνω με ανυπομονησία να διαβάσω τα νέα όλων σας!!!

Και ναιιιιι βροχερές καλημέρες επιτέλους!

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου έφτασε η μέρα!!! Περιμένουμε  νέα σου ❤️

Καλέ μου έλειψαν τα ξενύχτια της εγκυμοσυνηηηηης μωρέ δεν την χόρτασα καθόλου την εγκυμοσύνη μου ήθελα να κρατήσει κι άλλο!!! Πωπω καημός λέμε! Αλήθεια μελαγχωλω που δεν θα ξανά ζήσω ποτέ αυτό το τόσο όμορφο ταξίδι... Αν κ είμαι μαζωχα γτ υπέφερα από πόνους στη μέση κ χαμηλά στην κοιλιά σε σημείο που δεν μπορούσα να περπατήσω παρόλα αυτά εμένα μου λείπει η κοιλιτσα μου κ η κλωτσιτσες ❤️❤️❤️καλέ λέτε να κάνω κ τρίτο;;;; Χαχαχαχ

Χαχαχα έτοιμη σε βλέπω Μαριούλα μου για το τρίτο!! Τι κάνει η υπέροχη μπέμπα μας??


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Τι πράγμα κ αυτό να αγχώνεσαι για μια κοπέλα που δεν ξες ούτε πως τη λένε στ αλήθεια κ μπαίνεις να δεις τα νέα της.:x για όλες ισχυει αυτό ,αλλά στην προκειμένη η φαρμάκω είναι αυτή

Ζήλεια σαααας εγώ ξέρω πως τη λένε και φατσούλα ξέρω... Και τη Γιωτουλι εεε μη ξεχνιόμαστε αλλά ξέρετε κι εσείς πως τη λένε χαχαχαχαχα...

Τι κάνετε;

@marioula1234 τις ίδιες σκέψεις κάνουμε ειλικρινά.... Αφού διαβάζω εδώ τις τρελόγκες και ζηλεύωωωω....

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ζήλεια σαααας εγώ ξέρω πως τη λένε και φατσούλα ξέρω... Και τη Γιωτουλι εεε μη ξεχνιόμαστε αλλά ξέρετε κι εσείς πως τη λένε χαχαχαχαχα...

Τι κάνετε;

@marioula1234 τις ίδιες σκέψεις κάνουμε ειλικρινά.... Αφού διαβάζω εδώ τις τρελόγκες και ζηλεύωωωω....

Βγήκατε μανάρι;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Βγήκατε μανάρι;

Βγήκαμε αμέ αμέ!!!

Όλα καλά προς το παρόν!! Ήρεμα... Προσπαθούμε να βρούμε τη σειρά μας... εγώ πάω σαν πάπια, ο άντρας μου τρέχει και δε φτάνει με τρία παιδιά (κι εμένα εννοώ μαζί) αλλά εντάξει... Ζω για τις στιγμές που θα έχω αναρρώσει και θα κάνουμε καροτσαδες και οι τέσσερις

  • Μου αρέσει 7

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βγήκαμε αμέ αμέ!!!

Όλα καλά προς το παρόν!! Ήρεμα... Προσπαθούμε να βρούμε τη σειρά μας... εγώ πάω σαν πάπια, ο άντρας μου τρέχει και δε φτάνει με τρία παιδιά (κι εμένα εννοώ μαζί) αλλά εντάξει... Ζω για τις στιγμές που θα έχω αναρρώσει και θα κάνουμε καροτσαδες και οι τέσσερις

Καλή ανάρρωση Αλίνα μου!! Κάθε μέρα θα είναι και καλύτερη.. Η μικρή σου πως αντέδρασε όταν είδε το νινί?

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Καλή ανάρρωση Αλίνα μου!! Κάθε μέρα θα είναι και καλύτερη.. Η μικρή σου πως αντέδρασε όταν είδε το νινί?

Αμ δε το είδε.... Είναι κρυωμενη και την έχει η μάνα μου.

 

  • Λυπημένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου έφτασε η μέρα!!! Περιμένουμε  νέα σου ❤️

Καλέ μου έλειψαν τα ξενύχτια της εγκυμοσυνηηηηης μωρέ δεν την χόρτασα καθόλου την εγκυμοσύνη μου ήθελα να κρατήσει κι άλλο!!! Πωπω καημός λέμε! Αλήθεια μελαγχωλω που δεν θα ξανά ζήσω ποτέ αυτό το τόσο όμορφο ταξίδι... Αν κ είμαι μαζωχα γτ υπέφερα από πόνους στη μέση κ χαμηλά στην κοιλιά σε σημείο που δεν μπορούσα να περπατήσω παρόλα αυτά εμένα μου λείπει η κοιλιτσα μου κ η κλωτσιτσες ❤️❤️❤️καλέ λέτε να κάνω κ τρίτο;;;; Χαχαχαχ

Καλε ναι.... Εισαι μαζοχα.... Κ πολυ μαλιστα, χαχαχα.... Εμενα παλι ρε συ δεν θα μου λειψει η κοιλια νομιζω καθόλου... Ειναι τεραστια κ με δυσκολευει παντου. Δεν μπορω να κατσω, δεν μπορω να φαω, δεν μπορω να κοιμηθω, δεν μπορω να δω το κουλι μου, ουτε καν να το ξυρισω, χαχαχα, τίποτα απολύτως... Ανυπομονω μονο για τον μπεμπουλη μου... 

Πηγα για υπερηχο σημερα. Ο μπεμπουλης ειναι κοντα 3400...η κοιλιτσα του μια χαρα αλλα τα αμνιακα υγρα τα βρηκε λιγο περισσότερα αντι για λιγοτερα που θα έπρεπε. Μου ειπε βέβαια πως μπορεί απλα να φταιει κ η θεση του μπεμπουλη που φαίνονται περισσότερα κ πως να μιλησω με τον ενδοκρινολόγο. Ε κ τον πηρα κ μου ειπε να μετρησω ζαχαρο μέχρι Πέμπτη κ τοτε να ξαναμιλησουμε μηπως μου δωσει λιγη ινσουλινη να κανω καθε βραδυ για εχω καλο νηστείας... Ανυε παλι... Αλλα τωρα το πηρα αποφαση... Αν χρειαστεί θα κανω κ τελος οι κλαψες... Δεν βγαινει καπου να στενοχωριεμαι κάθε φορά... 

@Mamacita Alina, τελεια αγαπη μου που πηγατε σπιτακι σας... Τωρα καλη προσαρμογη κ καλη αναρρωση... Τα φιλια μου... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου έφτασε η μέρα!!! Περιμένουμε  νέα σου ❤️

Καλέ μου έλειψαν τα ξενύχτια της εγκυμοσυνηηηηης μωρέ δεν την χόρτασα καθόλου την εγκυμοσύνη μου ήθελα να κρατήσει κι άλλο!!! Πωπω καημός λέμε! Αλήθεια μελαγχωλω που δεν θα ξανά ζήσω ποτέ αυτό το τόσο όμορφο ταξίδι... Αν κ είμαι μαζωχα γτ υπέφερα από πόνους στη μέση κ χαμηλά στην κοιλιά σε σημείο που δεν μπορούσα να περπατήσω παρόλα αυτά εμένα μου λείπει η κοιλιτσα μου κ η κλωτσιτσες ❤️❤️❤️καλέ λέτε να κάνω κ τρίτο;;;; Χαχαχαχ

Γιατι οχι;; αν αντεχεις! Κ γω αυτο νιωθω ηθελα λιγο ακομα την κοιλιτσα μου! Μου λειπουν τα βογκητα, οι κλωτσιτσες! Ο μπεμπακος ηθελε να βγει λιγο νωριτερα ομως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giwtouli1990 είπε:

Μα πόσο ωραίο είναι αυτό τελικά...! Γλυκούλες μου γίνατε καθημερινότητα πια, μισή μέρα περνάει και μπαίνω με ανυπομονησία να διαβάσω τα νέα όλων σας!!!

Και ναιιιιι βροχερές καλημέρες επιτέλους!

Χαχαχα έτοιμη σε βλέπω Μαριούλα μου για το τρίτο!! Τι κάνει η υπέροχη μπέμπα μας??

Μπα όχι αγάπη μου αν κ λατρεύω να είμαι έγκυος αυτό το βιβλίο έκλεισε δυστυχώς για εμένα :( δεν μας παίρνει οικονομικά για τρίτο...  Η μπεμπουλα μας είναι μια χαρά όλη μέρα βυζι χαχαχ

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ζήλεια σαααας εγώ ξέρω πως τη λένε και φατσούλα ξέρω... Και τη Γιωτουλι εεε μη ξεχνιόμαστε αλλά ξέρετε κι εσείς πως τη λένε χαχαχαχαχα...

Τι κάνετε;

@marioula1234 τις ίδιες σκέψεις κάνουμε ειλικρινά.... Αφού διαβάζω εδώ τις τρελόγκες και ζηλεύωωωω....

Και εγω καλέ ζηλεύω ωωω εννοείται ότι αυτή η μωρούδιλα που μυρίζω αυτή τη στιγμή δε συγκρίνεται με τπτ απλά να μωρέ δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω την κοιλιά μου όλα έγιναν τόσο ξαφνικά!!! 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βγήκαμε αμέ αμέ!!!

Όλα καλά προς το παρόν!! Ήρεμα... Προσπαθούμε να βρούμε τη σειρά μας... εγώ πάω σαν πάπια, ο άντρας μου τρέχει και δε φτάνει με τρία παιδιά (κι εμένα εννοώ μαζί) αλλά εντάξει... Ζω για τις στιγμές που θα έχω αναρρώσει και θα κάνουμε καροτσαδες και οι τέσσερις

Πήγατε σπιτάκι ε ζουζούνα μου; Περαστικά στο κορίτσι σου❤️ για πες πως τα πάτε με το θηλάσμο; 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμ δε το είδε.... Είναι κρυωμενη και την έχει η μάνα μου.

 

 

Just now, winspert είπε:

Καλε ναι.... Εισαι μαζοχα.... Κ πολυ μαλιστα, χαχαχα.... Εμενα παλι ρε συ δεν θα μου λειψει η κοιλια νομιζω καθόλου... Ειναι τεραστια κ με δυσκολευει παντου. Δεν μπορω να κατσω, δεν μπορω να φαω, δεν μπορω να κοιμηθω, δεν μπορω να δω το κουλι μου, ουτε καν να το ξυρισω, χαχαχα, τίποτα απολύτως... Ανυπομονω μονο για τον μπεμπουλη μου... 

Πηγα για υπερηχο σημερα. Ο μπεμπουλης ειναι κοντα 3400...η κοιλιτσα του μια χαρα αλλα τα αμνιακα υγρα τα βρηκε λιγο περισσότερα αντι για λιγοτερα που θα έπρεπε. Μου ειπε βέβαια πως μπορεί απλα να φταιει κ η θεση του μπεμπουλη που φαίνονται περισσότερα κ πως να μιλησω με τον ενδοκρινολόγο. Ε κ τον πηρα κ μου ειπε να μετρησω ζαχαρο μέχρι Πέμπτη κ τοτε να ξαναμιλησουμε μηπως μου δωσει λιγη ινσουλινη να κανω καθε βραδυ για εχω καλο νηστείας... Ανυε παλι... Αλλα τωρα το πηρα αποφαση... Αν χρειαστεί θα κανω κ τελος οι κλαψες... Δεν βγαινει καπου να στενοχωριεμαι κάθε φορά... 

@Mamacita Alina, τελεια αγαπη μου που πηγατε σπιτακι σας... Τωρα καλη προσαρμογη κ καλη αναρρωση... Τα φιλια μου... 

Καλά όταν γεννήσεις θα δεις πως θα σου λείπει... ❤️

Just now, Jennak83 είπε:

Γιατι οχι;; αν αντεχεις! Κ γω αυτο νιωθω ηθελα λιγο ακομα την κοιλιτσα μου! Μου λειπουν τα βογκητα, οι κλωτσιτσες! Ο μπεμπακος ηθελε να βγει λιγο νωριτερα ομως!

Εγω ίσως αντέχω η τσέπη μ όμως όχι αχαχαχα για πες αγάπη πως είναι ο μπεμπουλης; ηρέμησε καθόλου; 

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Πηγα για υπερηχο σημερα. Ο μπεμπουλης ειναι κοντα 3400...η κοιλιτσα του μια χαρα αλλα τα αμνιακα υγρα τα βρηκε λιγο περισσότερα αντι για λιγοτερα που θα έπρεπε. Μου ειπε βέβαια πως μπορεί απλα να φταιει κ η θεση του μπεμπουλη που φαίνονται περισσότερα κ πως να μιλησω με τον ενδοκρινολόγο. Ε κ τον πηρα κ μου ειπε να μετρησω ζαχαρο μέχρι Πέμπτη κ τοτε να ξαναμιλησουμε μηπως μου δωσει λιγη ινσουλινη να κανω καθε βραδυ για εχω καλο νηστείας... Ανυε παλι... Αλλα τωρα το πηρα αποφαση... Αν χρειαστεί θα κανω κ τελος οι κλαψες... Δεν βγαινει καπου να στενοχωριεμαι κάθε φορά... 

Έτοιμο μωράκι είναι!!!! Μίλα πρώτα με τον ενδοκρινολόγο. Αν και εύχομαι να μη χρειαστεί, αλλά και να χρειαστεί να κάνεις μη στεναχωριέσαι. Όντως η στεναχώρια δε βγάζει πουθενά. Μακάρι όμως να ήταν απλά η θέση του μωρού και να φάνηκαν παραπάνω. Μήπως να πεις να το ξαναμετρήσετε άλλη 1 φορά πριν σου πει για ινσουλίνη;

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμ δε το είδε.... Είναι κρυωμενη και την έχει η μάνα μου.

 

Καλή ανάρρωση να έχεις! Περαστικά της!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Έτοιμο μωράκι είναι!!!! Μίλα πρώτα με τον ενδοκρινολόγο. Αν και εύχομαι να μη χρειαστεί, αλλά και να χρειαστεί να κάνεις μη στεναχωριέσαι. Όντως η στεναχώρια δε βγάζει πουθενά. Μακάρι όμως να ήταν απλά η θέση του μωρού και να φάνηκαν παραπάνω. Μήπως να πεις να το ξαναμετρήσετε άλλη 1 φορά πριν σου πει για ινσουλίνη;

Τωρα για υπερηχο θα ξαναπαω την αλλη Τρίτη... Του ενδοκρινολόγου δεν του αρεσαν κ τα νούμερα των 3ων ημερών που ειχαν ανέβει... Την ωρα που κανει το πικ μου εξηγησε,  περναει πιο πολυ ζάχαρο στο μωρο κ δεν ειναι ο, τι καλύτερο, οποτε ειναι προτιμοτερο να το σταματησουμε αυτο... Εχω συμφιλιωθει πια με την ιδεα... Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσακι μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατρουλουδες μου γλυκειες γέννησα και όλα πήγαν ΤΕΛΕΙΑ!!! Δόξα τω Θεώ!! 

Και η μπεμπαρα... 2700 !! (2680 για την ακρίβεια) είμαι ακόμα υπό την επήρεια των φαρμάκων. Θα σας ξαναστείλω αργότερα!

  • Μου αρέσει 13

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κατρουλουδες μου γλυκειες γέννησα και όλα πήγαν ΤΕΛΕΙΑ!!! Δόξα τω Θεώ!! 

Και η μπεμπαρα... 2700 !! (2680 για την ακρίβεια) είμαι ακόμα υπό την επήρεια των φαρμάκων. Θα σας ξαναστείλω αργότερα!

Να σου ζήσει η μπουμπουκα σου κορίτσι μου! 

Τόσο αγχος αυτή η εγκυμοσύνη, μια χαρα το βαρος της! 

Καλη ανάρρωση σε σένα, με το καλο να πατε σπίτι. Να χαίρεσαι την οικογένεια σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...