Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; έχουν κι εσάς έντονη δραστηριότητα τα μωράκια σας; Έχει 2-3 μέρες με πονάνε πολύ κινήσεις της, μιλάμε για κλωτσιές όχι αστεία!!!! Με τρομάζει ώρες ώρες! 

Οι κινησεις της δεν με πονανε...

Μηπως ειναι συσπασεις???


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια, εγω  δεν εχω παρει τις ευλογιες του γιατρου για καμια πραξη... Χαχαχα, δεν μου ειπε κατι... Μηπως να ρωτησω; Ξερω κ εγω... 

Χαχαχα για ρώτα. Εμένα μου είπε η μαία στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού να έχω ολοκληρωμένες επαφές τώρα που μπαίνω στον μήνα μου. Να γίνεται εκσπερμάτιση, γιατί το σπέρμα περιέχει μία ουσία (προσταγλανδίνη) και βοηθάει.

Just now, gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; έχουν κι εσάς έντονη δραστηριότητα τα μωράκια σας; Έχει 2-3 μέρες με πονάνε πολύ κινήσεις της, μιλάμε για κλωτσιές όχι αστεία!!!! Με τρομάζει ώρες ώρες! 

Εμένα ναι. Και με πονάει συχνά. Ειδικά πάνω αριστερά που κλωτσάει. Αυτή τη στιγμή πονάω πολύ και ούτε να περπατήσω δεν μπορώ. Μάλλον κάτι μου πλήγωσε μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Οι κινησεις της δεν με πονανε...

Μηπως ειναι συσπασεις???

Τις καταλαβαίνω τις συσπάσεις κορίτσι, οι κινήσεις της έγιναν πολύ δυνατές και απότομες! Βλέπεις ξαφνικά ένα καρουμπαλακι να πετάγεται με δύναμη! Με έχει σαπίσει στην κλωτσιά το μωρό!!! 

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχα για ρώτα. Εμένα μου είπε η μαία στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού να έχω ολοκληρωμένες επαφές τώρα που μπαίνω στον μήνα μου. Να γίνεται εκσπερμάτιση, γιατί το σπέρμα περιέχει μία ουσία (προσταγλανδίνη) και βοηθάει.

Εμένα ναι. Και με πονάει συχνά. Ειδικά πάνω αριστερά που κλωτσάει. Αυτή τη στιγμή πονάω πολύ και ούτε να περπατήσω δεν μπορώ. Μάλλον κάτι μου πλήγωσε μέσα.

Κι εμένα πάνω αριστερά είναι πιο έντονο!! 

Just now, winspert είπε:

Αυτη τη στιγμη που σου γραφω κ για 20 λεπτα τωρα με εχει πεθανει... Μιλαμε για πολυ κλωτσια κ τσιτωμα... Κ στο καπακι πετρωμα κ πονος περιοδου... Κ αυτο γίνεται αρκετες φορές μεσα στη μερα... 

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ! Πάντα μετά έχω πετρώματα και πονακια! Δε χωράνε τα καημένα, ποιος ξέρει! 

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχα για ρώτα. Εμένα μου είπε η μαία στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού να έχω ολοκληρωμένες επαφές τώρα που μπαίνω στον μήνα μου. Να γίνεται εκσπερμάτιση, γιατί το σπέρμα περιέχει μία ουσία (προσταγλανδίνη) και βοηθάει.

Κ εμενα η μαια μου ειπε για επαφές απο την 38η κ μετα κ επισης να χρησιμοποιω λιγο το θηλαστρο καθε μερα γιατι οταν ερεθιζονται οι θηλες προκαλουν συσπασεις κ σιγα σιγα τοκετο. Μπορεί να το δοκιμάσω αυριο... Θα δω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εμενα η μαια μου ειπε για επαφές απο την 38η κ μετα κ επισης να χρησιμοποιω λιγο το θηλαστρο καθε μερα γιατι οταν ερεθιζονται οι θηλες προκαλουν συσπασεις κ σιγα σιγα τοκετο. Μπορεί να το δοκιμάσω αυριο... Θα δω... 

Θηλαστρο?????????? Ουουουου!

Πρωτη φορα το ακουω....δεν παιρνεις και καμια δευτερη γνωμη...μην καταστρεψεις το στηθος σου ακομα δρν γεννησες...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaa είπε:

Θηλαστρο?????????? Ουουουου!

Πρωτη φορα το ακουω....δεν παιρνεις και καμια δευτερη γνωμη...μην καταστρεψεις το στηθος σου ακομα δρν γεννησες...

Όχι όχι,ισχύει αυτό! Τράβα τα βυζιά σου που λένε...

Ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις στη μητρα.γ αυτό λένε ερέθισε τις θηλές 

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaa είπε:

 

Ξύπνησα με καούρα,αίσθηση προς εμετό κ τουαλέτα.τι ωραία περίοδος η εγκυμοσύνη ε;

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , tsilona είπε:

Όχι όχι,ισχύει αυτό! Τράβα τα βυζιά σου που λένε...

Ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις στη μητρα.γ αυτό λένε ερέθισε τις θηλές 

Ξύπνησα με καούρα,αίσθηση προς εμετό κ τουαλέτα.τι ωραία περίοδος η εγκυμοσύνη ε;

Εγω παλι ξυπνησα με λιγουρα...και σηκωθηκα κι εφαγα ενα κριτσινακι 


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Θηλαστρο?????????? Ουουουου!

Πρωτη φορα το ακουω....δεν παιρνεις και καμια δευτερη γνωμη...μην καταστρεψεις το στηθος σου ακομα δρν γεννησες...

Οχι ισχυει... Σε ευχαριστώ... Μου ειπε απο λιγη ωρα καθε φορα... Λιγα λεπτακια... 

1 ώρα πρίν, tsilona είπε:

Όχι όχι,ισχύει αυτό! Τράβα τα βυζιά σου που λένε...

Ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις στη μητρα.γ αυτό λένε ερέθισε τις θηλές 

Ξύπνησα με καούρα,αίσθηση προς εμετό κ τουαλέτα.τι ωραία περίοδος η εγκυμοσύνη ε;

Καλημερα αγαπη μου... Αυτο ακριβως... Απλα οπως κ οι επαφες ειναι κ αυτος ενας τροπος για να ξεκινησεις τοκετο... 

Εγω υποφερω ολη τη νυχτα... Επεσα στο κρεβάτι κατα τις 12μιση κ αρχισα τα βογκητα, μια δεξια μια αριστερά... 4μιση σηκωθηκα κ ηρθα στον καναπε κ κοιμηθηκα καθιστη με μαξιλαρια γύρω γύρω  στις 6μιση κ για μια ωρα... 

Αυτο που περιγραφεις, η ταση για εμετο κ η διαρροια αν εννοείς αυτο ειναι σημαδια τοκετου να ξερεις... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κατρουλουδες μου καλημέρα! Τι κάνουν τα μωράκια στις κοιλιτσες σας;;; @winspert @gogouli_ @Giwtouli1990 ακόμα να γεννήσει κάποια από εσας;;

Μαρή μαγδαλω ,εμένα παψατε να με ρωτάτε;:blink:

Just now, winspert είπε:

Οχι ισχυει... Σε ευχαριστώ... Μου ειπε απο λιγη ωρα καθε φορα... Λιγα λεπτακια... 

Καλημερα αγαπη μου... Αυτο ακριβως... Απλα οπως κ οι επαφες ειναι κ αυτος ενας τροπος για να ξεκινησεις τοκετο... 

Εγω υποφερω ολη τη νυχτα... Επεσα στο κρεβάτι κατα τις 12μιση κ αρχισα τα βογκητα, μια δεξια μια αριστερά... 4μιση σηκωθηκα κ ηρθα στον καναπε κ κοιμηθηκα καθιστη με μαξιλαρια γύρω γύρω  στις 6μιση κ για μια ωρα... 

Αυτο που περιγραφεις, η ταση για εμετο κ η διαρροια αν εννοείς αυτο ειναι σημαδια τοκετου να ξερεις... 

Εγω βάζω το αγόρι ν ασχοληθεί κ Μ αυτό.δε βάζω θηλαστρο:mrgreen:

  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Μαρή μαγδαλω ,εμένα παψατε να με ρωτάτε;:blink:

Εγω βάζω το αγόρι ν ασχοληθεί κ Μ αυτό.δε βάζω θηλαστρο:mrgreen:

Αφού μαρή σε έχω για 41++ με 42 βδομάδες!

Στην αίθουσα αναμονής που ήμουν πέτυχα μια γυναίκα που πήγαινε για vba2c. Και τελικά τα κατάφερε!! Ήταν 39+2 σε βδομάδες και δενν ειχαν σπάσει νερά ούτε είχε τρελές συσπάσεις. Και πήγαινε χαλαρά με τον doc της πως και να μην τα καταφέρει δεν πειράζει.  Τώρα θα σε γελάσω πως τα κατάφερε. Τη συνάντησα γιατί είμαστε στον ίδιο όροφο και μου το είπε. 

Αν μπορεί ας βάλει κάποια το πινακακι  γιατί δεν ξέρω σε ποια σελίδα είναι.. νομίζω η @mar.x το είχε φτιάξει

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

@minxri πως πάτε; Την παλευεις με διπλούς 'μπελαδες'??

@sissy_geo εσείς;; @marioula1234 ??

@Giotitsa βγήκατε;

Καλημέρααααα συγνώμη που εξαφανίστηκα αλλά έχω τα παιδιά στη ΜΕΝΝ και δεν προλαβαίνω ούτε για κατούρημα να πάω με τα πάνω κάτω ευτυχώς βγαίνουμε σήμερα πήγαμε 2200 έκαστος αχχαχαα....Δεν έχω διαβάσει τπτ γαϊδούρα sorryyyyy.....Να ευχηθώ στα κορίτσια που είδα ότι γέννησαν @Mamacita Alina @marioula1234 @Giotitsa Να σας ζήσουν κοριτσάκια μου!!!!Πάντα υγιεί ευτυχισμένα  και καλότυχα τα παιδάκια σας!!!!!

Βοηθήστε με έχει γεννήσει καμία άλλη γιατί δεν έχω δει τπτ....Σας φιλώ όλες

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...