Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Μας κόβουν συνήθως για να μη σκιστούμε μόνες μας ακανόνιστα όπως η Νικολέτα. Υπάρχει περίπτωση νσ μην πάθει τίποτα το περίνεο αν γίνουν όλα σταδιακά, υπάρχει και περίπτωση να σκιστούμε. Κάποιοι γιατροί περιμένουν να δουν πως πάει κι αναλόγως κόβουν ή όχι. Οι περισσότεροι δεν παίρνουν το ρίσκο και κόβουν όπως και να'χει. Ο δικός μου ήταν στη 2η κατηγορία. Με 2160 που ήταν το μωρό μου έκανε μπόλικα ράμματα!

Αυτή είναι μία δύσκολη ιστορία με τα κιλά. Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με παραπάνω κιλά. Ήμουν 70. Έχασα 7 το πρώτο τρίμηνο και πήγα 63 και πήρα 8 μέχρι το τέλος. Γέννησα 71 κιλά. Βγήκα από το μαιευτήριο 66.5, άρα έχασα μόνο 4.5 κιλά και πλάκωσα τα ντόνατς. Τώρα είμαι 69 και μάλλον πρέπει να προσέξω λίγο. 2 χρόνια πριν ήμουν 58 κιλά...

Ναι ε ; δε το ηξερα κ ουτε αντιληφθηκα να με κοβει, βεβαια ετσι οπως ημουν εκεινη την ωρα μπορει κ να μη το καταλαβα αλλα δε πιστευω γιατι μου ειπε οτι μου εκανε ενα ραμμα μονο..αρα δε παιζει ρολο κ τοσο το βαρος του μωρου τελικα..

8 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Εμενα ο αφαλος μου δε μαυρισε και η γραμμη αχνοφαινεται ακομα αλλα δεν ηταν ποτε εντονη. 

Εμεις δε στολισαμε ακομα...ευελπιστω το επομενο Σ/Κ να τα καταφερουμε Θεου θελοντος και μπεμπη επιτρεποντος!!!

Κοριτσια, με τα κιλα της εγκυμοσυνης πως τα πατε? Εγω επαθα σοκ με το ποσο γρηγορα εφυγαν...9-10 ειχα παρει αλλα επανηλθα στα κιλα προ εγκυμοσυνης απο την 3η εβδομαδα. Τωρα προσπαθω να τρωω περισσοτερο γιατι δε θελω να χασω κι αλλα, αν και δεν προλαβαινω παντα!

 

Και καπου τοσα ειχα παρει κ τα εχασα αμεσως, μη σου πω οτι ειμαι πιο αδυνατη κ απο πριν με τοσο τρεξιμο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

20 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου έχεις νεοτερα; πως είσαι; 

Αγάπη μήπως έχεις πολύ μεγάλη ροή; 

Θαυματουργό το μαρσιπο σας το είπα ❤️

Ωωωω είστε σούπερ μπράβο αγάπη! 

Νικολέτα μου δεν γέννησα φυσιολογικά αλλά έτσι όπως το περιγράφεις αν σκιστηκες ως πίσω είναι λογικό πιστεύω να επηρεάστηκε ο σφυκτηρας σου... Μακάρι η ακράτεια να είναι μόνο στα αέρια. Δοκίμασες όταν θες κακά να μην πας αμέσως στην τουαλέτα; να δεις δλδ κατά πόσο μπορείς να τα κρατήσεις; ίσως με ασκησουλες να τον γυμνασεις κ σιγά σιγά να μπορείς να τον ελέγχεις καλυτερα

Εχω μεγαλη ροη αγαπη προσπαθω να την ρυθμισω βγαζω λιγο με το χερι πριν τον θηλασμο κ δινω το ιδιο στηθος ανα δυο γευματα.Αλλα δεν νομιζω οτι φταιει αυτο δειχνει να εχει πονακια κ θελει να φαει κι αλλο αλλα σταματαει

18 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Κόλλησε σε παράθεση επειδή ξέρω οτι κάποια κορίτσια με Εχετε στο νου σας @Nansy29 @marioula1234 @minxri @Jennak83και σε όλα τα αλλά κορίτσια εκανα ercp πήγαν όλα καλά δοξασμένος ο κύριος και η Παναγια

Περαστικα κοριτσι μου σιδερενια να εισαι καλη αναρρωση

18 ώρες πρίν, Lia91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας ζήσουν τα μπεμπακια σας!! Αν και είμαι στις μανουλες Αυγούστου, είδα τη δημοσίευση κ είπα μήπως μπορώ να βοηθήσω, γτ θηλάζω κ γω αποκλειστικά εδώ και 3 μηνες.. Εμένα η μπέμπα ιδιαίτερα τον πρώτο καιρό ηθελε να πιπιλαει  μετά από κάποια γεύματα.. κάποιες φορές είχα πολύ έντονη ροή, πεταγοταν συντριβάνι όταν ρουφούσε και το παρατήρησα πιέζοντας λίγο το στήθος και αυτό την ταραζε και πλανταζε στο κλαμα!! Γτ από τη μία ήθελε να χαλαρώσει  πιπιλιζοντας, απ' την άλλη έτρεχε το γάλα. Μήπως και σε σένα συμβαίνει το ίδιο? Αν ναι, θα πρέπει να το αποσυμφοριζεις λίγο. 

Εμένα ακόμη και τωρα, αν θέλει να πιπιλισει το βράδυ πριν κοιμηθεί, μετά το γεύμα της και έχω συντριβανακι, κλαίει και έτσι αποσυμφοριζω λίγο και μετά πιπιλαει.

Ευχαριστω για την απαντηση εχω ροη και εγω αλλα ο δικος μου δειχνει να ποναει.Τωρα η ειναι κολικοι η γοπ η και τα δυο μαζι τι να πω.

17 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Ας ελπισουμε να μην ειναι κατι τετοιο, νομιζω θελει ειδικη εξεταση..βεβαια το καλο ειναι οτι τα δικα μας @Dwroπαιρνουν βαρος αρα δε πιστευω να ειναι κατι τετοιο, αλλωστε καποιος παιδιατρος θα στο ελεγε!

Ναι κ γω ειχα συντριβανακια, μαλιστα μια φορα στις αρχες ειχα παρατηρησει 4! Τωρα δεν βλεπω πια, βεβαια ακομα βρεχω μπλουζακια αν εχω αρκετες ωρες να ταισω. Ισως δε το βλεπω, τι να πω..γιατι κ μενα πνιγεται ισως κ απο λαιμαργια πχ 3 στις 10 φορες.

Αγαπη τρεμω για το βαρος φοβαμαι μην σταματησει να βαζει αφου δεν πολυ τρωει.Ο παιδιατρος δεν ανησυχει με ρωτησε αν κανει πανες.Τωρα δεν εδειξε να ανησυχει γοπ λεει εχουν λιγο πολυ ολα οπως κ κολικους.Οντως σε 4 γιατρους τον πηγα κανεναν δεν του φανηκε περιεργο να ασχοληθει.Περιμενω να παω να του τα πω απο κοντα.

Just now, Dwro είπε:

Εχω μεγαλη ροη αγαπη προσπαθω να την ρυθμισω βγαζω λιγο με το χερι πριν τον θηλασμο κ δινω το ιδιο στηθος ανα δυο γευματα.Αλλα δεν νομιζω οτι φταιει αυτο δειχνει να εχει πονακια κ θελει να φαει κι αλλο αλλα σταματαει

Περαστικα κοριτσι μου σιδερενια να εισαι καλη αναρρωση

Ευχαριστω για την απαντηση εχω ροη και εγω αλλα ο δικος μου δειχνει να ποναει.Τωρα η ειναι κολικοι η γοπ η και τα δυο μαζι τι να πω.

Αγαπη τρεμω για το βαρος φοβαμαι μην σταματησει να βαζει αφου δεν πολυ τρωει.Ο παιδιατρος δεν ανησυχει με ρωτησε αν κανει πανες.Τωρα δεν εδειξε να ανησυχει γοπ λεει εχουν λιγο πολυ ολα οπως κ κολικους.Οντως σε 4 γιατρους τον πηγα κανεναν δεν του φανηκε περιεργο να ασχοληθει.Περιμενω να παω να του τα πω απο κοντα.

Και εμενα μαυρισε ο οφαλος και η μαμα μου ειπε να βαλω με ενα βαμβακι καθαρο οινοπνευμα.Εβαλα εφυγε λιγο το χρωμα αλλα ακομα ειμαι μαυρος βεβαια εβαλα μονο μια φορα.Η γραμμη δεν εχει φυγει ακομα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Εχω μεγαλη ροη αγαπη προσπαθω να την ρυθμισω βγαζω λιγο με το χερι πριν τον θηλασμο κ δινω το ιδιο στηθος ανα δυο γευματα.Αλλα δεν νομιζω οτι φταιει αυτο δειχνει να εχει πονακια κ θελει να φαει κι αλλο αλλα σταματαει

Περαστικα κοριτσι μου σιδερενια να εισαι καλη αναρρωση

Ευχαριστω για την απαντηση εχω ροη και εγω αλλα ο δικος μου δειχνει να ποναει.Τωρα η ειναι κολικοι η γοπ η και τα δυο μαζι τι να πω.

Αγαπη τρεμω για το βαρος φοβαμαι μην σταματησει να βαζει αφου δεν πολυ τρωει.Ο παιδιατρος δεν ανησυχει με ρωτησε αν κανει πανες.Τωρα δεν εδειξε να ανησυχει γοπ λεει εχουν λιγο πολυ ολα οπως κ κολικους.Οντως σε 4 γιατρους τον πηγα κανεναν δεν του φανηκε περιεργο να ασχοληθει.Περιμενω να παω να του τα πω απο κοντα.

Και εμενα μαυρισε ο οφαλος και η μαμα μου ειπε να βαλω με ενα βαμβακι καθαρο οινοπνευμα.Εβαλα εφυγε λιγο το χρωμα αλλα ακομα ειμαι μαυρος βεβαια εβαλα μονο μια φορα.Η γραμμη δεν εχει φυγει ακομα

Ποτε εχετε παιδιατρο; κ μεις ειχαμε ζυγαρια σπιτι αλλα τη δωσαμε κ δε ξερω ποσο εχει παρει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ποτε εχετε παιδιατρο; κ μεις ειχαμε ζυγαρια σπιτι αλλα τη δωσαμε κ δε ξερω ποσο εχει παρει..

Τον ζυγιζω στην δικη μας και δεν ειναι αξιοπιστη ακριβως.Εχουμε παιδιατρο 2 του μηνος για εμβολιο.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Κόλλησε σε παράθεση επειδή ξέρω οτι κάποια κορίτσια με Εχετε στο νου σας @Nansy29 @marioula1234 @minxri @Jennak83και σε όλα τα αλλά κορίτσια εκανα ercp πήγαν όλα καλά δοξασμένος ο κύριος και η Παναγια

Τέλεια κοριτσάκι μου περαστικά να είναι!!!!Τώρα μπορείς να χαρείς το μπεμπάκι σου επιτέλους:wub::wub:


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένη με τα κιλά!!! Πήρα στο σύνολο 23 (23 του μήνα γεννήθηκε το αστέρι μου εν τω μεταξύ χιχι) βγήκα από το μαιευτήριο -11 και μέχρι στιγμής έχω χάσει άλλα 7! Μου έχουν μείνει μόνο 5, μέχρι να σαραντίσω θα έχουν φύγει κι αυτά έτσι όπως το πάω! 

Ούτε εμείς στολίσαμε, ελπίζω σύντομα! Όσο για τη γραμμή την έχω ακόμα και είναι πολύ έντονη!

Γιωτουλι, τελεια σε βρισκω!!Απο 23 να σου εχουν μεινει μονο 5 τοσο γρηγορα ειναι super!!Εννοειται οτι με το ρυθμο που χανεις θα φυγουν κι αυτα αμεσα! 

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Dwro είπε:

Εχω μεγαλη ροη αγαπη προσπαθω να την ρυθμισω βγαζω λιγο με το χερι πριν τον θηλασμο κ δινω το ιδιο στηθος ανα δυο γευματα.Αλλα δεν νομιζω οτι φταιει αυτο δειχνει να εχει πονακια κ θελει να φαει κι αλλο αλλα σταματαει

Περαστικα κοριτσι μου σιδερενια να εισαι καλη αναρρωση

Ευχαριστω για την απαντηση εχω ροη και εγω αλλα ο δικος μου δειχνει να ποναει.Τωρα η ειναι κολικοι η γοπ η και τα δυο μαζι τι να πω.

Αγαπη τρεμω για το βαρος φοβαμαι μην σταματησει να βαζει αφου δεν πολυ τρωει.Ο παιδιατρος δεν ανησυχει με ρωτησε αν κανει πανες.Τωρα δεν εδειξε να ανησυχει γοπ λεει εχουν λιγο πολυ ολα οπως κ κολικους.Οντως σε 4 γιατρους τον πηγα κανεναν δεν του φανηκε περιεργο να ασχοληθει.Περιμενω να παω να του τα πω απο κοντα.

Και εμενα μαυρισε ο οφαλος και η μαμα μου ειπε να βαλω με ενα βαμβακι καθαρο οινοπνευμα.Εβαλα εφυγε λιγο το χρωμα αλλα ακομα ειμαι μαυρος βεβαια εβαλα μονο μια φορα.Η γραμμη δεν εχει φυγει ακομα

Ευχαριστώ πολύ καλη μου

Just now, minxri είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου περαστικά να είναι!!!!Τώρα μπορείς να χαρείς το μπεμπάκι σου επιτέλους:wub::wub:

Ευχαριστώ πολύ αγάπη να σαι καλά 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Clue είπε:

Αυτή είναι μία δύσκολη ιστορία με τα κιλά. Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με παραπάνω κιλά. Ήμουν 70. Έχασα 7 το πρώτο τρίμηνο και πήγα 63 και πήρα 8 μέχρι το τέλος. Γέννησα 71 κιλά. Βγήκα από το μαιευτήριο 66.5, άρα έχασα μόνο 4.5 κιλά και πλάκωσα τα ντόνατς. Τώρα είμαι 69 και μάλλον πρέπει να προσέξω λίγο. 2 χρόνια πριν ήμουν 58 κιλά...

Το βασικο ειναι οτι η εγκυμοσυνη δε σου αφησε κιλα ουσιαστικα!!Απο 'κει και περα, οταν μπορεσεις να μπεις σε φυσιολογικους ρυθμους και το θελεις, θα χασεις τα κιλα που θες. Προς το παρον μην το πολυσκεφτεσαι γιατι θηλαζουμε κιολας και πρεπει να τρωμε καλα για να εχουμε ενεργεια!!

Κοριτσια, φτου να μη μας ματιασω αλλα απο χθες το βραδυ ο μπεμπακος ειναι σχετικα πιο ηρεμος!!Αφου μετα απο μερες κοιμηθηκε στο λικνο του και οχι πανω μου!!Νομιζω τελικα το infacolic του εκανε κακο αντι για καλο. Ξεκινησαμε απο χθες και τα προβιοτικα να δουμε μηπως αυτα τον βοηθησουν. Τωρα βεβαια ειχε τρελο σφιξιμο και κοιμαται στον ωμο μου αλλα νωριτερα εκατσε και στην καλαθουνα του που δεν καθεται ποτε κι εγω καταφερα επιτελους να κανω λιγες δουλιτσες!!Για να δουμε...ελπιζω να μην ηταν τυχαιο!!

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια..... Σα να εχω αιμα.... Θηλαζω αποκλειστικά... Παιζει να μου ηρθε περιοδος τοσο γρήγορα; Ειχα παει γυναικολογο σήμερα να με δει αλλα δεν ημουν σιγουρη κ δεν του ειπσ κατι... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Το βασικο ειναι οτι η εγκυμοσυνη δε σου αφησε κιλα ουσιαστικα!!Απο 'κει και περα, οταν μπορεσεις να μπεις σε φυσιολογικους ρυθμους και το θελεις, θα χασεις τα κιλα που θες. Προς το παρον μην το πολυσκεφτεσαι γιατι θηλαζουμε κιολας και πρεπει να τρωμε καλα για να εχουμε ενεργεια!!

Κοριτσια, φτου να μη μας ματιασω αλλα απο χθες το βραδυ ο μπεμπακος ειναι σχετικα πιο ηρεμος!!Αφου μετα απο μερες κοιμηθηκε στο λικνο του και οχι πανω μου!!Νομιζω τελικα το infacolic του εκανε κακο αντι για καλο. Ξεκινησαμε απο χθες και τα προβιοτικα να δουμε μηπως αυτα τον βοηθησουν. Τωρα βεβαια ειχε τρελο σφιξιμο και κοιμαται στον ωμο μου αλλα νωριτερα εκατσε και στην καλαθουνα του που δεν καθεται ποτε κι εγω καταφερα επιτελους να κανω λιγες δουλιτσες!!Για να δουμε...ελπιζω να μην ηταν τυχαιο!!

Ποσο ειστε αγαπη; κ γω το ινφακολικ το εκοψα κ δινω μονο προβιοτικο, κ εδω κ 5 μερες κοιμαται κ στο λικνο το βραδυ καποιες ωρες κ οχι πανω μου. Τον παιρνω βεβαια οταν τον θηλασω κ δεν ηρεμει  πιο αργα τη νυχτα. Κ μεις σφιγγομαστε σημερα απο πολυ νωρις, κ μου εκανε μια πανα πριν τι να σου πω..συν αερια, βεβαια τωρα που ηπιε γαλα τιναζοταν παλι, τραβαγε θηλη κ σφιγγοταν...αλλα πολυ καλυτερα απο παλια. Αφου κλεισαμε το 2μηνο ειδα βελτιωση, βεβαια ανυπομονω να εξαλειφθουν να κοιμαται μονος του ηρεμος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Ποσο ειστε αγαπη; κ γω το ινφακολικ το εκοψα κ δινω μονο προβιοτικο, κ εδω κ 5 μερες κοιμαται κ στο λικνο το βραδυ καποιες ωρες κ οχι πανω μου. Τον παιρνω βεβαια οταν τον θηλασω κ δεν ηρεμει  πιο αργα τη νυχτα. Κ μεις σφιγγομαστε σημερα απο πολυ νωρις, κ μου εκανε μια πανα πριν τι να σου πω..συν αερια, βεβαια τωρα που ηπιε γαλα τιναζοταν παλι, τραβαγε θηλη κ σφιγγοταν...αλλα πολυ καλυτερα απο παλια. Αφου κλεισαμε το 2μηνο ειδα βελτιωση, βεβαια ανυπομονω να εξαλειφθουν να κοιμαται μονος του ηρεμος...

Εμεις χθες σαραντισαμε, οποτε εψουμε μελλον ακομα!!Τουλάχιστον, να μην υποφερουν ολες τις ωρες μωρε...Εμενα σημερα απο κακα ειναι νορμαλ αλλα δεν εχει τοσα αερια ενω με το infacolic ειχε συνεχεια. Γκρινιαζε ομως καθε φορα που τα αφηνε, οποτε αυτο μου ειπε η παιδιατρος, μηπως τον ενοχλουσαν τελικα. Υπομονη κοριτσακι μου!!!Εσεις ειστε κοντα στο τελος πια...το γαιδαρο τον φαγατε, η ουρα εμεινε!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Εμεις χθες σαραντισαμε, οποτε εψουμε μελλον ακομα!!Τουλάχιστον, να μην υποφερουν ολες τις ωρες μωρε...Εμενα σημερα απο κακα ειναι νορμαλ αλλα δεν εχει τοσα αερια ενω με το infacolic ειχε συνεχεια. Γκρινιαζε ομως καθε φορα που τα αφηνε, οποτε αυτο μου ειπε η παιδιατρος, μηπως τον ενοχλουσαν τελικα. Υπομονη κοριτσακι μου!!!Εσεις ειστε κοντα στο τελος πια...το γαιδαρο τον φαγατε, η ουρα εμεινε!!

Εγω να σου πω με το ινφακολικ δεν ειχα παρατηρησει αερια, με τον καιρο αρχισε κ μου εκανε..δε θελουμε ομως να βγαινουν τα αερια, γι αυτο δε σφιγγονται;; να προσθεσω οτι με βοηθησε η πιπιλα που τη δεχεται το βραδυ στον πρωτο του υπνο, μετα μπορει κ οχι ή μπορει να τον παρω αγκαλια αν ποναει, παντως ειναι σημαντικη η βοηθεια της..μακαρι να ειμαστε στην ουρα τι να πω..υπηρχαν μερες που ειπα τελειωνουμε κ αλλες που ειχε αρκετο σφιξιμο. Παντως οπως λες σημασια εχει να μη πονανε ολη μερα..πολυ σημαντικο. Επισης καθε παιδι ειναι δοαφορετικο, μπορει να σας σταματησουν πιο νωρις εσας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειδα στην πανα του πρωτη φορα βλεννη με ιχνη αιματος.. αυτο λογικα σημαινει αλλεργια? Εχουμε παιδιατρο στις 8 για να τον δει αλλα επιασε δυνατη βροχη και δε θα τον παω αν δεν εχει σταματησει..


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια ειδα στην πανα του πρωτη φορα βλεννη με ιχνη αιματος.. αυτο λογικα σημαινει αλλεργια? Εχουμε παιδιατρο στις 8 για να τον δει αλλα επιασε δυνατη βροχη και δε θα τον παω αν δεν εχει σταματησει..

Ναι αλλεργια σημαινει, εφαγες κατι πρωτη φορα μηπως;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Εγω να σου πω με το ινφακολικ δεν ειχα παρατηρησει αερια, με τον καιρο αρχισε κ μου εκανε..δε θελουμε ομως να βγαινουν τα αερια, γι αυτο δε σφιγγονται;; να προσθεσω οτι με βοηθησε η πιπιλα που τη δεχεται το βραδυ στον πρωτο του υπνο, μετα μπορει κ οχι ή μπορει να τον παρω αγκαλια αν ποναει, παντως ειναι σημαντικη η βοηθεια της..μακαρι να ειμαστε στην ουρα τι να πω..υπηρχαν μερες που ειπα τελειωνουμε κ αλλες που ειχε αρκετο σφιξιμο. Παντως οπως λες σημασια εχει να μη πονανε ολη μερα..πολυ σημαντικο. Επισης καθε παιδι ειναι δοαφορετικο, μπορει να σας σταματησουν πιο νωρις εσας!

Ναι και γι' αυτο πιστευα οτι το infacolic τον βοηθουσε αλλα κατεληξε να εχει ολη τη μερα αερια με πονο, μαλλον παραπανω απ' οσο θα επρεπε. Εμενα ειναι φαγανουλης και τελικα ενω στην αρχη που του την ειχα δωσει νομιζα οτι του αρεσε η πιπιλα, τελικα τον εκνευριζει...την ρουφαει με μανια για λιγο και μετα τσαντιζεται και κλαιει μαλλον επειδη δε βρισκει γαλα...χαχαχα!!

  • Χαχα 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...