Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Νομίζω οτι σημερα έζησα την τρομάρα της ζωής μου πήγα να καθαρίσω την αποθηκη με την μάνα μου ευτυχώς ήτανε μαζί μου να πω ξαφνικα εκει όπως φτιαχναμε μια σακούλα μεγάλη βλέπω ξαφνικα κάτι μεγαλο να κινείται μέσα και συνηδητοποιω οτι είναι ενα μεγαλο ποντίκι αρχίζω και τσιριζω ακουστηκα μέχρι και τον τρίτο όροφο πέρνει η μάνα μου την σακούλα μαζί με το ποντίκι να το βγάλει εξω αλλά αυτό τρυπάει την σακούλα και φεύγει κάτω στο λεβητοστάσιο μετα πήρανε μια κόλα να κολλήσει αλλά δεν κολλησε είναι τέρας ποντίκι ο ανδρας κου ήρθε απο την δουλειά και έχουμε κάλυψει ολες τις τρύπες ώστε να μην ξαναέρθει παλι εδώ επισης βαλαμε και την κόλλα παλι εκεί ευελπιστώντας να το πιάσουμε σε κάποιον πρεπει να πω τον πόνο μου και την τρομάρα που πήρα κοριτσια μου ....


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Penny... είπε:

Νομίζω οτι σημερα έζησα την τρομάρα της ζωής μου πήγα να καθαρίσω την αποθηκη με την μάνα μου ευτυχώς ήτανε μαζί μου να πω ξαφνικα εκει όπως φτιαχναμε μια σακούλα μεγάλη βλέπω ξαφνικα κάτι μεγαλο να κινείται μέσα και συνηδητοποιω οτι είναι ενα μεγαλο ποντίκι αρχίζω και τσιριζω ακουστηκα μέχρι και τον τρίτο όροφο πέρνει η μάνα μου την σακούλα μαζί με το ποντίκι να το βγάλει εξω αλλά αυτό τρυπάει την σακούλα και φεύγει κάτω στο λεβητοστάσιο μετα πήρανε μια κόλα να κολλήσει αλλά δεν κολλησε είναι τέρας ποντίκι ο ανδρας κου ήρθε απο την δουλειά και έχουμε κάλυψει ολες τις τρύπες ώστε να μην ξαναέρθει παλι εδώ επισης βαλαμε και την κόλλα παλι εκεί ευελπιστώντας να το πιάσουμε σε κάποιον πρεπει να πω τον πόνο μου και την τρομάρα που πήρα κοριτσια μου ....

Ποπο κανας αρουραιος θα ηταν! Παναγια μου, σε καταλαβαινω εγω με κατσαριδα να δεις πως κανω!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ποπο κανας αρουραιος θα ηταν! Παναγια μου, σε καταλαβαινω εγω με κατσαριδα να δεις πως κανω!!!

Αρουραίος ητανε κατσαρίδα εεεε αστο γιατί με αυτες να δεις τι κάνω αχ Θεέ μου ο άνδρας μου κορόιδευε

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες! Δεν έχω χρόνο για τίποτα κορίτσια. Πολύ πίεση. Ούτε μια κούπα δεν μπορώ να πλύνω με την ησυχία μου. Μια θα κλαίει το ένα μια το άλλο. Πολύ ζόρι. Η μικρή κολλημένη πάνω μου. Δεν την αφήνω κάτω καθόλου. Αγκαλιά βυζι και μάρσιπο. Και τα βράδια μας ζόρι είναι. Κάτι την πιάνει την νύχτα και κλαίει. Ενώ κοιμόμαστε πάντα μαζί. Μια παρηγοριεται με το στήθος μια δεν παρηγοριεται με τίποτα και μόνο κλαίει. Ο μικρός είναι 18 μηνών και υπάρχει κορύφωση σε άλμα (άγχος αποχωρισμού) οπότε τραβάει ζόρια κι αυτός ο καημένος. Και δεν μπορώ να του στερησω κι αυτουνού την αγκαλιά..

Πώς ειστε εσεις; 

Με το θέμα του στήθους μου πέρασε το αριστερό. Σήμερα όμως με πονάει λίγο το δεξί. Ελπίζω αύριο να μην χειροτερέψει.

Πήγα στον γιατρό μου για να με δει . Ήταν να με δει στις 40 ημέρες αλλά δεν προλάβαινα. Με ειδε σήμερα. Νευρίασα και με αυτόν. 1 λεπτό εξέταση έκανε και μου πήρε 50ευρω. Και γιατί μου το χρεωσε;;; στα αλλά δύο δεν μου την είχε χρεώσει γιατί υποτίθεται ήταν επακόλουθο της καισαρικής. Τι να πω...

Η όραση μου βρε κορίτσια νιώθω ότι επηρεάστηκε από την εγκυμοσύνη. Πρέπει να ανέβηκε αστιγματισμος Στο αριστερό . Είχα κάνει λέιζερ προ 10 ετιας. Πάει κι αυτό. Τσάμπα το έκανα... πφφφφ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Όχι δεν έφαγα κάτι διαφορετικό ρε γαμώτο :???: μάλλον τα γαλακτοκομικά τον ενοχλούν ε?

Μαλλον απο αυτα θα σου πει να ξεκινησεις καμια βδομαδα αποχη..για να δεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Γεια σας κοριτσαρες! Δεν έχω χρόνο για τίποτα κορίτσια. Πολύ πίεση. Ούτε μια κούπα δεν μπορώ να πλύνω με την ησυχία μου. Μια θα κλαίει το ένα μια το άλλο. Πολύ ζόρι. Η μικρή κολλημένη πάνω μου. Δεν την αφήνω κάτω καθόλου. Αγκαλιά βυζι και μάρσιπο. Και τα βράδια μας ζόρι είναι. Κάτι την πιάνει την νύχτα και κλαίει. Ενώ κοιμόμαστε πάντα μαζί. Μια παρηγοριεται με το στήθος μια δεν παρηγοριεται με τίποτα και μόνο κλαίει. Ο μικρός είναι 18 μηνών και υπάρχει κορύφωση σε άλμα (άγχος αποχωρισμού) οπότε τραβάει ζόρια κι αυτός ο καημένος. Και δεν μπορώ να του στερησω κι αυτουνού την αγκαλιά..

Πώς ειστε εσεις; 

Με το θέμα του στήθους μου πέρασε το αριστερό. Σήμερα όμως με πονάει λίγο το δεξί. Ελπίζω αύριο να μην χειροτερέψει.

Πήγα στον γιατρό μου για να με δει . Ήταν να με δει στις 40 ημέρες αλλά δεν προλάβαινα. Με ειδε σήμερα. Νευρίασα και με αυτόν. 1 λεπτό εξέταση έκανε και μου πήρε 50ευρω. Και γιατί μου το χρεωσε;;; στα αλλά δύο δεν μου την είχε χρεώσει γιατί υποτίθεται ήταν επακόλουθο της καισαρικής. Τι να πω...

Η όραση μου βρε κορίτσια νιώθω ότι επηρεάστηκε από την εγκυμοσύνη. Πρέπει να ανέβηκε αστιγματισμος Στο αριστερό . Είχα κάνει λέιζερ προ 10 ετιας. Πάει κι αυτό. Τσάμπα το έκανα... πφφφφ

Χαρα στο κουραγιο σου, εδω ενα εχω κ δε μπορω να κανω τπτ καποιες φορες που δε καθεται κ κλαιει, με  ενα αγχος μονιμως, να φαω, να μαγειρεψω, να λαω τουαλετα κλπ..κλαιτε τα βραδια ε; μηπως ποναει; κ μεις αγκαλια, μονο τωρα καμια εβδομαδα κοιμαται καποιες ωρες στο λικνο κ μετα αγκαλια αλλα εμεις εχουμε σφιξιματα..

Κ γω πηγα προχθες γιατρο κ εκανα κ παπ, 20 ευρω με το ζορι μου πηρε δεν ηθελε τπτ, δεν υπαρχει ο γιατρος μου εκτος απο εξαορετικος επιστημοναα ειναι πανω απο ολα ανθρωπος. Σε ολη την εγκυμοσυνη δεν πληρωσα επισκεψη...

Φραζει ο πορος κ σε ποναει; γιατι συμβαινει αυτο;

 

 

Κοριτσια ο δικος μου πρεπει να περναει αλμα, δε χορταινει βυζι σημερα απο το μεσημερι κ μετα θελει καθε μια ωρα..λεω κ γω γιατι γκρινιαζει αλλα δε μπορει παλι να πειναει...1 ωρα τον ειχα πριν κ τωρα παλι τρωει κ πιπιλιζει! Δε ξερω τι θα γινει τη νυχτα!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, winspert said:

Κορίτσια..... Σα να εχω αιμα.... Θηλαζω αποκλειστικά... Παιζει να μου ηρθε περιοδος τοσο γρήγορα; Ειχα παει γυναικολογο σήμερα να με δει αλλα δεν ημουν σιγουρη κ δεν του ειπσ κατι... 

Εγώ αδιαθέτησα πάντως. Και η @Mamacita Alina αδιαθέτησε νομίζω. Κι εγώ αποκλειστικά θηλάζω...

1 hour ago, Giwtouli1990 said:

Κοριτσια ειδα στην πανα του πρωτη φορα βλεννη με ιχνη αιματος.. αυτο λογικα σημαινει αλλεργια? Εχουμε παιδιατρο στις 8 για να τον δει αλλα επιασε δυνατη βροχη και δε θα τον παω αν δεν εχει σταματησει..

Νομίζω πως είναι αλλεργία. Αλλά θα σου πει σίγουρα ο γιατρός.

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Clue είπε:

Εγώ αδιαθέτησα πάντως. Και η @Mamacita Alina αδιαθέτησε νομίζω. Κι εγώ αποκλειστικά θηλάζω..

Γιατί να μην κρατήσει μερικους μήνες ακομα;;; Τουλάχιστον, ελπιζω πλεον να είναι λιγότερο επωδυνη γιατι πρωτα υπεφερα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια η μικρή μου είναι το δεύτερο βράδυ που δεν τρωει... Είμαι πολύ στεναχωρημενη! Τι? Πάει? Αυτό ήταν? Δεν θα τρώει πια τη νύχτα; μια φορά έτρωγε τη νύχτα τώρα πάει κ αυτό; ξυπνάει κλασικά κατά τις 3 τη βάζω στο στήθος αλλά είναι τόσο νυσταγμένη που ίσα ίσα που πιπιλιζει δεν έχει δύναμη να τραβήξει γάλα... Πιπιλιζει κ την παίρνει ο ύπνος όλη την ώρα, δεν πίνει καθόλου στο τέλος νευριαζω κ τη βάζω πίσω στο κρεβάτι της... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , marioula1234 είπε:

Βρε κορίτσια η μικρή μου είναι το δεύτερο βράδυ που δεν τρωει... Είμαι πολύ στεναχωρημενη! Τι? Πάει? Αυτό ήταν? Δεν θα τρώει πια τη νύχτα; μια φορά έτρωγε τη νύχτα τώρα πάει κ αυτό; ξυπνάει κλασικά κατά τις 3 τη βάζω στο στήθος αλλά είναι τόσο νυσταγμένη που ίσα ίσα που πιπιλιζει δεν έχει δύναμη να τραβήξει γάλα... Πιπιλιζει κ την παίρνει ο ύπνος όλη την ώρα, δεν πίνει καθόλου στο τέλος νευριαζω κ τη βάζω πίσω στο κρεβάτι της... 

Αγάπη καλημέρα και γιατί στεναχωριεσαι εμένα μου έχει δώσει το ελεύθερο να μην το ξυπναω την νύχτα το μωρο ασε που ουτε πριν το ξυπναγα αλλά εμένα ξυπνάει διότι είναι πειναλας και δεν μπορεί χωρίς φαι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Αγάπη καλημέρα και γιατί στεναχωριεσαι εμένα μου έχει δώσει το ελεύθερο να μην το ξυπναω την νύχτα το μωρο ασε που ουτε πριν το ξυπναγα αλλά εμένα ξυπνάει διότι είναι πειναλας και δεν μπορεί χωρίς φαι

Καλημερα ζουζούνα αγχώνομαι γτ τη νύχτα έτρωγε μια φορά όλη κ όλη ε τώρα να μην τρώει κ καθόλου δε θέλω... Εντομεταξυ δεν ειναι ότι δεν πεινάει.... Πεινάει γτ από μόνη της ξυπνάει απλά τη νικάει η νύστα πάει να φάει αλλά την παίρνει ο ύπνος 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλημερα ζουζούνα αγχώνομαι γτ τη νύχτα έτρωγε μια φορά όλη κ όλη ε τώρα να μην τρώει κ καθόλου δε θέλω... Εντομεταξυ δεν ειναι ότι δεν πεινάει.... Πεινάει γτ από μόνη της ξυπνάει απλά τη νικάει η νύστα πάει να φάει αλλά την παίρνει ο ύπνος 

Μηπως να δοκιμαζες να βγαζεις γαλα κ να της το δινεις με μπιμπερό που πεφτει πιο ευκολα; Για να μη μενει νηστικη... Κ να μη χρειάζεται προσπάθεια... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλημερα ζουζούνα αγχώνομαι γτ τη νύχτα έτρωγε μια φορά όλη κ όλη ε τώρα να μην τρώει κ καθόλου δε θέλω... Εντομεταξυ δεν ειναι ότι δεν πεινάει.... Πεινάει γτ από μόνη της ξυπνάει απλά τη νικάει η νύστα πάει να φάει αλλά την παίρνει ο ύπνος 

ρωτα τον παιδιατρο σου αν και δεν νομιζω οτι ειναι κατι αγαπουλα μου μην αγχωνεσαι αχ αυτα τα αγχη στα λεω και εγω που μεχρι και για την κλανια που ριχνει αγχωνομαι χαχαχαχαχαχααχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες σήμερα είναι ήσυχα τα πράγματα και μπορώ να γράψω... @FarmakotriftenaΝα σου πω την μαύρη μου αλήθεια και γω με 2 μωρά κάπως έτσι είμαι ευτυχώς που έρχεται και η μάνα μου και βοηθάει στα ταϊσματα γιατί θα είχα σαλτάρει όσο για τον γιατρό και μένα ο δικός μου μου πήρε κανονικότατα λεφτά 30€ και του έκανα και τόσα παράπονα γιατί η αλήθεια είναι κορίτσια πως δεν πέρασα καθόλου καλά στη γέννα δεν το είπα για να μην αγχώσω καμία τώρα που έχετε γεννήσει όλες το λέω @marioula1234Αγάπη μην στεναχωριέσαι και μένα η μικρή κάποιες φορές το βράδυ δεν ξυπνάει αλλά τα γραμμάρια της τα πέρνει κανονικά οπότε αυτό να κοιτάς αν πέρνει το βάρος που πρέπει

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...