Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπέρα. Γεννησαμε κι εμείς μετά από έναν τοκετό με πρόκληση όπως σας είχα πει. Δυσκολευτηκαμε αρκετά αλλά τα καταφέραμε με μια κούκλα μπουμπου. Δόξα τω Θεώ.

On 15/8/2019 at 2:39 ΜΜ, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Γεννησαμε κι εμείς φυσιολογικά σε ένα πολύ δύσκολο τοκετό. Πολύωρο και επίπονο. Αλλά είναι καλά ο μπεμπακος μας. 3150 γεννήθηκε ζοριστηκε βέβαια ο καημένος γιατί είχε κοντό ομφάλιο λώρο και λόγω δικής μου έσπρωχνα και επέστρεφε πίσω. Τελικά τα καταφέραμε με εμβρυουλκο και περινεοτομη. Περιμένουμε τώρα να μας τον φέρουνε. Αυτά τα νέα μας.

 

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Σ ευχαριστώ Κατερίνα μου. Εσείς τι κάνετε; Πώς πάτε με τον μπεμπακο;

Καλα ειμαστε κοριτσάκι μου! Εδω βαραμε σκοπιά! Συνηθίζω σιγά σιγά! Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου?? 


 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mampa είπε:

Μπράβο κορίτσια που τα παιδάκια μας είναι γερά, βέβαια εγώ όπως σας είπα χθες ακόμη δεν μπορώ να το απολαύσω,το μυαλό μου είναι μονίμως στα ποδαράκια του. Η παιδίατρος του νοσοκομείου μας μίλησε σκληρά, δεν σεβάστηκε ότι είμαι λεχώνα.

Η δική μας εδώ μας αντιμετώπισε αλλιώς και φυσικά μας έδωσε θάρρος.

Τι να πω δεν ξέρω..

Εύχομαι όλα τα παιδάκια να είναι καλά

Ολες οι μανουλες αγχωνομαστε με το παραμικρο και ειναι λογικο και παντα ετσι θα ειναι.

Η ανηψια μου γεννηθηκε και τα ποδαρακια της ειχαν κλιση προς τα μεσα,στο μαιευτηριο τους το ειχαν κανει να φαινεται βουνο και η παιδιατρος τους ειπε οτι με διπλο παμπερς θα φτιαξουν που ετσι και εγινε.Τωρα ειναι μια κοπελαρα ψηλη με ποδια γαζελας.Καμμια φορα μερικοι γιατροι παρουσιαζουν τα πραγματα πιο εντονα,αν εχεις εμπιστοσυνη στην παιδιατρο σου ακολουθησε τις συμβουλες της και ολα θα ειναι μια χαρα.

Σαν λεχωνες εν τω μεταξυ εχουμε τις ορμονες σε αναστατωση και επηρεαζομαστε περισσοτερο.Σαν μανουλα τεσσαρων παιδιων σου λεω πως πρεπει να προσπαθουμε να διατηρουμε την ψυχραιμια μας οσο μπορουμε γιατι στην πορεια της ζωης τους εχουμε να αντιμετωπισουμε πολλα.

9 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις όμορφες ευχές σας. Εύχομαι να είστε όλες καλά με τα μωράκια σας και οι υπόλοιπες να γεννησετε τέλεια. Εμείς συνερχομαστε και ο μικρούλης είναι πολύ καλύτερα. Δυστυχώς δεν έχω κατεβάσει ακόμη γάλα και στενοχωριέμαι. Θα πάρω θήλαστρο λέω μήπως διεγειρω την θηλη να βγάλει. Κατά τα άλλα τα ραμματα με πονάνε αλλά θα περάσουν.

@Mar.da μου καλά είμαστε. Προσπαθούμε να προσαρμοστούμε. Θα ειμαι και αύριο μέσα και Κυριακή βγαίνουμε να πάμε σπίτι μας. Εσείς είστε καλά; Ο μπεμπακος;

Ρινακι μου το γαλα στην αρχη ειναι πολυ λιγο αλλα τους αρκει,την τριτη μερα ερχεται το κανονικο μην ανησυχεις.Οσον αφορα τα ραμματα σε καταλαβαινω,ειχα κανει στις κορες μου και ξερω πως δυσκολευεσαι,σε μια εβδομαδα θα εισαι πολυ καλυτερα.Με το καλο να πατε σπιτακι σας:x.

Εμεις καλα ειμαστε και ο μπεμπακος παει μια χαρα.Τωρα καθεται και ξυπνιος και χαζευει,βγαζει κραυγουλες,του μιλαμε και μας κοιταει στα ματια.Το μονο θεμα ειναι οτι μολις του βγαλω το παμπερς κατουραει το συμπαν:mrgreen:,μου το λεγανε για τ αγορακια αλλα τοσο δε το περιμενα.

4 ώρες πρίν, Marybabies είπε:

Κοριτσια καλησπέρα. Γεννησαμε κι εμείς μετά από έναν τοκετό με πρόκληση όπως σας είχα πει. Δυσκολευτηκαμε αρκετά αλλά τα καταφέραμε με μια κούκλα μπουμπου. Δόξα τω Θεώ.

 

Να σας ζησει κοριτσακι μου!γερή και τυχερη!Σιδερενιες να ειστε και οι δυο!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mar.da σε ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση. Έχεις δίκαιο, αλλά σαν νέα μαμά με τρομοκράτησε αρκετά.

Εύχομαι όντως να στρώσουν τα ποδαράκια. 

Είχαν πει και στους συγγενείς σου να επισκεφθούν ορθοπαιδικό κ.λ.π;;

Μπορώ να φανταστώ πόσο αναστατώθηκαν και εκείνοι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marybabies είπε:

Κοριτσια καλησπέρα. Γεννησαμε κι εμείς μετά από έναν τοκετό με πρόκληση όπως σας είχα πει. Δυσκολευτηκαμε αρκετά αλλά τα καταφέραμε με μια κούκλα μπουμπου. Δόξα τω Θεώ.

 

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερή και καλότυχη να είναι η μπουμπού σου. Ταλαιπωρηθηκες πολύ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Marybabies said:

Κοριτσια καλησπέρα. Γεννησαμε κι εμείς μετά από έναν τοκετό με πρόκληση όπως σας είχα πει. Δυσκολευτηκαμε αρκετά αλλά τα καταφέραμε με μια κούκλα μπουμπου. Δόξα τω Θεώ.

 

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου. Γερή και καλοτυχη. Σιδερένιες και οι 2. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ δυσκολεύτηκα αλλά όλα ξεχνιούνται τελικά. Καλή ανάρρωση.

3 hours ago, Katerina!! said:

Καλα ειμαστε κοριτσάκι μου! Εδω βαραμε σκοπιά! Συνηθίζω σιγά σιγά! Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου?? 

Τι να κάνεις μωρέ. Θα προσαρμοστούμε όλοι σιγά σιγά. Εγώ καλύτερα σήμερα ευτυχώς. Αρχίζουν και πονάνε λιγότερο τα ραμματα όποτε είμαι καλά. Ο μπεμπακος έκανε εξέταση στα αυτάκια βγήκε καλή και του πήρανε και αιματακι για μεταβολικα νοσήματα. Ικτερο δεν μας έκανε. Δόξα το Θεό καλύτερα πάμε και οι 2.

Just now, Mar.da said:

Ολες οι μανουλες αγχωνομαστε με το παραμικρο και ειναι λογικο και παντα ετσι θα ειναι.

Η ανηψια μου γεννηθηκε και τα ποδαρακια της ειχαν κλιση προς τα μεσα,στο μαιευτηριο τους το ειχαν κανει να φαινεται βουνο και η παιδιατρος τους ειπε οτι με διπλο παμπερς θα φτιαξουν που ετσι και εγινε.Τωρα ειναι μια κοπελαρα ψηλη με ποδια γαζελας.Καμμια φορα μερικοι γιατροι παρουσιαζουν τα πραγματα πιο εντονα,αν εχεις εμπιστοσυνη στην παιδιατρο σου ακολουθησε τις συμβουλες της και ολα θα ειναι μια χαρα.

Σαν λεχωνες εν τω μεταξυ εχουμε τις ορμονες σε αναστατωση και επηρεαζομαστε περισσοτερο.Σαν μανουλα τεσσαρων παιδιων σου λεω πως πρεπει να προσπαθουμε να διατηρουμε την ψυχραιμια μας οσο μπορουμε γιατι στην πορεια της ζωης τους εχουμε να αντιμετωπισουμε πολλα.

Ρινακι μου το γαλα στην αρχη ειναι πολυ λιγο αλλα τους αρκει,την τριτη μερα ερχεται το κανονικο μην ανησυχεις.Οσον αφορα τα ραμματα σε καταλαβαινω,ειχα κανει στις κορες μου και ξερω πως δυσκολευεσαι,σε μια εβδομαδα θα εισαι πολυ καλυτερα.Με το καλο να πατε σπιτακι σας:x.

Εμεις καλα ειμαστε και ο μπεμπακος παει μια χαρα.Τωρα καθεται και ξυπνιος και χαζευει,βγαζει κραυγουλες,του μιλαμε και μας κοιταει στα ματια.Το μονο θεμα ειναι οτι μολις του βγαλω το παμπερς κατουραει το συμπαν:mrgreen:,μου το λεγανε για τ αγορακια αλλα τοσο δε το περιμενα.

Να σας ζησει κοριτσακι μου!γερή και τυχερη!Σιδερενιες να ειστε και οι δυο!!

Κι εμάς χθες έγινε μούσκεμα από τα τσισα πάρα την πανα. Χαχαχαχα. Ευτυχώς σήμερα κατάφερα να αντλησω με θήλαστρο κι έτσι πήρε ο μωρουλης το πρωτόγαλα του. Είμαι πολύ χαρούμενη.

Μπράβο για το μωρούλι σας. Περνώντας οι μέρες θα έχει και μεγαλύτερη αλληλεπίδραση με εσάς. Να τον χαίρεστε.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mampa είπε:

@Mar.da σε ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση. Έχεις δίκαιο, αλλά σαν νέα μαμά με τρομοκράτησε αρκετά.

Εύχομαι όντως να στρώσουν τα ποδαράκια. 

Είχαν πει και στους συγγενείς σου να επισκεφθούν ορθοπαιδικό κ.λ.π;;

Μπορώ να φανταστώ πόσο αναστατώθηκαν και εκείνοι.

Μη νομιζεις κι εγω αγχωνομαι απλα προσπαθω να μη με παιρνει απο κατω.

Ειχαν αναστατωθει οπως εσυ γιατι στο νοσοκομειο τους τρελαναν.Επισκεφθηκαν ορθοπαιδικο και τους ειπε οτι και η παιδιατρος τους.

Θα στρωσουν κοριτσακι μου θα δειςΑκομα κι αν χρειαστει να κανετε κατι για καλο του θα ειναι,αυτο να σκεφτεστε.

Just now, Rinaki88 είπε:

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου. Γερή και καλοτυχη. Σιδερένιες και οι 2. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ δυσκολεύτηκα αλλά όλα ξεχνιούνται τελικά. Καλή ανάρρωση.

Τι να κάνεις μωρέ. Θα προσαρμοστούμε όλοι σιγά σιγά. Εγώ καλύτερα σήμερα ευτυχώς. Αρχίζουν και πονάνε λιγότερο τα ραμματα όποτε είμαι καλά. Ο μπεμπακος έκανε εξέταση στα αυτάκια βγήκε καλή και του πήρανε και αιματακι για μεταβολικα νοσήματα. Ικτερο δεν μας έκανε. Δόξα το Θεό καλύτερα πάμε και οι 2.

Κι εμάς χθες έγινε μούσκεμα από τα τσισα πάρα την πανα. Χαχαχαχα. Ευτυχώς σήμερα κατάφερα να αντλησω με θήλαστρο κι έτσι πήρε ο μωρουλης το πρωτόγαλα του. Είμαι πολύ χαρούμενη.

Μπράβο για το μωρούλι σας. Περνώντας οι μέρες θα έχει και μεγαλύτερη αλληλεπίδραση με εσάς. Να τον χαίρεστε.

Κι εσεις κοριτσακι μου να τον χαιρεστε:x!Μια χαρα θα ειναι το γαλατακι σου λιγο χρονο θελει.

6 ώρες πρίν, Katerina!! είπε:

Καλα ειμαστε κοριτσάκι μου! Εδω βαραμε σκοπιά! Συνηθίζω σιγά σιγά! Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου?? 

Κατερινακι μου!φιλησε μου του τα πατουσακια!!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evi89 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερή και καλότυχη να είναι η μπουμπού σου. Ταλαιπωρηθηκες πολύ; 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ταλαιπωρήθηκα αρκετά αλλά χαλάλι της, έχω την κουκλίτσα μου δίπλα μου και τα άλλα δύο μου κάθε μέρα να λάμπουν από ευτυχία.

5 ώρες πρίν, Evi89 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερή και καλότυχη να είναι η μπουμπού σου. Ταλαιπωρηθηκες πολύ; 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ταλαιπωρήθηκα αρκετά αλλά χαλάλι της, έχω την κουκλίτσα μου δίπλα μου και τα άλλα δύο μου κάθε μέρα να λάμπουν από ευτυχία. Και ευχαριστώ και εσένα Ρινακι.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γέννησα και εγω!! Μετά από 12 ώρες που προσπάθησα με φυσιολογικό τοκετό και χωρίς επισκληριδιο δεν τα κατάφερα! Έκανα τελικά καισαρική! Δεν το μετανιώνω βέβαια γτ έφερα στον κόσμο την πριγκίπισσα μου! 3460 γρ η κοπελάρα μου! 

Εύχομαι σε όλες να είστε καλά να καμαρώνετε τα αγγελούδια σας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ταλαιπωρήθηκα αρκετά αλλά χαλάλι της, έχω την κουκλίτσα μου δίπλα μου και τα άλλα δύο μου κάθε μέρα να λάμπουν από ευτυχία.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ταλαιπωρήθηκα αρκετά αλλά χαλάλι της, έχω την κουκλίτσα μου δίπλα μου και τα άλλα δύο μου κάθε μέρα να λάμπουν από ευτυχία. Και ευχαριστώ και εσένα Ρινακι.

Έτσι είναι,το αποτέλεσμα μας δικαιώνει :).Να τα χαίρεσαι κορίτσι μου τα παιδάκια σου!!

Just now, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και εγω!! Μετά από 12 ώρες που προσπάθησα με φυσιολογικό τοκετό και χωρίς επισκληριδιο δεν τα κατάφερα! Έκανα τελικά καισαρική! Δεν το μετανιώνω βέβαια γτ έφερα στον κόσμο την πριγκίπισσα μου! 3460 γρ η κοπελάρα μου! 

Εύχομαι σε όλες να είστε καλά να καμαρώνετε τα αγγελούδια σας! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!Γερό και καλότυχο το ζουζουνακι σου! Καλή ανάρρωση!! 

Ευχαριστούμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου. Γερή και καλοτυχη. Σιδερένιες και οι 2. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ δυσκολεύτηκα αλλά όλα ξεχνιούνται τελικά. Καλή ανάρρωση.

Τι να κάνεις μωρέ. Θα προσαρμοστούμε όλοι σιγά σιγά. Εγώ καλύτερα σήμερα ευτυχώς. Αρχίζουν και πονάνε λιγότερο τα ραμματα όποτε είμαι καλά. Ο μπεμπακος έκανε εξέταση στα αυτάκια βγήκε καλή και του πήρανε και αιματακι για μεταβολικα νοσήματα. Ικτερο δεν μας έκανε. Δόξα το Θεό καλύτερα πάμε και οι 2.

Κι εμάς χθες έγινε μούσκεμα από τα τσισα πάρα την πανα. Χαχαχαχα. Ευτυχώς σήμερα κατάφερα να αντλησω με θήλαστρο κι έτσι πήρε ο μωρουλης το πρωτόγαλα του. Είμαι πολύ χαρούμενη.

Μπράβο για το μωρούλι σας. Περνώντας οι μέρες θα έχει και μεγαλύτερη αλληλεπίδραση με εσάς. Να τον χαίρεστε.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! 

16 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Μη νομιζεις κι εγω αγχωνομαι απλα προσπαθω να μη με παιρνει απο κατω.

Ειχαν αναστατωθει οπως εσυ γιατι στο νοσοκομειο τους τρελαναν.Επισκεφθηκαν ορθοπαιδικο και τους ειπε οτι και η παιδιατρος τους.

Θα στρωσουν κοριτσακι μου θα δειςΑκομα κι αν χρειαστει να κανετε κατι για καλο του θα ειναι,αυτο να σκεφτεστε.

Κι εσεις κοριτσακι μου να τον χαιρεστε:x!Μια χαρα θα ειναι το γαλατακι σου λιγο χρονο θελει.

Κατερινακι μου!φιλησε μου του τα πατουσακια!!

Κοριτσάκι μου ολο φιλακια του δίνω!! Εσεις πως είστε?? Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα από τις αλλες κοπελες ακόμα. 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και εγω!! Μετά από 12 ώρες που προσπάθησα με φυσιολογικό τοκετό και χωρίς επισκληριδιο δεν τα κατάφερα! Έκανα τελικά καισαρική! Δεν το μετανιώνω βέβαια γτ έφερα στον κόσμο την πριγκίπισσα μου! 3460 γρ η κοπελάρα μου! 

Εύχομαι σε όλες να είστε καλά να καμαρώνετε τα αγγελούδια σας! 

Να σας ζησει η μπεμπα!γερή και καλοτυχη!Σιδερενιες!!

Just now, Katerina!! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! 

Κοριτσάκι μου ολο φιλακια του δίνω!! Εσεις πως είστε?? Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα από τις αλλες κοπελες ακόμα. 

Καλα ειμαστε κι εμεις!Που να προλαβεις?Κι εγω οποτε μπορω μπαινω στα γρηγορα.Τα μεγαλα τα κοριτσια μου εργαζονται και κανουμε οτι προλαβαινουμε με τη μικρη.Εχω κι εγω κολλημα με το σπιτι και τα θελω ολα ενταξει,προτεραιοτητα τα παιδια ομως και μετα ολα τ αλλα.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Evi89 είπε:

Έτσι είναι,το αποτέλεσμα μας δικαιώνει :).Να τα χαίρεσαι κορίτσι μου τα παιδάκια σου!!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!Γερό και καλότυχο το ζουζουνακι σου! Καλή ανάρρωση!! 

Ευχαριστούμε!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Επίσης.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2019 at 5:58 ΜΜ, Mampa είπε:

Γεια σας κορίτσια. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Γέννησα όπως σας είχα πει πριν από 12 ημέρες.

Το θέμα μου είναι το εξής.. λόγω πίεσης του μωρού στην μήτρα, το μωράκι έχει τις πατούσες του ελαφρώς γυρισμένες προς τα μέσα. Η παιδίατρος είναι καθησυχαστικη και μας είπε ότι συμβαίνει όταν το μωρό είναι πιεσμένο. Και ότι με τον καιρό θα στρώσει αφού τα κόκαλα είναι ακόμη μαλακά και εύπλαστα.

Ψάχνω στο ίντερνετ και γενικά με έχει αγχωσει, γιατί διαβάζω για επεμβάσεις, γύψους κ.λ.π

Ξέρω ότι δεν κάνω σωστά που ψάχνω γιατί αυτό το διαδίκτυο είναι μόνο για άγχος.

Εγώ όμως είμαι να σκάω και είμαι και λεχώνα και ανησυχώ

Κάθε μέρα το μάτι μου και το μυαλό μου είναι εκεί

Σας έχει τύχει να ξανακουσετε κάτι ανάλογο;; Γενικά είμαι πολύ στεναχωρημένη.

Αν ξέρετε κάτι που θα ήταν χρήσιμο..σας ευχαριστώ πολύ

καλησπερα , Mampa να σου ζησει το μωρακι σου ! ακριβως το ιδιο  το ειχε ο δευτερος γιος μου, μου ειχε πει ο παιδιατρος τοτε, οτι θα χρειαστει επεμβαση .

μου ανεφερε οτι ηταν απο τη θεση του μωρου στη μητρα, και τα δυο του πατουσακια ηταν εντελως μεσα , οχι απλα λιγο .

απο την ωρα που μου ειπε ο γιατρος για την επεμβαση, καθε μερα , σε καθε αλλαγη πανας , αλλα και ετσι οταν το ειχα στο κρεβατι , του εκανα μασαζ , και του τα γυρνουσα προς τα εξω με απαλες κινησεις απο τη γαμπα  ως το πελμα  . οταν τον ξαναειδε ο παιδιατρος δεν το πιστευε οτι εφτιαξαν τα ποδαρακια  του . ειναι 14 χρονων τωρα , αν τον δεις εχει ολοισια ποδια .

το ιδιο εκανα και στο μεγαλυτερο αδελφο του, και στο τριτο μου , που παλι ηταν  λιγοοο γυρισμενα, ειναι 3.5χρ το μικρο, και ειναι τωρα και εκεινης ολοισια .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...