Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Antzimet είπε:

Εγώ πάντως δεν το νιώθω όλη μέρα....κάποιες μέρες έχει πιο εντονη δραστηριότητα άλλες όχι! Βέβαια εγώ έχω πητ 23/9

Αλήθεια;;; Αχ τέλεια!!!! Τέτοια λέγε μου!!

Έτσι είναι νομίζω,κάποιες ημέρες είναι περισσότερο κινητικά και άλλες λιγότερο,ειδικά σε εμάς με πρόσθιο,γιατί είναι δύσκολο να αντιληφθούμε όλες τις κινήσεις λόγω θέσης πλακούντα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα μπαινω στο θεμα σας γτ ειμαι ενα μηνα μετα κ γιατι αγχωνεστε οπως κ γω τον περασμενο μηνα!μεχρι κ την 28 υπηρχαν κ μερες που ειτε ετρωγα γλυκα αλμυρα παγωμενα ο μικρος αν δεν ηθελε να κουνηθει δν κουνιοταν!τωρα που μπαινω στην 30βδομαδα δν μπορει να κρυφτει ειτε λοξυγγα ειτε κινησεις δινει το παρον διαρκως πια αλλα ολα ειναι φυσιολογικα να μην αγχωνεστε εχει μερες που απλα δεν εχουν ορεξη!ευχομαι σε ολες σας τα καλύτερα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια καλησπερα μπαινω στο θεμα σας γτ ειμαι ενα μηνα μετα κ γιατι αγχωνεστε οπως κ γω τον περασμενο μηνα!μεχρι κ την 28 υπηρχαν κ μερες που ειτε ετρωγα γλυκα αλμυρα παγωμενα ο μικρος αν δεν ηθελε να κουνηθει δν κουνιοταν!τωρα που μπαινω στην 30βδομαδα δν μπορει να κρυφτει ειτε λοξυγγα ειτε κινησεις δινει το παρον διαρκως πια αλλα ολα ειναι φυσιολογικα να μην αγχωνεστε εχει μερες που απλα δεν εχουν ορεξη!ευχομαι σε ολες σας τα καλύτερα!!

Και εσυ με το καλο!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια καλησπερα μπαινω στο θεμα σας γτ ειμαι ενα μηνα μετα κ γιατι αγχωνεστε οπως κ γω τον περασμενο μηνα!μεχρι κ την 28 υπηρχαν κ μερες που ειτε ετρωγα γλυκα αλμυρα παγωμενα ο μικρος αν δεν ηθελε να κουνηθει δν κουνιοταν!τωρα που μπαινω στην 30βδομαδα δν μπορει να κρυφτει ειτε λοξυγγα ειτε κινησεις δινει το παρον διαρκως πια αλλα ολα ειναι φυσιολογικα να μην αγχωνεστε εχει μερες που απλα δεν εχουν ορεξη!ευχομαι σε ολες σας τα καλύτερα!!

Σ'ευχαριστούμε κορίτσι μου!!!Με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Αγαπημένη μου τι κάνεις??Πως είσαι??Η μικρούλα τι κάνει??? Μέχρι στιγμής καλά πάμε, αν και εμφανιστηκε πάλι το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο αλλά παίρνω σαλοσπιρ κ κάνω αντιπηκτικες ενέσεις οπότε είμαι οκ!Αύριο θα είμαι 24 κ 1, ελπιζω να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!Ο μπεμπουλης τη μια μέρα είναι ζωηρός κ την άλλη μέρα εξαφανίζεται κ εγώ αγχωνομαι μέχρι να ξαναεμφανιστεί!

Ωχ σοβαρά;; Ευτυχως που το  ξέρες αυτή τη φορά και ήσουν προετοιμασμένη! Κι εμενα μου τα έκανε αυτά να εξαφανίζεται καποιες μέρες και χεζομουν πάνω μου! Μην ανησυχεις γι αυτό αλλά να το ελέγχεις συνέχεια για να είσαι πιο ήρεμη εσυ!! 

Εμείς πολύ καλά! Γυρνάμε από διακοπές στην Πάρο! Έβαλα και τα πόδια της μικρής στη θάλασσα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Ωχ σοβαρά;; Ευτυχως που το  ξέρες αυτή τη φορά και ήσουν προετοιμασμένη! Κι εμενα μου τα έκανε αυτά να εξαφανίζεται καποιες μέρες και χεζομουν πάνω μου! Μην ανησυχεις γι αυτό αλλά να το ελέγχεις συνέχεια για να είσαι πιο ήρεμη εσυ!! 

Εμείς πολύ καλά! Γυρνάμε από διακοπές στην Πάρο! Έβαλα και τα πόδια της μικρής στη θάλασσα!

Πωπω τι ωραία!!! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα κοριτσάκι μου!!!Να δώσεις πολλά φιλάκια στην κουκλίτσα!!!Όσο για τον μπέμπη έχω τον νου μου, αν είχε κ σήμερα την ίδια συμπεριφορά με χθες θα πήγαινα για υπέρηχο, αλλά ευτυχώς είναι πιο κινητικός σήμερα! :x


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια καλησπερα μπαινω στο θεμα σας γτ ειμαι ενα μηνα μετα κ γιατι αγχωνεστε οπως κ γω τον περασμενο μηνα!μεχρι κ την 28 υπηρχαν κ μερες που ειτε ετρωγα γλυκα αλμυρα παγωμενα ο μικρος αν δεν ηθελε να κουνηθει δν κουνιοταν!τωρα που μπαινω στην 30βδομαδα δν μπορει να κρυφτει ειτε λοξυγγα ειτε κινησεις δινει το παρον διαρκως πια αλλα ολα ειναι φυσιολογικα να μην αγχωνεστε εχει μερες που απλα δεν εχουν ορεξη!ευχομαι σε ολες σας τα καλύτερα!!

Να είσαι καλά κοριτσάκι που συμμετέχεις,σε ευχαριστούμε,με το καλό το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Πωπω τι ωραία!!! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα κοριτσάκι μου!!!Να δώσεις πολλά φιλάκια στην κουκλίτσα!!!Όσο για τον μπέμπη έχω τον νου μου, αν είχε κ σήμερα την ίδια συμπεριφορά με χθες θα πήγαινα για υπέρηχο, αλλά ευτυχώς είναι πιο κινητικός σήμερα! :x

Κι εγώ χαιρομαι για εσένα! Ο θεός μαζί σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εγώ περιμένω τον υπέρηχο της Τετάρτης. Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για κρέμες και σαμπουάν για το μωρό. Έχετε καμία μάρκα που έχετε χρησιμοποιήσει ή έχετε ακούσει καλά λογια; 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εγώ περιμένω τον υπέρηχο της Τετάρτης. Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για κρέμες και σαμπουάν για το μωρό. Έχετε καμία μάρκα που έχετε χρησιμοποιήσει ή έχετε ακούσει καλά λογια; 

της frezyderm ειναι πολυ καλα τα σαμπουαν κ τα αφρολουτρακια κ εχει κ αφρο σαπουνακι πολυ ωραιο εγω το χρησιμοποιω τωρα που μεγαλωσε λιγακι  κ για τα χερια του. κρεμουλες καλη δουλεια κανει μονο η sudocreme νομιζω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εγώ περιμένω τον υπέρηχο της Τετάρτης. Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για κρέμες και σαμπουάν για το μωρό. Έχετε καμία μάρκα που έχετε χρησιμοποιήσει ή έχετε ακούσει καλά λογια; 

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!Κ εγώ έχω υπερηχο την Τετάρτη!!!Έχω κάτι δείγματα από mustela  κ frezyderm, εγώ τελικά πήρα frezyderm προϊόντα κ pharmasept.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Από χθες το βράδυ έχω πονο στους προσαγωγους μου! Το έχει καμία? Έχω βέβαια την Πέμπτη ραντεβού με την γιατρό μου!! Αλλά αν κάποια έχει τέτοιους πόνους θα ήθελα να μου πει την εμπειρία της!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...