Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σου κοριτσι!!σ ευχαριστω κι σενα το ιδιο ευχομαι!!

Σε ολα μου τα παιδια τους μιλουσα οταν ηταν στην κοιλιτσα.πολυ χαζομαμα το παραδεχομαι!

Εχω κανει ρινιτιδα εγκυμοσυνης,την εχω απο 12 εβδομαδων,τωρα ομως που ειναι ετσι και η ατμοσφαιρα ειναι πιο εντονη.δεν παιρνω κατι οσο το αντεχω το αφηνω να περναει μονο του.

Να ναι καλα το μωρακι μου αλλα δεν εχω αφησει τιποτα σε αυτη την εγκυμοσυνη.ευτυχως που δεν εκανα σακχαρο :-P.

Ευχαριστώ κορίτσι μου,με το καλό τα μωράκια μας!

Είναι τόσο γλυκό να τους μιλάμε.Η πιο όμορφη επικοινωνία με τα  μωράκια μας!

Εγώ εκτός από ρινίτιδα εγκυμοσύνης,έχω καταρροή και μπουκωνουν τα ρουθούνια ,ειδικά βράδυ δε μπορώ να ανασάνω.Και εγώ έτσι το προσπαθώ,δεν θέλω να πάρω τίποτα ,απλά σκεφτόμουν αν υπάρχει κάτι ήπιο για εγκυμοσύνη,καμμία καραμέλα,σπρέι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου,με το καλό τα μωράκια μας!

Είναι τόσο γλυκό να τους μιλάμε.Η πιο όμορφη επικοινωνία με τα  μωράκια μας!

Εγώ εκτός από ρινίτιδα εγκυμοσύνης,έχω καταρροή και μπουκωνουν τα ρουθούνια ,ειδικά βράδυ δε μπορώ να ανασάνω.Και εγώ έτσι το προσπαθώ,δεν θέλω να πάρω τίποτα ,απλά σκεφτόμουν αν υπάρχει κάτι ήπιο για εγκυμοσύνη,καμμία καραμέλα,σπρέι;

Φυσιολογικο ορο?ισως βοηθουσε.ο γιατρος σου τι λεει?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Δοκίμασα ,μου κλείνει περισσότερο τα ρουθούνια.

Εσυ εχεις θεμα βρε κοριτσακι μου.δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο,ισως υδρατμοι να σε βοηθουσαν.μας το εκανε μικρα η μαμα μου για να ξεβουλωσει η μυτη μας πριν παμε για υπνο οταν αρρωσταιναμε.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Εσυ εχεις θεμα βρε κοριτσακι μου.δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο,ισως υδρατμοι να σε βοηθουσαν.μας το εκανε μικρα η μαμα μου για να ξεβουλωσει η μυτη μας πριν παμε για υπνο οταν αρρωσταιναμε.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αυτό ακριβώς έκανα εχτές και αμπουλες φ.ο και λιιιιιγακι καλύτερα σήμερα!Εσύ πως είσαι;

Καλημέρα κορίτσια,καλό Σ/Κ να έχουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αυτό ακριβώς έκανα εχτές και αμπουλες φ.ο και λιιιιιγακι καλύτερα σήμερα!Εσύ πως είσαι;

Καλημέρα κορίτσια,καλό Σ/Κ να έχουμε!

Καλημερουδια!!καλα ειμαι,σημερα εχει,πολυ ωραια μερα και νιωθω πολυ ομορφα!!

Ο αντρας μου και τα κοριτσια επιασαν να πλυνουν μοκετες τωρα που εχει καλοσυνη και φωτισε το σπιτι.αντε να καλοκαιριαζουμε σιγα σιγα!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Mar.da είπε:

Καλημερουδια!!καλα ειμαι,σημερα εχει,πολυ ωραια μερα και νιωθω πολυ ομορφα!!

Ο αντρας μου και τα κοριτσια επιασαν να πλυνουν μοκετες τωρα που εχει καλοσυνη και φωτισε το σπιτι.αντε να καλοκαιριαζουμε σιγα σιγα!

Έχει όντως πολύ όμορφη ημέρα,από αύριο όμως λέει μας τα χαλάει πάλι:cool:

Τι όμορφα που έχεις βοήθεια από τα κορίτσια και τον σύζυγο!Και όχι μόνο για τώρα αλλά και για το μπεμπέ:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Έχει όντως πολύ όμορφη ημέρα,από αύριο όμως λέει μας τα χαλάει πάλι:cool:

Τι όμορφα που έχεις βοήθεια από τα κορίτσια και τον σύζυγο!Και όχι μόνο για τώρα αλλά και για το μπεμπέ:)

Ελπιζω να κρατησει ο καιρος να στεγνωσουν,κριμα τον κοπο τους.ναι ειμαι πολυ τυχερη!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ελπιζω να κρατησει ο καιρος να στεγνωσουν,κριμα τον κοπο τους.ναι ειμαι πολυ τυχερη!

Πφφφφ από αύριο το απόγευμα μάλλον λέει θα χαλάσει!Εσεις φυσιολογικά ξεστρωσατε,ο καιρός τα έχει παίξει!

Πάντα έτσι να είστε κοριτσάκι μου! Μια όμορφη οικογένεια:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Πφφφφ από αύριο το απόγευμα μάλλον λέει θα χαλάσει!Εσεις φυσιολογικά ξεστρωσατε,ο καιρός τα έχει παίξει!

Πάντα έτσι να είστε κοριτσάκι μου! Μια όμορφη οικογένεια:)

:x

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε??Να ρώτησω κάτι άσχετο?? Μαγιονέζα εμπορίου τρώτε??

Γεια σου κατερινακι μου!καλα ειμαστε.εγω δεν την πολυ τρωω γενικα αλλα αμα τυχει σε καμμια σαλατουλα θα φαω.φοβασαι να την φας ή σου χει πει κατι ο γιατρος?

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

:x

Γεια σου κατερινακι μου!καλα ειμαστε.εγω δεν την πολυ τρωω γενικα αλλα αμα τυχει σε καμμια σαλατουλα θα φαω.φοβασαι να την φας ή σου χει πει κατι ο γιατρος?

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!Ούτε κ εγώ γενικά τρώω αλλά τώρα κάτι έπαθα κ λυσσαξα να φάω!Δεν μου έχει πει κάτι ο γιατρός αλλά ούτε τον ρώτησα όμως ξέρω ότι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη λόγω του ωμού αυγού, γι'αυτό κ έχω ενδοιασμούς.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε??Να ρώτησω κάτι άσχετο?? Μαγιονέζα εμπορίου τρώτε??

Καλησπέρα Κατερινακι!Εγώ έχω φάει κανονικά.Νομίζω το θέμα είναι στα ωμά αυγά ή στην σπιτική μαγιονέζα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!Ούτε κ εγώ γενικά τρώω αλλά τώρα κάτι έπαθα κ λυσσαξα να φάω!Δεν μου έχει πει κάτι ο γιατρός αλλά ούτε τον ρώτησα όμως ξέρω ότι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη λόγω του ωμού αυγού, γι'αυτό κ έχω ενδοιασμούς.

Κατερινα μου εχει υποστει τοση επεξεργασια που αμφιβαλλω αν εχει αυγο κανονικο,καμμια σκονη αυγου θα ειναι.

Εγω οσα μπορω τα φτιαχνω μονη μου,να τρωμε πιο υγειινα.τουλαχιστον να μη τρωμε τοσα συντηρητικα.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα Κατερινακι!Εγώ έχω φάει κανονικά.Νομίζω το θέμα είναι στα ωμά αυγά ή στην σπιτική μαγιονέζα.

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!Κι εγώ σκέφτομαι να φάω μαγιονέζα γνωστής εταιρίας από το super market. Επιτρέπεται αυτή σωστά?


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...