Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κατάλαβα κοριτσάκι μου!!Χάλια είναι ο καιρός, μια κρύο μια ζέστη!Του τρελού η κατασταση!Σήμερα ξύπνησα με καούρες κ όλο ουφ κ ουφ ειμαι!!χαχαχαχα :grin:

Μας έχει τρελάνει βρε κορίτσι μου αυτή η ατμόσφαιρα!Όλο φτερνιζομαι.

Καουρες Ε;;;;Ατιμες!Είπαμε υπομονή κορίτσι μου, αυτό ξέρουμε καλά να το κάνουμε!

Just now, Rinaki88 είπε:

Γειά σου γλυκούλα και σε όλα τα κορίτσια. Παιδευομαστε. Μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν έχω χρόνο ούτε να απαντήσω. Σήμερα τελειώνουμε από βάψιμο και αύριο ξεκινα η καθαριότητα. Έχουμε κάνει ένα σπίτι τσαντιρι. Χαχαχαχαχα. 

Πώς πήγε η καμπύλη σήμερα; Πήρες αποτελέσματα;

Γεια σου κορίτσι!Καλές ετοιμασίες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μας έχει τρελάνει βρε κορίτσι μου αυτή η ατμόσφαιρα!Όλο φτερνιζομαι.

Καουρες Ε;;;;Ατιμες!Είπαμε υπομονή κορίτσι μου, αυτό ξέρουμε καλά να το κάνουμε!

Γεια σου κορίτσι!Καλές ετοιμασίες!

Έτσι ακριβώς κοριτσάκι μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, duchess.sunshine είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; διαβάζω καθημερινά τα νέα σας αλλά λόγω δουλείας δεν προλαβαίνω να συμμετέχω στην συζήτηση! Καταρχήν χαίρομαι που όλες έχετε καλά αποτελέσματα και είστε καλά και οι ίδιες! Μια ερώτηση, ο πόνος στα ισχία είναι φυσιολογικός; Την Πέμπτη 16/5 έχω ραντεβού στον γιατρό ξανά εγώ... Καμπύλη ζαχάρου, μεγάλος υπέρηχος όλα καλά! Το Σάββατο θα  πάω για καροτσάκι είπα να εκμεταλλευτώ τις εκπτώσεις... Έχετε κάποιο να προτείνετε;  Μόνο καρότσι θα χρειαστώ γιατί πορτ-μπεμπέ, λίκνο, ριλάξ και κάθισμα αυτοκινήτου μας έχουν δώσει. 

Γεια σου!!ο πονος στα ισχια ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη,ρωτησα το γυναικολογο μου γιατι στις προηγουμενες εγκυμοσυνες δεν ειχα τετοιο θεμα,ειχα ομως τη μεση.επιβαρυνονται συνδεσμοι,κοκκαλα ολα.ολοκληρη ανακαινιση γινεται στο σωμα μας για να φιλοξενησει τα μωρακια μας:)!

Μπραβο για τα ωραια νεα σου!τωρα για καροτσι ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω γιατι κι εμας θα μας τα δωσει ολα η κουμπαρα μου.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Καλά αποτελέσματα!!!Εμείς αύριο είπαμε με τον άνδρα μου να παραγγείλουμε πίτσες κ να δούμε το νέο επεισόδιο game of thrones, μετά το μαστερσεφ φυσικά!!!χαχαχα!!!ναι μου φαίνεται σήμερα θα έχω όλη μέρα καούρα, πφφφ

Κορίτσι μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!Εμένα μου έδωσαν το καρότσι οπότε δυστηχως δεν μπορώ να σε βοηθήσω!

Κατερινακι μου λεγαμε να ξεκινησουμε να βλεπουμε κι εμεις αυτη τη σειρα,εχω ακουσει οτι ειναι πετυχημενη.μαστερσεφ δε το χανουμε:grin: μπας και μαθουμε πως φτιαχνεται το κουλι:-P!!και νομιζω πολυ καλη ιδεα η συνοδεια πιτσας χαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mar.da είπε:

Κατερινακι μου λεγαμε να ξεκινησουμε να βλεπουμε κι εμεις αυτη τη σειρα,εχω ακουσει οτι ειναι πετυχημενη.μαστερσεφ δε το χανουμε:grin: μπας και μαθουμε πως φτιαχνεται το κουλι:-P!!και νομιζω πολυ καλη ιδεα η συνοδεια πιτσας χαχαχα!!

Ακριβώς κοριτσακι μου!!!Να την δεις τη σειρά! Εγώ μόλις βλέπω την Σπυριδούλα, κατευθείαν μια είναι η λέξη που μου έρχεται στο στόμα: "σκάσε"!Δεν τη μπορώ κ σπίτι φαίνεται την προμοτάρουν πάρα πολύ.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Γειά σου γλυκούλα και σε όλα τα κορίτσια. Παιδευομαστε. Μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν έχω χρόνο ούτε να απαντήσω. Σήμερα τελειώνουμε από βάψιμο και αύριο ξεκινα η καθαριότητα. Έχουμε κάνει ένα σπίτι τσαντιρι. Χαχαχαχαχα. 

Πώς πήγε η καμπύλη σήμερα; Πήρες αποτελέσματα;

Ρινακι μου!!σε καλο δρομο ειστε βλεπω,μετα θα το βλεπεις και θα το ευχαριστιεσαι!!

Καλα πηγα οσον αφορα τη διαδικασια,τ αποτελεσματα αυριο.

Just now, Katerina 88 είπε:

Ακριβώς κοριτσακι μου!!!Να την δεις τη σειρά! Εγώ μόλις βλέπω την Σπυριδούλα, κατευθείαν μια είναι η λέξη που μου έρχεται στο στόμα: "σκάσε"!Δεν τη μπορώ κ σπίτι φαίνεται την προμοτάρουν πάρα πολύ.

Την ιδια αποψη εχω κι εγω για αυτην,δε μου αρεσει ο τροπος της.

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μας έχει τρελάνει βρε κορίτσι μου αυτή η ατμόσφαιρα!Όλο φτερνιζομαι.

Καουρες Ε;;;;Ατιμες!Είπαμε υπομονή κορίτσι μου, αυτό ξέρουμε καλά να το κάνουμε!

Γεια σου κορίτσι!Καλές ετοιμασίες!

Αυτο τα φταρνισμα ειναι ενοχλητικο,αλλα εχεις δικιο η ατμοσφαιρα ειναι ποίκιλη,εχει ερθει κι αυτη η σκονη και τα κανε χειροτερα.κοριτσια οταν ειναι φταρνιστω φωναζω του μπεμπη《κρατα μεγαλε,ερχεται αναταραχη!》.τρανταζομαι ολοκληρη και βασταω την κοιλια μου.μια μερα κουνιοταν ο μικρος και με πιανει ενα καλο φταρνισμα,σταματησε ο φουκαρας αποτομα.ποπο λεω απο το φοβο του το παιδι θα χει παρει αγκαζε τον λωρο:-D!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε; Πως είστε; Σε λίγες μέρες πρέπει να κάνω β’επιπέδου, η γιατρός μου πρότεινε κάποια κέντρα αλλά δεν ξέρω....θα ήθελα να ακούσω την εμπειρία σας. Ζω στη Θεσσαλονίκη. 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Καλά αποτελέσματα!!!Εμείς αύριο είπαμε με τον άνδρα μου να παραγγείλουμε πίτσες κ να δούμε το νέο επεισόδιο game of thrones, μετά το μαστερσεφ φυσικά!!!χαχαχα!!!ναι μου φαίνεται σήμερα θα έχω όλη μέρα καούρα, πφφφ

Κορίτσι μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!Εμένα μου έδωσαν το καρότσι οπότε δυστηχως δεν μπορώ να σε βοηθήσω!

Δεν πειράζει! Ευχαριστώ! Καλημέρα!

15 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Γεια σου!!ο πονος στα ισχια ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη,ρωτησα το γυναικολογο μου γιατι στις προηγουμενες εγκυμοσυνες δεν ειχα τετοιο θεμα,ειχα ομως τη μεση.επιβαρυνονται συνδεσμοι,κοκκαλα ολα.ολοκληρη ανακαινιση γινεται στο σωμα μας για να φιλοξενησει τα μωρακια μας:)!

Μπραβο για τα ωραια νεα σου!τωρα για καροτσι ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω γιατι κι εμας θα μας τα δωσει ολα η κουμπαρα μου.

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολυ! Ευχομαι να πηγαινουν καλα τα πραγματα σε ολα τα κοριτσια!

9 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε; Πως είστε; Σε λίγες μέρες πρέπει να κάνω β’επιπέδου, η γιατρός μου πρότεινε κάποια κέντρα αλλά δεν ξέρω....θα ήθελα να ακούσω την εμπειρία σας. Ζω στη Θεσσαλονίκη. 

Καλημέρα! Εγω το έκανα στο γενεσις, 135 ευρω. Πολυ ευχαριστημένη εμεινα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , duchess.sunshine είπε:

Δεν πειράζει! Ευχαριστώ! Καλημέρα!

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολυ! Ευχομαι να πηγαινουν καλα τα πραγματα σε ολα τα κοριτσια!

Καλημέρα! Εγω το έκανα στο γενεσις, 135 ευρω. Πολυ ευχαριστημένη εμεινα...

Με dvd κ φωτογραφίες έγχρωμες; Εμένα η γιατρός μου πρότεινε την ψαρά, τον αθανασιαδη κ τον σωτηριαδη! Έχετε εμπειρίες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SOFI78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς νιώθετε?

Εγώ δυσκολεύομαι πολύ ειδικά τα βράδια...δεν βολεύομαι καθόλου .εχω και δύσπνοιες...

Γεια σου σοφι!πανω κατω ολες τα ιδια εχουμε,σιγα σιγα βαραινουμε...

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης.

Νηστειας 81

Στα 60 λεπτα  172

Στα 120 λεπτα  127

Ο γιατρος μου ειπε μια χαρα ειναι!

Ο αιματοκριτης 31,για τα δεδομενα μου ειναι ενταξει.

Παει κι αυτο!τωρα περιμενουμε τελος του μηνα για υπερηχο:-D.

  • Μου αρέσει 4

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Ρινακι μου!!σε καλο δρομο ειστε βλεπω,μετα θα το βλεπεις και θα το ευχαριστιεσαι!!

Καλα πηγα οσον αφορα τη διαδικασια,τ αποτελεσματα αυριο.

Την ιδια αποψη εχω κι εγω για αυτην,δε μου αρεσει ο τροπος της.

Αυτο τα φταρνισμα ειναι ενοχλητικο,αλλα εχεις δικιο η ατμοσφαιρα ειναι ποίκιλη,εχει ερθει κι αυτη η σκονη και τα κανε χειροτερα.κοριτσια οταν ειναι φταρνιστω φωναζω του μπεμπη《κρατα μεγαλε,ερχεται αναταραχη!》.τρανταζομαι ολοκληρη και βασταω την κοιλια μου.μια μερα κουνιοταν ο μικρος και με πιανει ενα καλο φταρνισμα,σταματησε ο φουκαρας αποτομα.ποπο λεω απο το φοβο του το παιδι θα χει παρει αγκαζε τον λωρο:-D!

Τι ωραία που τα λες με το αντρακι σου κορίτσι μου!

Παίρνεις κάτι για καταρροή και φτέρνισμα;Εγώ δεν την παλεύω άλλο!

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σου σοφι!πανω κατω ολες τα ιδια εχουμε,σιγα σιγα βαραινουμε...

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης.

Νηστειας 81

Στα 60 λεπτα  172

Στα 120 λεπτα  127

Ο γιατρος μου ειπε μια χαρα ειναι!

Ο αιματοκριτης 31,για τα δεδομενα μου ειναι ενταξει.

Παει κι αυτο!τωρα περιμενουμε τελος του μηνα για υπερηχο:-D.

Τέλεια κορίτσι μου!

Με το καλό,με το καλό!

Just now, SOFI78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς νιώθετε?

Εγώ δυσκολεύομαι πολύ ειδικά τα βράδια...δεν βολεύομαι καθόλου .εχω και δύσπνοιες...

Καλημέρα κορίτσι μου!

Δύσπνοιες και εγώ τα βράδια λόγω καταρροης.Ανασαίνω με το στόμα ανοιχτό και λίγες ώρες ύπνου.

 

Καλησπέρα κορίτσια μου!Πως είστε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Τι ωραία που τα λες με το αντρακι σου κορίτσι μου!

Παίρνεις κάτι για καταρροή και φτέρνισμα;Εγώ δεν την παλεύω άλλο!

Τέλεια κορίτσι μου!

Με το καλό,με το καλό!

Γεια σου κοριτσι!!σ ευχαριστω κι σενα το ιδιο ευχομαι!!

Σε ολα μου τα παιδια τους μιλουσα οταν ηταν στην κοιλιτσα.πολυ χαζομαμα το παραδεχομαι!

Εχω κανει ρινιτιδα εγκυμοσυνης,την εχω απο 12 εβδομαδων,τωρα ομως που ειναι ετσι και η ατμοσφαιρα ειναι πιο εντονη.δεν παιρνω κατι οσο το αντεχω το αφηνω να περναει μονο του.

Να ναι καλα το μωρακι μου αλλα δεν εχω αφησει τιποτα σε αυτη την εγκυμοσυνη.ευτυχως που δεν εκανα σακχαρο :-P.

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antzimet είπε:

Με dvd κ φωτογραφίες έγχρωμες; Εμένα η γιατρός μου πρότεινε την ψαρά, τον αθανασιαδη κ τον σωτηριαδη! Έχετε εμπειρίες;

Ναι με dvd και εγχρωμες φωτογραφιες. Δεν τους ξερω αυτους που σου προτεινε η γιατρος σου.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...