Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Evi89 είπε:

Εγω την Δευτέρα θα την κάνω που θα είμαι 26 κ 4.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!Εμένα μου είπε ο γιατρός να πάω κ νωρίτερα από τις 26 εβδομάδες να την κάνω, οπότε λέω να πάω το επόμενο Σάββατο με τον άνδρα μου γιατί σίγουρα θα μου έρθει πάλι ζαλάδα (κλασσικά) κ θα είμαι 25 και 4.

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον γιατρό!!!Όλα καλά με τον μικρούλη μου, είναι με το κεφάλι κάτω και φτάσαμε τα 670 γραμμάρια και μου είπε ο γιατρός ότι για 24 εβδομάδων είναι μια χαρά το μωρό!Σε 2 εβδομάδες θα με δει και θα κάνω την καμπύλη σακχάρου ενδιάμεσα!Οι πόνοι που έχω είναι φυσιολογικοί μου είπε!

Μπράβο Κατερινάκι! Όλα τέλεια πάνε...μη φοβάσαι τίποτα! Άντε να δουμε τι παιζει και με αυτη την καμπύλη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Μπράβο Κατερινάκι! Όλα τέλεια πάνε...μη φοβάσαι τίποτα! Άντε να δουμε τι παιζει και με αυτη την καμπύλη!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Ας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!Μακάρι να βγει κ αυτή καλή γιατί όλο γλύκα θέλω!!Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι θα τα κόψω! Πότε θα πας στον γιατρό? Πότε θα κάνεις την καμπύλη?


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evi89 είπε:

Εγω την Δευτέρα θα την κάνω που θα είμαι 26 κ 4.

Καλη επιτυχια!!

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

:)

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!Εμένα μου είπε ο γιατρός να πάω κ νωρίτερα από τις 26 εβδομάδες να την κάνω, οπότε λέω να πάω το επόμενο Σάββατο με τον άνδρα μου γιατί σίγουρα θα μου έρθει πάλι ζαλάδα (κλασσικά) κ θα είμαι 25 και 4.

Ποση ωρα σου εχει βαλει?καλο ειναι να εχεις καποιον μαζι σου και για παρεα βρε παιδι μου.να περασει και η ωρα.εγω δεν ειχα θεμα με την εξεταση ευτυχως αλλα δε ξερεις πως αντιδρα καθε οργανισμος.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλη επιτυχια!!

:)

Ποση ωρα σου εχει βαλει?καλο ειναι να εχεις καποιον μαζι σου και για παρεα βρε παιδι μου.να περασει και η ωρα.εγω δεν ειχα θεμα με την εξεταση ευτυχως αλλα δε ξερεις πως αντιδρα καθε οργανισμος.

Μου έχει βάλει την 2ωρη εξέταση αλλά επειδή την ξαναέκανα στις 14 εβδομάδες μου είχε έρθει και τότε ζαλάδα, ακόμα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα ζαλιστεί οπότε καλύτερα να μην παω μόνη μου κ με μαζεύουν!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Μου έχει βάλει την 2ωρη εξέταση αλλά επειδή την ξαναέκανα στις 14 εβδομάδες μου είχε έρθει και τότε ζαλάδα, ακόμα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα ζαλιστεί οπότε καλύτερα να μην παω μόνη μου κ με μαζεύουν!

Ενταξει η 2ωρη περναει γρηγορα.πολυ καλα θα κανεις.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Ας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!Μακάρι να βγει κ αυτή καλή γιατί όλο γλύκα θέλω!!Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι θα τα κόψω! Πότε θα πας στον γιατρό? Πότε θα κάνεις την καμπύλη?

Σε καταλαβαινω με τα γλυκα...πονεμενη ιστορια! Τη Δευτερα εχω ραντεβου, θα τη ρωτησω και για την καμπυλη. Αφου το εχεις ξανακανει και ζαλιζεσαι να πας με τον αντρα σου μην σου ερθει τιποτα κι εισαι μονη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtw80 είπε:

Σε καταλαβαινω με τα γλυκα...πονεμενη ιστορια! Τη Δευτερα εχω ραντεβου, θα τη ρωτησω και για την καμπυλη. Αφου το εχεις ξανακανει και ζαλιζεσαι να πας με τον αντρα σου μην σου ερθει τιποτα κι εισαι μονη...

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!Με το καλό να δεις τον μπεμπουλη σου!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι κανετε; Άργησα να γυρίσω γιατί πήγαμε στον γιατρό, το μωράκι είναι μια χαρά. Επιτέλους είδαμε και φατσούλα και μοιάζει του άντρα μου. Χαχαχαχαχα. 720 γραμμάρια είναι μια Χαρούλα μας λέει. Μόνο Που μας έστειλε σε καρδιολόγο για να κάνουμε υπέρηχο στο έμβρυο και αργήσαμε πολύ γιατί πήγαμε εμβολιμοι. Όλα καλά και με αυτό. 

@Katerina 88 Κατερινάκι μου είδα ότι όλα καλά και με εσένα. Με το καλό γλυκιά μου.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι κανετε; Άργησα να γυρίσω γιατί πήγαμε στον γιατρό, το μωράκι είναι μια χαρά. Επιτέλους είδαμε και φατσούλα και μοιάζει του άντρα μου. Χαχαχαχαχα. 720 γραμμάρια είναι μια Χαρούλα μας λέει. Μόνο Που μας έστειλε σε καρδιολόγο για να κάνουμε υπέρηχο στο έμβρυο και αργήσαμε πολύ γιατί πήγαμε εμβολιμοι. Όλα καλά και με αυτό. 

@Katerina 88 Κατερινάκι μου είδα ότι όλα καλά και με εσένα. Με το καλό γλυκιά μου.

Καλημερα σε ολες!!ωραια!μια χαρα και τα δικα σου νεα!!

Τελικα μεχρι στιγμης μονο της κατερινας ο μπεμπης της μοιαζει:-D.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι κανετε; Άργησα να γυρίσω γιατί πήγαμε στον γιατρό, το μωράκι είναι μια χαρά. Επιτέλους είδαμε και φατσούλα και μοιάζει του άντρα μου. Χαχαχαχαχα. 720 γραμμάρια είναι μια Χαρούλα μας λέει. Μόνο Που μας έστειλε σε καρδιολόγο για να κάνουμε υπέρηχο στο έμβρυο και αργήσαμε πολύ γιατί πήγαμε εμβολιμοι. Όλα καλά και με αυτό. 

@Katerina 88 Κατερινάκι μου είδα ότι όλα καλά και με εσένα. Με το καλό γλυκιά μου.

Καλημέρα κοριτσακι μου!!! Μπράβο για τον μπεμπουλη σου!!! Είδατε κ την φατσούλα!!! Γιατί σας έστειλε ο γιατρός για υπέρηχο καρδιάς?Εννοώ είναι απαραίτητη εξέταση?

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα σε ολες!!ωραια!μια χαρα και τα δικα σου νεα!!

Τελικα μεχρι στιγμης μονο της κατερινας ο μπεμπης της μοιαζει:-D.

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!Ναι ναι αλλά μου είπε ο γιατρός ότι αργότερα μπορεί να αλλάξει κ του λέω "αααα μη μου τα αλλάζετε τώρα, είναι ο κλώνος μου"!!χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Καλημέρα κοριτσακι μου!!! Μπράβο για τον μπεμπουλη σου!!! Είδατε κ την φατσούλα!!! Γιατί σας έστειλε ο γιατρός για υπέρηχο καρδιάς?Εννοώ είναι απαραίτητη εξέταση?

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!Ναι ναι αλλά μου είπε ο γιατρός ότι αργότερα μπορεί να αλλάξει κ του λέω "αααα μη μου τα αλλάζετε τώρα, είναι ο κλώνος μου"!!χαχαχα

Καλημέρα Κατερίνα μου. Επειδή το δικό μας το μωράκι είναι από εξωσωματική μας είπε ότι έχει λίγο παραπάνω κίνδυνο για να εμφανίσει καρδιακές ανωμαλίες αν και δεν έδειξε κάτι ούτε η Β επιπέδου αλλά ούτε και ο υπέρηχος που κάναμε χθες. Μας είπε ότι είναι προαιρετική η εξέταση, αλλά εμείς θεωρήσαμε σημαντικό να γίνει. Μας φύγανε βέβαια 120 ευρώ εκεί που δεν το περιμέναμε αλλά είναι καλά το μωράκι μας όποτε δεν το σκεφτόμαστε καν.

Just now, Mar.da said:

Καλημερα σε ολες!!ωραια!μια χαρα και τα δικα σου νεα!!

Τελικα μεχρι στιγμης μονο της κατερινας ο μπεμπης της μοιαζει:-D.

Καλημέρα κορίτσι. Ναι το δικό μας το ζουζούνι αποφάσισε να μοιασει του μπαμπά του. Χιχιχιχι. Τελικά παρήγγειλα πακέτο mustela και το gel για τους κολικούς της Frezyderm. 

Έχει καμία ιδέα στο μαιευτήριο αν πρέπει να πάρουμε για τα λοχεια εσώρουχα μιας χρήσης ή βολεύουν και πχ οι σερβιέτες τενα;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...