Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Pagor είπε:

Αχ καρδούλα μου κατάλαβαινω...περάσατε και εσείς πολλά...οι ορμόνες είναι άτομο πράγμα άστο...και εγώ είμαι θετική για εμένα αλλά από Σεπτέμβριο... χαχαχαχαχα...όχι για τώρα κοντά...αλλά δεν πειράζει...1,5 χρόνος πέρασε τι είναι άλλη 3 μήνες...

Ας έρθει και ας έρθει όποτε θέλει ! Αρκεί να είναι καλά και να έχουμε τέλειο μήνες εγκυμοσύνες ! Και να κρατήσουμε τα μωρά μας αγκαλιά ! Αυτό ! Τώρα όλα τα υπόλοιπα είναι «διαδικαστικά» χα χα χα χα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mummyofanangel είπε:

Ας έρθει και ας έρθει όποτε θέλει ! Αρκεί να είναι καλά και να έχουμε τέλειο μήνες εγκυμοσύνες ! Και να κρατήσουμε τα μωρά μας αγκαλιά ! Αυτό ! Τώρα όλα τα υπόλοιπα είναι «διαδικαστικά» χα χα χα χα 

Εγω σας ευχομαι να μη χρειαστει σπερματεγχυση αλλα κ αν γινει....οπως τα λες. Υγιη μωρακια!

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Εχω ερωτηση...οι γονιμες πεφτουν μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα...τι κανω?? 

Helloooo....!!! Έχεις κανονικά επαφες!! Παλεύουμε για το πιο ιερό πραγμα που υπάρχει!!! Ο θεουλης θα μας βοηθήσει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Εχεις ρωτησει ιερεα?

Όχι βέβαια...θα σου πει ο ιερέας αν είναι σωστό ή όχι? Και μεταξύ μας τα φουσκώνουν τόσο πολύ που αν ρωτήσεις για τα πάντα έναν ιερέα στο τέλος δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα ποτέ!!! Εγώ προσωπικά αν οι γόνιμες μέρες μου έπεφταν την μεγάλη εβδομάδα και πάλευα για μωρό φυσικά και θα είχα επαφές!! Δεν το κάνεις για σαρκική απόλαυση αλλά για γονιμοποίηση!! Τώρα η κάθε μία κάνει όπως νιώθει!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Εχω ερωτηση...οι γονιμες πεφτουν μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα...τι κανω?? 

Ουτε να σου περνανε απο το μυαλο τετοια πραγματα εννοειται θα εχεις κανονικα επαφες η γονιμοποιηση ειναι ιερη. Εξαλλου το βαθυ νοημα της θρησκειας ειναι να εισαι καλος ανθρωπος και να βοηθας οποιον εχει αναγκη. Οι νηστειες και τα τελετουργικα ειναι αναχρονιστικα και παρωχημενα. Δηλαδη οποιος στη νηστεια τρωει βραστο κοτοπουλο ειναι αμαρτωλος και οποιος τρωει αστακομακαροναδα και καραβιδες στο δρομο του Θεου; Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Εχω ερωτηση...οι γονιμες πεφτουν μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα...τι κανω?? 

Τίνα μουυυυυυυ, να χαρείς. Τον Θεό τον έχουμε βαθιά μέσα μας. Αν κάποιος τρώει κρέας και κάνει σεξ τη Μ. Βδομαδα αλλά στον συνάνθρωπο δείχνει αλληλεγγύη κι αγάπη τότε μόνο αμαρτωλός δεν είναι. Η νηστεία είναι ψυχική. Κανένας ιερεας δεν θα σου πει ναι ή οχι, μα δεν πρέπει να θες την γνώμη του. Ο Χριστός διδαξε αγάπη κι αλληλεγγύη. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Κανονικά να χαρείς τον άντρα σου ΚΑΙ για απόλαυση. Την ίδια ώρα που εγώ θα τρώω πιτόγυρα. Και πίστεψέ με....πιστέύω πολύ στον Θεό και στον Χριστό. Η θρησκεία έίναι ανθρώπινο δημιούργημα, η πίστη είναι το θέμα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει θεωρουν οτι με την αποχη νηστευεις απο τις σαρκικες απολαυσεις αλλα αν προσπαθεις για μωρο εξαιρειται. Το ειχα διαβασει παλιοτερα απο μια κοπελα που ειχε ρωτησει ιερεα. Οπως αισθανεστε κοριτσια. Ο σκοπος επισης ειναι να γινει κ με θεληση οχι με το ζορι ή υποχρεωτικα. Αμαν ομως οι μισες περιμενουμε τωρα κ οι αλλες μισες εχουν γονιμες; αχαχαχα

Just now, Annie4 είπε:

Τίνα μουυυυυυυ, να χαρείς. Τον Θεό τον έχουμε βαθιά μέσα μας. Αν κάποιος τρώει κρέας και κάνει σεξ τη Μ. Βδομαδα αλλά στον συνάνθρωπο δείχνει αλληλεγγύη κι αγάπη τότε μόνο αμαρτωλός δεν είναι. Η νηστεία είναι ψυχική. Κανένας ιερεας δεν θα σου πει ναι ή οχι, μα δεν πρέπει να θες την γνώμη του. Ο Χριστός διδαξε αγάπη κι αλληλεγγύη. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Κανονικά να χαρείς τον άντρα σου ΚΑΙ για απόλαυση. Την ίδια ώρα που εγώ θα τρώω πιτόγυρα. Και πίστεψέ με....πιστέύω πολύ στον Θεό και στον Χριστό. Η θρησκεία έίναι ανθρώπινο δημιούργημα, η πίστη είναι το θέμα!

Αχ εγω λεω να κρατηθω καποιες μερες απο κρεας! Πως πας απο συμπτωματα;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Εχεις ρωτησει ιερεα?

Καρδούλα μου μην ακούω τέτοια....ο σκοπός μας είναι ιερός...ο πιο ιερός...κανονικότητα τα έχεις επαφές κ να τις χαρείς κιόλας.....μακάρι η μόναδικη αμαρτία που γίνεται στο κόσμο να είναι ότι την μεγάλη εβδομάδα ερχόμαστε σε επαφή για παιδί...αλίμονο.....μην φοβάσαι μάτια μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω ολες βρε κοριτσια μου!! Κ γω αυτο πιστευω αλλα ηθελα να ακουσω κ γνωμες!! Το ειπα στη μαμα μου κ γελασα πολυ..παιδι μου οχι Μ.Πεμπτη κ Μ.Παρασκευη, αργα το βραδυ αμα μπορειτε!! Χχααχχααχαχααχααχαχαχ...εκλαψα! Τι λες ρε μανα της λεω? χαχαχαχαχχαχα..εκλαψα πραγματικα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ενταξει θεωρουν οτι με την αποχη νηστευεις απο τις σαρκικες απολαυσεις αλλα αν προσπαθεις για μωρο εξαιρειται. Το ειχα διαβασει παλιοτερα απο μια κοπελα που ειχε ρωτησει ιερεα. Οπως αισθανεστε κοριτσια. Ο σκοπος επισης ειναι να γινει κ με θεληση οχι με το ζορι ή υποχρεωτικα. Αμαν ομως οι μισες περιμενουμε τωρα κ οι αλλες μισες εχουν γονιμες; αχαχαχα

Αχ εγω λεω να κρατηθω καποιες μερες απο κρεας! Πως πας απο συμπτωματα;

Εγώ πάλι παρασυρομαι γτ ο αντρας μου δε νηστευει κι ειναι και κοκκαλο κι εχω εντολη πεθερας να μην τον αφηνω χωρις κρεας. Χαχαχα. Κανενα συμπτωμα, μηδεν! Μονο πρησμενο στηθος οπως παντα πριν την περιοδο και χθες ειχα πονους περιοδου. Εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Εγώ πάλι παρασυρομαι γτ ο αντρας μου δε νηστευει κι ειναι και κοκκαλο κι εχω εντολη πεθερας να μην τον αφηνω χωρις κρεας. Χαχαχα. Κανενα συμπτωμα, μηδεν! Μονο πρησμενο στηθος οπως παντα πριν την περιοδο και χθες ειχα πονους περιοδου. Εσυ;

Αααα ενταξει εμενα παλι το αντιθετο....ειναι θρεφταρι αλλα οχι πολυ του κρεατος. Εγω νιωθω καπως οπως καθε φορα, οχι πονακια κλπ αλλα σαν να ετοιμαζεται.

 

Just now, Eva_Lou είπε:

@Moomin και @Annie4 περιμένουμε ευχάριστα!!!!! Αχ μακάρι!!!!!!!!! :) Για πείτε... πως πάμε.... σε πόσες μέρες θα κάνουμε τεστάκι;;;;;

Θα παρω να κανω στο χωριο. Μαλλον Μ.Παρασκευη, θα δω.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Εχω ερωτηση...οι γονιμες πεφτουν μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα...τι κανω?? 

Κορίτσιιι μου συμφωνώ με όλα τα κορίτσια... Και εγώ πέφτω σε γόνιμες την μεγάλη εβδομάδα αλλά πραγματικά θα κάνω κανονικά.. Αυτό έλειπε.. Αυτές να ήταν οι αμαρτίες. Πάμε κα δημιουργήσουμε το πιο ιερό πράγμα στον κόσμο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...