Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Κοριτσια θετικο ειχα δει εγω την 11η μερα κ καραμπαμ θετικο δηλ πιο εντονη η κατω γραμμη τη 12η. Δν ειμαι κ πολυ αισιοδοξη αν κ ειχαμε σωστα επαφες.  Ενταξει πανω απο 4 σερι δεννννν κ οι δυο. Απλα αρχιζει κ με πιανει το παραπονο παλι...ατιμες ορμονες. Τουλαχιστον θα παμε ταξιδι.

Πιστευω πολυ πως κατι εχει γινει με σενα μιας κ ειχες αυτα τα καφε μερες μετα την ωορρηξια! Ενδειξεις απο πολυ νωρις σπανια συναντας, συνηθως εχεις συμπτωματα περιοδου.

Ακομα κι αυτα τα καφε ηταν διαφανα κι αχνα και δεν εχω ιδεα. Οπως και να εχει παντως ειμαστε μαζι σε αυτη την αναμονη, σε καταλαβαινω που σε πιανει το παραπονο....κι εμενα το ιδιο.

Just now, Eva_Lou είπε:

Άρα περιμένεις γύρω στις 26 του μήνα! Τέλεια!!!!! :) Θετικό τεστάκι σε λίγες μέρες!!!! @Annie4 είχα ξεχάσει τα καφετί! ! ! ! 

Κοριτσι μου αυτο ελεγα...πως ακομα κι αυτα ηταν διαφανα καφετι, δεν ηταν κατι καραμπαμ. Ααααχ.....δεν ξερω. Βρε αισιοδοξο πλασμα εσυ!!! Χαχαχα, μου φερνεις χαμογελα καθε φορα που γραφεις.

 

@Moomin μου πρεπει να αποφασισουμε εμεις οπως και ολες οτι με την εννοια αυτη κατα νου δεν κερδιζουμε. Θα το παλεψουμε ομως ολες μαζι, αυτος ειναι ο πρωτος μας στοχος, ειναι το σκαλοπατι για να κερδισουμε αυτο που τοσο θελουμε. Να περασεις υπεροχα στο ταξιδι σου οοοτι κι αν γινει με την περιοδο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annie4 είπε:

Ακομα κι αυτα τα καφε ηταν διαφανα κι αχνα και δεν εχω ιδεα. Οπως και να εχει παντως ειμαστε μαζι σε αυτη την αναμονη, σε καταλαβαινω που σε πιανει το παραπονο....κι εμενα το ιδιο.

Κοριτσι μου αυτο ελεγα...πως ακομα κι αυτα ηταν διαφανα καφετι, δεν ηταν κατι καραμπαμ. Ααααχ.....δεν ξερω. Βρε αισιοδοξο πλασμα εσυ!!! Χαχαχα, μου φερνεις χαμογελα καθε φορα που γραφεις.

 

@Moomin μου πρεπει να αποφασισουμε εμεις οπως και ολες οτι με την εννοια αυτη κατα νου δεν κερδιζουμε. Θα το παλεψουμε ομως ολες μαζι, αυτος ειναι ο πρωτος μας στοχος, ειναι το σκαλοπατι για να κερδισουμε αυτο που τοσο θελουμε. Να περασεις υπεροχα στο ταξιδι σου οοοτι κι αν γινει με την περιοδο.

Να σαι καλα κ συ κ ολες να περασετε ομορφα!!! Θα το παλεψουμε απλα αλλη ψυχολογια εχεις στην αρχη των προσπαθειων κ αλλη μετα. Αφου σκεφτομαι, θα μεινω κ δν θα το πιστευω 8)

Ας ειναι καλα οι εγκυουλες κ θα ερθει κ σε μας :x

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Ακομα κι αυτα τα καφε ηταν διαφανα κι αχνα και δεν εχω ιδεα. Οπως και να εχει παντως ειμαστε μαζι σε αυτη την αναμονη, σε καταλαβαινω που σε πιανει το παραπονο....κι εμενα το ιδιο.

Κοριτσι μου αυτο ελεγα...πως ακομα κι αυτα ηταν διαφανα καφετι, δεν ηταν κατι καραμπαμ. Ααααχ.....δεν ξερω. Βρε αισιοδοξο πλασμα εσυ!!! Χαχαχα, μου φερνεις χαμογελα καθε φορα που γραφεις.

 

@Moomin μου πρεπει να αποφασισουμε εμεις οπως και ολες οτι με την εννοια αυτη κατα νου δεν κερδιζουμε. Θα το παλεψουμε ομως ολες μαζι, αυτος ειναι ο πρωτος μας στοχος, ειναι το σκαλοπατι για να κερδισουμε αυτο που τοσο θελουμε. Να περασεις υπεροχα στο ταξιδι σου οοοτι κι αν γινει με την περιοδο.

Κορίτσι μου <3!!! Λίγες μέρες ακόμα κ θα δούμε!!! Δεν θέλω να ενθουσιάζομαι κιόλας!!! Απλά νομίζω μας το χρωστά αυτό ο Απρίλης!!!!! Δύο εγκυούλες!!!! @Moomin και @Annie4!!!! Δεν ζητάμε κ πολλά!!!!!!! :) 

Just now, Moomin είπε:

Να σαι καλα κ συ κ ολες να περασετε ομορφα!!! Θα το παλεψουμε απλα αλλη ψυχολογια εχεις στην αρχη των προσπαθειων κ αλλη μετα. Αφου σκεφτομαι, θα μεινω κ δν θα το πιστευω 8)

Ας ειναι καλα οι εγκυουλες κ θα ερθει κ σε μας :x

Θα ναι η πιο όμορφη έκπληξη όμως!!!!!!! :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Να σαι καλα κ συ κ ολες να περασετε ομορφα!!! Θα το παλεψουμε απλα αλλη ψυχολογια εχεις στην αρχη των προσπαθειων κ αλλη μετα. Αφου σκεφτομαι, θα μεινω κ δν θα το πιστευω 8)

Ας ειναι καλα οι εγκυουλες κ θα ερθει κ σε μας :x

Ποοοοσο δικιο εχεις για την αλλαγη της ψυχολογιας!!! Πω πω....

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου <3!!! Λίγες μέρες ακόμα κ θα δούμε!!! Δεν θέλω να ενθουσιάζομαι κιόλας!!! Απλά νομίζω μας το χρωστά αυτό ο Απρίλης!!!!! Δύο εγκυούλες!!!! @Moomin και @Annie4!!!! Δεν ζητάμε κ πολλά!!!!!!! :) 

Θα ναι η πιο όμορφη έκπληξη όμως!!!!!!! :) 

Πραγματι...μην φυγει ετσι ο Απριλης, εχουμε και Αγιες μερες....ενα θαυματακι παρακαλωωω;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Ποοοοσο δικιο εχεις για την αλλαγη της ψυχολογιας!!! Πω πω....

Ασε ναι κ ακόμα ειναι νωρις. Παντως τα καφε δν ειναι απαραιτητο να ειναι στεγνα σαν τελειωματα δηλ.

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου <3!!! Λίγες μέρες ακόμα κ θα δούμε!!! Δεν θέλω να ενθουσιάζομαι κιόλας!!! Απλά νομίζω μας το χρωστά αυτό ο Απρίλης!!!!! Δύο εγκυούλες!!!! @Moomin και @Annie4!!!! Δεν ζητάμε κ πολλά!!!!!!! :) 

Θα ναι η πιο όμορφη έκπληξη όμως!!!!!!! :) 

Οτι το χρωστάει το χρωσταει. Ασε εδώ κανω σεναρια οτι αμα βγει θετικο δν θα μπορω να κανω αιματολογικές. Ειδα ονειρο τις προαλλες οτι μιλουσα με μια συναδελφο εγκυο ενω δεν ειναι στη πραγματικοτητα. Ολα τα κουλα αχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Ασε ναι κ ακόμα ειναι νωρις. Παντως τα καφε δν ειναι απαραιτητο να ειναι στεγνα σαν τελειωματα δηλ.

Οτι το χρωστάει το χρωσταει. Ασε εδώ κανω σεναρια οτι αμα βγει θετικο δν θα μπορω να κανω αιματολογικές. Ειδα ονειρο τις προαλλες οτι μιλουσα με μια συναδελφο εγκυο ενω δεν ειναι στη πραγματικοτητα. Ολα τα κουλα αχαχαχα.

Μωρέ ας βγει θετικό κ ας μην μπορείς να κάνεις αιματολογικές μέχρι να γυρίσεις από ταξίδι. Δεν πειράζει!!!! Σε παρακαλώ άσε αυτές τις σκέψεις!!!! Εμείς θέλουμε θετικό... το μετά το βλέπουμε.... :) 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Είδα επιτέλους το χαμογελάκι!!!!!!!! :) 18η μέρα! Άρα 19η λογικά κάνω ωορρηξία!!! Είμαι έτοιμη για τον επόμενο μήνα!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Αγια Εβδομαδα!

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Είδα επιτέλους το χαμογελάκι!!!!!!!! :) 18η μέρα! Άρα 19η λογικά κάνω ωορρηξία!!! Είμαι έτοιμη για τον επόμενο μήνα!!!!! 

Τελεια αρα μπορεις να υπολογισεις τωρα στο περιπου. Να ενδωσει εστω για ιερο σκοπο δεν παιζει ε; εστω αυριο. Εγω σηκωθηκα με ενοχλησεις, πονακια δηλ παροτι νωρις. Κατι μ λεει οτι θα εχω μικροτερο κυκλο. Αλλαααα η Ελπίδα πεθαινει παντα τελευταια.

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Είδα επιτέλους το χαμογελάκι!!!!!!!! :) 18η μέρα! Άρα 19η λογικά κάνω ωορρηξία!!! Είμαι έτοιμη για τον επόμενο μήνα!!!!! 

Άντε κορτσακι μου είδες???τέλεια....και σήμερα και αύριο και μεθαύριο ...πολλές πολλές πολλές σφιχτές αγκαλιές...μην αφήσεις μέρα να χαθεί.  

Κορίτσια μου όμορφα....ήρθε η μεγάλη εβδομάδα .. εβδομάδα παθών αλλά και θαυμάτων....δεν ξέρω αν βλέπετε και εσείς τις συγκρίσεις μας ... εύχομαι για όλα τα κορίτσια ΓΙΑ ΟΛΑ αυτή η εβδομάδα να είναι εβδομάδα θαυμάτων....όσες περιμένουν να δουν αυτό το θαύμα και όσες είναι στην προσπάθεια να τις ευλογήσει ο θεός και σύντομα να δουν αυτό το θετικό που τόσο από την ψυχή μας θέλουμε....

Θετική σκέψη λοιπόν...ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ... και επειδή και μια αποτυχία είναι μέσα στο πρόγραμμα να χαμογελάτε κορίτσια μου να χαμογελάτε....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Αγια Εβδομαδα!

Τελεια αρα μπορεις να υπολογισεις τωρα στο περιπου. Να ενδωσει εστω για ιερο σκοπο δεν παιζει ε; εστω αυριο. Εγω σηκωθηκα με ενοχλησεις, πονακια δηλ παροτι νωρις. Κατι μ λεει οτι θα εχω μικροτερο κυκλο. Αλλαααα η Ελπίδα πεθαινει παντα τελευταια.

Καλή Μεγάλη Εβδομάδα!!! Κάναμε χθες το βράδυ πολύ αργά!!!! Θα δω αν θα καταφέρω να τον πείσω... προχθές που του είπα τελικά θετικό τον είδα αλλά μου είπε όχι Μεγάλη Τετάρτη και Μεγάλη Παρασκευή... ε αν καταφέρουμε να κάνουμε σήμερα κ αύριο νομίζω καλές προσπάθειες θα είναι... είναι πολύ νωρίς για περίοδο για σένα καλή μου... 

Just now, Pagor είπε:

Άντε κορτσακι μου είδες???τέλεια....και σήμερα και αύριο και μεθαύριο ...πολλές πολλές πολλές σφιχτές αγκαλιές...μην αφήσεις μέρα να χαθεί.  

Κορίτσια μου όμορφα....ήρθε η μεγάλη εβδομάδα .. εβδομάδα παθών αλλά και θαυμάτων....δεν ξέρω αν βλέπετε και εσείς τις συγκρίσεις μας ... εύχομαι για όλα τα κορίτσια ΓΙΑ ΟΛΑ αυτή η εβδομάδα να είναι εβδομάδα θαυμάτων....όσες περιμένουν να δουν αυτό το θαύμα και όσες είναι στην προσπάθεια να τις ευλογήσει ο θεός και σύντομα να δουν αυτό το θετικό που τόσο από την ψυχή μας θέλουμε....

Θετική σκέψη λοιπόν...ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ... και επειδή και μια αποτυχία είναι μέσα στο πρόγραμμα να χαμογελάτε κορίτσια μου να χαμογελάτε....

Αχ μακάρι @Pagor μου όλες μας να αποκτήσουμε αυτό το θείο δώρο!!!!!! Να μας ευλογήσει ο Θεός να τα καταφέρουμε!!!! Μακάρι η Εβδομάδα η Μεγάλη που ξημέρωσε να μας φέρει πιο κοντά στο θαύμα μας... έκανες ταινίες αυτό το μήνα; Τις βολεύτηκες; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Είδα επιτέλους το χαμογελάκι!!!!!!!! :) 18η μέρα! Άρα 19η λογικά κάνω ωορρηξία!!! Είμαι έτοιμη για τον επόμενο μήνα!!!!! 

Τεεεελεια!!!!! Ειδες;;;;;; Σούπερ κοριτσακι μου, enjoy :-) Καλημέρα και καλή βδομάδα! 

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Αγια Εβδομαδα!

Τελεια αρα μπορεις να υπολογισεις τωρα στο περιπου. Να ενδωσει εστω για ιερο σκοπο δεν παιζει ε; εστω αυριο. Εγω σηκωθηκα με ενοχλησεις, πονακια δηλ παροτι νωρις. Κατι μ λεει οτι θα εχω μικροτερο κυκλο. Αλλαααα η Ελπίδα πεθαινει παντα τελευταια.

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Κι εγω ειχα τετοια πονακια προχθες αλλα δεν ηρθε ακομα. Να ελπιζεις να ελπιζεις να ελπιζεις. Τα λεω για να τα ακουω κι εγω με την ευκαιρια. Χαχαχα

Just now, Pagor είπε:

Άντε κορτσακι μου είδες???τέλεια....και σήμερα και αύριο και μεθαύριο ...πολλές πολλές πολλές σφιχτές αγκαλιές...μην αφήσεις μέρα να χαθεί.  

Κορίτσια μου όμορφα....ήρθε η μεγάλη εβδομάδα .. εβδομάδα παθών αλλά και θαυμάτων....δεν ξέρω αν βλέπετε και εσείς τις συγκρίσεις μας ... εύχομαι για όλα τα κορίτσια ΓΙΑ ΟΛΑ αυτή η εβδομάδα να είναι εβδομάδα θαυμάτων....όσες περιμένουν να δουν αυτό το θαύμα και όσες είναι στην προσπάθεια να τις ευλογήσει ο θεός και σύντομα να δουν αυτό το θετικό που τόσο από την ψυχή μας θέλουμε....

Θετική σκέψη λοιπόν...ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ... και επειδή και μια αποτυχία είναι μέσα στο πρόγραμμα να χαμογελάτε κορίτσια μου να χαμογελάτε....

Καλημέρα κοριτσι μου!!!! Πάντα την Μ. Βδομαδα αισθανομαι εντονα πραγματα, πιστευω βαθια στον Χριστο και νιωθω πως τωρα ερχομαστε πιο κοντα του. Μακαρι να κανει ενα θαυμα και για μας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλή Μεγάλη Εβδομάδα!!! Κάναμε χθες το βράδυ πολύ αργά!!!! Θα δω αν θα καταφέρω να τον πείσω... προχθές που του είπα τελικά θετικό τον είδα αλλά μου είπε όχι Μεγάλη Τετάρτη και Μεγάλη Παρασκευή... ε αν καταφέρουμε να κάνουμε σήμερα κ αύριο νομίζω καλές προσπάθειες θα είναι... είναι πολύ νωρίς για περίοδο για σένα καλή μου... 

Αχ μακάρι @Pagor μου όλες μας να αποκτήσουμε αυτό το θείο δώρο!!!!!! Να μας ευλογήσει ο Θεός να τα καταφέρουμε!!!! Μακάρι η Εβδομάδα η Μεγάλη που ξημέρωσε να μας φέρει πιο κοντά στο θαύμα μας... έκανες ταινίες αυτό το μήνα; Τις βολεύτηκες; 

Ναι καρδουλα μου τις πήρα και τις έκανα...δεν τις βολεύτηκα όμως...γιατί έπρεπε να έχω το νου μου να κάνω κάθε μέρα μετά τις 12:00 και κάθε μέρα κοντά σε αυτή την ώρα ..και φυσικά να μην έχω πάει στο μπάνιο για κανένα 2 ωρο...γενικά πολύ περιορισμοι για εμένα ...ενω τα άλλα έκανα το πολύ 2 φορές τον μήνα το πρωί μολις ξυπνούσα και τέλος...είδα θετικό.. και μάλιστα είδα δύο μέρες ακριβώς το ίδιο χρώμα σαν ένταση... βέβαια πόνους είχα με το δεύτερο...και την επόμενη μέρα άρχισε να ξεθωριάζει με τα υπόλοιπα που έκανα...δεν λέω...σου δείχνει ξεκάθαρα ποτέ έχεις...δεν μπορώ να πω...απλά τώρα θα παραγγείλω ξανά τα ψηφιακά...νομίζω για εμένα είναι καλύτερα...

Just now, Annie4 είπε:

Τεεεελεια!!!!! Ειδες;;;;;; Σούπερ κοριτσακι μου, enjoy :-) Καλημέρα και καλή βδομάδα! 

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Κι εγω ειχα τετοια πονακια προχθες αλλα δεν ηρθε ακομα. Να ελπιζεις να ελπιζεις να ελπιζεις. Τα λεω για να τα ακουω κι εγω με την ευκαιρια. Χαχαχα

Καλημέρα κοριτσι μου!!!! Πάντα την Μ. Βδομαδα αισθανομαι εντονα πραγματα, πιστευω βαθια στον Χριστο και νιωθω πως τωρα ερχομαστε πιο κοντα του. Μακαρι να κανει ενα θαυμα και για μας....

Και εγώ αγαπη μου το ίδιο....από πολύ μικρή αυτή την εβδομάδα ενοιωθα πάντα διαφορετικά... εύχομαι να μας ευλογισει ...να ακούσει και τις δικές μας προσευχές και να μας ευλογήσει με αυτό το θαύμα....αν και καμία φορά όταν προσεύχομαι νοιώθω λίγο μικρή και "αχάριστη" γιατο λέω τώρα που εγώ προσεύχομαι για ένα παιδάκι υπάρχουν γυναίκες και μανουλες που προσεύχονται πιο δυνατά για την υγεία των παιδιών τους....και κάπου εκεί λέω ότι πρώτα να ακούσει αυτές τις μάνες και στο τέλος εμένα....θεωρώ ότι και να περνάμε εμείς...όσο στεναχώρια και θλίψη να έχουμε δεν συγκρίνεται με μια μάνα που κλαίει πάνω από το παιδί της....Άγιες ημέρες...ας γίνει ένα θαύμα για όλες τις γυναίκες...για της ήδη μανουλες αλλά και για εμάς....να γίνουμε μανουλες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!! Απο οτι διαβαζω οι περισσότερες ειμαστε σε αναμμένα καρβουνα !! Θελωωω κ εγω να αρχισω να υπολογιζω μερες ωορρηξίας :sad:

Ηθελα να κανω μια ερωτηση υπαρχει καποια κοπελα που εκανε ενεσεις αβερκαπ κ την πρωτη φορα ειχε περιοδο, αιμοραγια, ή της κρατησε πολυ? 

Επισης εγω κοριτσια δεν θα το ρισκαρα τις Ιερες αυτες μερες για παιδι... θα το αφηνα στον Θεο αν ηθελε να μου το δωσει, θα το προσφερα σαν μια ατομικη θυσια σε Αυτον... εναν μηνα πανω εναν κατω δεν χαθηκε ο κοσμος στην ηλικια που ειμαι τον παρακαλαω απο τωρα το παιδι μου να γεννηθει υγιή... θα εκανα πριν την Μ.Εβδομαδα & την Ανασταση κ ο Θεος βοηθός... βεβαια αυτο ειναι εντελώς προσωπικο για την καθεμια μας αλιμονο !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Αγια Εβδομαδα!

Τελεια αρα μπορεις να υπολογισεις τωρα στο περιπου. Να ενδωσει εστω για ιερο σκοπο δεν παιζει ε; εστω αυριο. Εγω σηκωθηκα με ενοχλησεις, πονακια δηλ παροτι νωρις. Κατι μ λεει οτι θα εχω μικροτερο κυκλο. Αλλαααα η Ελπίδα πεθαινει παντα τελευταια.

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι αγάπη μου?? 

Link to comment
Share on other sites

@Eva_Lou πιστευω θα εισαι οκ με τις επαφες αυτες αφου τωρα ξερεις! Ειδες που δεχτηκε! Πολυ νωρις για μενα ειναι αλλα εχω κανει  24αρη κυκλο. Θα δουμε!

@Annie4 ελπιζουμε κ δν αποηοητευομαστε. Απλα σκεφτομουν οτι θα ηθελα να κοινωνησω, δε ξερω, γινεται αν ειμαστε αδιαθετες; αχ μακαρι να ακουσουμε καλα νεακια αυτη τη βδομαδα!

@Pagor μπορεις να κανεις τεστ κ πιο μετα. Εμενα με βολεψανε γτ δουλευω μεσημερι κ το κανω λιγο πριν φυγω. Εκτος κ αν εχω εκτακτη δουλεια οποτε εχω θεμα εκει. Ο,τι σε βολευει. Τα αλλα ειναι πιο ευαισθητα κ θελει πρωι;

 

Just now, Pagor είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι αγάπη μου?? 

22η μερα κ ξεκινησανε πονακια. Εσυ;

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...