Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα κοριτσια !!! Απο οτι διαβαζω οι περισσότερες ειμαστε σε αναμμένα καρβουνα !! Θελωωω κ εγω να αρχισω να υπολογιζω μερες ωορρηξίας :sad:

Ηθελα να κανω μια ερωτηση υπαρχει καποια κοπελα που εκανε ενεσεις αβερκαπ κ την πρωτη φορα ειχε περιοδο, αιμοραγια, ή της κρατησε πολυ? 

Επισης εγω κοριτσια δεν θα το ρισκαρα τις Ιερες αυτες μερες για παιδι... θα το αφηνα στον Θεο αν ηθελε να μου το δωσει, θα το προσφερα σαν μια ατομικη θυσια σε Αυτον... εναν μηνα πανω εναν κατω δεν χαθηκε ο κοσμος στην ηλικια που ειμαι τον παρακαλαω απο τωρα το παιδι μου να γεννηθει υγιή... θα εκανα πριν την Μ.Εβδομαδα & την Ανασταση κ ο Θεος βοηθός... βεβαια αυτο ειναι εντελώς προσωπικο για την καθεμια μας αλιμονο !!!

Εννοείται ότι το θέμα τις θρησκείας είναι στο καθένα μέσα μας διαφορετικό και προσωπικό...εγώ να σας πω θα είχα κανονικα επαφές...μακάρι η μοναδική αμαρτία που κάνει ο άνθρωπος να ήταν αυτός....η προσπάθεια για το πιο ιερό δώρο που θα αποκτήσουμε ποτέ...αλλά φυσικά είναι κάτι εντελώς προσωπικό και η κάθε κοπέλα θα πρέπει να κάνει αυτό που έχει μέσα στην ψυχή της...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα κοριτσια !!! Απο οτι διαβαζω οι περισσότερες ειμαστε σε αναμμένα καρβουνα !! Θελωωω κ εγω να αρχισω να υπολογιζω μερες ωορρηξίας :sad:

Ηθελα να κανω μια ερωτηση υπαρχει καποια κοπελα που εκανε ενεσεις αβερκαπ κ την πρωτη φορα ειχε περιοδο, αιμοραγια, ή της κρατησε πολυ? 

Επισης εγω κοριτσια δεν θα το ρισκαρα τις Ιερες αυτες μερες για παιδι... θα το αφηνα στον Θεο αν ηθελε να μου το δωσει, θα το προσφερα σαν μια ατομικη θυσια σε Αυτον... εναν μηνα πανω εναν κατω δεν χαθηκε ο κοσμος στην ηλικια που ειμαι τον παρακαλαω απο τωρα το παιδι μου να γεννηθει υγιή... θα εκανα πριν την Μ.Εβδομαδα & την Ανασταση κ ο Θεος βοηθός... βεβαια αυτο ειναι εντελώς προσωπικο για την καθεμια μας αλιμονο !!!

Ο,τι σε κανει να αισθανεσαι εσυ καλα. Προμηθευσου τεστακια, στικ ή ηλεκτρονικα αναλογα τι σε βολευει.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ναι καρδουλα μου τις πήρα και τις έκανα...δεν τις βολεύτηκα όμως...γιατί έπρεπε να έχω το νου μου να κάνω κάθε μέρα μετά τις 12:00 και κάθε μέρα κοντά σε αυτή την ώρα ..και φυσικά να μην έχω πάει στο μπάνιο για κανένα 2 ωρο...γενικά πολύ περιορισμοι για εμένα ...ενω τα άλλα έκανα το πολύ 2 φορές τον μήνα το πρωί μολις ξυπνούσα και τέλος...είδα θετικό.. και μάλιστα είδα δύο μέρες ακριβώς το ίδιο χρώμα σαν ένταση... βέβαια πόνους είχα με το δεύτερο...και την επόμενη μέρα άρχισε να ξεθωριάζει με τα υπόλοιπα που έκανα...δεν λέω...σου δείχνει ξεκάθαρα ποτέ έχεις...δεν μπορώ να πω...απλά τώρα θα παραγγείλω ξανά τα ψηφιακά...νομίζω για εμένα είναι καλύτερα...

Και εγώ αγαπη μου το ίδιο....από πολύ μικρή αυτή την εβδομάδα ενοιωθα πάντα διαφορετικά... εύχομαι να μας ευλογισει ...να ακούσει και τις δικές μας προσευχές και να μας ευλογήσει με αυτό το θαύμα....αν και καμία φορά όταν προσεύχομαι νοιώθω λίγο μικρή και "αχάριστη" γιατο λέω τώρα που εγώ προσεύχομαι για ένα παιδάκι υπάρχουν γυναίκες και μανουλες που προσεύχονται πιο δυνατά για την υγεία των παιδιών τους....και κάπου εκεί λέω ότι πρώτα να ακούσει αυτές τις μάνες και στο τέλος εμένα....θεωρώ ότι και να περνάμε εμείς...όσο στεναχώρια και θλίψη να έχουμε δεν συγκρίνεται με μια μάνα που κλαίει πάνω από το παιδί της....Άγιες ημέρες...ας γίνει ένα θαύμα για όλες τις γυναίκες...για της ήδη μανουλες αλλά και για εμάς....να γίνουμε μανουλες!!!

Αυτό το χαμογελάκι σου φτιάχνει τη διάθεση!!! Το πρωί έλεγα αχ μακάρι να δω φατσούλα!!! Μου έφυγε ένα βάρος κατάλαβα πως κάνω ωορρηξία τουλάχιστον!!! Χαχαχα!!! Έτραξα να το δείξω στο αγόρι μου πρωι πρωι!!! Κου λέει ούτε εγκυμοσύνης να ταν!!! Τέτοια χαρά!!!! Ε ότι έχει ο καθένας!!!!! Χαχαχα!!! Εσύ κορίτσι παρόλο που το πήγατε χαλαρά πότε περιμένουμε θετικό τεστάκι;;;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Εννοείται ότι το θέμα τις θρησκείας είναι στο καθένα μέσα μας διαφορετικό και προσωπικό...εγώ να σας πω θα είχα κανονικα επαφές...μακάρι η μοναδική αμαρτία που κάνει ο άνθρωπος να ήταν αυτός....η προσπάθεια για το πιο ιερό δώρο που θα αποκτήσουμε ποτέ...αλλά φυσικά είναι κάτι εντελώς προσωπικό και η κάθε κοπέλα θα πρέπει να κάνει αυτό που έχει μέσα στην ψυχή της...

Pagor μου δεν βρησκω καμια κοπελα να με βοηθησει με αυτο που περναω μηπως εχεις διαβασει ή ακουσει με αυτες τις ενεσεις αβερκαπ αν μετα την πρωτη ενεση  κανεις που σου ερχεται περιοδος εχεις 2 εβδομαδες αιμα ειναι αυτο φυσιολογικο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Eva_Lou πιστευω θα εισαι οκ με τις επαφες αυτες αφου τωρα ξερεις! Ειδες που δεχτηκε! Πολυ νωρις για μενα ειναι αλλα εχω κανει  24αρη κυκλο. Θα δουμε!

@Annie4 ελπιζουμε κ δν αποηοητευομαστε. Απλα σκεφτομουν οτι θα ηθελα να κοινωνησω, δε ξερω, γινεται αν ειμαστε αδιαθετες; αχ μακαρι να ακουσουμε καλα νεακια αυτη τη βδομαδα!

@Pagor μπορεις να κανεις τεστ κ πιο μετα. Εμενα με βολεψανε γτ δουλευω μεσημερι κ το κανω λιγο πριν φυγω. Εκτος κ αν εχω εκτακτη δουλεια οποτε εχω θεμα εκει. Ο,τι σε βολευει. Τα αλλα ειναι πιο ευαισθητα κ θελει πρωι;

 

22η μερα κ ξεκινησανε πονακια. Εσυ;

Ναι καρδούλα μου με βολεψαν πιο πολύ τα άλλα....τα κάνεις πρωί και είναι πιο ευαίσθητα και ξεκάθαρα το αποτέλεσμα... Αλλά και εμένα μου έχει έρθει δυστηχως σε άλλους μήνες 22-23 μέρες...βέβαια είναι κάτι που δεν θέλουμε για εσένα... εγώ εύχομαι να έχεις πονάκια...αλλά να την δεις σε 9 μήνες ξανά...αγκαλιά με το πλασματακια σου!!!

Just now, maria_kltha είπε:

Pagor μου δεν βρησκω καμια κοπελα να με βοηθησει με αυτο που περναω μηπως εχεις διαβασει ή ακουσει με αυτες τις ενεσεις αβερκαπ αν μετα την πρωτη ενεση  κανεις που σου ερχεται περιοδος εχεις 2 εβδομαδες αιμα ειναι αυτο φυσιολογικο?

Ψυχή μου γλυκιά δεν έχω ιδέα ούτε ξέρω κάποια κοπελα..αλλα αν είναι κάτι που σε ανυσηχει να πάρεις αμέσως τον γιατρό σου τηλέφωνο....εγώ αυτό θα έκανα...είναι πολύ καιρό να έχεις όμως 2 εβδομάδες αίμα μάτια μου...να μιλήσεις με τον γιατρό σου όπωσδηποτε...αυτός θα σου πει και θα ηρεμήσεις και εσύ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Ο,τι σε κανει να αισθανεσαι εσυ καλα. Προμηθευσου τεστακια, στικ ή ηλεκτρονικα αναλογα τι σε βολευει.

Αχ αγαπουλα μου δεν ειναι οτι δεν ξερω τις μερες, ειναι οτι κανω θεραπεια τεχνητής εμμηνοπαυσης & θα αρχισω τις προσπαθειες απο Σεπτεμβρη κ δεν μπορω ειναι τοσο μακρυα... μεγαλη η αναμονη...στεναχωριεμαι

Just now, Pagor είπε:

Ναι καρδούλα μου με βολεψαν πιο πολύ τα άλλα....τα κάνεις πρωί και είναι πιο ευαίσθητα και ξεκάθαρα το αποτέλεσμα... Αλλά και εμένα μου έχει έρθει δυστηχως σε άλλους μήνες 22-23 μέρες...βέβαια είναι κάτι που δεν θέλουμε για εσένα... εγώ εύχομαι να έχεις πονάκια...αλλά να την δεις σε 9 μήνες ξανά...αγκαλιά με το πλασματακια σου!!!

Ψυχή μου γλυκιά δεν έχω ιδέα ούτε ξέρω κάποια κοπελα..αλλα αν είναι κάτι που σε ανυσηχει να πάρεις αμέσως τον γιατρό σου τηλέφωνο....εγώ αυτό θα έκανα...είναι πολύ καιρό να έχεις όμως 2 εβδομάδες αίμα μάτια μου...να μιλήσεις με τον γιατρό σου όπωσδηποτε...αυτός θα σου πει και θα ηρεμήσεις και εσύ...

 

Ειναι να κανω την Μ.Τεταρτη την δευτερη ενεση οποτε θα μιλησω μαζι του σημερα... Σε ευχαριστω κοριτσακι μου παντως!!! Ασχετο αλλα ποναει ρε γμτο φοβαμαι να την κανω :neutral:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Αυτό το χαμογελάκι σου φτιάχνει τη διάθεση!!! Το πρωί έλεγα αχ μακάρι να δω φατσούλα!!! Μου έφυγε ένα βάρος κατάλαβα πως κάνω ωορρηξία τουλάχιστον!!! Χαχαχα!!! Έτραξα να το δείξω στο αγόρι μου πρωι πρωι!!! Κου λέει ούτε εγκυμοσύνης να ταν!!! Τέτοια χαρά!!!! Ε ότι έχει ο καθένας!!!!! Χαχαχα!!! Εσύ κορίτσι παρόλο που το πήγατε χαλαρά πότε περιμένουμε θετικό τεστάκι;;;; 

Εγώ περιμένω θετικό τεστακι τελος Σεπτεμβρίου...και ανυπομωνω τρέλα για τότε ...μετά την σπερματηγχυση...ως τότε μπαίνω ναι εμψυχωνω εσάς αγάπες μου....και χαίρομαι μαζί σας. ...

Αλλά ναι ρε είδες με το χαμογελακι??και εγώ βγαίνω έξω από το μπάνιο μέσ'το χαμόγελο...λες και έχω δει όλα τα θετικά τέστ εγκυμοσύνης μαζί... χαχαχχα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Eva_Lou πιστευω θα εισαι οκ με τις επαφες αυτες αφου τωρα ξερεις! Ειδες που δεχτηκε! Πολυ νωρις για μενα ειναι αλλα εχω κανει  24αρη κυκλο. Θα δουμε!

@Annie4 ελπιζουμε κ δν αποηοητευομαστε. Απλα σκεφτομουν οτι θα ηθελα να κοινωνησω, δε ξερω, γινεται αν ειμαστε αδιαθετες; αχ μακαρι να ακουσουμε καλα νεακια αυτη τη βδομαδα!

@Pagor μπορεις να κανεις τεστ κ πιο μετα. Εμενα με βολεψανε γτ δουλευω μεσημερι κ το κανω λιγο πριν φυγω. Εκτος κ αν εχω εκτακτη δουλεια οποτε εχω θεμα εκει. Ο,τι σε βολευει. Τα αλλα ειναι πιο ευαισθητα κ θελει πρωι;

 

22η μερα κ ξεκινησανε πονακια. Εσυ;

Κορίτσι μου κ φυσικά κάνει να κοινωνήσεις!!!! Κ να προσκηνύσεις! Η περίοδος είναι μία διαδικασία που βοηθά το αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας... θεόσταλτο δεν είναι κ αυτο; Θεέ μου με πόσες τύψεις μας έχουν γεμίσει; ; ; Κ εγώ αυτά σκεφτόμουν παλιά αλλά κορίτσια δεν γίνεται άλλο... επίσης για τις επαφές αν ήμουν ελεύθερη κ το έκανα καθαρά κ μόνο για απόλαυση δεν θα το έκανα αλλά νομίζω πως εδώ όλες έχουμε ιερό σκοπό....... βέβαια καταλαβαίνω κ την αλλη αποψη... που εχει και το αγόρι μου... κάθε άποψη είναι σεβαστή!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Αχ αγαπουλα μου δεν ειναι οτι δεν ξερω τις μερες, ειναι οτι κανω θεραπεια τεχνητής εμμηνοπαυσης & θα αρχισω τις προσπαθειες απο Σεπτεμβρη κ δεν μπορω ειναι τοσο μακρυα... μεγαλη η αναμονη...στεναχωριεμαι

Ειναι να κανω την Μ.Τεταρτη την δευτερη ενεση οποτε θα μιλησω μαζι του σημερα... Σε ευχαριστω κοριτσακι μου παντως!!! Ασχετο αλλα ποναει ρε γμτο φοβαμαι να την κανω :neutral:

Εγώ κάθε φορά που φοβάμαι για κάτι σκεφτόμαι ότι όλα τα κάνω για ένα μικρό στρουμπουλο γεμάτο μικρές διπλές νινι...να σου πω για αυτό το λόγο αντέχω τα πάντα....μόνο για αυτό!!!

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου κ φυσικά κάνει να κοινωνήσεις!!!! Κ να προσκηνύσεις! Η περίοδος είναι μία διαδικασία που βοηθά το αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας... θεόσταλτο δεν είναι κ αυτο; Θεέ μου με πόσες τύψεις μας έχουν γεμίσει; ; ; Κ εγώ αυτά σκεφτόμουν παλιά αλλά κορίτσια δεν γίνεται άλλο... επίσης για τις επαφές αν ήμουν ελεύθερη κ το έκανα καθαρά κ μόνο για απόλαυση δεν θα το έκανα αλλά νομίζω πως εδώ όλες έχουμε ιερό σκοπό....... βέβαια καταλαβαίνω κ την αλλη αποψη... που εχει και το αγόρι μου... κάθε άποψη είναι σεβαστή!!!!! 

Καλέ ναι και εγώ ....εγώ θα είχα επαφές κανόνικα αλλά είναι απόλυτα σεβαστό και που δεν θέλουν να έχουν...για αυτό λέω ο καθένας όπως νοιώθει στην ψυχούλα του....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Είδα επιτέλους το χαμογελάκι!!!!!!!! :) 18η μέρα! Άρα 19η λογικά κάνω ωορρηξία!!! Είμαι έτοιμη για τον επόμενο μήνα!!!!! 

Εχθές είχες επαφή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagor είπε:

Εγώ κάθε φορά που φοβάμαι για κάτι σκεφτόμαι ότι όλα τα κάνω για ένα μικρό στρουμπουλο γεμάτο μικρές διπλές νινι...να σου πω για αυτό το λόγο αντέχω τα πάντα....μόνο για αυτό!!!

Για μενα οι γυναικες που κανουν εξωσωματικες ειναι ηρωιδες !!! Με τοσες ενεσεις, χαπια, βαλε κ την αναμονη μεχρι την χοριακη, το οικονομικο δεν εχω λογια...

Εχθες βλεπαμε μια διαφημιση κ ηταν ενα μωρακι πανεμορφο κ ελεγα στον ανδρα μου θα σου κανω κ εγω ενα τετοιο κ θα βαζει το κεφαλακι του στον λαιμο σου θα σου χαδευει το πηγουνι κ θα σας παιρνει μαζι ο υπνος... ενταξει βουρκωσαμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου! Καλη Μ.Βδομάδα να μας φωτίσει ο καλός Θεός με αγάπη, υγεία και με ένα σποράκι ολες μας!!!

κορίτσια και εγω τα ίδια οι γόνιμες μου(βάση ημερολογίου) ξεκινάνε Μ.Πέμπτη!! ούτε και εγω μπορώ να το κάνω, ίσως επειδή μεγάλωσα σε ενα σπίτι βαθιά θρησκευόμενο που κάναμε 40 μέρες νηστεία αυστηρή μεγάλοι μικροί...πιστεύω πολύ στον Θεό, στηρίζω τις κοπέλες που προσπαθούν εκείνες τις μέρες και καλά κάνουν αλλά εγω δεν μπορώ..Νιώθω τόση κατάνυξη και θλίψη εκείνες τις μέρες που δεν μου βγαίνει. το συζήτησα και με τον άντρα μου και μου είπε οτι το σέβομαι και αν ειναι να έρθει θα έρθει, δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι αν δεν θες..ίσως είμαι και λάθος, όπως λετε είναι ιερός ο σκοπός μας αλλά βρε παιδιά δεν ειναι και απόλαυση αυτό;;

  • Μου αρέσει 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Για μενα οι γυναικες που κανουν εξωσωματικες ειναι ηρωιδες !!! Με τοσες ενεσεις, χαπια, βαλε κ την αναμονη μεχρι την χοριακη, το οικονομικο δεν εχω λογια...

Εχθες βλεπαμε μια διαφημιση κ ηταν ενα μωρακι πανεμορφο κ ελεγα στον ανδρα μου θα σου κανω κ εγω ενα τετοιο κ θα βαζει το κεφαλακι του στον λαιμο σου θα σου χαδευει το πηγουνι κ θα σας παιρνει μαζι ο υπνος... ενταξει βουρκωσαμε...

Εδώ βουρκωσα εγώ ματια μου τώρα που το διάβασα...ναι κοριτσακι μου η γυναίκες που παλεύουμε για αυτό τόσο...και ειδικά οι γυναίκες που κάνουν τις εξωσωματικες θα πρέπει να αντιμετωπίζονται με θαυμασμό και όχι να υπάρχουν άλλες γυναίκες και ειδικά πεθερές που να λένε ααα έκανε εξωσωματικη..υπάρχει μεγάλη δύναμη ψυχής μέσα μας....μεγάλη αντοχή πόνου και μεγαλο απόθεμα αγάπης...εγώ προς το παρόν πάω για την σπερματηγχυση...αλλά πέρασα και εγώ από αρκετά επίπονες εξετάσεις και μετά ..με ορμονικά χάπια με κρίσης πανικού και παρενεργιες με...με...με...τεσπά το λέω γιατί δεν είναι για όλες μας δεδομένο αυτό το θαύμα ..αλλά θα τα καταφέρουμε....ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΊΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ και θα το γράφω εδώ μέχρι να γίνουμε όλες ....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αχ ευχαριστω κοριτσια ολες για την εμψυχωση! Οντως Μαρια αυτες οι γυναικες ειναι ηρωιδες κ προσωπικα κ για αυτες αλλα κ για τις αλλες που δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη τους. Τους το χρωστάει η ζωη πιστευω.

PAGOR ΔΝ θα ηθελα μικρο κυκλο γτ φοβαμαι μηπως δν γινεται σωστα ωορρηξια μετα. Μη πεφτουμε ομως!

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου! Καλη Μ.Βδομάδα να μας φωτίσει ο καλός Θεός με αγάπη, υγεία και με ένα σποράκι ολες μας!!!

κορίτσια και εγω τα ίδια οι γόνιμες μου(βάση ημερολογίου) ξεκινάνε Μ.Πέμπτη!! ούτε και εγω μπορώ να το κάνω, ίσως επειδή μεγάλωσα σε ενα σπίτι βαθιά θρησκευόμενο που κάναμε 40 μέρες νηστεία αυστηρή μεγάλοι μικροί...πιστεύω πολύ στον Θεό, στηρίζω τις κοπέλες που προσπαθούν εκείνες τις μέρες και καλά κάνουν αλλά εγω δεν μπορώ..Νιώθω τόση κατάνυξη και θλίψη εκείνες τις μέρες που δεν μου βγαίνει. το συζήτησα και με τον άντρα μου και μου είπε οτι το σέβομαι και αν ειναι να έρθει θα έρθει, δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι αν δεν θες..ίσως είμαι και λάθος, όπως λετε είναι ιερός ο σκοπός μας αλλά βρε παιδιά δεν ειναι και απόλαυση αυτό;;

Είναι αλλά δεν είναι κακό. Αλλά πραγματικά όπως νιώθεις έτσι να πράξεις! Ο καθενας όπως αισθανεται καλή μου!

Καλή μ. Βδομαδα να'χουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...