Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Konsta είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή μεγάλη εβδομάδα! Να πράξει η καθεμία όπως αισθάνεται...δεν υπάρχουν πρέπει σε αυτά τα θέματα! Εγώ αισθάνομαι πόνους περιόδου, οπότε μάλλον θα κάνει την εμφάνισή της όπου να ναι... μετά από ποοοολλλές μέρες...

Καλα ειπαμε ελπιζουμε μεχρι να κανει κανονικη εμφανιση. Δε πα να εχουμε συμπτωματααα!

Just now, Pagor είπε:

Μίλαγα με την μαμά πριν κάτι μέρες...ε κάτι λέγαμε και με επιασαν κάτι κλάματα...με λυγμούς...δεν μπορούσα να συγκρατήσω τα ματιου..τρεχαν μόνα τους ..άστα...και της λέω όσο και να με αγαπας δεν μπορείς  α καταλάβεις τον καημό που έχω μέσα στην ψυχή μου..Και μου έλεγε η μαμά μου ότι σίγουρα δεν μπορεί να καταλάβει τον καημό μου ,αλλά ούτε εγώ τον δικό της ,που βλέπει το παιδί της έτσι και δεν μπορεί να κάνει τίποτα να το βοήθησει...με συγκίνησε ακόμα παραπάνω...την στεναχωρησα και δεν το ήθελα να με δει ετσι...με την μαμά μου ειμαστε κάτι παραπάνω από μαμά με κόρη...ίσως επειδή με έκανε στα 21 της...έχω έναν άλλο δεσμό...το μόνο που μου είπε είναι ότι έγω ήρθα σε εκεινους μια χρονικη περίοδο που πρόσεχαν και όμως ήρθα...και ο αδερφός μου ήρθε μετά από 8 χρόνια πάλι μια περίοδο που επίσης πρόσεχαν ...ήθελε με αυτό να μου πει ότι τα παιδιά έρχονται όποτε εκείνα θέλουν ανεξάρτητα τι κάνουμε εμείς η πόσο το θέλουμε...αυτά θα έρθουν στο χρόνο τους...

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου...από τα βαθύ τη ψυχή μου όλες να το ζήσουμε αυτό το θαύμα...

Πολυ ωραια τα ειπε η μαμα σου....ας ειναι ετσι.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Μίλαγα με την μαμά πριν κάτι μέρες...ε κάτι λέγαμε και με επιασαν κάτι κλάματα...με λυγμούς...δεν μπορούσα να συγκρατήσω τα ματιου..τρεχαν μόνα τους ..άστα...και της λέω όσο και να με αγαπας δεν μπορείς  α καταλάβεις τον καημό που έχω μέσα στην ψυχή μου..Και μου έλεγε η μαμά μου ότι σίγουρα δεν μπορεί να καταλάβει τον καημό μου ,αλλά ούτε εγώ τον δικό της ,που βλέπει το παιδί της έτσι και δεν μπορεί να κάνει τίποτα να το βοήθησει...με συγκίνησε ακόμα παραπάνω...την στεναχωρησα και δεν το ήθελα να με δει ετσι...με την μαμά μου ειμαστε κάτι παραπάνω από μαμά με κόρη...ίσως επειδή με έκανε στα 21 της...έχω έναν άλλο δεσμό...το μόνο που μου είπε είναι ότι έγω ήρθα σε εκεινους μια χρονικη περίοδο που πρόσεχαν και όμως ήρθα...και ο αδερφός μου ήρθε μετά από 8 χρόνια πάλι μια περίοδο που επίσης πρόσεχαν ...ήθελε με αυτό να μου πει ότι τα παιδιά έρχονται όποτε εκείνα θέλουν ανεξάρτητα τι κάνουμε εμείς η πόσο το θέλουμε...αυτά θα έρθουν στο χρόνο τους...

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου...από τα βαθύ τη ψυχή μου όλες να το ζήσουμε αυτό το θαύμα...

Ηθελα αντι για σχολιασω να το γεμισω καρδουλες για τις μαμαδες μας !!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να έχουμε θετική σκέψη!! Αποφάσισα να μπω στην παρέα γιατί δε θέλω να το συζητάω με το φιλικό και κοινωνικό περίγυρο γιατί οι περισσοτεροι έχουν κάνει παιδιά και γκρινιάζουν για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν. Έτσι αν με ρωτάνε απαντάω ότι δεν προσπαθούμε προς το παρόν. Ευτυχώς που έχουμε τις μαμάδες μας όμως!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konsta είπε:

Κορίτσια πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να έχουμε θετική σκέψη!! Αποφάσισα να μπω στην παρέα γιατί δε θέλω να το συζητάω με το φιλικό και κοινωνικό περίγυρο γιατί οι περισσοτεροι έχουν κάνει παιδιά και γκρινιάζουν για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν. Έτσι αν με ρωτάνε απαντάω ότι δεν προσπαθούμε προς το παρόν. Ευτυχώς που έχουμε τις μαμάδες μας όμως!!

Καλως ηρθες !!!! Τι μου θυμισες... ειχα εναν μηνα παντρεμενη με βλεπει μια γνωστη κ μου λεει βλακεια εκανες που παντρεύτηκες κ δεν ρωτησες πρωτα κ κατσε να ερθουν κ παιδια κ θα δεις πως ειναι δεν παλευεται κτλ ημουν εναν μηνα παντρεμενη !!! Ρε δεν παει καλα ο κοσμος !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Μίλαγα με την μαμά πριν κάτι μέρες...ε κάτι λέγαμε και με επιασαν κάτι κλάματα...με λυγμούς...δεν μπορούσα να συγκρατήσω τα ματιου..τρεχαν μόνα τους ..άστα...και της λέω όσο και να με αγαπας δεν μπορείς  α καταλάβεις τον καημό που έχω μέσα στην ψυχή μου..Και μου έλεγε η μαμά μου ότι σίγουρα δεν μπορεί να καταλάβει τον καημό μου ,αλλά ούτε εγώ τον δικό της ,που βλέπει το παιδί της έτσι και δεν μπορεί να κάνει τίποτα να το βοήθησει...με συγκίνησε ακόμα παραπάνω...την στεναχωρησα και δεν το ήθελα να με δει ετσι...με την μαμά μου ειμαστε κάτι παραπάνω από μαμά με κόρη...ίσως επειδή με έκανε στα 21 της...έχω έναν άλλο δεσμό...το μόνο που μου είπε είναι ότι έγω ήρθα σε εκεινους μια χρονικη περίοδο που πρόσεχαν και όμως ήρθα...και ο αδερφός μου ήρθε μετά από 8 χρόνια πάλι μια περίοδο που επίσης πρόσεχαν ...ήθελε με αυτό να μου πει ότι τα παιδιά έρχονται όποτε εκείνα θέλουν ανεξάρτητα τι κάνουμε εμείς η πόσο το θέλουμε...αυτά θα έρθουν στο χρόνο τους...

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου...από τα βαθύ τη ψυχή μου όλες να το ζήσουμε αυτό το θαύμα...

Αχ τι ωραια που τα πε η μανουλα σου κοριτσι μου!!!! Εχεις κ νεα μαμα κ ειναι κ αυτο πολυ ωραιο!!!! Εμενα με εκανε καπου 33 χρονων... αλλα κ παλι ειναι πολυ κοντα μου... βεβαια πολυ χαλαρη στα θεματα παιδιου κτλ... αλλα δεν ταλαιπωρηθηκε ποτε κ ισως γιαυτο να πιστευει οτι ειναι ευκολο... αλλα τι να πω.... δεν ειναι παντα αλλα ευτυχως ειναι εφικτο με τον εναν ή με το αλλον ή με τον αλλον τροπο.... οποτε θα τα καταφερουμε ολες να γινουμε μανουλες!!!!!!

Just now, maria_kltha είπε:

Καλως ηρθες !!!! Τι μου θυμισες... ειχα εναν μηνα παντρεμενη με βλεπει μια γνωστη κ μου λεει βλακεια εκανες που παντρεύτηκες κ δεν ρωτησες πρωτα κ κατσε να ερθουν κ παιδια κ θα δεις πως ειναι δεν παλευεται κτλ ημουν εναν μηνα παντρεμενη !!! Ρε δεν παει καλα ο κοσμος !!!

Όντως δεν παει καλα ο κοσμος......

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναι ναι είχα γύρω στις 3 το πρωί. Δεν περίμενα το πρωί να έχω θετικό τεστ. Πίστευα ότι θα αργήσει κ άλλο. Είπαμε να κάνουμε κ σήμερα κ αύριο. Τι λες; Είναι καλά; Μου είπε Μεγάλη Τετάρτη όχι. Αλλά ίσως να καλύψουμε τις πιθανότητες χθες σήμερα κ αύριο. 

Αααα αφού συμβιβάζεται έτσι μια χαρά είσαι...βεβαίως να έχεις επαφες και σήμερα και αύριο και θα είσαι καλυμμένη!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Αααα αφού συμβιβάζεται έτσι μια χαρά είσαι...βεβαίως να έχεις επαφες και σήμερα και αύριο και θα είσαι καλυμμένη!! 

Χαχαχα ναι μάλλον συμβιβάστηκε τελικά.... εύχομαι να μην μου τα γυρίσει... χαχαχα!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Χαχαχα ναι μάλλον συμβιβάστηκε τελικά.... εύχομαι να μην μου τα γυρίσει... χαχαχα!!!!! 

Μην τον αφησεις! Χεχε

Να ρωτησω κατι ασχετο γτ πηγα στο μαγαζι που ειχε προτεινει η Pagor για φορεματα γαμου. Θεωρειτε μια τιμη απο 250 κ πανω νορμαλ; παλια ειχα δωσει 200 για ενα φορεμα κ μ ειχε φανει υπεραρκετη.

  • Μπερδεμένη/-ος 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Μην τον αφησεις! Χεχε

Να ρωτησω κατι ασχετο γτ πηγα στο μαγαζι που ειχε προτεινει η Pagor για φορεματα γαμου. Θεωρειτε μια τιμη απο 250 κ πανω νορμαλ; παλια ειχα δωσει 200 για ενα φορεμα κ μ ειχε φανει υπεραρκετη.

Κορίτσι μου να σου πω... δεν ξέρω αλλά εγώ συνήθως αυτά τα φορέματα για ειδικές περιπτώσεις που είναι δύσκολα τα ξαναφοράω... συνήθως τα βαριέμαι κ τα τρώει η ντουλάπα... γιαυτό νομίζω πως πρέπει να παίρνουμε οικονομικά κομμάτια.... 250 ε προσωπικά μου φαίνονται πάρα πολλά... αν σκεφτείς ότι το φόρεμα που θα βάλω στο γάμο που το πήρα 370 ε κ έλεγα ποπο πολλά λεφτά... για μία φορά κτλ... γενικά είμαι κατά των τόσο ακριβών ρούχων που είναι για γάμους κτλ... τώρα η αδερφή του αγοριού μου πήρε ωραιότατο φόρεμα για το γάμο μας στα 90 ε. Βέβαια αν τα διαθέτεις αυτά τα χρήματα πάρτο κ κάνε κ το κομμάτι σου αλλά σου λέω απλά τη γνώμη μου.... είναι ένα μαγαζί Αχαρναί αν δεν κάνω λάθος... μπορώ να ρωτήσω κ αν θες να πας κ από κει μία βόλτα κάποια στιγμή... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Eva_Lou σε ευχαριστω. Θα βρω μωρε κ με πιο λιγα γτ ειμαι της ιδιας αποψης με σενα. Θελω ενα φορεμα να το βαζω γενικα σε γαμους αλλα να μην ειναι το απλο βραδικο. Ειχα δωσει κατα καιρους κ πιο λιγα αλλα ελα που αυτο πρεπει να κανει μπαμ γτ θα ειμαι της νυφης.θελει ψαξιμο. Εγω στον πολιτικο δανειστηκα απο φιλη. Παντως κ σενα μια χαρα τιμη για νυφικο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Eva_Lou σε ευχαριστω. Θα βρω μωρε κ με πιο λιγα γτ ειμαι της ιδιας αποψης με σενα. Θελω ενα φορεμα να το βαζω γενικα σε γαμους αλλα να μην ειναι το απλο βραδικο. Ειχα δωσει κατα καιρους κ πιο λιγα αλλα ελα που αυτο πρεπει να κανει μπαμ γτ θα ειμαι της νυφης.θελει ψαξιμο. Εγω στον πολιτικο δανειστηκα απο φιλη. Παντως κ σενα μια χαρα τιμη για νυφικο.

Δεν είναι νυφικό απλά είναι φόρεμα τουαλέτα τύπου... ναι δεν μπορώ κ γω τα πολλά χρήματα για ρούχα που δεν φοριούνται... δες το κ ψάξε... θα βρεις σίγουρα πολύ καλές τιμές αλλά και ποιότητα.... :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Δεν είναι νυφικό απλά είναι φόρεμα τουαλέτα τύπου... ναι δεν μπορώ κ γω τα πολλά χρήματα για ρούχα που δεν φοριούνται... δες το κ ψάξε... θα βρεις σίγουρα πολύ καλές τιμές αλλά και ποιότητα.... :) 

Μια χαρα τοτε! Καλα περιττο να πω οτι ξεθεωθηκα κ αισθανομουν οτι καταφθανει, τοσο εντονα, αμαν!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Μια χαρα τοτε! Καλα περιττο να πω οτι ξεθεωθηκα κ αισθανομουν οτι καταφθανει, τοσο εντονα, αμαν!

Χαλάρωσε κ ξεκουράσου... εμένα πονάει πάρα πολύ η κοιλίτσα μου σήμερα... εύχομαι να μην κρύωσα ΠΑΛΙ!!! Δεν θα το αντέξω κ αυτό το μήνα!!!!!! Πάλι χάλια είναι ο καιρός και κάνει κρύο κορίτσια... εγώ κρυώνω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Χαλάρωσε κ ξεκουράσου... εμένα πονάει πάρα πολύ η κοιλίτσα μου σήμερα... εύχομαι να μην κρύωσα ΠΑΛΙ!!! Δεν θα το αντέξω κ αυτό το μήνα!!!!!! Πάλι χάλια είναι ο καιρός και κάνει κρύο κορίτσια... εγώ κρυώνω....

Μηπως σε ποναει απο ωορρηξια; καλα κ γω κρυωνω. Ακομα εχω λιγο βηχα. Ο καιρος φετος ειναι ο,τι να'ναι.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...