Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

@dinaki23 @ZOIRITA20813 Εκεί που λέω στρώνουμε μας χτυπάει 2ωρα πόνου κ δεν ηρεμεί εύκολα!! Εμας η παιδίατρος δε θέλει να του δώσουμε σταγόνες.. λέει οτι δε θέλει να του δώσει φάρμακο. Απο την μαζεύται απο την αλλη με τον ανεμιστηρα (δεν τον χτυπάει) ναρκώνεται στον ύπνο!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Alexandrath είπε:

Περνάνε οι κολικοί;;;;; Την Πέμπτη 40ρίζουμε!!!! Είμαι τόσο εξαντλημένη :cry:

Καλημερα σε ολες.Περνανε στο 2 Μηνο.Εμας παλι ειναι πιο εντονοι το πρωι.Κατα τις 5... Τοτε ξιπναμε και μεχρι τις 8 γκρινια.Κατι κανει ι αλοιφι και οι σταγονες.Κι εγω νισταζω......

Να ρωτισω κατι.Τα μωρα σας γιριζον;Εννοω απο ανασκελα στο πλαι ι το αντιθετο;Εχει 3/4 μερες που γιριζει απο το ενα πλαι στο αλλο.Πχ τον αφινω στο δεξι πλαι σωμα και κεφαλακι και γιριζει πρωτα ανασκελα και μετα στο αριστερο  και μενει εκει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν ξέρω πως θα είναι η πορεία αλλα κορίτσια πριν μείνω εγκυος έλεγα θέλω 3 παιδιά... τώρα λέω 1 κ καλό :D και έχουν περάσει μόνο 40 μέρες :rolleyes: αλλάζει αυτή η σκέψη; Είχα τα ράμματα τις πρώτες 2 εβδομάδες κ μου ηταν δυσκολο, τώρα είναι οι κολικοί, ο μήνας μου φάνηκε σαν χρόνος :huh:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Περνανε στο 2 Μηνο.Εμας παλι ειναι πιο εντονοι το πρωι.Κατα τις 5... Τοτε ξιπναμε και μεχρι τις 8 γκρινια.Κατι κανει ι αλοιφι και οι σταγονες.Κι εγω νισταζω......

Να ρωτισω κατι.Τα μωρα σας γιριζον;Εννοω απο ανασκελα στο πλαι ι το αντιθετο;Εχει 3/4 μερες που γιριζει απο το ενα πλαι στο αλλο.Πχ τον αφινω στο δεξι πλαι σωμα και κεφαλακι και γιριζει πρωτα ανασκελα και μετα στο αριστερο  και μενει εκει.

Καλημέρα κ εμένα γυρίζει του αρέσει πιο πολύ στο πλάι συνήθως από δεξιά τον βρίσκω όπως βολεύονται..

Just now, Alexandrath είπε:

Πάντως δεν ξέρω πως θα είναι η πορεία αλλα κορίτσια πριν μείνω εγκυος έλεγα θέλω 3 παιδιά... τώρα λέω 1 κ καλό :D και έχουν περάσει μόνο 40 μέρες :rolleyes: αλλάζει αυτή η σκέψη; Είχα τα ράμματα τις πρώτες 2 εβδομάδες κ μου ηταν δυσκολο, τώρα είναι οι κολικοί, ο μήνας μου φάνηκε σαν χρόνος :huh:

Καλημερα έχεις δίκιο κ εγώ έτσι  ένιωθα στην αρχή με τον μεγάλο κ τώρα με τον μικρό!! Αλλά ευτυχώς έχει προνοήσει η φύση κ  όλα τα δύσκολα ξεχνιούνται!! Κουράγιο!!!!

  • Μου αρέσει 1

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandrath είπε:

Πάντως δεν ξέρω πως θα είναι η πορεία αλλα κορίτσια πριν μείνω εγκυος έλεγα θέλω 3 παιδιά... τώρα λέω 1 κ καλό :D και έχουν περάσει μόνο 40 μέρες :rolleyes: αλλάζει αυτή η σκέψη; Είχα τα ράμματα τις πρώτες 2 εβδομάδες κ μου ηταν δυσκολο, τώρα είναι οι κολικοί, ο μήνας μου φάνηκε σαν χρόνος :huh:

Ναι τα ξεχνας.Κι εγω θα θελα 3 αλλα αυτι ι εγκιμοσινι δεν ξεχνιεται


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Alexandrath είπε:

Πάντως δεν ξέρω πως θα είναι η πορεία αλλα κορίτσια πριν μείνω εγκυος έλεγα θέλω 3 παιδιά... τώρα λέω 1 κ καλό :D και έχουν περάσει μόνο 40 μέρες :rolleyes: αλλάζει αυτή η σκέψη; Είχα τα ράμματα τις πρώτες 2 εβδομάδες κ μου ηταν δυσκολο, τώρα είναι οι κολικοί, ο μήνας μου φάνηκε σαν χρόνος :huh:

Εγώ πάντα έλεγα θέλω 2 παιδιά τουλάχιστον...τώρα λέω και το ένα μια χαρά είναι. Εντάξει εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να τον πιάσω, έκανα εξωσωματικες σπερματεγχυσεις κτλ κτλ , οπότε και το ένα παιδάκι μου είναι υπεραρκετο.. τώρα τι να πω...αν έρθει και δεύτερο, καλοδεχούμενο! Αν και περνάμε δύσκολα με τους κολικους...

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πιο πολυ με νοιαζει που υποφερει αυτος απο τους κολικους,παρα εγω!!ο υπνος καααποια στιγμη θα ξαναρθει θελω να πιστευω!το να κλαιει κ να μη μοορεις να το βοηθησεις ομψς δεν παλευεται!!

κ εμενα γυρναει στο πλαι!σαραντισαμε σημερσ!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Εγώ πάντα έλεγα θέλω 2 παιδιά τουλάχιστον...τώρα λέω και το ένα μια χαρά είναι. Εντάξει εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να τον πιάσω, έκανα εξωσωματικες σπερματεγχυσεις κτλ κτλ , οπότε και το ένα παιδάκι μου είναι υπεραρκετο.. τώρα τι να πω...αν έρθει και δεύτερο, καλοδεχούμενο! Αν και περνάμε δύσκολα με τους κολικους...

ο γαμπρός μ ποναει η κοιλιτσα τ να σκασω εγω...να τις δωσεις φιλακια πολλα...κ μεις ειχαμε αλλα περασαν...την αλλη βρομαδα γινόμαστε 3μηνων...εκει σταματάνε μ πε ο ντοκ

3 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

πιο πολυ με νοιαζει που υποφερει αυτος απο τους κολικους,παρα εγω!!ο υπνος καααποια στιγμη θα ξαναρθει θελω να πιστευω!το να κλαιει κ να μη μοορεις να το βοηθησεις ομψς δεν παλευεται!!

κ εμενα γυρναει στο πλαι!σαραντισαμε σημερσ!!

εμενα με έσωσε ο αποοροφητηρας κ φυσικα το ινφακολικ....την έπιασε την μικρη τλεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ο γαμπρός μ ποναει η κοιλιτσα τ να σκασω εγω...να τις δωσεις φιλακια πολλα...κ μεις ειχαμε αλλα περασαν...την αλλη βρομαδα γινόμαστε 3μηνων...εκει σταματάνε μ πε ο ντοκ

εμενα με έσωσε ο αποοροφητηρας κ φυσικα το ινφακολικ....την έπιασε την μικρη τλεια

Τη δοσολογία της δίνεις; Είναι αυτό που έχει φωτογραφία ένα μωρό έτσι;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Alexandrath είπε:

Τη δοσολογία της δίνεις; Είναι αυτό που έχει φωτογραφία ένα μωρό έτσι;

οχι άσπρο  ειναι με γκρι πωμα.....παίρνει  0.5 ml x 5φορες την μερα..μοσο τα γεύματα της δηλ...με εσωσε σ λεω....καλημεραααααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

οχι άσπρο  ειναι με γκρι πωμα.....παίρνει  0.5 ml x 5φορες την μερα..μοσο τα γεύματα της δηλ...με εσωσε σ λεω....καλημεραααααααα

καλημερα!!κ εμεις αυτο χρησιμοποιουμε,ειδα διαφορα!!ελπιζω σε λιγο να περασουν εντελως


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

καλημερα!!κ εμεις αυτο χρησιμοποιουμε,ειδα διαφορα!!ελπιζω σε λιγο να περασουν εντελως

περνανε στους 3 μηνες....αλλα ομως αφου την επιασε οσο περναει ο καιρος θα δεις κβαλκη διαφορά....θα ειναι σαν να μην ειχε ποτε....απλως μην ξεχνας να τις το δινεις....κ επισης να αφήνεις 15λ να δράσει κ μετς γαλα...ειναι ακομα καλητερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

οχι άσπρο  ειναι με γκρι πωμα.....παίρνει  0.5 ml x 5φορες την μερα..μοσο τα γεύματα της δηλ...με εσωσε σ λεω....καλημεραααααααα

Εεε αυτό πήρα κ εγώ.. το κουτί απεξω εχει ενα μωρό.. οπότε της το έδινες πριν απο καθε γευμα. Εμείς τώρα το ξεκινήσαμε. Μακάρι να ηρεμήσει. Πόσο ήταν οταν το ξεκίνησες;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

περνανε στους 3 μηνες....αλλα ομως αφου την επιασε οσο περναει ο καιρος θα δεις κβαλκη διαφορά....θα ειναι σαν να μην ειχε ποτε....απλως μην ξεχνας να τις το δινεις....κ επισης να αφήνεις 15λ να δράσει κ μετς γαλα...ειναι ακομα καλητερα 

Καλεεε...αντρακλα εχω!!Για Σε παρακαλω!!:P:P:D


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Καλεεε...αντρακλα εχω!!Για Σε παρακαλω!!:P:P:D

χαχαχαχαχαχχα τα χω κανει αχταρμά ...να με συγχωρεί ο αντρακλα σ ....αχχςχςχαχςς τσουτσουνιιιιιιιιιι λεμε

2 ώρες πρίν, Alexandrath είπε:

Εεε αυτό πήρα κ εγώ.. το κουτί απεξω εχει ενα μωρό.. οπότε της το έδινες πριν απο καθε γευμα. Εμείς τώρα το ξεκινήσαμε. Μακάρι να ηρεμήσει. Πόσο ήταν οταν το ξεκίνησες;

ναι ε??? δεν εχω προσέξει το κουτί να σ πω.. αχςχςχχαχαχαχαχαχαχα ....το παίρνει 1 μηνα τωρα....απο 2 μηνων το ξεκινησαμε..

ναι πριν απο καθε γευμα κ περιμένεις  κιολας 15λ πριν δωσεις γαλα.πιανει καλητερα ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...