Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Kangan είπε:

Κορίτσι μου ποσο βγηκαν οι τιμες σου? 

Εμενα βγηκαν σήμερα. 86 νηστικη. 171 στην πτβτη ώρα και 138 στην δεύτερη. Μου φάνηκαν λιγο υψηλά αλλα δεν μου ειπαν κατι εκει.

Εμενα βγηκαν 71 νηστικη, την πρωτη ωρα 140<160 και στην δευτερη 105<140. Εσενα στα αποτελεσματα σου δν ειχε οριο δηλ σαν αυτο Που γραφω εδω; 


a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mary_k είπε:

Εμενα βγηκαν 71 νηστικη, την πρωτη ωρα 140<160 και στην δευτερη 105<140. Εσενα στα αποτελεσματα σου δν ειχε οριο δηλ σαν αυτο Που γραφω 

Οχι δεν είχε.. Αλλα στο ίντερνετ που κοίταξα τα όρια που έδινε ημουν μεσα. Αλλα ηταν αλλα όρια όχι σαν αυτα που γράφει σε σένα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kangan είπε:

Οχι δεν είχε.. Αλλα στο ίντερνετ που κοίταξα τα όρια που έδινε ημουν μεσα. Αλλα ηταν αλλα όρια όχι σαν αυτα που γράφει σε σένα. 

Ναι καταλαβα. Καλα θα τα δειξεις κ στο γιατρο σου και ολα μια χαρα :)

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kangan είπε:

Κορίτσι μου ποσο βγηκαν οι τιμες σου? 

Εμενα βγηκαν σήμερα. 86 νηστικη. 171 στην πτβτη ώρα και 138 στην δεύτερη. Μου φάνηκαν λιγο υψηλά αλλα δεν μου ειπαν κατι εκει.

Νομίζω είσαι κάτω από τα όρια..Αλλά θα σου πει και ο γιατρός σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_k είπε:

Ναι καταλαβαινω αυτο που λες σιγουρα ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και δεν λεω μονο για το υγρο που εγω στη προκειμενη περιπτωση το ήπια μια χαρα εννοω για την ολη διαδικασια που λενε οτι ειναι ταλαιπωρια και τοσες ωρες κ αχ τι θ κανουμε κ τετοια. Εκει θελω να εστιασω οτι δν ειναι τιποτα γενικα σαν ολοκληρωμενη διαδικασια δηλ. Και θελω να δωσω δυναμη κ σ αλλες κοπελες που αγωνιουν κ αγχωνονται. Καλο ειναι να λεμε κυριως τα καλα σε αυτα τα πραγματα και οχι τα κακα. Γιατι εγω ας πουμε εχω διαβασει τοσα ασχημα γι αυτη τη διαδικασια που μονο κακο μου εκανε μεχρι να παω και αγχωθηκα κ πηγα τυπου τρομοκρατημενη γιατι δν ηξερα τι.  Περιμενω και τελικα διαπιστωνω οτι για εμενα δν ηταν τιποτα. αυτο θελω να τονισω περισσοτερο :)

Ναι γλυκιά μου τίποτα δεν είναι και η γλυκόζη δεν είναι κάτι το τραγικό απλά εγώ ζοριστηκα αρκετά! Είναι υποκειμενικό αυτό άλλες το αντέχουν άλλες Όχι!

Πώς πάτεβρε κορίτσια με τον υπνο; εγώ ζορίζομαι τρομερά κοιμάμαι μόνο στο πλάι και πονάνε χέρια και πόδια πολύ.. Δεν υπάρχει αυτό!

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Ναι γλυκιά μου τίποτα δεν είναι και η γλυκόζη δεν είναι κάτι το τραγικό απλά εγώ ζοριστηκα αρκετά! Είναι υποκειμενικό αυτό άλλες το αντέχουν άλλες Όχι!

Πώς πάτεβρε κορίτσια με τον υπνο; εγώ ζορίζομαι τρομερά κοιμάμαι μόνο στο πλάι και πονάνε χέρια και πόδια πολύ.. Δεν υπάρχει αυτό!

αχ ασε κ εγω αρχισα να κοιμαμαι στο πλαι μονο, εκει που κοιμομουνα και ανασκελα αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν κανει γιατι επιβαρυνεται η σπονδ στηλη οποτε πιανομαι συνεχεια στο πλαι :-( επισης ξυπναω 3-4 φορες γιατι εχω συχνοουρια και σαν να μην εφτανε αυτο εχω και καποια ρινολογικα θεματα που προεκυψαν τωρα στην εγκυμοσυνη|(ενα αλλο συμπτωμα πφ ) οποτε εχω βουλωμενη μυτη και πολλες φορες δυσκολευομαι να κοιμηθω..


a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_k είπε:

αχ ασε κ εγω αρχισα να κοιμαμαι στο πλαι μονο, εκει που κοιμομουνα και ανασκελα αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν κανει γιατι επιβαρυνεται η σπονδ στηλη οποτε πιανομαι συνεχεια στο πλαι :-( επισης ξυπναω 3-4 φορες γιατι εχω συχνοουρια και σαν να μην εφτανε αυτο εχω και καποια ρινολογικα θεματα που προεκυψαν τωρα στην εγκυμοσυνη|(ενα αλλο συμπτωμα πφ ) οποτε εχω βουλωμενη μυτη και πολλες φορες δυσκολευομαι να κοιμηθω..

Κι εγω αργω μεχρι να μου περασει η καουρα κι αφου αποκοιμηθω ξυπναω συνεχεια για κατουρημα (5-6 φορες).Επισης εχω ρινιτιδα της κυησης(ναι και αυτο) και τα ξημερωματα ξυπναω γιατι δεν μπορω να παρω ανασα....


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Κι εγω αργω μεχρι να μου περασει η καουρα κι αφου αποκοιμηθω ξυπναω συνεχεια για κατουρημα (5-6 φορες).Επισης εχω ρινιτιδα της κυησης(ναι και αυτο) και τα ξημερωματα ξυπναω γιατι δεν μπορω να παρω ανασα....

αχχ αρα δεν ειμαι η μονηη :(


a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια κι εγώ έχω θεμα με την μύτη μου γαμωτο και μου είπε ο γιατρός είναι από τις ορμόνες.. κάθε βράδυ μπούκωμα! Και ώρες ώρες έχω κάτι τσιμπήματα στην μέση που βάζω κάτι φωνές τρελές.. 

Just now, Nina94 είπε:

κι εγώ εχω θέμα με τον υπνο! Άρχισε και η μέση μ να ενοχλεί... ενταξει προς το παρόν παλεύεται αλλά νομίζω όσο μεγαλώνει το μωρό θα δυσκολεύει το πράγμα! 

Κορίτσι μου τι έκανες μίλησες με τον γιατρό γι αυτα που νιώθεις χαμηλά;


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:.. 

Κορίτσι μου τι έκανες μίλησες με τον γιατρό γι αυτα που νιώθεις χαμηλά;

Ναι μου είπε λίγο ξεκούραση γτ κάνω συσπάσεις όχι σε ανησυχητικό βαθμό αλλά κάνω! Σήμερα ήμουν καλύτερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Ναι μου είπε λίγο ξεκούραση γτ κάνω συσπάσεις όχι σε ανησυχητικό βαθμό αλλά κάνω! Σήμερα ήμουν καλύτερα...

Μπράβο τέλεια!! Κι εμένα ακριβώς το ίδιο μου είπε!! Είναι λογικό να ξεκινήσουν συσπασουλες τώρα..άλλωστε στον 7ο μέχρι και να γεννησουμε θα έχουμε.. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...