Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

καλημερα κοριτσια μου!! τι κανετε?

καναμε την Β επιπεδου κι ολα πηγαν πολυ καλα. τα μωρακια μας ειναι εξαιρετικα απο οτι ειπε ο γιατρος! ειναι και πιο μεγαλα στα 560γρ + 510γρ οποτε μετρανε 20 μερες νωριτερα περιπου. 

Μαθαμε και φυλο επιτελους... το τικερακι ηταν προφητικο! 1+1 ειναι :wub: @Φούφη

Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλό τα μπεμπακια σου! Επιτέλους είδατε και το φύλλο να σας φύγει η αγωνία... ζευγαράκι τα έχετε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nina94 said:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλό τα μπεμπακια σου! Επιτέλους είδατε και το φύλλο να σας φύγει η αγωνία... ζευγαράκι τα έχετε! 

Σε ευχαριστω κουκλιτσα!! Εεε μα, μας εσκασαν τοσο καιρο... ειναι ετσι, οχι ειναι αλλιως, κατι πεταει εδω, μετα δεν πεταγε τιποτα.. χαχα! :mrgreen: 

ειδαμε και φωτο 3D του γιοκα μας, τρελαθηκαμε... το κοριτσακι ειχε το χερακι μπροστα ολη την ωρα, δεν ηθελε φωτογραφιες. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Σε ευχαριστω κουκλιτσα!! Εεε μα, μας εσκασαν τοσο καιρο... ειναι ετσι, οχι ειναι αλλιως, κατι πεταει εδω, μετα δεν πεταγε τιποτα.. χαχα! :mrgreen: 

ειδαμε και φωτο 3D του γιοκα μας, τρελαθηκαμε... το κοριτσακι ειχε το χερακι μπροστα ολη την ωρα, δεν ηθελε φωτογραφιες. 

Λαγουδάκι τι όμορφα νεα !!!με το καλό λοιπόν ο γιος και η κόρη!!Μια χαρά 1και 1!!Η κόρη ντροπαλουλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , playbunny είπε:

καλημερα κοριτσια μου!! τι κανετε?

καναμε την Β επιπεδου κι ολα πηγαν πολυ καλα. τα μωρακια μας ειναι εξαιρετικα απο οτι ειπε ο γιατρος! ειναι και πιο μεγαλα στα 560γρ + 510γρ οποτε μετρανε 20 μερες νωριτερα περιπου. 

Μαθαμε και φυλο επιτελους... το τικερακι ηταν προφητικο! 1+1 ειναι :wub: @Φούφη

Μπραβο κοριτσι μου,ολα καλα λοιπον.Ενα κι ενα,σουπερ...

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά.. Εγώ πάω καρδιοτοκογραφο γιατί έχω τραβηγματάκια

Αληθεια;Ελπιζω να ναι ολα καλα...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Σε ευχαριστω κουκλιτσα!! Εεε μα, μας εσκασαν τοσο καιρο... ειναι ετσι, οχι ειναι αλλιως, κατι πεταει εδω, μετα δεν πεταγε τιποτα.. χαχα! :mrgreen: 

ειδαμε και φωτο 3D του γιοκα μας, τρελαθηκαμε... το κοριτσακι ειχε το χερακι μπροστα ολη την ωρα, δεν ηθελε φωτογραφιες. 

Τέλειος συνδυασμός μπράβο μπράβο!!!!!!

μια καψούρα για σενα και μία για τον σύζυγο. Δίκαιη μοιρασιά  χαχαχαχχα 

παει και η β επιπέδου. Σου έμεινε το 1/3

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη said:

Δόξα το θεό όλα καλά δεν κάνω συσπάσεις.. μου είπε ο γιατρός ότι είναι από κούραση!

Μπραβο βρε κοριτσακι!! Πηγαινε για ξεκούραση και οσο μπορείς χαλαρα γενικως. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Μπραβο βρε κοριτσακι!! Πηγαινε για ξεκούραση και οσο μπορείς χαλαρα γενικως. :)

Ευχαριστώ γλυκειά μου!! Τυχερούλα εσύ που έχεις ένα κι ένα ❤ με το καλό!

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Άννα.Κρήτη είπε:

Δόξα το θεό όλα καλά δεν κάνω συσπάσεις.. μου είπε ο γιατρός ότι είναι από κούραση!

Αντε ευτυχως.Ξεκουραση κοριτσι.Οσο μπορεις.Εγω εχω παλι καουρα και καθομαι στην κουζινα και τρωω παγωτο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Αντε ευτυχως.Ξεκουραση κοριτσι.Οσο μπορεις.Εγω εχω παλι καουρα και καθομαι στην κουζινα και τρωω παγωτο

Πωπω ρε παιδί μου και οι καουρεςδεν υποφερονται..εμένα με πιάνουν που και που και τρελαίνομαι πόσο μάλλον να τις έχεις πιο συχνά.. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Άννα.Κρήτη είπε:

Πωπω ρε παιδί μου και οι καουρεςδεν υποφερονται..εμένα με πιάνουν που και που και τρελαίνομαι πόσο μάλλον να τις έχεις πιο συχνά.. 

Ασε,τα χω δει ολα.Ειχα και στο μικρο πολλες και δεν ειχα δοκιμασει παγωτο και περνουσα καθε βραδυ να κανω βολτες στο σαλονι.Πολυ αυπνια.Τωρα παλι καλι.Μετα τις 2 ηρεμω και κοιμαμαι 5-6 ωρες.Την Τεταρτη θα κανω την καμπυλη σακχαρου.Μονο μην μου κοψουν το παγωτο σκεφτομαι.Αλλα γλυκα δεν τρωω

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Ασε,τα χω δει ολα.Ειχα και στο μικρο πολλες και δεν ειχα δοκιμασει παγωτο και περνουσα καθε βραδυ να κανω βολτες στο σαλονι.Πολυ αυπνια.Τωρα παλι καλι.Μετα τις 2 ηρεμω και κοιμαμαι 5-6 ωρες.Την Τεταρτη θα κανω την καμπυλη σακχαρου.Μονο μην μου κοψουν το παγωτο σκεφτομαι.Αλλα γλυκα δεν τρωω

Αχαχαχαχαχαχα την ίδια σκέψη είχα κι εγώ μη μου κόψουν την σοκολάτα.. το φαντάζομαι είναι δράμα! Όλα τέλεια θα πάνε με την καμπύλη.. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...