Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

πρίν από 59 λεπτά , Renez είπε:

Καλώς ηρθες κοπέλα μου!! Κ εμένα 9/10.μου είχε πει τελική αλλά μου είπε το πιο πιθανό να γεννήσω 26/9-3/10.

Εγώ έχω τη Δευτέρα την αυχενική μου κ εμένα με έχει στείλει σε εμβρυολογο ο γιατρός μου..ξέρω πως θα πάρω αμέσως τα αποτελέσματα αλλά τίποτε άλλο..και ανυπομονώ!!

Όσο για εξετάσεις εκτός από τις πρώτες που ήταν βεβαια κάμποσες ούτε εμένα μου έχει πει να κάνω άλλες κ είμαι 11w 1d οπότε δε ξέρω..ίσως μου πει μετά τα αποτελέσματα της αυχενικής..

Θα σας πω περισσότερες λεπτομέρειες τη Δευτέρα αφού μάλλον είμαι η πρώτη που θα πάω ε?! Wish me luck..

Τελος,όσο αφορά τον ιό προσέχω κ εγώ κ ο άντρας Μ πολύ κ ακόμη πηγαίνουμε στη δουλειά καθώς είναι δική μας επιχειρήση και είναι αναγκαίο κακό..αφού ώρες ώρες εύχομαι να μας κλείσουν κ εμάς αφού ούτε τα έξοδα μας δε βγαίνουν πλέον ρε κορίτσια..πάντως πιστεύω πολύ στον οργανισμό μου ,στην υγεία Μ ως τώρα κ τη διατροφή μου κ πιστεύω πως θα είμαι δυνατή σε αυτή τη κατάσταση..

Καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσι μου!!! Ναι νομιζω εισαι η πρωτη με αυχενικη!!!! Αναμενουμε τα καλα σου νεα!!!! Ολα καλα θα πανε!!!! Να εισαι δυνατη για το μπεμπε αου!!! Μην αγχώνεσαι... Ολα θα φτιαξουν..... Κ εγω στην δουλεια παω κανονικα..... Και η διατροφή μου ειναι καλη..... Στη δουλεια παμε μισοι μισοι..... Απο την τεταρτη εχω να παω και θα παω παλι Δευτέρα...... Περιμενω πως και πως....η αληθεια ειναι πως αυτες τις μερες που ειμαι μεσα στο σπιτι νιωθω συμπτωματα εγκυμοσύνης πιο εντονα.... Μαλλον το μπεμπε θέλει δουλεια..... Δεν αντεχει να καθομαστε..... Χιχι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσι μου!!! Ναι νομιζω εισαι η πρωτη με αυχενικη!!!! Αναμενουμε τα καλα σου νεα!!!! Ολα καλα θα πανε!!!! Να εισαι δυνατη για το μπεμπε αου!!! Μην αγχώνεσαι... Ολα θα φτιαξουν..... Κ εγω στην δουλεια παω κανονικα..... Και η διατροφή μου ειναι καλη..... Στη δουλεια παμε μισοι μισοι..... Απο την τεταρτη εχω να παω και θα παω παλι Δευτέρα...... Περιμενω πως και πως....η αληθεια ειναι πως αυτες τις μερες που ειμαι μεσα στο σπιτι νιωθω συμπτωματα εγκυμοσύνης πιο εντονα.... Μαλλον το μπεμπε θέλει δουλεια..... Δεν αντεχει να καθομαστε..... Χιχι

Το έχω παρατηρήσει κ εγώ σε εμένα..όταν δε δουλεύω νιώθω περισσότερα συμπτώματα..νομίζω πως είναι επειδή έχουμε χρόνο κ τα αντιλαμβανόμαστε γτ έχουμε εκεί το νου μας,ενώ στη δουλειά τρέχει το μυαλουδακι μας αλλού!!

Έχεις μιλήσει για την εγκυμοσύνη σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!! Κανω ενέσεις από την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό. Μετά την παλινδεομη που είχα πριν 2 χρόνια έκανα γενετικό έλεγχο θρομβοφιλιας κ βρέθηκαν 2 παράγοντες. Όποτε συνεχίσω μέχρι κ τέλους κ 2 μήνες μετά τη γεννά. Ρεεεεε κάθε βράδυ ξυπνάω 4 για τουαλέτα κ θα κοιμηθώ περίπου στις 6.30 πάλι.

εφιαλτες φουλ! Πάντα έβλεπα όνειρα αλλά τον τελευταίο μήνα το έχω τερματίσει. Τα έχω δει αυτά τα μαξιλάρια εγκυμοσύνης αλλά ήθελα να τα δω από κοντά, δύσκολο τώρα είναι όλα κλειστά. Υπομονή...

 

Εφόσον βρέθηκαν παράγοντες δεν το συζητώ, εννοείται τις συνεχίζεις κανονικά!  Κ εσύ παθουσα καημενουλα με αϋπνίες κ εφιάλτες... Αντί να κοιμόμαστε τώρα που μπορούμε! 

9 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Εγώ χθες κοιμήθηκα σε αλλο δωμάτιο , γιατί μέσα στην μιζέρια μου που δεν μπορούσα να βολευτω πουθενά με ενοχλούσε κ η παραμικρή κίνηση που έκανε ο άντρας μου ο δόλιος οπότε πήρα τα μαξιλαράκια μου κ έφυγα..χαχαχα

Κ εμένα οι προχθεσινές ήταν οι πρώτες που έκανα κ το άλλο Σάββατο έχω την αυχενική,γενικά βλέπω διάφορες στους γιατρούς μου έστειλε κ η κουνιάδα - συνυφαδα τι στο καλό είναι τις δικές της κ είχε κάνει κυστική ίνωση κ είχε κ καλλιέργεια κολπικού υγρού που επίσης δεν είχα εγώ.

 

Πωπω εγώ ούτε τον άντρα μου δεν άντεξα κ άλλαξα κρεβάτι που να έιχα κ πιτσιρίκι!! Κουράγιο καλή μου!!

Κ εγώ κορίτσια πολύ έντονα όνειρα αλλά όχι εφιάλτες !!

Αχ κ εμένα όλα με ενοχλούν... Κ ο άντρας μου, ακόμη κ η αναπνοή του.. αλλά έχε χάρη που δεν βολευομαι στον καναπέ!! Να με δεις ανάμεσα τους να προσπαθώ να βολευτω κ να κοιμηθώ... Να με λυπάσαι!! Χαχα...

9 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!! Κανω ενέσεις από την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό. Μετά την παλινδεομη που είχα πριν 2 χρόνια έκανα γενετικό έλεγχο θρομβοφιλιας κ βρέθηκαν 2 παράγοντες. Όποτε συνεχίσω μέχρι κ τέλους κ 2 μήνες μετά τη γεννά. Ρεεεεε κάθε βράδυ ξυπνάω 4 για τουαλέτα κ θα κοιμηθώ περίπου στις 6.30 πάλι.

εφιαλτες φουλ! Πάντα έβλεπα όνειρα αλλά τον τελευταίο μήνα το έχω τερματίσει. Τα έχω δει αυτά τα μαξιλάρια εγκυμοσύνης αλλά ήθελα να τα δω από κοντά, δύσκολο τώρα είναι όλα κλειστά. Υπομονή...

 

 

9 ώρες πρίν, Maraki30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!! Είναι η πρώτη μου φορά ως μέλλουσα μαμά και ο γιατρός μου είπε πιθανή ημερομηνία 9/10. Την άλλη Δευτέρα έχω την αυχενική και έχω λίγο άγχος. Πόσο ωραίο είναι που γράφετε όλες και υπάρχει μια τέτοια επικοινωνία <3

Καλωσηλθες στην παρέα κ με το καλό το μωράκι σου!! Με το καλό κ η αυχενική, όλα θα είναι καλά θα δεις!!

7 ώρες πρίν, Efi@ είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! 

Με το καλό τα μωράκια σας 

11η εβδομαδα σήμερα, σε δύο εβδομάδες θα κάνω την αυχενική στο Ιασω. 

Χτες εμένα μου είπε και πως 90% έχω κοριτσάκι ❤️

Ημερομηνία τοκετού :10/10

 

Με το καλό η μπουμπούκα σου!!!

5 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Καθε βραδυ κ εγω για τουαλετα ξυπναω γυρω στις 2.30 και μετα παλι 6.30 οπου κ μενω ξυπνια γτ πλησιαζει η ωρα για να σηκωθω για δουλεια!τα ονειρα μου εφιαλτες κ εμενα..... Γτ να συμβαινει αυτο? Λες να ειναι απλα τυχαιο???? 

Καλως ηρθες κοριτσι μου!!!! Ειμαστε πολλες οκτωβριουυυ!!!!!εγινε χαμος τον Ιανουαριο!!!! Χιχι..... Να σου πανε ολα καλα οπως και σε ολες μας!!!!! 

Καλως την και με το καλο και σε σενα!!! Να σου πανε ολα καλα!!!!!πρέπει να εισαι η πρωτη π λεει για το φυλλο.... Εγω τριτη εχω αυχενικη μ ειπε οτι ισως δουμε φυλλο τότε!!! 

Εγω συνεχιζω να πηγαινω δουλειά με μασκα αντισηπτικά dettol και ολα τα απαραιτητα.... Φυσικα παω 2-3φορες υην εβδομαδα πλεον γτ δουλευουμε μισοι μισοι... Μια ο ενας μια ο αλλος..... Σουπερ και αλλα διαφορα παει ο αντρας μου..... Την τριτη σκεφτομαι οτι εχω γοατρο και δεν ξερω εκει πως θα παω.... Θα παρω την δευτετα πρώτα απ ολα να δω οτι οντως θα γινει το ραντεβου κ μετα βλεπουμε.... Ελπιζω να μην ακυρωθει.... 

Κοριτσια εσεις τα αποτελεσματα αυχενικης και παπει θα τα παρετε αμεσως??? Εμενα μ ειπε οτι θα τα παρω περιπου σε μια εβδομαδα. Και τις εξετασεις αυτες θα τις κανω στο ιατρειο του οπου θα υπαρχει γενετιστης για να μου τις κανει? Εσεις στο ιατρειο η σε νοσοκομειο? 

Αχ... Παθουσα κ εσύ καημενουλα... Οι εφιάλτες λένε ότι είναι συχνοί στο πρώτο τρίμηνο λόγω των ορμονών..

Τα αποτελέσματα από ότι θυμάμαι τα είχα πάρει αμέσως στον γιο μου.. τα είχα κάνει σε ειδικό εμβρυολογο..

1 ώρα πρίν, Renez είπε:

Καλώς ηρθες κοπέλα μου!! Κ εμένα 9/10.μου είχε πει τελική αλλά μου είπε το πιο πιθανό να γεννήσω 26/9-3/10.

Εγώ έχω τη Δευτέρα την αυχενική μου κ εμένα με έχει στείλει σε εμβρυολογο ο γιατρός μου..ξέρω πως θα πάρω αμέσως τα αποτελέσματα αλλά τίποτε άλλο..και ανυπομονώ!!

Όσο για εξετάσεις εκτός από τις πρώτες που ήταν βεβαια κάμποσες ούτε εμένα μου έχει πει να κάνω άλλες κ είμαι 11w 1d οπότε δε ξέρω..ίσως μου πει μετά τα αποτελέσματα της αυχενικής..

Θα σας πω περισσότερες λεπτομέρειες τη Δευτέρα αφού μάλλον είμαι η πρώτη που θα πάω ε?! Wish me luck..

Τελος,όσο αφορά τον ιό προσέχω κ εγώ κ ο άντρας Μ πολύ κ ακόμη πηγαίνουμε στη δουλειά καθώς είναι δική μας επιχειρήση και είναι αναγκαίο κακό..αφού ώρες ώρες εύχομαι να μας κλείσουν κ εμάς αφού ούτε τα έξοδα μας δε βγαίνουν πλέον ρε κορίτσια..πάντως πιστεύω πολύ στον οργανισμό μου ,στην υγεία Μ ως τώρα κ τη διατροφή μου κ πιστεύω πως θα είμαι δυνατή σε αυτή τη κατάσταση..

Τέλεια,!! Έφτασαν οι μέρες για την αυχενική σου!! Τι Καλά! Όλα θα είναι σούπερ!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Το έχω παρατηρήσει κ εγώ σε εμένα..όταν δε δουλεύω νιώθω περισσότερα συμπτώματα..νομίζω πως είναι επειδή έχουμε χρόνο κ τα αντιλαμβανόμαστε γτ έχουμε εκεί το νου μας,ενώ στη δουλειά τρέχει το μυαλουδακι μας αλλού!!

Έχεις μιλήσει για την εγκυμοσύνη σου?

Μιλησα στον προισταμενο μου και την επομενη εβδομαδα μετα την αυχενικη θα μιλησω και στο αφεντικο για να το ξέρουν ολοι! Λιγο ηρεμησα μετα απο αυτο οσοβ αφορα την εγκυμοσυνη αλλα αγχωθηκα περοσσοτερο για την δουλεια και πως θα καλυφθει το κενο...... Θα δουμε..... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Hope89, maraki κ efi με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας! Μια ήρεμη κ ανέφελη  εγκυμοσύνη να έχετε! 

Efi έχουμε την ίδια ΠΗΤ!!!

Αυτό με τους εφιάλτες κ εγώ το έχω! Πιο πολύ κουλα όνειρα θα έλεγα βασικά. Κ αυτό με το κάθε δύο ώρες  τουαλέτα! Έχω κ το αλλο... Επειδή κοιμάμαι στο πλάι κάθε φορά μουδιάζει ο γοφος που είναι ελεύθερος, όχι αυτός που ακουμπάει στο στρώμα. Αυτό το είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Αλλά γενικά κοιμάμαι καλά, εκλεισαν κ τα σχολεία κ δεν δουλεύω πια... Αυτό μου έχει στοιχίσει λίγο. Παιρνω όμως το παιδί μου στο κρεβάτι κ ρίχνουμε καλούς υπνους μέχρι μεσημέρι! Με πολλά μαξιλάρια εγώ γύρω γυρω, μου έχει μείνει συνήθειο από την πρώτη εγκυμοσύνη!

Ξεκινάνε και οι αυχενικες μας σιγά σιγά! Καλά αποτελέσματα σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 5

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσι μου!!! Ναι νομιζω εισαι η πρωτη με αυχενικη!!!! Αναμενουμε τα καλα σου νεα!!!! Ολα καλα θα πανε!!!! Να εισαι δυνατη για το μπεμπε αου!!! Μην αγχώνεσαι... Ολα θα φτιαξουν..... Κ εγω στην δουλεια παω κανονικα..... Και η διατροφή μου ειναι καλη..... Στη δουλεια παμε μισοι μισοι..... Απο την τεταρτη εχω να παω και θα παω παλι Δευτέρα...... Περιμενω πως και πως....η αληθεια ειναι πως αυτες τις μερες που ειμαι μεσα στο σπιτι νιωθω συμπτωματα εγκυμοσύνης πιο εντονα.... Μαλλον το μπεμπε θέλει δουλεια..... Δεν αντεχει να καθομαστε..... Χιχι

Αυτό που λες με την δουλειά κ το παρατηρησα κ εγώ ! Στο γραφείο είχα κάνει μια- δύο φορές εμετο, τώρα που δουλεύω από το σπίτι κάνω κάθε μέρα 3-4 φορές! Ίσως είναι κ ψυχολογικο ότι στην δουλειά δεν νιώθεις άνετα κ πιεζεσαι ενώ σπίτι είναι πιο χαλαρός ο οργανισμός!!

Πάντως χθες κοριτσια ήταν μια καλή μέρα για εμένα καθόλου εμετοί, έφαγα κ 2 πατατάκια με ρίγανη το έριξα έξω!!:mrgreen:

σήμερα βέβαια με το που ξύπνησα επανήλθα στην γνωστή κατάσταση!!

@Renez ανυπομονουμε να μας τα πεις όλα!!θα είναι όλα τέλεια, τι ώρα έχεις ραντεβού;

 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Μιλησα στον προισταμενο μου και την επομενη εβδομαδα μετα την αυχενικη θα μιλησω και στο αφεντικο για να το ξέρουν ολοι! Λιγο ηρεμησα μετα απο αυτο οσοβ αφορα την εγκυμοσυνη αλλα αγχωθηκα περοσσοτερο για την δουλεια και πως θα καλυφθει το κενο...... Θα δουμε..... 

Αγαπη μου να μην αγχώνεσαι για αυτό γτ καλό είναι που έχεις συνειδηση κ σε νοιάζει αλλά αντικειμενικά δεν είναι δική σου ευθύνη το πώς κ αν θα καλυφθεί η θέση σου.

Οποτεεεε...όλα καλάααα :-)

Just now, EugenJen είπε:

Αυτό που λες με την δουλειά κ το παρατηρησα κ εγώ ! Στο γραφείο είχα κάνει μια- δύο φορές εμετο, τώρα που δουλεύω από το σπίτι κάνω κάθε μέρα 3-4 φορές! Ίσως είναι κ ψυχολογικο ότι στην δουλειά δεν νιώθεις άνετα κ πιεζεσαι ενώ σπίτι είναι πιο χαλαρός ο οργανισμός!!

Πάντως χθες κοριτσια ήταν μια καλή μέρα για εμένα καθόλου εμετοί, έφαγα κ 2 πατατάκια με ρίγανη το έριξα έξω!!:mrgreen:

σήμερα βέβαια με το που ξύπνησα επανήλθα στην γνωστή κατάσταση!!

@Renez ανυπομονουμε να μας τα πεις όλα!!θα είναι όλα τέλεια, τι ώρα έχεις ραντεβού;

 

Στις 18:30 :-) θα σας ενημερώσω έννοειται!! :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Μιλησα στον προισταμενο μου και την επομενη εβδομαδα μετα την αυχενικη θα μιλησω και στο αφεντικο για να το ξέρουν ολοι! Λιγο ηρεμησα μετα απο αυτο οσοβ αφορα την εγκυμοσυνη αλλα αγχωθηκα περοσσοτερο για την δουλεια και πως θα καλυφθει το κενο...... Θα δουμε..... 

Εσυ ήσουν που είχες το πρόβλημα με τη δουλειά; Προσπαθούσα χθες να θυμηθώ ποια κοπέλα ήταν! Να μην αγχώνεσαι με τη δουλειά, δε θα σκάσεις κιολας ποιος θα καλύψει το κενό. Κοιτά τι γίνεται γύρω μας κ να σκέφτεσαι μόνο το παιδάκι σου

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Εσυ ήσουν που είχες το πρόβλημα με τη δουλειά; Προσπαθούσα χθες να θυμηθώ ποια κοπέλα ήταν! Να μην αγχώνεσαι με τη δουλειά, δε θα σκάσεις κιολας ποιος θα καλύψει το κενό. Κοιτά τι γίνεται γύρω μας κ να σκέφτεσαι μόνο το παιδάκι σου

Ναι εγω ειμαι με το πρόβλημα στη δουλειά!!!! Τωρα με ολα αυτα που γίνονται τα προβληματα εγιναν περισσοτερα..... Αλλα θα το αντιμετωπισωωωω....... 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Περιμένω τα αποτελέσματα από τις αυχενικές σας με αγωνια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά....πολλές φορές νομίζω ότι είμαι υπερβολική αλλά αν μπορούσα θα έκανα υπέρηχο κάθε μέρα για να δω ότι πάνε όλα καλά.

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2020 at 11:32 ΠΜ, EugenJen είπε:

Αυτό που λες με την δουλειά κ το παρατηρησα κ εγώ ! Στο γραφείο είχα κάνει μια- δύο φορές εμετο, τώρα που δουλεύω από το σπίτι κάνω κάθε μέρα 3-4 φορές! Ίσως είναι κ ψυχολογικο ότι στην δουλειά δεν νιώθεις άνετα κ πιεζεσαι ενώ σπίτι είναι πιο χαλαρός ο οργανισμός!!

Πάντως χθες κοριτσια ήταν μια καλή μέρα για εμένα καθόλου εμετοί, έφαγα κ 2 πατατάκια με ρίγανη το έριξα έξω!!:mrgreen:

σήμερα βέβαια με το που ξύπνησα επανήλθα στην γνωστή κατάσταση!!

@Renez ανυπομονουμε να μας τα πεις όλα!!θα είναι όλα τέλεια, τι ώρα έχεις ραντεβού;

 

Κορίτσια μου πήγα για την πολυπόθητη αυχένικη!! Δε το πίστευα πως αυτή η μπαλιτσα που έβλεπα μέχρι 3 εβδομάδες πριν στον υπέρηχο έγινε πλέον μωρό κανονικό παρακαλώ που φαίνεται ξεθαρα η τα ποδαράκια,χεράκια,η μύτη του απίστευτο?! Κουνιέται τόσο πολύ κ κάνει τούμπες μεσα μου!! 

Αχχχ Θεέ μου,αν είχατε τρελαθεί όταν ακούσατε τη καρδούλα ετοιμαστείτε για αυτόν τον υπέρηχο γτ πλέον θα καταλάβετε ότι όντως είμαστε μανουλες!!!!!!

Όλες οι μετρήσεις μου ήταν πολύ καλές κ περιμένω σε 2 εργάσιμες κ τις αιματολογικές για 1000% αποκλείσω αλλά μόνο με τις τώρα μετρήσεις έχω 1 στις 8830 να έχει πρόβλημα δλδ στα 8830 παιδιά που θα έκανα εγώ με τον άντρα μου το 1 θα είχε πιθανότητα πράγμα από ότι μου είπε πολύ καλό σαν ποσοστό από μόνο του χωρίς του αίματος!! 

Επίσης από 6 χιλιοστά πήγαμε 5.6 εκατοστά παρακαλώ :-)

Ότι ξέχασα κ θέλετε να ρωτήσετε εδώ είμαι!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Περιμένω τα αποτελέσματα από τις αυχενικές σας με αγωνια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά....πολλές φορές νομίζω ότι είμαι υπερβολική αλλά αν μπορούσα θα έκανα υπέρηχο κάθε μέρα για να δω ότι πάνε όλα καλά.

Κ εγω αυτο λεωωωω..... Καθε μερα υπερηχο!!!!! 

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου πήγα για την πολυπόθητη αυχένικη!! Δε το πίστευα πως αυτή η μπαλιτσα που έβλεπα μέχρι 3 εβδομάδες πριν στον υπέρηχο έγινε πλέον μωρό κανονικό παρακαλώ που φαίνεται ξεθαρα η τα ποδαράκια,χεράκια,η μύτη του απίστευτο?! Κουνιέται τόσο πολύ κ κάνει τούμπες μεσα μου!! 

Αχχχ Θεέ μου,αν είχατε τρελαθεί όταν ακούσατε τη καρδούλα ετοιμαστείτε για αυτόν τον υπέρηχο γτ πλέον θα καταλάβετε ότι όντως είμαστε μανουλες!!!!!!

Όλες οι μετρήσεις μου ήταν πολύ καλές κ περιμένω σε 2 εργάσιμες κ τις αιματολογικές για 1000% αποκλείσω αλλά μόνο με τις τώρα μετρήσεις έχω 1 στις 8830 να έχει πρόβλημα δλδ στα 8830 παιδιά που θα έκανα εγώ με τον άντρα μου το 1 θα είχε πιθανότητα πράγμα από ότι μου είπε πολύ καλό σαν ποσοστό από μόνο του χωρίς του αίματος!! 

Επίσης από 6 χιλιοστά πήγαμε 5.6 εκατοστά παρακαλώ :-)

Ότι ξέχασα κ θέλετε να ρωτήσετε εδώ είμαι!!

Μπραβο κορίτσι μου!!!!μπραβο!!!! Με το καλο!!!! Κανονικα με υπερηχο εγινε η εξεταση? Ειδατε και φυλλο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Κ εγω αυτο λεωωωω..... Καθε μερα υπερηχο!!!!! 

Μπραβο κορίτσι μου!!!!μπραβο!!!! Με το καλο!!!! Κανονικα με υπερηχο εγινε η εξεταση? Ειδατε και φυλλο? 

Ναι με υπέρηχο αφού καλέ σας λέω ξεχαστεί ότι βλέπατε ως τώρα!! Πλέον έχουμε ολόκληρα μωράκια μέσα μας :-) μου είπε ένα 80% αγόρι αλλά επιφυλάσσεται μήπως αντί για το λιλι του ήταν ο ομφάλιος λώρος ανάμεσα από τα ποδαράκια.. στον επόμενο υπέρηχο θα φανεί σίγουρα μου είπε :-) εσυ πότε έχεις ??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...