Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

@Renez κ εγω την ιδια αντιδραση ειχα..... Μ ελεγε ο γιατρος να ηρεμήσω για να μπορεσει να κανει την εξεταση..... Χαχχα

Κ τώρα θέλω να πάρω κ εγώ αύριο τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για τα αποτελέσματα των αιματολογικων κ να δω ποτέ θα έχουμε ξανά απλό υπέρηχο..γτ εννοείται δε περιμένω μέχρι τη β επιπέδου τον Ιούνη θα τρελαθώ!! Ελπίζω να μου πει σε 2-3 εβδομάδες ξανά :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Μπραβο mariamaraki!!! Όλα πήγαν σούπερ! Και κορίτσι!!! Θέλω κ εγώ!!! Βασικά γερό να ναι κ ας είναι ο,τι θέλει...

Renez αποκλυεται το επόμενο ραντεβού να είναι στη β επιπέδου. Συνήθως μετά την αυχενική τα ραντεβού πάνε μια φορά το μήνα... Εκεί πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες... 

Κορίτσια πόσο χρονών είστε;

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Μπραβο mariamaraki!!! Όλα πήγαν σούπερ! Και κορίτσι!!! Θέλω κ εγώ!!! Βασικά γερό να ναι κ ας είναι ο,τι θέλει...

Renez αποκλυεται το επόμενο ραντεβού να είναι στη β επιπέδου. Συνήθως μετά την αυχενική τα ραντεβού πάνε μια φορά το μήνα... Εκεί πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες... 

Κορίτσια πόσο χρονών είστε;

27..τον Ιούνη μπαίνω στα 28 :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Άστα να πάνε... Μεγάλος πονοκέφαλος!! Φανταζομαι ότι αν κυκλοφορείς μόνη σου το διπλό καρότσι είναι απαραίτητο.. αλλιώς πώς;; Σίγουρα θα είναι δύσκολο στο χειρισμό, αλλά μάλλον απαραίτητο.. Ααα 8 Απρίλιου, κοντά είμαστε! Δεν περνάνε κ οι μέρες βρε παιδί μου...

Τι καλά!!! Να κ η μπουμπούκα της παρέας!! Ολα καλά θα είναι κ με τις αιματολογικές...Με το καλό κοπέλα μου!! 

Σε ευχαριστώ ομορφια μου!!!! Με το καλο και εσένα να κάνεις την Αυχενική σου να δεις τα μωράκια σου!! Όλα καλά θα πάνε αφού είμαστε γουρλιδικη ομάδα!!

4 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Μπραβο mariamaraki!!! Όλα πήγαν σούπερ! Και κορίτσι!!! Θέλω κ εγώ!!! Βασικά γερό να ναι κ ας είναι ο,τι θέλει...

Renez αποκλυεται το επόμενο ραντεβού να είναι στη β επιπέδου. Συνήθως μετά την αυχενική τα ραντεβού πάνε μια φορά το μήνα... Εκεί πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες... 

Κορίτσια πόσο χρονών είστε;

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου!!

Έτσι ακριβώς γερό να είναι και ότι είναι!!! 

Εγώ έκλεισα τα 30!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα!!!! Όλα πήγαν καλά !! περιμένουμε και τις αιματολογικές αλλά σε καμία βδομάδα τώρα! Και μαλλον κοριτσάκι...Καλά ήταν μαγεία Εντομεταξυ από το άγχος μου δεν κουνιομουν καν χαχαχαχα

Τι τέλεια!!! Μπράβο σου κορίτσι μου, καλέ πες μας καμία λεπτομέρεια;;πόσα εκατοστά είναι το κούτσουνακι;;αυτές τις πιθανότητες με τα σύνδρομα στις έδωσε η θα περιμένει τις αιματολογικές;;

Μάλλον είμαι η μεγαλύτερη της παρέας κ θα πάθω κατάθλιψη χαχαχα 33 κ οδευω στα 34 , 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Άστα να πάνε... Μεγάλος πονοκέφαλος!! Φανταζομαι ότι αν κυκλοφορείς μόνη σου το διπλό καρότσι είναι απαραίτητο.. αλλιώς πώς;; Σίγουρα θα είναι δύσκολο στο χειρισμό, αλλά μάλλον απαραίτητο.. Ααα 8 Απρίλιου, κοντά είμαστε! Δεν περνάνε κ οι μέρες βρε παιδί μου...

Τι καλά!!! Να κ η μπουμπούκα της παρέας!! Ολα καλά θα είναι κ με τις αιματολογικές...Με το καλό κοπέλα μου!! 

 

6 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Μπραβο mariamaraki!!! Όλα πήγαν σούπερ! Και κορίτσι!!! Θέλω κ εγώ!!! Βασικά γερό να ναι κ ας είναι ο,τι θέλει...

Renez αποκλυεται το επόμενο ραντεβού να είναι στη β επιπέδου. Συνήθως μετά την αυχενική τα ραντεβού πάνε μια φορά το μήνα... Εκεί πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες... 

Κορίτσια πόσο χρονών είστε;

Καλημέρα!!!! Είχα δει 2μονα που ενώνουν με μηχανισμό η το ένα στο καρότσι κ το άλλο σε μαρσιπο; Δε ξέρω....δεν περνάνε οι μερες πραγματικά, έχω κ άγχος πολύ να είναι όλα καλά! 
μηπως εννοεί η renez ότι το επόμενο ραντεβού στον εμβρυολογο είναι Στη β επιπέδου. 31 είμαι 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Renez είπε:

Τυχαίνει..μπορεί να οφείλεται στη διατροφή σου αν τρως σωστά :-)

οχι καμία προετοιμασία,μόνο ψυχολογική :-)

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!

Εγώ από την άλλη είχα τέτοια χαρά κ νευρικότητα όταν το είδα στην αρχή που με είχε πιάσει σπαστικό γέλιο μαζί με δάκρυα χαράς κ κουναγα τη κοιλίτσα μ κ είχα πρήξει το γιατρό :-) να ναι καλά είχε υπομονή ο άνθρωπος :-)

Κρίμα... είχα ακούσει ότι πρέπει να φας σοκολάτα και περιμενα πως κ πως να φάω το πρώτο γλυκό!!!! Χαχαχαχχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κ τώρα θέλω να πάρω κ εγώ αύριο τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για τα αποτελέσματα των αιματολογικων κ να δω ποτέ θα έχουμε ξανά απλό υπέρηχο..γτ εννοείται δε περιμένω μέχρι τη β επιπέδου τον Ιούνη θα τρελαθώ!! Ελπίζω να μου πει σε 2-3 εβδομάδες ξανά :-)

εγω την Δευτέρα στις 17.00 θα τον πάρω για τις αιματολογικές και για επόμενο ραντεβού!ελπίζω κ εγώ να είναι σύντομα!

 

 

Just now, marianna1986 είπε:

Eugenjen κ εγώ 33 στα 34 είμαι! Χαχα!

Renez η κόρη μου έχει γενέθλια 28 Ιουνίου! Γέννησα 3 μέρες πριν τα δικά μου γενέθλια δλδ 1 Ιουλιου. Ήμουν 30 παρά 3 μέρες!

 

κ εγω 33 στα 34 ειμαι κορίτσια!!!!! στα καλυτερα μαςςςς!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω την Δευτέρα στις 17.00 θα τον πάρω για τις αιματολογικές και για επόμενο ραντεβού!ελπίζω κ εγώ να είναι σύντομα!

 

 

κ εγω 33 στα 34 ειμαι κορίτσια!!!!! στα καλυτερα μαςςςς!!!!!!!!!!!

 

Just now, marianna1986 είπε:

Eugenjen κ εγώ 33 στα 34 είμαι! Χαχα!

Renez η κόρη μου έχει γενέθλια 28 Ιουνίου! Γέννησα 3 μέρες πριν τα δικά μου γενέθλια δλδ 1 Ιουλιου. Ήμουν 30 παρά 3 μέρες!

 

Άντε βρε κορίτσια μου κ με έπιασε άγχος με τις ηλικίες που άκουγα!! Χαχαχα

Μαριάννα κοντά είμαστε εγώ ειμαι Αυγούστο

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Κρίμα... είχα ακούσει ότι πρέπει να φας σοκολάτα και περιμενα πως κ πως να φάω το πρώτο γλυκό!!!! Χαχαχαχχα

Ίσως το λένε για να είναι πιο ενεργητικό το μωρό κ να κουνιέται ώστε να το δείτε καλύτερα :-) γτ εχω ακούσει κοπέλα που πήγε κ το μωρό  κοιμότανε κ της είπε ο γιατρός να πάει να φάει κάτι κ να γυρίσει :-)

πρίν από 58 λεπτά , Jasmine@ είπε:

 

Καλημέρα!!!! Είχα δει 2μονα που ενώνουν με μηχανισμό η το ένα στο καρότσι κ το άλλο σε μαρσιπο; Δε ξέρω....δεν περνάνε οι μερες πραγματικά, έχω κ άγχος πολύ να είναι όλα καλά! 
μηπως εννοεί η renez ότι το επόμενο ραντεβού στον εμβρυολογο είναι Στη β επιπέδου. 31 είμαι 

Ναι αγάπη αυτό εννοούσα,στον εμβρυολογο είναι τον Ιούνη,στο γιατρό μου δε ξέρω πότε θα ξανά πάω..θα τον πάρω τηλ σήμερα για της αιματολογικές να κλείσω κ ραντεβού..

Just now, EugenJen είπε:

 

Άντε βρε κορίτσια μου κ με έπιασε άγχος με τις ηλικίες που άκουγα!! Χαχαχα

Μαριάννα κοντά είμαστε εγώ ειμαι Αυγούστο

Εντάξει μωρέ στη 5ετια διαφορά παίζουμε όλες μας ,μια χαρά κορίτσια είμαστε :-)

εμενα ο άντρας μου είναι του '86 :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EugenJen είπε:

Τι τέλεια!!! Μπράβο σου κορίτσι μου, καλέ πες μας καμία λεπτομέρεια;;πόσα εκατοστά είναι το κούτσουνακι;;αυτές τις πιθανότητες με τα σύνδρομα στις έδωσε η θα περιμένει τις αιματολογικές;;

Μάλλον είμαι η μεγαλύτερη της παρέας κ θα πάθω κατάθλιψη χαχαχα 33 κ οδευω στα 34 

Δεν μου τις έδωσε είναι μαζί με τις αιματολογικές..μόνο ένα CD μου έδωσε με 32 φωτογραφίες!! Λοιπόν είναι 13.6 cm αν δεν κάνω λάθος... Στα αλλά κορίτσια πόσο βγήκε? Επίσης μου είπε ότι βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερο το μωρακι με βάσει την τελευταία περίοδο. Όταν μου το είπε έπαθα σοκ αλλά μου είπε αυτό δεν είναι κάτι . Γενικά τεντονοταν καθόταν σαν βατραχάκι είναι ένα κουκλάκι....χαχχαχαχχχα

On 25/3/2020 at 12:18 ΜΜ, marianna1986 είπε:

Καλημέρα!!!! Χρόνια πολλά!!!

Ποιες αυχενικες ακολουθούν; Εγώ είμαι την Παρασκευή!!!

Όσες την κανατε τώρα με την απαγόρευση κυκλοφορίας απλά γράψατε το 1 στο μνμ; Αυτό μου είπε ο γιατρός να κάνω αλλά έλεγα μήπως θέλει κ κάποια βεβαίωση... Επίσης, σας σταματησε κανείς;

Καλή επιτυχία για σήμερα!!!! Περιμένουμε νεακια...και μην αγχώνεσαι γιατι εγώ λίγο πριν φυγω από το σπίτι κόντεψα να πέσω κάτω από την ζαλάδα...χαχαχα 

Τι ώρα έχεις ραντεβού? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ ας μην ξαναπώ ποσό ανυπομονώ να πάω κ εγώ, πιο πολύ να μου πει ότι είναι όλα καλά!!!!τελικα το μωρό πρέπει να κουνιέται η να κοιμάται; Μπερδεύτηκα!

εγω πάντως κορίτσια από τότε που πάτησα 30 νιώθω καλύτερα από ποτέ!

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Δεν μου τις έδωσε είναι μαζί με τις αιματολογικές..μόνο ένα CD μου έδωσε με 32 φωτογραφίες!! Λοιπόν είναι 13.6 cm αν δεν κάνω λάθος... Στα αλλά κορίτσια πόσο βγήκε? Επίσης μου είπε ότι βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερο το μωρακι με βάσει την τελευταία περίοδο. Όταν μου το είπε έπαθα σοκ αλλά μου είπε αυτό δεν είναι κάτι . Γενικά τεντονοταν καθόταν σαν βατραχάκι είναι ένα κουκλάκι....χαχχαχαχχχα

Καλή επιτυχία για σήμερα!!!! Περιμένουμε νεακια...και μην αγχώνεσαι γιατι εγώ λίγο πριν φυγω από το σπίτι κόντεψα να πέσω κάτω από την ζαλάδα...χαχαχα 

Τι ώρα έχεις ραντεβού? 

Οοοχι αγάπη λάθος κάνεις..το 13.6 cm που γράφει ο υπέρηχος είναι οοοολος ο σάκος σου όχι το μωρό.. κάπου θα λέει μήπως κεφαλογλουτιαιο δλδ από το κεφαλάκι ως τα ποδαράκια του..εμένα είναι 5.6cm σκέψου κ το φυσιολογικό είναι λένε για τη 12η εβδομάδα από 4.5cm μέχρι 7.6cm με κάποιες αποκλείσεις βέβαια.. άρα κάπου εκεί θα παίζει κ εσένα..τσεκαρε μια ξανά τα χαρτιά σου να δεις.. και θύμησε μου κοριτσάκι έχεις ε??

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχ ας μην ξαναπώ ποσό ανυπομονώ να πάω κ εγώ, πιο πολύ να μου πει ότι είναι όλα καλά!!!!τελικα το μωρό πρέπει να κουνιέται η να κοιμάται; Μπερδεύτηκα!

εγω πάντως κορίτσια από τότε που πάτησα 30 νιώθω καλύτερα από ποτέ!

Να κουνιέται καλέ να δεις τα χεράκια του κ πως κάνει τούμπες μεσα σου κ θα τρελαθείς!! :-)

επισης κοπελουθκια μου πήρα μόλις τον γιατρό μου κ βγήκαν κ οι αιματολογικές όλα καλά δόξα τω Θεώ!! :-)

εν τέλη μου έκλεισε ραντεβού 10/4 πριν το Πάσχα δλδ για να μου γράψει λέει και κάτι εξετάσεις κ να μου ξανά γράψει κάποια συμπληρώματα αν χρειάζομαι πχ φολικό οξύ,σίδηρο κτλ.. αυταααα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχ ας μην ξαναπώ ποσό ανυπομονώ να πάω κ εγώ, πιο πολύ να μου πει ότι είναι όλα καλά!!!!τελικα το μωρό πρέπει να κουνιέται η να κοιμάται; Μπερδεύτηκα!

εγω πάντως κορίτσια από τότε που πάτησα 30 νιώθω καλύτερα από ποτέ!

Πρέπει να κινείται απλά για να δει ο γιατρός αυτα που θέλει όχι ότι άμα κοιμάται έχει πρόβλημα απλά δεν μπορει να δει όσα θέλει!!

Καλέ εννοειται πλάκα κάνω για την ηλικία απλά έχω συνηθίσει στην οικογένεια που είμαι η μικρότερη από όλα τα ξαδέρφια κ  ήμουν πάντα το μικρό κ τώρα έφτασα τα 34 κ θα γίνω μανούλα !! 

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...