Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Πφφφ εγώ στο δημοσιο πάλι πρέπει να τα έχω όλο κ για το μωρό κ για εμένα..

Βέβαια εν μέρη το θέλω γτ είμαι κ λίγο σιχασιαρα κ προτιμώ τα δικά μας αλλά ξέρω πως θα πρέπει να φτιάξω βαλιτσαρα!!

Ρε σεις δείτε λίγο τη δημοσίευση που έκανα για τις μαίες να μου πείτε γνώμη..

Που είναι η δημοσίευση?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Ναι @Christinα μου έχει μαία αλλά την έχω δει μια φορά στη ζωή μου κ δεν μου πολύ μίλησε κιόλας..εκείνη συνεργάζεται μαζί του στο Έλενα (το δημόσιο που είναι ο γιατρός μου) κ εγώ για υπερήχους μαζί του τόσους μήνες πάω στο Ρέα (που επίσης κ εκεί είναι ο γιατρός) οπότε δεν έχω επαφή με την μαία του στο Έλενα..

Βασικά μάλλον πως πρέπει στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό να κάνω μια συζήτηση μαζί του εις βάθος για όλα αυτά να δούμε..έστω να ξέρω αν θα είναι ο άντρας μου μαζί..

Είμαι κ αντροθρεφτη εγώ σας το χω πει..

Just now, Anastasia05 είπε:

Που είναι η δημοσίευση?

Στο φόρουμ πήγαινε εκεί που τις έχει όλες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι @Christinα μου έχει μαία αλλά την έχω δει μια φορά στη ζωή μου κ δεν μου πολύ μίλησε κιόλας..εκείνη συνεργάζεται μαζί του στο Έλενα (το δημόσιο που είναι ο γιατρός μου) κ εγώ για υπερήχους μαζί του τόσους μήνες πάω στο Ρέα (που επίσης κ εκεί είναι ο γιατρός) οπότε δεν έχω επαφή με την μαία του στο Έλενα..

Βασικά μάλλον πως πρέπει στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό να κάνω μια συζήτηση μαζί του εις βάθος για όλα αυτά να δούμε..έστω να ξέρω αν θα είναι ο άντρας μου μαζί..

Είμαι κ αντροθρεφτη εγώ σας το χω πει..

Στο φόρουμ πήγαινε εκεί που τις έχει όλες..

Μα εννοειται ότι θα πρέπει να συζητήσεις με τον γιατρό σου κ για το θέμα της μαίας κ για τον άντρα σου εφόσον το θες...

Εμένα από μόνη της η γιατρός μου είπε ότι η μαία της θα είναι μαζί κ θα με βοηθήσει με θηλασμό κλπ ακόμα κ όταν γυρίσω σπίτι..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι @Christinα μου έχει μαία αλλά την έχω δει μια φορά στη ζωή μου κ δεν μου πολύ μίλησε κιόλας..εκείνη συνεργάζεται μαζί του στο Έλενα (το δημόσιο που είναι ο γιατρός μου) κ εγώ για υπερήχους μαζί του τόσους μήνες πάω στο Ρέα (που επίσης κ εκεί είναι ο γιατρός) οπότε δεν έχω επαφή με την μαία του στο Έλενα..

Βασικά μάλλον πως πρέπει στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό να κάνω μια συζήτηση μαζί του εις βάθος για όλα αυτά να δούμε..έστω να ξέρω αν θα είναι ο άντρας μου μαζί..

Είμαι κ αντροθρεφτη εγώ σας το χω πει..

Στο φόρουμ πήγαινε εκεί που τις έχει όλες..

Καλα λες ότι πρέπει να ρωτήσεις στο νοσοκομείο αν μπορείς να έχεις μαζί σου μαία.

Ούτε εμένα Μ αρέσει το σκεπτικό'εχει ο γιατρός μου μαία ,αυτη θα πάρω!' εκτός κι αν είσαι τυχερή κ τα βρείτε !

Είχα γνωρίσει μια εξαιρετική μαία πριν χρόνια(δεν είχα στο νου μου παιδιά τοτε) κ είχαμε κάνει εκπληκτική συζήτηση κ είχα καταλήξει τότε πως αν έχω ποτέ μαία,έτσι την θέλω! Δυστυχώς δεν έχω στοιχεία της...

Ρωτά στο νοσοκομείο πρωτα κ μετά μπορείς να ξεκινήσεις να βρεις κάποια που θα έχετε ίδιο τρόπο σκέψης κ θα κουμπωσετε..

Εγώ δεν είχα μαία αλλά έπεσα σε τόσο καλές μαίες στο μαιευτήριο που ήταν σαν να είχα! Δεν ήμουν μόνο ξάπλα,άλλαζα στάσεις για να βολευτω ,όπως ένιωθα ότι βοηθάει κ το μωρό. Μετά την επισκληριδιο βέβαια δε κούνησα ρούπι! 

Just now, Renez είπε:

Ναι @Christinα μου έχει μαία αλλά την έχω δει μια φορά στη ζωή μου κ δεν μου πολύ μίλησε κιόλας..εκείνη συνεργάζεται μαζί του στο Έλενα (το δημόσιο που είναι ο γιατρός μου) κ εγώ για υπερήχους μαζί του τόσους μήνες πάω στο Ρέα (που επίσης κ εκεί είναι ο γιατρός) οπότε δεν έχω επαφή με την μαία του στο Έλενα..

Βασικά μάλλον πως πρέπει στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό να κάνω μια συζήτηση μαζί του εις βάθος για όλα αυτά να δούμε..έστω να ξέρω αν θα είναι ο άντρας μου μαζί..

Είμαι κ αντροθρεφτη εγώ σας το χω πει..

Στο φόρουμ πήγαινε εκεί που τις έχει όλες..

Πες βρε μανάρι μου ότι άνοιξες θέμα για τις μαίες στο φόρουμ να το πιάσω αμέσως!:mrgreen:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μα εννοειται ότι θα πρέπει να συζητήσεις με τον γιατρό σου κ για το θέμα της μαίας κ για τον άντρα σου εφόσον το θες...

Εμένα από μόνη της η γιατρός μου είπε ότι η μαία της θα είναι μαζί κ θα με βοηθήσει με θηλασμό κλπ ακόμα κ όταν γυρίσω σπίτι..

Έλα ρε...την έχεις συμπαθήσει τη μαία?

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλα λες ότι πρέπει να ρωτήσεις στο νοσοκομείο αν μπορείς να έχεις μαζί σου μαία.

Ούτε εμένα Μ αρέσει το σκεπτικό'εχει ο γιατρός μου μαία ,αυτη θα πάρω!' εκτός κι αν είσαι τυχερή κ τα βρείτε !

Είχα γνωρίσει μια εξαιρετική μαία πριν χρόνια(δεν είχα στο νου μου παιδιά τοτε) κ είχαμε κάνει εκπληκτική συζήτηση κ είχα καταλήξει τότε πως αν έχω ποτέ μαία,έτσι την θέλω! Δυστυχώς δεν έχω στοιχεία της...

Ρωτά στο νοσοκομείο πρωτα κ μετά μπορείς να ξεκινήσεις να βρεις κάποια που θα έχετε ίδιο τρόπο σκέψης κ θα κουμπωσετε..

Εγώ δεν είχα μαία αλλά έπεσα σε τόσο καλές μαίες στο μαιευτήριο που ήταν σαν να είχα! Δεν ήμουν μόνο ξάπλα,άλλαζα στάσεις για να βολευτω ,όπως ένιωθα ότι βοηθάει κ το μωρό. Μετά την επισκληριδιο βέβαια δε κούνησα ρούπι! 

Πες βρε μανάρι μου ότι άνοιξες θέμα για τις μαίες στο φόρουμ να το πιάσω αμέσως!:mrgreen:

Τουλάχιστον αν δεν αφήνουν μαία εξωτερική έστω τον άντρα μου να έχω κ δε με νοιάζει...

Ε κ εμένα με κόβω για επισκληριδιο φίλη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Έλα ρε...την έχεις συμπαθήσει τη μαία?

Τουλάχιστον αν δεν αφήνουν μαία εξωτερική έστω τον άντρα μου να έχω κ δε με νοιάζει...

Ε κ εμένα με κόβω για επισκληριδιο φίλη..

Μιλάμε για πόνο.. εκτός κι αν ξεπεταχτεί γρήγορα το νινι κ δεν προλάβεις να πονέσεις πολύ ή να τη κάνεις.

Δεν άντεχα από την αϋπνία(δεν είχα κοιμηθεί λεπτό όλη νύχτα κ ήταν 11 το πρωί) κ την πείνα τον πονο κ περίμενα να φτάσω στη σωστή διαστολή για να γίνει.. όταν μου την έκαναν χαλάρωσα κ κοιμήθηκα 3 τέταρτα κ ξύπνησα άλλο άνθρωπος!!

Τις μαίες της βάρδιας εκεί τις γνώρισα κ είχαμε αρκετές ώρες παρέα οπότε παραγνωριστηκαμε


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez Εγώ θα πρότεινα να το συζητήσεις όπως λες με τον γιατρό σου. Θα ξέρει κιόλας καλύτερα τι δέχονται. Πάντως μάλλον δύσκολα να είναι μέσα μαία που δεν ανήκει στο νοσοκομείο. Αλλά μπορείς να γνωρίσεις την δική του και να δεις αρχικά αν σου αρέσει, αν υπάρχει σύνδεση και επικοινωνία. Ποτέ δεν ξέρεις! 

Όσο για τα μαθήματα είχα πάρει στο Έλενα τηλέφωνο πριν κανένα μήνα κ μου είχαν πει ότι δεν ξέρουν πότε θα ξανά ξεκινήσουν. Και εγώ θέλω να κάνω μαζί με τον άνδρα μου για να μπορεί να είναι μέσα. Τώρα λέω να ψάξω εδώ στο Πειραιά μήπως γίνονται πουθενά. Μια κοπέλα κιόλας είχε αναφέρει ότι γίνονταν κάπου εδώ αλλά δεν θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μιλάμε για πόνο.. εκτός κι αν ξεπεταχτεί γρήγορα το νινι κ δεν προλάβεις να πονέσεις πολύ ή να τη κάνεις.

Δεν άντεχα από την αϋπνία(δεν είχα κοιμηθεί λεπτό όλη νύχτα κ ήταν 11 το πρωί) κ την πείνα τον πονο κ περίμενα να φτάσω στη σωστή διαστολή για να γίνει.. όταν μου την έκαναν χαλάρωσα κ κοιμήθηκα 3 τέταρτα κ ξύπνησα άλλο άνθρωπος!!

Τις μαίες της βάρδιας εκεί τις γνώρισα κ είχαμε αρκετές ώρες παρέα οπότε παραγνωριστηκαμε

Ε μετά είναι το ποσό τυχερες θα είμαστε ώστε να πέσουμε σε καλές μαίες που θα ταιριάξουμε..

Το εύχομαι λοιπόν..

Just now, elenioz είπε:

@Renez Εγώ θα πρότεινα να το συζητήσεις όπως λες με τον γιατρό σου. Θα ξέρει κιόλας καλύτερα τι δέχονται. Πάντως μάλλον δύσκολα να είναι μέσα μαία που δεν ανήκει στο νοσοκομείο. Αλλά μπορείς να γνωρίσεις την δική του και να δεις αρχικά αν σου αρέσει, αν υπάρχει σύνδεση και επικοινωνία. Ποτέ δεν ξέρεις! 

Όσο για τα μαθήματα είχα πάρει στο Έλενα τηλέφωνο πριν κανένα μήνα κ μου είχαν πει ότι δεν ξέρουν πότε θα ξανά ξεκινήσουν. Και εγώ θέλω να κάνω μαζί με τον άνδρα μου για να μπορεί να είναι μέσα. Τώρα λέω να ψάξω εδώ στο Πειραιά μήπως γίνονται πουθενά. Μια κοπέλα κιόλας είχε αναφέρει ότι γίνονταν κάπου εδώ αλλά δεν θυμάμαι...

Ναι αυτό θα κάνω..15 του μηνός έχω ξανά υπέρηχο κ θα τον ρωτήσω τον γιατρό να δούμε...

Αλλά ο άντρας μου εστωωωωω πφφφφφ ελπίζω μέχρι Σεπτεμβρη να έχουν ανοίξει τα μαθήματα ξανά κάπως να καταφέρουμε να έρθει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@Renez Εγώ θα πρότεινα να το συζητήσεις όπως λες με τον γιατρό σου. Θα ξέρει κιόλας καλύτερα τι δέχονται. Πάντως μάλλον δύσκολα να είναι μέσα μαία που δεν ανήκει στο νοσοκομείο. Αλλά μπορείς να γνωρίσεις την δική του και να δεις αρχικά αν σου αρέσει, αν υπάρχει σύνδεση και επικοινωνία. Ποτέ δεν ξέρεις! 

Όσο για τα μαθήματα είχα πάρει στο Έλενα τηλέφωνο πριν κανένα μήνα κ μου είχαν πει ότι δεν ξέρουν πότε θα ξανά ξεκινήσουν. Και εγώ θέλω να κάνω μαζί με τον άνδρα μου για να μπορεί να είναι μέσα. Τώρα λέω να ψάξω εδώ στο Πειραιά μήπως γίνονται πουθενά. Μια κοπέλα κιόλας είχε αναφέρει ότι γίνονταν κάπου εδώ αλλά δεν θυμάμαι...

Εγώ είχα κάνει στο ΙΚΑ της περιοχής μου!! Στο κέντρο προστασίας μητέρας και παιδιού! Πάρε ενα τηλέφωνο στο ΙΚΑ που ανήκεις να δεις αν κανουν!

Just now, Renez είπε:

Ε μετά είναι το ποσό τυχερες θα είμαστε ώστε να πέσουμε σε καλές μαίες που θα ταιριάξουμε..

Το εύχομαι λοιπόν..

Ναι αυτό θα κάνω..15 του μηνός έχω ξανά υπέρηχο κ θα τον ρωτήσω τον γιατρό να δούμε...

Αλλά ο άντρας μου εστωωωωω πφφφφφ ελπίζω μέχρι Σεπτεμβρη να έχουν ανοίξει τα μαθήματα ξανά κάπως να καταφέρουμε να έρθει..

Σε έχει πιάσει το άγχος ε?

Κοίτα...δεύτερη φορά θα άντεχα να γεννήσω χωρίς τον άντρα μου. Την πρώτη όμως όχι, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ας ελπίσουμε να ανοίξουν σύντομα..

Πανσέληνο έχει σήμερα,για οποία ενδιαφέρεται... Κι έλεγα τι έχει πιάσει το παιδι:mrgreen:

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ είχα κάνει στο ΙΚΑ της περιοχής μου!! Στο κέντρο προστασίας μητέρας και παιδιού! Πάρε ενα τηλέφωνο στο ΙΚΑ που ανήκεις να δεις αν κανουν!

Σε έχει πιάσει το άγχος ε?

Κοίτα...δεύτερη φορά θα άντεχα να γεννήσω χωρίς τον άντρα μου. Την πρώτη όμως όχι, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ας ελπίσουμε να ανοίξουν σύντομα..

Πανσέληνο έχει σήμερα,για οποία ενδιαφέρεται... Κι έλεγα τι έχει πιάσει το παιδι:mrgreen:

Πωωω για αυτό έχω κ εγώ όλα τα άγχη μου τώρα ξαφνικά?!

Πφφφ κ με έπιασε κ το κεφάλι μου από το άγχος τρομάρα μου!!

Ώρα να ξαπλώσω ,να κάνω τη προσευχουλα μου να ηρεμίσω κ να κοιμηθώ..

Καληνυχτουδια κοριτσουδια μου!!

Αύριο θα είναι μια πολύ πολύ πολύ όμορφη μέρα κ ΔΡΟΣΕΡΗΗΗΗ!!!

Φιλουθκια!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , EugenJen είπε:

Μωρέ ήθελα να το πάρω τώρα για να το βάζω να το ακούει στην κοιλίτσα κ να της είναι γνώριμο, επίσης είχα σκεφτεί να το έχω αγκαλιά στον ύπνο για να πάρει το άρωμα μου ,αλλά αυτό μάλλον δεν στέκει γιατί θα πρέπει να της το ξανά πλύνω όταν είναι να το πάρει η μπέμπα...τόσο δίλημμα πια για ένα λούτρινο , τρομάρα μου!!

Βρε κορίτσια η @Hope89 δεν έχει να γράψει καιρό;;;ήταν να κάνει μια εξέταση νομίζω το nipt test, ελπίζω να είναι όλα καλά....

 

πρίν από 11 λεπτά , Christinα είπε:

Παλι τη κολυμπησα τη μπέμπα! Κουράστηκε τώρα κ κοιμήθηκε!χιχιχιχι! Σαν ορκα είμαι...άσπρη κ στρογγυλή...ξεχειλιζω από παντού...Δν κολλαω όμως, τι να κάνω...

Βρε κορίτσια μέρες τη σκέφτομαι τη @Hope89! Πες μας απλά ότι έχεις πάρει τους δρόμους για ψώνια κ δν προλαβαίνεις! Και κάνεις μπάνια με τα αγόρια σου!

Κορίτσια μου, δεν έχω καταφέρει να σας διαβάσω πολύ αυτές τις μέρες.. θα το κάνω όμως με την πρώτη ευκαιρία..  ελπίζω να είστε όλες πολύ καλά κ τα νινακια σας επίσης!!

Εμείς περνάμε μια πολύ στρεσογόνο φάση γτ έγινε μεγάλος καυγάς με τους σπιτονοικοκύριδες κ ψάχνουμε σπίτι να μετακομίσουμε.. το θέλαμε βέβαια, γτ είχαμε πολλά θέματα, αλλά όχι σε αυτή τη φάση... Με την nipt είχα θέμα, καθώς το δείγμα καθυστέρησε στο τελωνείο για Αμερική κ δεν το θεωρούσαν αξιόπιστο, οπότε έδωσα πάλι αίμα τη Δευτέρα κ ξανά μάνα 2 εβδομάδες αναμονή, εκεί που έλεγα βγαίνουν τα αποτελέσματα! Κατά τα άλλα, τα κοριτσάκια μας μεγαλώνουν κ η κοιλιά έχει ξεφύγει τελείως!!! Εκεί που έλεγα να αρχίσω τις αγορες κ να στρώνω το σπίτι σιγά σιγά, τώρα έχουν ανατραπεί όλα κ έχω αγχωθει πολύ όπως καταλαβαίνετε.. Αλλά δεν θέλω να σας μαυρίζω με τα δικά μου, γι'αυτό κ δεν γράφω τελευταία.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

 

Κορίτσια μου, δεν έχω καταφέρει να σας διαβάσω πολύ αυτές τις μέρες.. θα το κάνω όμως με την πρώτη ευκαιρία..  ελπίζω να είστε όλες πολύ καλά κ τα νινακια σας επίσης!!

Εμείς περνάμε μια πολύ στρεσογόνο φάση γτ έγινε μεγάλος καυγάς με τους σπιτονοικοκύριδες κ ψάχνουμε σπίτι να μετακομίσουμε.. το θέλαμε βέβαια, γτ είχαμε πολλά θέματα, αλλά όχι σε αυτή τη φάση... Με την nipt είχα θέμα, καθώς το δείγμα καθυστέρησε στο τελωνείο για Αμερική κ δεν το θεωρούσαν αξιόπιστο, οπότε έδωσα πάλι αίμα τη Δευτέρα κ ξανά μάνα 2 εβδομάδες αναμονή, εκεί που έλεγα βγαίνουν τα αποτελέσματα! Κατά τα άλλα, τα κοριτσάκια μας μεγαλώνουν κ η κοιλιά έχει ξεφύγει τελείως!!! Εκεί που έλεγα να αρχίσω τις αγορες κ να στρώνω το σπίτι σιγά σιγά, τώρα έχουν ανατραπεί όλα κ έχω αγχωθει πολύ όπως καταλαβαίνετε.. Αλλά δεν θέλω να σας μαυρίζω με τα δικά μου, γι'αυτό κ δεν γράφω τελευταία.. 

Έλα βρε κορίτσι, τι έγινε τώρα, σε αυτή τη φάση όλα μαζί?

Ελπίζω να βρείτε γρήγορα ένα σπίτι κ όσο το δυνατόν να γίνει πιο γρήγορα η όλη διαδικασία να σου φύγει αυτό το άγχος. 

Καλά.αποτελεσματα! 

Με τις αγορές θα προλάβεις έχουμε ακόμη χρονο! 

Να μπαίνεις να μαθαίνουμε νέα σου γιατί σε έχουμε έννοια! Κ σένα κ τα κορίτσια σου !


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Έλα βρε κορίτσι, τι έγινε τώρα, σε αυτή τη φάση όλα μαζί?

Ελπίζω να βρείτε γρήγορα ένα σπίτι κ όσο το δυνατόν να γίνει πιο γρήγορα η όλη διαδικασία να σου φύγει αυτό το άγχος. 

Καλά.αποτελεσματα! 

Με τις αγορές θα προλάβεις έχουμε ακόμη χρονο! 

Να μπαίνεις να μαθαίνουμε νέα σου γιατί σε έχουμε έννοια! Κ σένα κ τα κορίτσια σου !

Αχ σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον!! Μακάρι να γίνει όπως το λες, να ξεμπερδευουμε γρήγορα με αυτό το θέμα γτ κ λόγω διδύμων φοβάμαι για προωρότητα κ νιώθω τον χρόνο να με πιέζει πολύ.. Αλλά την υγεία μας να έχουμε κ εμείς κ τα παιδάκια μας κ όλα θα γίνουν θέλω να πιστεύω! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Αχ σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον!! Μακάρι να γίνει όπως το λες, να ξεμπερδευουμε γρήγορα με αυτό το θέμα γτ κ λόγω διδύμων φοβάμαι για προωρότητα κ νιώθω τον χρόνο να με πιέζει πολύ.. Αλλά την υγεία μας να έχουμε κ εμείς κ τα παιδάκια μας κ όλα θα γίνουν θέλω να πιστεύω! 

Να πεις στις κοριτσαρες σου να κρατηθούν όσο μπορούν στη κοιλίτσα μέχρι να τακτοποιήσει η μαμά όσα πρέπει!:x

Να μπαίνεις να μας διαβάζεις να ξεχνιεσαι λιγάκι!

Καληνύχτα σε όλες!! θα περιμένουμε πάλι νέα σου!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλημέρα πολυλογουδες μου, δεν μπήκα χθες το απόγευμα κ ποοοσα είπατε πάλι!!

@Jasmine@ γλυκούλα μου ελπίζω σήμερα να ξυπνήσεις με καλύτερη ψυχολογία, οι άτιμες οι ορμόνες μας κάνουν άνω κάτω γι'αυτό είμαστε εδώ να τα λέμε η μία στην άλλη!!να μην νιώθεις άσχημα όμως οπότε σε πιάνει να το αφήνεις να φεύγει κ να ξέσπας! 

Κορίτσια χθες πήγαμε στην βαφτιστηρα μας κ γυρίσαμε με ένα αμάξι φορτωμένο μέχρι πάνω!!καρότσι , μπανάκι, ζυγαριά, πάρκο κ πόσα άλλα,τα έχω στο σαλόνι κ έχω απελπιστει που θα τα βάλω όλα αυτά!!

Kalispera koritsia mou!!Twra sas diavasa. Bravo pou sas ta dwsane.Glutwsate apo ena karo exoda!

Egw ta exw valei ola sto dwmatio tis mikris k tha arxisw na plenw/taktopoiw ktl teli avgoustou.Pros to paron apolamvanw ta sk mou xtes k simera oli mera banio:P

Maia exw k egw exairetiki,doulevei gia ton gunaikologo mou,opote thelw kati o,ti wra k na nai tis stelnw k mou apantaei kateutheian!Tha tin plirwsw extra!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...