Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Αχ η ξαδέρφη μου γέννησε τον γιο της 5 κιλά ακριβώς.. Χωρίς ζάχαρο και όλα φυσιολογικότατα.. Και το παιδι είναι παιδαρος... 

Εννοείται κοιτάμε αν είναι φυσιολογικά αλλά μη μπαίνεις στο τρυπάνι να τρελενεσαι με τα γραμμάρια.. Έτσι έκανα και εγώ στο πρωτο τώρα απλά με νοιάζει να ναι όλα καλα. Δεν μπαίνω σε τόσο λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.. Τα κοιτάω όλα την ώρα που μου τα λέει μα μετά δεν συγκρατώ και πολυ το βάρος υψος η τους παλμους.. Συγκρατώ την εικόνα του... 

Ότι τόσο είναι το μωρό σας, είναι στάνταρ.. Αλλά προσ το τέλος θα δείτε ακριβώς τα κιλά του.. Και καλο ειναι που ένα κλάσεις μηχανήματα μην την πατησεις σαν εμένα που περιμενα ένα μωρό 4 κιλών και είδα το νινι με τα 3 και έπαθα σοκ... Χαχαχα

Εγω γιατρό έχω την επόμενη βδομάδα... Και ανυπομονώ η αλήθεια είναι.. Γιατί νιώθω πολυ κουραση τελευταία.. Ειμαστε και όλο μοναχοί τώρα και έχουν πεσει όλα πανω μας.. Δυσκολο να χεις ένα νήπιο και να σαι έγκυος ξανά.. Αλλά κάνω υπομονή, λίγο εμεινε.. Να το έχω στην αγκαλιά μου κ ας είμαι πτωμα. 

Κουρασμένη είσαι κορίτσι μου ,να προσέχεις εσενα κ τη γοργόνα σου! Όλα καλά θα πάνε ,λίγο μας έμεινε ακόμη


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Μπράβο κορίτσια για τους υπερήχους σας! Μια χαρα τα μωράκια σας! Άντε να περνούμε και οι υπόλοιπες σειρά!!! Νομίζω τα αγοράκια της παρέας είναι λίγο πιο βαριά μέχρι στιγμής και λογικό είναι... έχουν κ τα προσόντα τους!!!

@Christinα πως πάει; Κοιμήθηκε;

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ψυχή μου θα το πάρεις αγκαλιά,λίγο έμεινε κ έχουμε όλες καταλάβει πόσο δυνατή κ δυναμικη είσαι οπότε μια χαρά θα τα καταφέρεις!! Αφού είσαι σκυλί εσύ σαν εμένα ,δεν αντέχουμε εμείς με χαλαρά κ χλιαρά πράγματα!! Πρέπει να βγούμε τελείως off για να σταματήσουμε!!

Ναι ρε δε τρελαινομαι απλά ξέρεις πως είναι το πρώτο..θέλω να είμαι όσο πιο σίγουρη για όλα του..:x

Ααα άσχετο κορίτσια αλλά σήμερα παρέλαβα κ το ριλαξ/καρέκλακι του ρεεεεε φοβεροοοο κ το ριλαξ όλο μαξιλαράκι μαλακό γύρω γύρω κάνει σαν ρηχή φωλιτσα κ μέσα στο κέντρο έχει ένα τέλειο βελουτε ύφασμα..σαν Φλις βασικά..:x

Ετσι να τα λες για να τα ακουμε.. Γιατί διάβασα ότι ήσουν χάλια ψυχολογικά.. Να σκέφτεσαι όσα μου είπες μόλις... Είμαστε από σίδερο εμείς.. Χαχα

Εγώ παντως ακόμα και οφ που έχω βγει.. Επανέρχομαι αμέσως.. Όποτε θα σαι κ εσυ το ίδιο με το μωρό μετά.. Θα δεις. Έχουμε δυνάμεις που δεν φανταζόμασταν ποτε ότι θα είχαμε. Το μωρό είναι η δυναμη μας.. 

Καλα κανεις μαζί σου και να εναλλασεις μηχανήματα, ακριβώς όπως κανεις να σαι σίγουρη.. 

Απλά εγώ έχω απόλυτη εμπιστοσυνη στον γιατρό γιατί είναι ο θείος μου. Μα τότε του ριξα κάτι μπινελικια, πουειδα το μωρό 3 κιλά.. Χαχα βέβαια αυτά συμβαίνουν.. Μακριά από σας χαχαχα

Αντε καλή χαλάρωση στο νινι σας.. Με το καλό να φαει τα πρωτα του γευματα και γενικά να το ευχαριστηθεί.. 

Μοναδικά συναισθήματα 

Ρουφήξε τα γιατί στο δευτερο δεν θα υπάρχουν χαχαχα

Εφόσον θα χετε ήδη έτοιμα όλα τα προικια του

Just now, Anastasia05 είπε:

Κουρασμένη είσαι κορίτσι μου ,να προσέχεις εσενα κ τη γοργόνα σου! Όλα καλά θα πάνε ,λίγο μας έμεινε ακόμη

Είμαι και λίγο πιεσμενη, ενασ μήνας για να τελειώσω την δουλειά.. Και δεν βρίσκω νταντά.. Και γενικά έχω άγχος αν θα καταφέρω να βρω ως τη γεννά, καθώς θα χρειαστώ βοήθεια αν έχω δυο παιδια μόνη μου σπίτι. 

Ο θεος βοηθός.. Η αλήθεια είναι είχα και δυο επεισόδια με κολικό νεφρού παλι και συνέβησαν και κάτι απρόοπτα μέσα στο σπίτι, μικρό ατυχήματα και έχω λίγο αγχωθεί... 

Είμαι πτωμα ώρες ώρες.. Μου ρχεται να κλάψω. Μα κρατιέμαι. 

Δεν προλαβαινω να κάνω τίποτα πια για μένα. Ευτυχως ο καλός μου, φέρνει και φαγητό κάποιες μέρες για να φαμε τα δυο μας.. Από ένα  εστιατοριο που εμπιστευομαι

Για το παιδι μαγειρευω ανά δυο μερες χαλαρά, μα η εξάντληση είναι αισθητή... 

Ευχαριστώ φίλη μ.. Να σαι καλα και εσυ να προσεχεις, όσο μπορείς δηλαδή γιατί σε νιώθω κ σενα

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σε 2.5 βδομαδουλες δλδ ε??? Τέλεια άντε να δεις τη μπουμπουκα σου ξανά κ εσύ!! Βέβαια δεν τον είδα με 3d γμτ :( αλλά νταξ...στο ντοπλερ ξανά που το κάνει ο νεογνόλογος μου που έχει σούπερ μηχάνημα υπερήχου..

Παίρνει λοιπόν 150γρ/ εβδομαδα ο μπέμπης..γτ πριν 3 εβδομαδες ακριβώς ειχα ξανά πάει κ ήταν 800γρ..

Τώρα από δω κ πέρα λέτε να παίρνουν παραπάνω?? Μη μου βγει κάνα 5κιλο σαν τον πατέρα του φοβαμαι:blink:

Κι εγώ στον νεογνολογο την βλέπω την κουκλάρα μου ολοκάθαρα λόγω 3d/4d!

Αχ άντε να έρθει η μέρα να σας γράψω εντυπώσεις!!!νομίζω αυτή θα είναι η τελευταία μας μεγααααλη εξεταση!μετά μόνο με υπερήχους θα τη βγάζουμε σωστά;

Νομίζω κάπου διάβασα ότι μετά την 29η εβδ παίρνουν 250γρ/βδομ!χαχαχαχα γιουβαρλάκια!

Πάντως όσο και να καταλήξει το βάρος τους,ας βγουν με το καλό γερά και δυνατά και όλα τα άλλα δε θα μας νοιάζουν!!!

Θα στον ακουμπήσουν πάνω σου και θα σου πουν "Να σας ζήσει ο γιος!!!!" κι εσύ θα πλέεις σε πελάγη ευτυχίας!:wub:

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ετσι να τα λες για να τα ακουμε.. Γιατί διάβασα ότι ήσουν χάλια ψυχολογικά.. Να σκέφτεσαι όσα μου είπες μόλις... Είμαστε από σίδερο εμείς.. Χαχα

Εγώ παντως ακόμα και οφ που έχω βγει.. Επανέρχομαι αμέσως.. Όποτε θα σαι κ εσυ το ίδιο με το μωρό μετά.. Θα δεις. Έχουμε δυνάμεις που δεν φανταζόμασταν ποτε ότι θα είχαμε. Το μωρό είναι η δυναμη μας.. 

Καλα κανεις μαζί σου και να εναλλασεις μηχανήματα, ακριβώς όπως κανεις να σαι σίγουρη.. 

Απλά εγώ έχω απόλυτη εμπιστοσυνη στον γιατρό γιατί είναι ο θείος μου. Μα τότε του ριξα κάτι μπινελικια, πουειδα το μωρό 3 κιλά.. Χαχα βέβαια αυτά συμβαίνουν.. Μακριά από σας χαχαχα

Αντε καλή χαλάρωση στο νινι σας.. Με το καλό να φαει τα πρωτα του γευματα και γενικά να το ευχαριστηθεί.. 

Μοναδικά συναισθήματα 

Ρουφήξε τα γιατί στο δευτερο δεν θα υπάρχουν χαχαχα

Εφόσον θα χετε ήδη έτοιμα όλα τα προικια του

Μα δε τα εναλλασω επειτηδες είναι η αλήθεια απλά είναι και το Ρέα κ στο Έλενα ο γιατρός μου κ μια πάω στο ενα μια στο άλλο για υπέρηχο :P

Α μωρέ τον θείο σου τον καημένο..δε φταίει αυτός..αφού έχω δει ότι απλά κάνουν τις μετρήσεις του μωρού κ μετά το υπολογίζει αυτόματα το μηχάνημα..εμ τεχνολογία σου λέει μετά !!!

Ναι στο επόμενο έννοειται δεν θα έχουμε τα ίδια ψώνια κτλ(η χαρά του μπαμπά χαχχαχα!!) Ελπίζω βέβαια τότε να είναι κορίτσι ώστε να έχω δικαιολογία όλο κ κάτι καινούργιο να πάρω χαχχαα

Βέβαια επειδή ξέρουμε ότι με το καλό αν το δώσει ο Θεός θα κάνουμε κ άλλο παιδάκι τα έχω πάρει όλα τα πράγματα (εκτός από τα ρούχα) σε ουδέτερα χρώματα..γκρι-ασπρο-μπεζ..

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εγώ στον νεογνολογο την βλέπω την κουκλάρα μου ολοκάθαρα λόγω 3d/4d!

Αχ άντε να έρθει η μέρα να σας γράψω εντυπώσεις!!!νομίζω αυτή θα είναι η τελευταία μας μεγααααλη εξεταση!μετά μόνο με υπερήχους θα τη βγάζουμε σωστά;

Νομίζω κάπου διάβασα ότι μετά την 29η εβδ παίρνουν 250γρ/βδομ!χαχαχαχα γιουβαρλάκια!

Πάντως όσο και να καταλήξει το βάρος τους,ας βγουν με το καλό γερά και δυνατά και όλα τα άλλα δε θα μας νοιάζουν!!!

Θα στον ακουμπήσουν πάνω σου και θα σου πουν "Να σας ζήσει ο γιος!!!!" κι εσύ θα πλέεις σε πελάγη ευτυχίας!:wub:

Δλδ σε μια εβδομάδα θα αρχίσει να παίρνει 250γρ??? 

Καλέ δε θα μου πουν να σου ζήσει ο γιος,ποτέ το σφάζουμε θα με ρωτάνε!!!!:P

Πέραν τη πλάκα μια χαρά δλδ αν παίρνει μετά πάνω κάτω 250γρ την εβδομάδα θα βγει περίπου 3700.. μια χαρά για φαγωμαααα!!!

Αχ κορίτσια δε σας κρύβω ότι χαίρομαι όσο τον βλέπω να μεγαλώνει κ να παίρνει κιλά γτ μου φεύγει κ κ φόβος του να γεννηθεί νωρίτερα που λέγαμε κάποιες εδώ..εννοώ ότι θα είναι πιο εύκολο να ανταπεξέλθει αν χρειαστεί το μαναρακι μου..

Αν κ ξέρω εγωωωω σαν τον πατέρα του,θα με πριξει πρώτα κ μετά θα βγει!!!!:D

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Ετσι να τα λες για να τα ακουμε.. Γιατί διάβασα ότι ήσουν χάλια ψυχολογικά.. Να σκέφτεσαι όσα μου είπες μόλις... Είμαστε από σίδερο εμείς.. Χαχα

Εγώ παντως ακόμα και οφ που έχω βγει.. Επανέρχομαι αμέσως.. Όποτε θα σαι κ εσυ το ίδιο με το μωρό μετά.. Θα δεις. Έχουμε δυνάμεις που δεν φανταζόμασταν ποτε ότι θα είχαμε. Το μωρό είναι η δυναμη μας.. 

Καλα κανεις μαζί σου και να εναλλασεις μηχανήματα, ακριβώς όπως κανεις να σαι σίγουρη.. 

Απλά εγώ έχω απόλυτη εμπιστοσυνη στον γιατρό γιατί είναι ο θείος μου. Μα τότε του ριξα κάτι μπινελικια, πουειδα το μωρό 3 κιλά.. Χαχα βέβαια αυτά συμβαίνουν.. Μακριά από σας χαχαχα

Αντε καλή χαλάρωση στο νινι σας.. Με το καλό να φαει τα πρωτα του γευματα και γενικά να το ευχαριστηθεί.. 

Μοναδικά συναισθήματα 

Ρουφήξε τα γιατί στο δευτερο δεν θα υπάρχουν χαχαχα

Εφόσον θα χετε ήδη έτοιμα όλα τα προικια του

Είμαι και λίγο πιεσμενη, ενασ μήνας για να τελειώσω την δουλειά.. Και δεν βρίσκω νταντά.. Και γενικά έχω άγχος αν θα καταφέρω να βρω ως τη γεννά, καθώς θα χρειαστώ βοήθεια αν έχω δυο παιδια μόνη μου σπίτι. 

Ο θεος βοηθός.. Η αλήθεια είναι είχα και δυο επεισόδια με κολικό νεφρού παλι και συνέβησαν και κάτι απρόοπτα μέσα στο σπίτι, μικρό ατυχήματα και έχω λίγο αγχωθεί... 

Είμαι πτωμα ώρες ώρες.. Μου ρχεται να κλάψω. Μα κρατιέμαι. 

Δεν προλαβαινω να κάνω τίποτα πια για μένα. Ευτυχως ο καλός μου, φέρνει και φαγητό κάποιες μέρες για να φαμε τα δυο μας.. Από ένα  εστιατοριο που εμπιστευομαι

Για το παιδι μαγειρευω ανά δυο μερες χαλαρά, μα η εξάντληση είναι αισθητή... 

Ευχαριστώ φίλη μ.. Να σαι καλα και εσυ να προσεχεις, όσο μπορείς δηλαδή γιατί σε νιώθω κ σενα

 

Δεν ξέρω αν ξέρεις ένα σάιτ νανουκα λέγεται,για νταντά. Έχουν κ συστάσεις.. ρίξε μια ματιά.

Δύσκολα είναι καταλαβαίνω.. ελπίζω να βρείτε ένα καλό άνθρωπο για βοήθεια κ να πάρεις κι εσύ μια ανάσα. Να σκέφτεσαι ότι η μικρή θα βγει όταν θα είναι ετοιμη! 

Να κλάψεις αν το έχεις ανάγκη για να ξεσπασεις,θα σου κάνει καλο:)

Όλες έχουμε δυσκολίες άλλες πολύ,άλλες πάρα πολύ άλλες λιγότερο! Εδώ είμαστε για γκρουπ θεραπι να τα συζητάμε να βγαίνουν απο μέσα μας!

Εύχομαι τις επόμενες μέρες να νιώσεις καλύτερα! Κ τα όμορφα γοργονοπαιδα!

 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα δε τα εναλλασω επειτηδες είναι η αλήθεια απλά είναι και το Ρέα κ στο Έλενα ο γιατρός μου κ μια πάω στο ενα μια στο άλλο για υπέρηχο :P

Α μωρέ τον θείο σου τον καημένο..δε φταίει αυτός..αφού έχω δει ότι απλά κάνουν τις μετρήσεις του μωρού κ μετά το υπολογίζει αυτόματα το μηχάνημα..εμ τεχνολογία σου λέει μετά !!!

Ναι στο επόμενο έννοειται δεν θα έχουμε τα ίδια ψώνια κτλ(η χαρά του μπαμπά χαχχαχα!!) Ελπίζω βέβαια τότε να είναι κορίτσι ώστε να έχω δικαιολογία όλο κ κάτι καινούργιο να πάρω χαχχαα

Βέβαια επειδή ξέρουμε ότι με το καλό αν το δώσει ο Θεός θα κάνουμε κ άλλο παιδάκι τα έχω πάρει όλα τα πράγματα (εκτός από τα ρούχα) σε ουδέτερα χρώματα..γκρι-ασπρο-μπεζ..

Ετσι και πολυ καλα κανεις παιδι μ... Μην παθεος παλι σαν εμένα ποθ τα πηραμε όλα μπλε.. Καθώς τότε δεν θέλαμε με τίποτα να κάνουμε δευτερο παιδι. Χαχαχα

Σε βρίσκω πολυ ψαγμένη στο χω ξαναπεί... 

Έτσι έτσι.. 

Γενικά μην κάνετε όσα λάθη έκανα εγώ.. Αλλά και να τα κάνετε διορθώνονται χαχαχα

Στα επόμενα.... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα δε τα εναλλασω επειτηδες είναι η αλήθεια απλά είναι και το Ρέα κ στο Έλενα ο γιατρός μου κ μια πάω στο ενα μια στο άλλο για υπέρηχο :P

Α μωρέ τον θείο σου τον καημένο..δε φταίει αυτός..αφού έχω δει ότι απλά κάνουν τις μετρήσεις του μωρού κ μετά το υπολογίζει αυτόματα το μηχάνημα..εμ τεχνολογία σου λέει μετά !!!

Ναι στο επόμενο έννοειται δεν θα έχουμε τα ίδια ψώνια κτλ(η χαρά του μπαμπά χαχχαχα!!) Ελπίζω βέβαια τότε να είναι κορίτσι ώστε να έχω δικαιολογία όλο κ κάτι καινούργιο να πάρω χαχχαα

Βέβαια επειδή ξέρουμε ότι με το καλό αν το δώσει ο Θεός θα κάνουμε κ άλλο παιδάκι τα έχω πάρει όλα τα πράγματα (εκτός από τα ρούχα) σε ουδέτερα χρώματα..γκρι-ασπρο-μπεζ..

Δλδ σε μια εβδομάδα θα αρχίσει να παίρνει 250γρ??? 

Καλέ δε θα μου πουν να σου ζήσει ο γιος,ποτέ το σφάζουμε θα με ρωτάνε!!!!:P

Πέραν τη πλάκα μια χαρά δλδ αν παίρνει μετά πάνω κάτω 250γρ την εβδομάδα θα βγει περίπου 3700.. μια χαρά για φαγωμαααα!!!

Αχ κορίτσια δε σας κρύβω ότι χαίρομαι όσο τον βλέπω να μεγαλώνει κ να παίρνει κιλά γτ μου φεύγει κ κ φόβος του να γεννηθεί νωρίτερα που λέγαμε κάποιες εδώ..εννοώ ότι θα είναι πιο εύκολο να ανταπεξέλθει αν χρειαστεί το μαναρακι μου..

Αν κ ξέρω εγωωωω σαν τον πατέρα του,θα με πριξει πρώτα κ μετά θα βγει!!!!:D

Δεν αποκλείεται να βγει σαν το μπαμπά του!! Ηρεεεεμησε με τα κιλά, είναι παίδαρος!!

Κι εγώ έχω ξεπεταξει ένα κοιλουμπιθρινι που είμαι σίγουρη ότι το έχει περάσει το κιλό! Οι μετρήσεις μέχρι τώρα είναι ίδιες με του μεγάλου μου! Οπότε περιμένω να φτάσει στα ίσια περίπου!

Κι εγώ είχα στο νου μου για το δεύτερο αν θα είναι κορίτσι, κ είναι τα περισσότερα ουδέτερα εκτός απο τα ρούχα!

Just now, Ninamc είπε:

Ετσι και πολυ καλα κανεις παιδι μ... Μην παθεος παλι σαν εμένα ποθ τα πηραμε όλα μπλε.. Καθώς τότε δεν θέλαμε με τίποτα να κάνουμε δευτερο παιδι. Χαχαχα

Σε βρίσκω πολυ ψαγμένη στο χω ξαναπεί... 

Έτσι έτσι.. 

Γενικά μην κάνετε όσα λάθη έκανα εγώ.. Αλλά και να τα κάνετε διορθώνονται χαχαχα

Στα επόμενα.... 

Πάει το μπλε.με το κόκκινο μαλλί!!! Να τα βάλει κ η μικρή!!!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν ξέρω αν ξέρεις ένα σάιτ νανουκα λέγεται,για νταντά. Έχουν κ συστάσεις.. ρίξε μια ματιά.

Δύσκολα είναι καταλαβαίνω.. ελπίζω να βρείτε ένα καλό άνθρωπο για βοήθεια κ να πάρεις κι εσύ μια ανάσα. Να σκέφτεσαι ότι η μικρή θα βγει όταν θα είναι ετοιμη! 

Να κλάψεις αν το έχεις ανάγκη για να ξεσπασεις,θα σου κάνει καλο:)

Όλες έχουμε δυσκολίες άλλες πολύ,άλλες πάρα πολύ άλλες λιγότερο! Εδώ είμαστε για γκρουπ θεραπι να τα συζητάμε να βγαίνουν απο μέσα μας!

Εύχομαι τις επόμενες μέρες να νιώσεις καλύτερα! Κ τα όμορφα γοργονοπαιδα!

 

 

Δεν έχω βρει πιο άχρηστο σάιτ από αυτό... Μπαίνει η καθεμία και κάνει προφιλ κ ας είναι άσχετη με το επάγγελμα νταντά.. Από εκεί ξεκίνησα και το τι είδαν τα μάτια μας δεν λέγεται.. Μέχρι νταντά να τρυπάει τσουβάλι για να κλέψει τραχανά από το σπίτι των γονιών...ευχαριστω που μου το προτεινεις αλλά έχω τις χειριστές εντυπώσεις...

Γ αυτό απευθύνθηκα σε παιδικους σταθμους και γνωστους μας. Μα είναι δυσκολα.. Τώρα όλες θέλουν να κάνουν διακοπές. Κατά τ αλλά ανεργία.. Ασε ασε γιατί φουντωνω.. 

Σ ευχαριστω παντως γιατί είναι καλές οι συμβουλές να ακουγονταιιι

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ετσι και πολυ καλα κανεις παιδι μ... Μην παθεος παλι σαν εμένα ποθ τα πηραμε όλα μπλε.. Καθώς τότε δεν θέλαμε με τίποτα να κάνουμε δευτερο παιδι. Χαχαχα

Σε βρίσκω πολυ ψαγμένη στο χω ξαναπεί... 

Έτσι έτσι.. 

Γενικά μην κάνετε όσα λάθη έκανα εγώ.. Αλλά και να τα κάνετε διορθώνονται χαχαχα

Στα επόμενα.... 

Πάντα έχουμε κ θα έχουμε ευκαιρίες στη ζωή μας όλοι,αρκεί να τις ψαχνουμε;)

Δεν θέλατε ε..? Τουλάχιστον το μπλε σε κοριτσάκι μια χαρά είναι φίλη ίσα ίσα είναι κ μοντέρνο!! Το ροζ σε αγοράκι θα ήταν θέμα..:mrgreen:

Κ άσε τα αρνητικά συναισθήματα στην άκρη κ εσύ..ειδικά εσύ!! Έχεις το Mexican dream έχουμε πει!!

Άντε τρέχα τώρα τον αντρουλη σου για αγκαλίτσες και καμία αγαπούλα να μη ξεχνιόμαστε αχχαχαχα

Just now, Ninamc είπε:

Δεν έχω βρει πιο άχρηστο σάιτ από αυτό... Μπαίνει η καθεμία και κάνει προφιλ κ ας είναι άσχετη με το επάγγελμα νταντά.. Από εκεί ξεκίνησα και το τι είδαν τα μάτια μας δεν λέγεται.. Μέχρι νταντά να τρυπάει τσουβάλι για να κλέψει τραχανά από το σπίτι των γονιών...ευχαριστω που μου το προτεινεις αλλά έχω τις χειριστές εντυπώσεις...

Γ αυτό απευθύνθηκα σε παιδικους σταθμους και γνωστους μας. Μα είναι δυσκολα.. Τώρα όλες θέλουν να κάνουν διακοπές. Κατά τ αλλά ανεργία.. Ασε ασε γιατί φουντωνω.. 

Σ ευχαριστω παντως γιατί είναι καλές οι συμβουλές να ακουγονταιιι

Αλήθεια τόσο χάλια αυτό το σάιτ?? Ακούς  @EugenJen?? K εμείς το ζαχαρωναμε από το πρώτο τρίμηνο οι τρελές!!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Πάντα έχουμε κ θα έχουμε ευκαιρίες στη ζωή μας όλοι,αρκεί να τις ψαχνουμε;)

Δεν θέλατε ε..? Τουλάχιστον το μπλε σε κοριτσάκι μια χαρά είναι φίλη ίσα ίσα είναι κ μοντέρνο!! Το ροζ σε αγοράκι θα ήταν θέμα..:mrgreen:

Κ άσε τα αρνητικά συναισθήματα στην άκρη κ εσύ..ειδικά εσύ!! Έχεις το Mexican dream έχουμε πει!!

Άντε τρέχα τώρα τον αντρουλη σου για αγκαλίτσες και καμία αγαπούλα να μη ξεχνιόμαστε αχχαχαχα

Οχι οχι παιδι μ.. Να ακουσουμε για δευτερο? Τρέλα μας έπιανε.. Και μόλις χαμογέλασε ο γιος... Ας κάνουμε ένα λέμε όταν γίνει ενός έτους.. Τελικά ήρθε νωρίτερα λόγω της αγαπουλας που λες χαχαχαχαχαχαχα

Μπλε μπλε θα φοράει το πρωτο εξάμηνο.. Με λίγα ροζ που της πηρα χαχαχαχα

Μέχρι και τα καλτσάκια είναι μπλε.. Τα παπουτσια.. Όλα σου λέω χαχαχα

Παντως έχω κάτι τέλεια σετ του γιου, αφορά τα κάρο πουκαμισακια με τιραντες παπιγιον και παντελονακια, καλοκαιρινά, αν ποτε χρειαστεί κάποια να μ πει να της τα χαρίσω.. Αλλιώς θα τα δώσω στην εκκλησία 

Είναι από hm  και mayoral... Θα δω τα νουμερα κάποια στιγμή και θα γραψω αν ενδιαφέρεται κάποια. Είναι κρίμα να πανε έτσι... 

Δίπλα είμαστε και βλέπουμε Σκαι.. Και μου λέει... 

Κοίτα το κάνει ο πατερας για να βλέπει τα παιδια του... Χαχαχ συγκινήθηκε.. 

  • Χαχα 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Δεν έχω βρει πιο άχρηστο σάιτ από αυτό... Μπαίνει η καθεμία και κάνει προφιλ κ ας είναι άσχετη με το επάγγελμα νταντά.. Από εκεί ξεκίνησα και το τι είδαν τα μάτια μας δεν λέγεται.. Μέχρι νταντά να τρυπάει τσουβάλι για να κλέψει τραχανά από το σπίτι των γονιών...ευχαριστω που μου το προτεινεις αλλά έχω τις χειριστές εντυπώσεις...

Γ αυτό απευθύνθηκα σε παιδικους σταθμους και γνωστους μας. Μα είναι δυσκολα.. Τώρα όλες θέλουν να κάνουν διακοπές. Κατά τ αλλά ανεργία.. Ασε ασε γιατί φουντωνω.. 

Σ ευχαριστω παντως γιατί είναι καλές οι συμβουλές να ακουγονταιιι

Πάλι καλά που μας το είπες γιατί δεν είχα ιδέα τι παίζει....

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γιατί δε ρωτάς τις φίλες σου στις Μανουλες Σεπτεμβρίου????ίσως βρείτε κάνα κοινό...:mrgreen:

Μη με προκαλείς γιατί θα πάω εκεί κ θα κάθεσαι να γκρινιάζεις μόνη σου... 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...