Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Μπράβο το γιοκαρίνι σου!!!!!!!!!

Πω πω πωωω άντρας ολόκληρος!!!φτου φτουυυ!:wub:

5/8 έχω κι εγώ ρνβ αλλά για το doppler!

Όλα καλά να πηγαίνουν σε όλες μας κορίτσια!!!!!

Σε 2.5 βδομαδουλες δλδ ε??? Τέλεια άντε να δεις τη μπουμπουκα σου ξανά κ εσύ!! Βέβαια δεν τον είδα με 3d γμτ :( αλλά νταξ...στο ντοπλερ ξανά που το κάνει ο νεογνόλογος μου που έχει σούπερ μηχάνημα υπερήχου..

Παίρνει λοιπόν 150γρ/ εβδομαδα ο μπέμπης..γτ πριν 3 εβδομαδες ακριβώς ειχα ξανά πάει κ ήταν 800γρ..

Τώρα από δω κ πέρα λέτε να παίρνουν παραπάνω?? Μη μου βγει κάνα 5κιλο σαν τον πατέρα του φοβαμαι:blink:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Αχ κορίτσια σήμερα για 1η φορά θα κοιμηθεί ο μικρός στη μαμά μου...άδειο το σπίτι είναι! Δεν μας βλέπω να κοιμόμαστε απόψε!:roll:

Τι κουλό κι αυτό! Αντί να χαιρόμαστε που θα μείνουμε τα 2 μας, εμείς μαραζοσαμε! Νταξ δε λέω, για λίγη ώρα καλό είναι να μην μπαίνει ανάμεσα μας...

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σε 2.5 βδομαδουλες δλδ ε??? Τέλεια άντε να δεις τη μπουμπουκα σου ξανά κ εσύ!! Βέβαια δεν τον είδα με 3d γμτ :( αλλά νταξ...στο ντοπλερ ξανά που το κάνει ο νεογνόλογος μου που έχει σούπερ μηχάνημα υπερήχου..

Παίρνει λοιπόν 150γρ/ εβδομαδα ο μπέμπης..γτ πριν 3 εβδομαδες ακριβώς ειχα ξανά πάει κ ήταν 800γρ..

Τώρα από δω κ πέρα λέτε να παίρνουν παραπάνω?? Μη μου βγει κάνα 5κιλο σαν τον πατέρα του φοβαμαι:blink:

Οπως και να ναι μην ανησυχείς.. Εμένα οι υπέροχοι εδειχναν ότι ήταν 1 κιλό πανω χωρίς να ναι... Γιατί καταβροχθίζει πολυ υγρό το πουλακι μ συνέχεια.. Και γεννήθηκε 3 κιλά ενώ τον έβγαζε 4...οποτε στο Ντόπλερ θα το δεις καλυτερα το βάρος.. 

Δεν αμφισβητώ τον γιατρό σας, μη με παρεξηγησεις .. Μα τα μηχανήματα κάνουν και λάθη. Ο δικός μας ένα κιλό κάτω. 

Αφου είχαμε παθει σοκ. 

Γ αυτό τώρα δεν ρωτάω ποσο είναι η μικρή. Ας γεννηθουν γερά κι ας είναι και 3,4,5  αυτό μετραει

Just now, Christinα είπε:

Αχ κορίτσια σήμερα για 1η φορά θα κοιμηθεί ο μικρός στη μαμά μου...άδειο το σπίτι είναι! Δεν μας βλέπω να κοιμόμαστε απόψε!:roll:

Τι κουλό κι αυτό! Αντί να χαιρόμαστε που θα μείνουμε τα 2 μας, εμείς μαραζοσαμε! Νταξ δε λέω, για λίγη ώρα καλό είναι να μην μπαίνει ανάμεσα μας...

Αχ σε καταλαβαίνω κοριτσαρα.. Εγώ δεν τον έχω αφήσει στιγμή άλλου, όπως κ εσυ.. Ασε και έχω άγχος από τώρα για το πως θα τα περασουν στη γεννά, πουδεν θα μαι εδώ να τον ταισω και κοιμήσω... 

@RenezΠάντως γενικά καλυτερα να ναι μεγάλα τα μωράκια, παραμικρακια.. Άρα και 5 κιλά να γεννηθεί τόσο το καλυτερο.. Θα ναι προσοντουχος με τα οοοολα του

Επεξεργάστηκαν by Ninamc
  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Οπως και να ναι μην ανησυχείς.. Εμένα οι υπέροχοι εδειχναν ότι ήταν 1 κιλό πανω χωρίς να ναι... Γιατί καταβροχθίζει πολυ υγρό το πουλακι μ συνέχεια.. Και γεννήθηκε 3 κιλά ενώ τον έβγαζε 4...οποτε στο Ντόπλερ θα το δεις καλυτερα το βάρος.. 

Δεν αμφισβητώ τον γιατρό σας, μη με παρεξηγησεις .. Μα τα μηχανήματα κάνουν και λάθη. Ο δικός μας ένα κιλό κάτω. 

Αφου είχαμε παθει σοκ. 

Γ αυτό τώρα δεν ρωτάω ποσο είναι η μικρή. Ας γεννηθουν γερά κι ας είναι και 3,4,5  αυτό μετραει

Αχ σε καταλαβαίνω κοριτσαρα.. Εγώ δεν τον έχω αφήσει στιγμή άλλου, όπως κ εσυ.. Ασε και έχω άγχος από τώρα για το πως θα τα περασουν στη γεννά, πουδεν θα μαι εδώ να τον ταισω και κοιμήσω... 

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι...αυτό είναι η χειρότερη ανησυχία μου! Γι αυτό άρχισα να το αφήνω στις γιαγιάδες να δω πως αντιδρά! Τώρα πάει για νάνι,για να δω...θα χτυπήσει το τηλέφωνο ως τις 12? Είμαι αισιόδοξη πάντως γτ η μαμα μου τον καλοπιανει κ τα βρίσκουν τα σκορπιουδακια ! Πάντως για να ειμαι κι απόλυτα ειλικρινής θα μου κακοφανει να με απαρνηθεί έτσι ευκολα:oops:

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχ κορίτσια σήμερα για 1η φορά θα κοιμηθεί ο μικρός στη μαμά μου...άδειο το σπίτι είναι! Δεν μας βλέπω να κοιμόμαστε απόψε!:roll:

Τι κουλό κι αυτό! Αντί να χαιρόμαστε που θα μείνουμε τα 2 μας, εμείς μαραζοσαμε! Νταξ δε λέω, για λίγη ώρα καλό είναι να μην μπαίνει ανάμεσα μας...

Εεεε δεν θα κάνετε καμία αγαπούλα να περάσει κ η ώρα..??:D

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι...αυτό είναι η χειρότερη ανησυχία μου! Γι αυτό άρχισα να το αφήνω στις γιαγιάδες να δω πως αντιδρά! Τώρα πάει για νάνι,για να δω...θα χτυπήσει το τηλέφωνο ως τις 12? Είμαι αισιόδοξη πάντως γτ η μαμα μου τον καλοπιανει κ τα βρίσκουν τα σκορπιουδακια ! Πάντως για να ειμαι κι απόλυτα ειλικρινής θα μου κακοφανει να με απαρνηθεί έτσι ευκολα:oops:

Χαχαχα καλα κανεις.. Εμένα είναι όλοι πολθ μακριά για να το αφήσω.. Τον αυγουστο που θα παω στο νησί θα τον αφήσω και στη μαμά να δω πως θα τα πανε. Μα θα μαι συνέχεια με ένα τηλ στο χέρι. Είμαι σίγουρη... Αχ το ν; κανεις και εσυ.. Σε καταλαβαίνω και συμπασχω μαζί σου.. 

Εμένα δεν θα μου κακοφανει. Ίσα ίσα θα μου φυγει ένα βάρος.. Γιατί θα ξέρω ότι τα πανε καλα. Γενικά επειδή εμείς έχουμε περασει και από δυο νταντά δες.. Και από παιδικο. Είναι ανεξάρτητος. Δεν θηλασα και πολυ, και όσο να ναι είναι ανεξάρτητος από τη φυση του. Μα την μαμά δεν την απαρνιεται κανεις αγάπη μ

Επεξεργάστηκαν by Ninamc
  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Οπως και να ναι μην ανησυχείς.. Εμένα οι υπέροχοι εδειχναν ότι ήταν 1 κιλό πανω χωρίς να ναι... Γιατί καταβροχθίζει πολυ υγρό το πουλακι μ συνέχεια.. Και γεννήθηκε 3 κιλά ενώ τον έβγαζε 4...οποτε στο Ντόπλερ θα το δεις καλυτερα το βάρος.. 

Δεν αμφισβητώ τον γιατρό σας, μη με παρεξηγησεις .. Μα τα μηχανήματα κάνουν και λάθη. Ο δικός μας ένα κιλό κάτω. 

Αφου είχαμε παθει σοκ. 

Γ αυτό τώρα δεν ρωτάω ποσο είναι η μικρή. Ας γεννηθουν γερά κι ας είναι και 3,4,5  αυτό μετραει

Αχ σε καταλαβαίνω κοριτσαρα.. Εγώ δεν τον έχω αφήσει στιγμή άλλου, όπως κ εσυ.. Ασε και έχω άγχος από τώρα για το πως θα τα περασουν στη γεννά, πουδεν θα μαι εδώ να τον ταισω και κοιμήσω... 

@RenezΠάντως γενικά καλυτερα να ναι μεγάλα τα μωράκια, παραμικρακια.. Άρα και 5 κιλά να γεννηθεί τόσο το καλυτερο.. Θα ναι προσοντουχος με τα οοοολα του

Εγώ θέλω να ξέρω κιλά για να βλέπω αν αναπτύσεται σωστα..Μέχρι 4 θεωρούνται εντός φυσιολογικης καμπύλης πάρα πάνω όχι..παλιά γεννιόντουσαν έτσι μεγάλα γτ συνήθως είχαν ζάχαρο οι μανάδες κ δεν το ήξεραν κ επηρεαζόταν το μπεμπέ..

Πάντως κ το μηχάνημα στο Έλενα που πήγα τη προηγούμενη εβδομάδα που είχα φοβηθει (που ήταν μπρούμυτα αν θυμάστε) 1100 τον εβγαλε τότε οπότε λογικά τα 1283 τώρα με το μηχάνημα του Ρεα..κ είναι εντός καμπύλης..

Κ της Άννας σκέψου είναι 940γρ κ είναι 2 εβδομάδων μικρότερο από τον δικό μου άρα +300γρ να πάρει με το καλο(150 τη βδομάδα που λέγαμε) στα 1200 θα είναι κ εκείνο την 28η;)

Ααα μωρέ το γλυκουλι εσένα έπινε υγρό ε?? Λένε κάνει καλό γτ ετοιμάζει τα πνευμονακια του:x

Βρε γερά να ναι κ δε με νοιάζει τίποτε!! Αν κ σου είπα το ένστικτο της μάνας λέει ότι θα βγει ψηλόλιγνος:P

Πότε έχεις εσύ γιατρό αγαπημένη?

Just now, Christinα είπε:

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι...αυτό είναι η χειρότερη ανησυχία μου! Γι αυτό άρχισα να το αφήνω στις γιαγιάδες να δω πως αντιδρά! Τώρα πάει για νάνι,για να δω...θα χτυπήσει το τηλέφωνο ως τις 12? Είμαι αισιόδοξη πάντως γτ η μαμα μου τον καλοπιανει κ τα βρίσκουν τα σκορπιουδακια ! Πάντως για να ειμαι κι απόλυτα ειλικρινής θα μου κακοφανει να με απαρνηθεί έτσι ευκολα:oops:

Χσζομαμα:P

Δε σε απαρνειται μωρεεε είναι η γιαγιακα τουυυυ!! Τι να πει η μάνα μου που με βάφτισαν 11 μηνών κ στην εκκλησία έκλαιγα κ φώναζα οοολη την ώρα τη γιαγιά μου:D

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλη μέρα εκεί το έχει το μυαλό της αυτή.... ήθελα να ξερά που βρίσκεις την όρεξη!

Ορμόνες αγάπη μου,ορμόνες!!!:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλη μέρα εκεί το έχει το μυαλό της αυτή.... ήθελα να ξερά που βρίσκεις την όρεξη!

Έλα ντε... με τη κοιλιά τσίτα, κοντεύω να ξεχάσω τι είναι εκεί κάτω...αχαχαχαχ

@Renez οκ μη σε αποπαιρνω αλλά περιορισμένα πράγματα...δν έχουμε τον μικρό ανάμεσα μας αλλά έχουμε τη μικρή...ηττααααα! Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ...

@Ninamc κι εμένα είναι ανεξάρτητος γτ τον άφησα ημερών κ πάντα τον αφήνω άλλα όχι βράδυ! Μεγάλωσε το μωράκι μ  και φεύγει από τις φτερούγες τις μανούλας! :tongue: tragic η κατάσταση μου:tongue:

Βρήκα ευκαιρία αύριο να πάω πολύ νωρίς για τη καμπύλη να ξεμπερδεύω!

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έλα ντε... με τη κοιλιά τσίτα, κοντεύω να ξεχάσω τι είναι εκεί κάτω...αχαχαχαχ

@Renez οκ μη σε αποπαιρνω αλλά περιορισμένα πράγματα...δν έχουμε τον μικρό ανάμεσα μας αλλά έχουμε τη μικρή...ηττααααα! Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ...

@Ninamc κι εμένα είναι ανεξάρτητος γτ τον άφησα ημερών κ πάντα τον αφήνω άλλα όχι βράδυ! Μεγάλωσε το μωράκι μ  και φεύγει από τις φτερούγες τις μανούλας! :tongue: tragic η κατάσταση μου:tongue:

Βρήκα ευκαιρία αύριο να πάω πολύ νωρίς για τη καμπύλη να ξεμπερδεύω!

Άντε μαζί με την @DemiMom θα πάτε λοιπον:)

Καλή επιτυχία να έχετε κοιλουμπινες!!!

ααααα τώρα κατάλαβα γτ θα πας αύριο πρωί πρωί...λες αφού δε μπορώ να κάνω αγαπούλες ας τσακίσω κάτι γλυκό πρωί πρωι:mrgreen:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Εγώ θέλω να ξέρω κιλά για να βλέπω αν αναπτύσεται σωστα..Μέχρι 4 θεωρούνται εντός φυσιολογικης καμπύλης πάρα πάνω όχι..παλιά γεννιόντουσαν έτσι μεγάλα γτ συνήθως είχαν ζάχαρο οι μανάδες κ δεν το ήξεραν κ επηρεαζόταν το μπεμπέ..

Πάντως κ το μηχάνημα στο Έλενα που πήγα τη προηγούμενη εβδομάδα που είχα φοβηθει (που ήταν μπρούμυτα αν θυμάστε) 1100 τον εβγαλε τότε οπότε λογικά τα 1283 τώρα με το μηχάνημα του Ρεα..κ είναι εντός καμπύλης..

Κ της Άννας σκέψου είναι 940γρ κ είναι 2 εβδομάδων μικρότερο από τον δικό μου άρα +300γρ να πάρει με το καλο(150 τη βδομάδα που λέγαμε) στα 1200 θα είναι κ εκείνο την 28η;)

Ααα μωρέ το γλυκουλι εσένα έπινε υγρό ε?? Λένε κάνει καλό γτ ετοιμάζει τα πνευμονακια του:x

Βρε γερά να ναι κ δε με νοιάζει τίποτε!! Αν κ σου είπα το ένστικτο της μάνας λέει ότι θα βγει ψηλόλιγνος:P

Πότε έχεις εσύ γιατρό αγαπημένη?

Χσζομαμα:P

Δε σε απαρνειται μωρεεε είναι η γιαγιακα τουυυυ!! Τι να πει η μάνα μου που με βάφτισαν 11 μηνών κ στην εκκλησία έκλαιγα κ φώναζα οοολη την ώρα τη γιαγιά μου:D

Ορμόνες αγάπη μου,ορμόνες!!!:D

Αχ η ξαδέρφη μου γέννησε τον γιο της 5 κιλά ακριβώς.. Χωρίς ζάχαρο και όλα φυσιολογικότατα.. Και το παιδι είναι παιδαρος... 

Εννοείται κοιτάμε αν είναι φυσιολογικά αλλά μη μπαίνεις στο τρυπάνι να τρελενεσαι με τα γραμμάρια.. Έτσι έκανα και εγώ στο πρωτο τώρα απλά με νοιάζει να ναι όλα καλα. Δεν μπαίνω σε τόσο λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.. Τα κοιτάω όλα την ώρα που μου τα λέει μα μετά δεν συγκρατώ και πολυ το βάρος υψος η τους παλμους.. Συγκρατώ την εικόνα του... 

Ότι τόσο είναι το μωρό σας, είναι στάνταρ.. Αλλά προσ το τέλος θα δείτε ακριβώς τα κιλά του.. Και καλο ειναι που ένα κλάσεις μηχανήματα μην την πατησεις σαν εμένα που περιμενα ένα μωρό 4 κιλών και είδα το νινι με τα 3 και έπαθα σοκ... Χαχαχα

Εγω γιατρό έχω την επόμενη βδομάδα... Και ανυπομονώ η αλήθεια είναι.. Γιατί νιώθω πολυ κουραση τελευταία.. Ειμαστε και όλο μοναχοί τώρα και έχουν πεσει όλα πανω μας.. Δυσκολο να χεις ένα νήπιο και να σαι έγκυος ξανά.. Αλλά κάνω υπομονή, λίγο εμεινε.. Να το έχω στην αγκαλιά μου κ ας είμαι πτωμα. 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

Μπράβο κοριτσαρα με τον παίδαρο σου!!:x

Just now, Christinα είπε:

Αχ κορίτσια σήμερα για 1η φορά θα κοιμηθεί ο μικρός στη μαμά μου...άδειο το σπίτι είναι! Δεν μας βλέπω να κοιμόμαστε απόψε!:roll:

Τι κουλό κι αυτό! Αντί να χαιρόμαστε που θα μείνουμε τα 2 μας, εμείς μαραζοσαμε! Νταξ δε λέω, για λίγη ώρα καλό είναι να μην μπαίνει ανάμεσα μας...

Θα τον πάω κι εγώ Σάββατο για πρώτη φορά λέω!! Περίμενω να μου πεις πως πήγε!!

Just now, Renez είπε:

Εγώ θέλω να ξέρω κιλά για να βλέπω αν αναπτύσεται σωστα..Μέχρι 4 θεωρούνται εντός φυσιολογικης καμπύλης πάρα πάνω όχι..παλιά γεννιόντουσαν έτσι μεγάλα γτ συνήθως είχαν ζάχαρο οι μανάδες κ δεν το ήξεραν κ επηρεαζόταν το μπεμπέ..

Πάντως κ το μηχάνημα στο Έλενα που πήγα τη προηγούμενη εβδομάδα που είχα φοβηθει (που ήταν μπρούμυτα αν θυμάστε) 1100 τον εβγαλε τότε οπότε λογικά τα 1283 τώρα με το μηχάνημα του Ρεα..κ είναι εντός καμπύλης..

Κ της Άννας σκέψου είναι 940γρ κ είναι 2 εβδομάδων μικρότερο από τον δικό μου άρα +300γρ να πάρει με το καλο(150 τη βδομάδα που λέγαμε) στα 1200 θα είναι κ εκείνο την 28η;)

Ααα μωρέ το γλυκουλι εσένα έπινε υγρό ε?? Λένε κάνει καλό γτ ετοιμάζει τα πνευμονακια του:x

Βρε γερά να ναι κ δε με νοιάζει τίποτε!! Αν κ σου είπα το ένστικτο της μάνας λέει ότι θα βγει ψηλόλιγνος:P

Πότε έχεις εσύ γιατρό αγαπημένη?

Χσζομαμα:P

Δε σε απαρνειται μωρεεε είναι η γιαγιακα τουυυυ!! Τι να πει η μάνα μου που με βάφτισαν 11 μηνών κ στην εκκλησία έκλαιγα κ φώναζα οοολη την ώρα τη γιαγιά μου:D

Ορμόνες αγάπη μου,ορμόνες!!!:D

Κι εγώ τη γιαγιά μου φώναζα στη βάφτιση!:mrgreen:

Just now, Christinα είπε:

Έλα ντε... με τη κοιλιά τσίτα, κοντεύω να ξεχάσω τι είναι εκεί κάτω...αχαχαχαχ

@Renez οκ μη σε αποπαιρνω αλλά περιορισμένα πράγματα...δν έχουμε τον μικρό ανάμεσα μας αλλά έχουμε τη μικρή...ηττααααα! Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ...

@Ninamc κι εμένα είναι ανεξάρτητος γτ τον άφησα ημερών κ πάντα τον αφήνω άλλα όχι βράδυ! Μεγάλωσε το μωράκι μ  και φεύγει από τις φτερούγες τις μανούλας! :tongue: tragic η κατάσταση μου:tongue:

Βρήκα ευκαιρία αύριο να πάω πολύ νωρίς για τη καμπύλη να ξεμπερδεύω!

Χαχαχαχαχαχαχα!! Κι εγώ τέτοια θα λέω το Σάββατο???? Καμαρώνω άμα κάνουμε τέτοια βήματα κ πόσο μάλλον τώρα που έρχεται κ ο μικρός κ θα χρειάζεται κι αυτός φροντίδα από τη μαμά!

Θα καλοπεασει ο μικρός...για εσένα δεν ξερω:tongue:

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έλα ντε... με τη κοιλιά τσίτα, κοντεύω να ξεχάσω τι είναι εκεί κάτω...αχαχαχαχ

@Renez οκ μη σε αποπαιρνω αλλά περιορισμένα πράγματα...δν έχουμε τον μικρό ανάμεσα μας αλλά έχουμε τη μικρή...ηττααααα! Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ...

@Ninamc κι εμένα είναι ανεξάρτητος γτ τον άφησα ημερών κ πάντα τον αφήνω άλλα όχι βράδυ! Μεγάλωσε το μωράκι μ  και φεύγει από τις φτερούγες τις μανούλας! :tongue: tragic η κατάσταση μου:tongue:

Βρήκα ευκαιρία αύριο να πάω πολύ νωρίς για τη καμπύλη να ξεμπερδεύω!

Χαχαχαχα εγώ θα την κάνω το επόμενο ΣΚ.. Έχω καιρό να φάω παγωταααα

Μπα.. Δεν είσαι τράτζικ

Ελληνίδα μάνα είσαι χααχαχχα

  • Χαχα 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άντε μαζί με την @DemiMom θα πάτε λοιπον:)

Καλή επιτυχία να έχετε κοιλουμπινες!!!

ααααα τώρα κατάλαβα γτ θα πας αύριο πρωί πρωί...λες αφού δε μπορώ να κάνω αγαπούλες ας τσακίσω κάτι γλυκό πρωί πρωι:mrgreen:

Τρεληηηηη! :lol: έβαλα στη τσάντα κρακερακια, με το που θα βγω κ μέχρι να φτάσω στον φούρνο θα τα έχω τσακίσει...Τι? Έχω πρόγραμμα εγώ!:lol:

  • Χαχα 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αχ η ξαδέρφη μου γέννησε τον γιο της 5 κιλά ακριβώς.. Χωρίς ζάχαρο και όλα φυσιολογικότατα.. Και το παιδι είναι παιδαρος... 

Εννοείται κοιτάμε αν είναι φυσιολογικά αλλά μη μπαίνεις στο τρυπάνι να τρελενεσαι με τα γραμμάρια.. Έτσι έκανα και εγώ στο πρωτο τώρα απλά με νοιάζει να ναι όλα καλα. Δεν μπαίνω σε τόσο λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.. Τα κοιτάω όλα την ώρα που μου τα λέει μα μετά δεν συγκρατώ και πολυ το βάρος υψος η τους παλμους.. Συγκρατώ την εικόνα του... 

Ότι τόσο είναι το μωρό σας, είναι στάνταρ.. Αλλά προσ το τέλος θα δείτε ακριβώς τα κιλά του.. Και καλο ειναι που ένα κλάσεις μηχανήματα μην την πατησεις σαν εμένα που περιμενα ένα μωρό 4 κιλών και είδα το νινι με τα 3 και έπαθα σοκ... Χαχαχα

Εγω γιατρό έχω την επόμενη βδομάδα... Και ανυπομονώ η αλήθεια είναι.. Γιατί νιώθω πολυ κουραση τελευταία.. Ειμαστε και όλο μοναχοί τώρα και έχουν πεσει όλα πανω μας.. Δυσκολο να χεις ένα νήπιο και να σαι έγκυος ξανά.. Αλλά κάνω υπομονή, λίγο εμεινε.. Να το έχω στην αγκαλιά μου κ ας είμαι πτωμα. 

Ψυχή μου θα το πάρεις αγκαλιά,λίγο έμεινε κ έχουμε όλες καταλάβει πόσο δυνατή κ δυναμικη είσαι οπότε μια χαρά θα τα καταφέρεις!! Αφού είσαι σκυλί εσύ σαν εμένα ,δεν αντέχουμε εμείς με χαλαρά κ χλιαρά πράγματα!! Πρέπει να βγούμε τελείως off για να σταματήσουμε!!

Ναι ρε δε τρελαινομαι απλά ξέρεις πως είναι το πρώτο..θέλω να είμαι όσο πιο σίγουρη για όλα του..:x

Ααα άσχετο κορίτσια αλλά σήμερα παρέλαβα κ το ριλαξ/καρέκλακι του ρεεεεε φοβεροοοο κ το ριλαξ όλο μαξιλαράκι μαλακό γύρω γύρω κάνει σαν ρηχή φωλιτσα κ μέσα στο κέντρο έχει ένα τέλειο βελουτε ύφασμα..σαν Φλις βασικά..:x

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...