Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Annou είπε:

+9 kila eimai!Vevaia den xerw giati alla egw me vlepw mia xara!Dld den mou fainetai oti exw parei tosa an exaireseis tin koilia!O giatros mou eipe oti mexri 15 mw kovei na parw k gia ta gluka mou eipe na trww alla me metro :P Autaaa

Μια χαρά είσαι κι εγώ τόσο είμαι όποτε να μην ανησυχώ χιχιχι,είμαστε πολύ κοντά στις μέρες γι αυτό το λέω! Άντε να δω κ την δική μου!!! Αύριο καμπύλη κ παίρνω για ραντεβού τον ντοκ!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Μια χαρά είσαι κι εγώ τόσο είμαι όποτε να μην ανησυχώ χιχιχι,είμαστε πολύ κοντά στις μέρες γι αυτό το λέω! Άντε να δω κ την δική μου!!! Αύριο καμπύλη κ παίρνω για ραντεβού τον ντοκ!

Super super!!!Sou euxomai na exei to proswpaki tis brosta k na tin deis na trelatheis:tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Kalispera koritsia mou gluka!!!

Molis gurisame apo ton giatro!Simera eidame tin anaptuxi tis mikroulas mou!!Ola mia xara fainontai,doxa ton theo!!! 940 gr eimaste k ap oti eidame stin othoni fainetai oti exei matares!!:P 

Euxomai k stis upoloipes manoules pou exoun giatro na einai ola super!!!

Μπράβο στην κοπελάρα σας!!!!Όλα με το καλό!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Annou μου μπράβο κοριτσάκι μου,άντε να μεγαλώνει η μπεμπουλα να γίνει ολόκληρος κοριτσαρος:)

Εγώ περιμένω στη κλινική τον γιατρό κ ενώ έχει όλες κ όλες 2 καρέκλες στην υποδοχή έχουν κάτσει δύο γριές γκιοσες κ ούτε καν μου είπαν να κάτσω ρε φίλε με τη κοιλιά τούρλα εγώ!!!!!:evil:

  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

@Annou μου μπράβο κοριτσάκι μου,άντε να μεγαλώνει η μπεμπουλα να γίνει ολόκληρος κοριτσαρος:)

Εγώ περιμένω στη κλινική τον γιατρό κ ενώ έχει όλες κ όλες 2 καρέκλες στην υποδοχή έχουν κάτσει δύο γριές γκιοσες κ ούτε καν μου είπαν να κάτσω ρε φίλε με τη κοιλιά τούρλα εγώ!!!!!:evil:

Οι γυναίκες είναι οι χειρότερες σ αυτά δυστυχώς!!! Περπατά λίγο ,μη στέκεσαι σε μια θέση όρθια. 

Σκέψου ότι θα δεις το παλικάρι σου σε λίγο,μην ασχολείσαι άλλο με αυτες!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Οι γυναίκες είναι οι χειρότερες σ αυτά δυστυχώς!!! Περπατά λίγο ,μη στέκεσαι σε μια θέση όρθια. 

Σκέψου ότι θα δεις το παλικάρι σου σε λίγο,μην ασχολείσαι άλλο με αυτες!!

Γκρρρ ευτυχώς μου έφερε καρέκλα η κοπέλα από την υποδοχή που με λυπήθηκε η γλυκούλα..

Αυτές τώρα τσακώνονται εδώ κ 10 με τη καημένη τη κοπέλα που τους εξηγει ότι απαγορεύεται να περιμένουν ακόμη κ στην υποδοχη κ δεν βγαίνουν!!!! Τι να πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

@Annou μου μπράβο κοριτσάκι μου,άντε να μεγαλώνει η μπεμπουλα να γίνει ολόκληρος κοριτσαρος:)

Εγώ περιμένω στη κλινική τον γιατρό κ ενώ έχει όλες κ όλες 2 καρέκλες στην υποδοχή έχουν κάτσει δύο γριές γκιοσες κ ούτε καν μου είπαν να κάτσω ρε φίλε με τη κοιλιά τούρλα εγώ!!!!!:evil:

Τραγικουλες ,αλλά ξέρεις οι γριουλες θεωρούν ότι έχουν προτεραιότητα...

 

Just now, Renez είπε:

Γκρρρ ευτυχώς μου έφερε καρέκλα η κοπέλα από την υποδοχή που με λυπήθηκε η γλυκούλα..

Αυτές τώρα τσακώνονται εδώ κ 10 με τη καημένη τη κοπέλα που τους εξηγει ότι απαγορεύεται να περιμένουν ακόμη κ στην υποδοχη κ δεν βγαίνουν!!!! Τι να πω...

Τι καλουλες!!στην γυναικολόγικη γίνονται όλα αυτά;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γκρρρ ευτυχώς μου έφερε καρέκλα η κοπέλα από την υποδοχή που με λυπήθηκε η γλυκούλα..

Αυτές τώρα τσακώνονται εδώ κ 10 με τη καημένη τη κοπέλα που τους εξηγει ότι απαγορεύεται να περιμένουν ακόμη κ στην υποδοχη κ δεν βγαίνουν!!!! Τι να πω...

Ελπίζω τώρα να βλέπεις τν παιδαρο και να είσαι σε πελαγη ευτυχιας! 

Αστες τις γριουλες...άτιμη φάρα...Αχαχαχα.. σε καμμία σαρανταρια χρονια να τα θυμόμαστε αυτά!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Annou  κ εγώ σε κιλά είμαι πλέον +10 κ κάτι ανάλογα τη μέρα εδώ κ μια εβδομάδα:P

Κ εγώ όλα σχεδόν στο κοιλουμπινι τα έχω..κ πραγματικά δε με απασχολούν αφού προσέχω,βράδυ τρώω μόνο φρούτα,ε δε θα τρελαθώ κιόλας!!

@EugenJen ναι ναι στη δική μας ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

Μπράβο! καλέ παιδαρος είναι!!! Όλα καλά ,κορίτσι μου με το καλό!!!:x

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

Ωρε ολόκληρο μωρό!!! Μπράβο φίλη... εγώ πιστεύω ότι τα 283 είναι τα προσόντα! Επίσης κ εμένα όταν γυρνούσαν πονουσα ολόκληρη λες κ έβγαινε από την κοιλιά!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο! καλέ παιδαρος είναι!!! Όλα καλά ,κορίτσι μου με το καλό!!!:x

Αχχχχ πάει κ αυτό το ραντεβουδακι..χμμμ τώρα έχω ξανα 5/8 υπέρηχο κ 24/8 ντοπλερ..

Άντε με το καλό κ εσείς όλες κοριτσουδια μου να δείτε τα νινακια σας μεγαλωμένα!!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Ωρε ολόκληρο μωρό!!! Μπράβο φίλη... εγώ πιστεύω ότι τα 283 είναι τα προσόντα! Επίσης κ εμένα όταν γυρνούσαν πονουσα ολόκληρη λες κ έβγαινε από την κοιλιά!

Χαχαχα,μεταξύ μας...κ εγώ αυτό πιστεύω:P

Άρα έχει δίκιο για αυτόν τον πόνο ο γιατρουδακος..να δούμε..εσένα τελευταία φορά είχαν γυρίσει ή ήταν ένα πάνω ένα κάτω?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

Μπράβο το γιοκαρίνι σου!!!!!!!!!

Πω πω πωωω άντρας ολόκληρος!!!φτου φτουυυ!:wub:

5/8 έχω κι εγώ ρνβ αλλά για το doppler!

Όλα καλά να πηγαίνουν σε όλες μας κορίτσια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Kalispera koritsia mou gluka!!!

Molis gurisame apo ton giatro!Simera eidame tin anaptuxi tis mikroulas mou!!Ola mia xara fainontai,doxa ton theo!!! 940 gr eimaste k ap oti eidame stin othoni fainetai oti exei matares!!:P 

Euxomai k stis upoloipes manoules pou exoun giatro na einai ola super!!!

Τέλεια αααα... Κουκλάρα θα ναιιι σαν τη μαμά της!!! 

Με το καλοοοο

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου κ σαβουριαζω το καρπουζακι μου..

Λοιποοοον όλα καλά δόξα τον Θεό, ο προσοντουχος είναι 1.283 κιλά παρακαλώ!!!!! Αμεεε :x

Ο γιατρός μου είπε να μην αγχώνομαι που είναι ισχιακος ακόμη κ ότι έχουμε μέχρι τη 33-34η να γυρίσει..κ με προειδοποίησε πως όταν θα προσπαθεί να γυρίσει ίσως νιώσω έναν έντονο πόνο ή τράνταγμα αλλά να μη φοβηθω γτ θα είναι η ώθηση που δίνει με τα ποδαράκια του!!

Τελειααααα μια χαρά προσοντουχος μας βγήκε εεε φτου φτου υυυ 

Αντε με το καλό οοοο

Να μαστε όλοι καλα κοριτσια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...