Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Τι ψυχολογικά βρε τσουπρα μου σε πιάσαν πάλι;;όπως μου είπε κ ο άντρας μου χθες τι αγχώνεσαι;;είσαι στο 80%τιποτα δεν έμεινε!!

Εμείς νότια έχουμε συγγενείς κ φίλους οπότε αναγκαστικά πάμε, σκέψου με την κολλητή μου η οποία μετακόμισε λόγω σχέσης στα νότια κάθε φορά διαφωνούμε αν θα κατέβει αυτή δυτικά η εγώ νότια , της λέω τις ξέχασες τις ρίζες σου , και έγινες Γλυφαδιωτισα :lol:

Άστα να πάνε, καούρες πλέον κάθε μέρα , λες να μας βγουν Ραπουνζέλ οι κόρες;;;;αλλά λέω έτσι κ αρχίσω πάλι ρουκέτες πάει θα πέσω στην κατάθλιψη..

Αχ αυτοί οι άντρες τα λένε όλα τόσο απλά κ τα βλέπουν τόσο εύκολα.... 

λοιπον επειδή τις προηγούμενες 2 μερες έκανα ρουκέτες νομίζω ότι τις προτιμώ από τις καούρες. Τουλάχιστον κανείς τη ρουκέτα κ ξεμπερδεύεις, η καούρα είναι non stop

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα ! Εγώ για καούρες παίρνω αγαπημένο γκαβισκον κ μου περνάνε όλα !!!

Γιουτζίν στη πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει εμετό επειδή είχα φάει ριζότο το οποιο μάλλον είχε χαλάσει :lol: Όσο για το Περιστέρι το αγάπησα 5 χρόνια δεν το προτιμούσα όμως για να βγαίνω. Μόνο στο μαγαζί ενός καλού μας φίλου πηγαίναμε κ για φαγητό στο αγαπημεεεεενο Μπουρνάζι!

Αχ κ ο Πειραιάς για θαλασσινά αλλά είναι πολύ απαιτητική σε αυτό το τομέα λογω καταγωγής.. τολμώ όμως να πω πως οπότε δεν μπορούσαμε να έρθουμε εδώ για τσίπουρα ,τα πίναμε εκεί με ευχαρίστηση!!

Κι όταν έκανα μεταπτυχιακό κ πηγαίναμε ΠΑΠΕΙ για μαθήματα,τον τιμήσαμε τον Πειραιά!! Αααααχ νιάτα.:mrgreen:

Όσο για το άγχος....δε φτάνει που έρχεται ενας νέος άνθρωπος στη ζωή από εμάς, αλλαζει όλη μας η ζωή ,ειδικά στις κοπέλες που γίνονται για πρώτη φορά μαμάδες, έχουμε και μια πανδημία να βγάλουμε πέρα! Εντάξει αμα δεν αγχωθουμε κ τώρα,πότε?

Περιμένουμε νέα από τα νινακια σήμερα,που πλέον μοιάζουν με μικραααα μωρά! :wub:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχ αυτοί οι άντρες τα λένε όλα τόσο απλά κ τα βλέπουν τόσο εύκολα.... 

λοιπον επειδή τις προηγούμενες 2 μερες έκανα ρουκέτες νομίζω ότι τις προτιμώ από τις καούρες. Τουλάχιστον κανείς τη ρουκέτα κ ξεμπερδεύεις, η καούρα είναι non stop

ισχύει!!!και εγώ χθες  το ίδιο σκεφτόμουν, έκανα τις ρουκετούλες μου κ τέλος ενώ τώρα έχω ξυπνήσει ήδη και με έχει τσακίσει το στομάχι!!

@Anastasia05  άρα να μην ανησυχήσω οτι 'εκανα κακό στο μωρό!!μονο για αυτό αγχώθηκα, αλλά ξινισμένο καρπούζι??αν είναι δυνατόν, πως το καταφερα αυτό απορώ!!!ρε συ εμένα η γιατρόε δεν με αφήνει τίποτα να πάρω για καούρες..της είπα μαλοξ, γκαβισκον σε όλα όχι μου είπε,....

κοίτα εγώ στα πολύ νιάτα μου έλιωσα τα ελληνάδικα στο Μπουρνάζι και στο Αιγάλεω και Μικρολίμανο, αλλά λέμε για πολύ νιατα, μετά όπως το είπες μόνο για φαγητο..

Αλλά έχει και ωραία αγορά το Περιστεράκι μας να τα λέμε και αυτά!

 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ισχύει!!!και εγώ χθες  το ίδιο σκεφτόμουν, έκανα τις ρουκετούλες μου κ τέλος ενώ τώρα έχω ξυπνήσει ήδη και με έχει τσακίσει το στομάχι!!

@Anastasia05  άρα να μην ανησυχήσω οτι 'εκανα κακό στο μωρό!!μονο για αυτό αγχώθηκα, αλλά ξινισμένο καρπούζι??αν είναι δυνατόν, πως το καταφερα αυτό απορώ!!!ρε συ εμένα η γιατρόε δεν με αφήνει τίποτα να πάρω για καούρες..της είπα μαλοξ, γκαβισκον σε όλα όχι μου είπε,....

κοίτα εγώ στα πολύ νιάτα μου έλιωσα τα ελληνάδικα στο Μπουρνάζι και στο Αιγάλεω και Μικρολίμανο, αλλά λέμε για πολύ νιατα, μετά όπως το είπες μόνο για φαγητο..

Αλλά έχει και ωραία αγορά το Περιστεράκι μας να τα λέμε και αυτά!

 

Κακό δεν εκανες αλλά δεν έκανες κ καλό!!:tongue: εντάξει δεν τρως κ κάθε μέρα ξινισμενο καρπούζι ,μια άτυχια ήταν.

Πολύ καλή αγορά κ για μπεμπέ την καλύτερη!!!! Οτι σου χρειαστεί έχει τόσα μαγαζια εκει, σίγουρα θα βρεις αυτό που θες 

Είπες πηγές κουλ κλαμπ κ δεν βρήκες νούμερα?

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Τι ωραία τα ψώνια κ οι βόλτες στην Αθήνα!!! Πόσο μου λείπουν!!! Εδώ είναι πολύ περιορισμένα τα πράγματα αλλά δεν ήθελα να ζήσω στην Αθήνα! Για τα φοιτητικά χρόνια καλά ήταν, για οικογένεια δν θα ήθελα! Θέλω όμως 2-3 φορές τν χρόνο να ανεβαίνω για ψώνια, Θέατρο κ βόλτες, από τότε με το παιδί όμως...1 κι αν ερχόμαστε! 

Στα μαγαζιά εγώ αποφεύγω κ το σουπερμάρκετ, τα πιο πολλά ψώνια μέσω Ίντερνετ! Να σας πω την αλήθεια κ καφέ κ φαγητό έξω δν έχω πάει ακόμα...προτιμώ περπάτημα κ χάζεμα με παγωτάκι παραλιακά! Αλλά τώρα καλοκαιράκι θα βγούμε για ψαρακι κ σε ανοιχτα μαγαζιά! Εγώ τν Σεπτέμβρη κ μετά τη γέννα που θα χειμωνιασει κ θα έχω κλειστά κ καλοριφέρ φοβάμαι στο φροντιστήριο...αλλά με μάσκα 7 ώρες δεν μπορώ να μιλάω βρε κορίτσια...χέρια κ καθαριότητα χώρου πρόσεχα πάντα, σε κάθε αλλαγή τάξης τα κάνω αλλά αν είναι να τύχει τι να πω? Και το πρώτο μετά από μπάνιο κ με μάσκα το πλησιαζα το βράδυ που γύριζα σπίτι.

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

ισχύει!!!και εγώ χθες  το ίδιο σκεφτόμουν, έκανα τις ρουκετούλες μου κ τέλος ενώ τώρα έχω ξυπνήσει ήδη και με έχει τσακίσει το στομάχι!!

@Anastasia05  άρα να μην ανησυχήσω οτι 'εκανα κακό στο μωρό!!μονο για αυτό αγχώθηκα, αλλά ξινισμένο καρπούζι??αν είναι δυνατόν, πως το καταφερα αυτό απορώ!!!ρε συ εμένα η γιατρόε δεν με αφήνει τίποτα να πάρω για καούρες..της είπα μαλοξ, γκαβισκον σε όλα όχι μου είπε,....

κοίτα εγώ στα πολύ νιάτα μου έλιωσα τα ελληνάδικα στο Μπουρνάζι και στο Αιγάλεω και Μικρολίμανο, αλλά λέμε για πολύ νιατα, μετά όπως το είπες μόνο για φαγητο..

Αλλά έχει και ωραία αγορά το Περιστεράκι μας να τα λέμε και αυτά!

 

Που φτάσαμε να προτιμαμε τις ρουκετες... κατάντια!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ωραία η Αθηνα αλλά για λίγο! Οι δικοί μου εχουν μια άδεια γκαρσονιέρα στον Ν.κοσμο, οπότε ανεβαινουμε που και που! Για βόλτες κ εμένα μου αρέσει το κεντρο, τα μολ καλά είναι αλλά προτιμώ το κέντρο! Δεν θα μπορούσα να ζήσω μονιμα, περασα όμως πολυ ωραία φοιτητικά χρόνια αλλά για οικογένεια...δεν... 

Για τα μαγαζιά και τον κορονοιο δεν έχει αλλάξει τπτ για μένα! Πάω παντού κ δεν φοβαμαι...

Καλή τύχη στους υπερήχους σας σήμερα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι άτιμη ότι κ να είναι δε μπαίνω σε άλλο site!!!

Η φίλη @Hliolousti φταιειιιιιι.....εγω με το που μπηκα να σας διαβάσω επεσα πανω σε αυτό......τι να κανω...... ?????κ εγω το εχω καψει......γινεται να βαλουμε αποκλεισμο στις διαφημίσεις και σε νεα σαιτ????

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

Η φίλη @Hliolousti φταιειιιιιι.....εγω με το που μπηκα να σας διαβάσω επεσα πανω σε αυτό......τι να κανω...... ?????κ εγω το εχω καψει......γινεται να βαλουμε αποκλεισμο στις διαφημίσεις και σε νεα σαιτ????

Παρακαλώ να μαζέψουμε υπογραφές να τη διώξουμε @Irinoula86αποτο φόρουμ! Έχω 3 μερες που σας λέω ότι δε μπορώ να αποφασίσω για σεντόνια κ κουβέρτες κ αυτή στέλνει site! Στο οποίο φυσικά κ μπήκα..

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα κοριτσουδια σήμερα άντεξα 5.5 ώρες παρακαλώ κ γύρισα 12:30 σπίτι..έκανα τις δουλίτσες μου κ έκατσα να φάω διαβάζοντας σας(ευτυχώς είχα από εχθές ουφφφφ!!)

Το κλαμα το βράδυ με ανακούφισε ομολογώ καθώς σήμερα νιώθω πολύ πιο δυνατη μέσα μου!! Ευτυχώς ο μπέμπης μου μάλλον κοιμόταν όταν έκλαιγα κ ευελπιστώ να μην τον ανησυχισα τον πρίγκιψ..

Πάντως @marianna1986 εν μέρη συμφωνώ κ για εμένα όπως είπα δεν έχει αλλάξει κάτι εκτός του ότι φοραω μάσκα στον πολύ κόσμο αλλιώς όλα όπως πριν..αχχχ κ όταν μάθαινα στον άντρα μου να βγάζουμε τα παπούτσια έξω από τη πόρτα στις αρχές μας κ καθάριζα τα κινητά μόλις μπαίναμε σπίτι με έλεγε μικροφοβιακη ΧΑ!!

Αλλαααα το να είμαι με μάσκα στο μωρό μου δε θα το μπορούσα..πως θα το χαρώ? Να το ευχαριστηθω? Να δαγκώσω τα μπουτακια του? Να τι λιώσω στην αγκαλιά μου?! Οοοοχι θα προσέχω σίγουρα ακόμη περισσότερο όταν βγαίνω αλλά ως εκεί..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγαπημένα κοριτσουδια σήμερα άντεξα 5.5 ώρες παρακαλώ κ γύρισα 12:30 σπίτι..έκανα τις δουλίτσες μου κ έκατσα να φάω διαβάζοντας σας(ευτυχώς είχα από εχθές ουφφφφ!!)

Το κλαμα το βράδυ με ανακούφισε ομολογώ καθώς σήμερα νιώθω πολύ πιο δυνατη μέσα μου!! Ευτυχώς ο μπέμπης μου μάλλον κοιμόταν όταν έκλαιγα κ ευελπιστώ να μην τον ανησυχισα τον πρίγκιψ..

Πάντως @marianna1986 εν μέρη συμφωνώ κ για εμένα όπως είπα δεν έχει αλλάξει κάτι εκτός του ότι φοραω μάσκα στον πολύ κόσμο αλλιώς όλα όπως πριν..αχχχ κ όταν μάθαινα στον άντρα μου να βγάζουμε τα παπούτσια έξω από τη πόρτα στις αρχές μας κ καθάριζα τα κινητά μόλις μπαίναμε σπίτι με έλεγε μικροφοβιακη ΧΑ!!

Αλλαααα το να είμαι με μάσκα στο μωρό μου δε θα το μπορούσα..πως θα το χαρώ? Να το ευχαριστηθω? Να δαγκώσω τα μπουτακια του? Να τι λιώσω στην αγκαλιά μου?! Οοοοχι θα προσέχω σίγουρα ακόμη περισσότερο όταν βγαίνω αλλά ως εκεί..

Τι έπαθες και εκλαιγες;:???:


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Τι έπαθες και εκλαιγες;:???:

Ε σκεφτόμουν διάφορα για το πώς θα αλλάξει η ζωή μας με τον μπέμπη κ αν θα ανταπεξέλθω κ εγώ κ ο άντρας μου στο μέγιστο σε όσα θα έχει ανάγκη το παιδάκι μας κ διαφορά τέτοια ομορφα..

Πάντως να ξέρετε μέσα σε όλα αυτά σκεφτόμουν πως η ομαδουλα μας,εσείς δλδ,είστε το καλύτερο παρεάκι μου στη περίοδο της εγκυμοσύνης κ χαίρομαι πολύ για όλες μας που έχουμε δέσει κ που έχουμε ήδη φτάσει στο 3ο τρίμηνο..:x

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε σκεφτόμουν διάφορα για το πώς θα αλλάξει η ζωή μας με τον μπέμπη κ αν θα ανταπεξέλθω κ εγώ κ ο άντρας μου στο μέγιστο σε όσα θα έχει ανάγκη το παιδάκι μας κ διαφορά τέτοια ομορφα..

Πάντως να ξέρετε μέσα σε όλα αυτά σκεφτόμουν πως η ομαδουλα μας,εσείς δλδ,είστε το καλύτερο παρεάκι μου στη περίοδο της εγκυμοσύνης κ χαίρομαι πολύ για όλες μας που έχουμε δέσει κ που έχουμε ήδη φτάσει στο 3ο τρίμηνο..:x

Αχχ και εγώ αυτά σκέφτομαι!!!

Αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ανταπεξέλθουμε και θα πας αρέσει και πάρα πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...