Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Σήμερα φαγαμε γουρνοπουλα @Renez!!! Έφαγα αρκετά για όλες μας....αχαχαχα κ μια γωνίτσα γαλακτομπούρεκο σπιτικό!light όλα! @Irinoula86 και στον μουσακά δεν λέω όχι αν κ εφαγα προχθές της μανουλας μου, τσακιζω πάλι ένα κοματαααακι!

Η μπέμπα μου έχει γυρίσει κάπως δεν ξέρω πώς κ κλωτσάει κουτι:tongue:, κύστη, έντερο,τα πάντα όλα κ με ταράζει κάθε τόσο! @Jasmine@ αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Οι δικές μας αν δεν βγουν με καισαρική θα βγουν σίγουρα με τα πόδια για πρωτοτυπία!

@EugenJenφούσκωσε με δροσερό αεράκι, φάε καλό φαγάκι κ απόλαυσε το υπέροχο τοπίο εκεί πάνω!!!

Γουρουνόπουλα ρε άτιμη;;;; Εντάξει αφού έφαγες για όλες θα ξεκλήρισες οικογένεια με γουρουνάκια! Χαχαχχαχα 

Οι δικές μου θα βγουν σίγουρα με καισαρική είναι κ πολλές! Ρε τι πόνο κάνει εκεί κάτω η κλωτσιά από ένα τόσο δα πλασματάκι πες μου!!!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Έφαγα τη πεππα κι όλο της το σόι! Κι ένα μικρό τόσο δα κομματάκι πετσουλα δεν κρατήθηκα, μου έκανε κρατσ!!:lol:

Πώς το κάνουν ρε συ,νοιώθω συνέχεια να με ψαχουλευει εκεί κάτω κ κάτι τραβηγματακια κ ότι θα τα κάνω πάνω μου! Όλο πετάγομαι αχ κ βαχ!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Σήμερα φαγαμε γουρνοπουλα @Renez!!! Έφαγα αρκετά για όλες μας....αχαχαχα κ μια γωνίτσα γαλακτομπούρεκο σπιτικό!light όλα! @Irinoula86 και στον μουσακά δεν λέω όχι αν κ εφαγα προχθές της μανουλας μου, τσακιζω πάλι ένα κοματαααακι!

Η μπέμπα μου έχει γυρίσει κάπως δεν ξέρω πώς κ κλωτσάει κουτι:tongue:, κύστη, έντερο,τα πάντα όλα κ με ταράζει κάθε τόσο! @Jasmine@ αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Οι δικές μας αν δεν βγουν με καισαρική θα βγουν σίγουρα με τα πόδια για πρωτοτυπία!

@EugenJenφούσκωσε με δροσερό αεράκι, φάε καλό φαγάκι κ απόλαυσε το υπέροχο τοπίο εκεί πάνω!!!

Πωπω θέλετε να με πεθάνετε σήμερα, η μία μουσακά η άλλη γουρνοπουλα , ονειρεύομαι πατατουλα χοντρή χοντρή με ριγανιτσα κ τζατζίκι μπόλικο θάνατος!!!

 

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έφαγα τη πεππα κι όλο της το σόι! Κι ένα μικρό τόσο δα κομματάκι πετσουλα δεν κρατήθηκα, μου έκανε κρατσ!!:lol:

Πώς το κάνουν ρε συ,νοιώθω συνέχεια να με ψαχουλευει εκεί κάτω κ κάτι τραβηγματακια κ ότι θα τα κάνω πάνω μου! Όλο πετάγομαι αχ κ βαχ!

Μα χωρίς πέτσα δε μπορείς να λες ότι έφαγες γουρνουνοπουλα!!!! Απαγορεύεται.... χαχαχαχα 

δε ξέρω τι κάνουν πραγματικά, μα ποσό άδικο να μη μπορούμε να τα βλέπουμε... φαντάσου τι θα γίνει από δω κ πέρα που θα παίρνουν πιο γρήγορα βάρος!!!

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έφαγα τη πεππα κι όλο της το σόι! Κι ένα μικρό τόσο δα κομματάκι πετσουλα δεν κρατήθηκα, μου έκανε κρατσ!!:lol:

Πώς το κάνουν ρε συ,νοιώθω συνέχεια να με ψαχουλευει εκεί κάτω κ κάτι τραβηγματακια κ ότι θα τα κάνω πάνω μου! Όλο πετάγομαι αχ κ βαχ!

Συνπαθούσα κι εγώ!

Οι 2 μου στρατηγικές: 1. κάθομαι σταυροπόδι και δε φτάνει ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ

2. τη μετακινώ με τα χέρια προς την άλλη μεριά

Κατεβαίνω προς Μεσσηνία να ξεκληρίσω ό,τι γουρουνάκι έχει ο κουνιάδος! Εσύ προς τα πού είσαι είπαμε κ το λες και σωστά? "γουρνοπούλα"??

Εγώ συκωτάκι με κύμινο today, μια φορά το μήνα αφήνει η μαία!

Στη Γαλλία βέβαια τις αφήνουν όσο θέλουν, η ξαδέρφη μου έτρωγε 1 φορά τη βδομάδα και μια χαρά βγήκαν και οι 2 τις κόρες, 20 και 24 χρονών σήμερα... Εκτός των άλλων, δεν της έπεσε ο σίδηρος να παίρνει συμπληρώματα σαν κι εμέ, ΤΕΣΠΑΑΑΑΑ! Θα φάω τώρα το συκωτάκι μου και θα χαρώ που είμαι στην όμορφη Ελλάδα ως αντιστάθμισμα με την τραγανιστή πετσούλα... <3 

  • Χαχα 2

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Σήμερα φαγαμε γουρνοπουλα @Renez!!! Έφαγα αρκετά για όλες μας....αχαχαχα κ μια γωνίτσα γαλακτομπούρεκο σπιτικό!light όλα! @Irinoula86 και στον μουσακά δεν λέω όχι αν κ εφαγα προχθές της μανουλας μου, τσακιζω πάλι ένα κοματαααακι!

Η μπέμπα μου έχει γυρίσει κάπως δεν ξέρω πώς κ κλωτσάει κουτι:tongue:, κύστη, έντερο,τα πάντα όλα κ με ταράζει κάθε τόσο! @Jasmine@ αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Οι δικές μας αν δεν βγουν με καισαρική θα βγουν σίγουρα με τα πόδια για πρωτοτυπία!

@EugenJenφούσκωσε με δροσερό αεράκι, φάε καλό φαγάκι κ απόλαυσε το υπέροχο τοπίο εκεί πάνω!!!

Πωωω ρε μάγκα μου!! Έφαγες κ πετσουλα ε??? 

Ωωωω μετά είδα το κράτς που έκανε η πετσουλαααα...πεθαιιινω^_^

Το συκώτι εγώ @OctoberMom το αποφεύγω η μάνα όπως φυσικά κ ότι ώμο σε θαλασσινό.. βέβαια δε μου έχουν λείψει όσο....οι σαλάτες ρε κορίτσια!!

Ναι κ όμως!! Νομίζω μετά θα της τρώω κ θα νιώθω ότι τρώω γουρουνοπουλα χαχαχα θα μου πεις καθάρισε καλά το μαρούλι κ φατο ε δε μπορώ!!! Έχω διαβάσει τόσα όργια με σαλμονέλες κ μλκιες που κολλάει το μυαλό μου..να ναι καλά οι ντοματουλες οι καλοκαιρινές με ντάκο ή χωριάτικη κ κάπως ισορροπεί η έλλειψη μου..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πωωω ρε μάγκα μου!! Έφαγες κ πετσουλα ε??? 

Ωωωω μετά είδα το κράτς που έκανε η πετσουλαααα...πεθαιιινω^_^

Το συκώτι εγώ @OctoberMom το αποφεύγω η μάνα όπως φυσικά κ ότι ώμο σε θαλασσινό.. βέβαια δε μου έχουν λείψει όσο....οι σαλάτες ρε κορίτσια!!

Ναι κ όμως!! Νομίζω μετά θα της τρώω κ θα νιώθω ότι τρώω γουρουνοπουλα χαχαχα θα μου πεις καθάρισε καλά το μαρούλι κ φατο ε δε μπορώ!!! Έχω διαβάσει τόσα όργια με σαλμονέλες κ μλκιες που κολλάει το μυαλό μου..να ναι καλά οι ντοματουλες οι καλοκαιρινές με ντάκο ή χωριάτικη κ κάπως ισορροπεί η έλλειψη μου..

Κ εγώ ρε συ θέλω πολύ να φάω μια καίσαρα καταπράσινη να βοσκήσω! Ντοματούλες κ εγώ μόνο κ βγάζω κ τη φλούδα...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@OctoberMom από Ηλεία, εμείς κ Μεσσηνία έχουμε παράδοση!!! Καλα να περάσεις, εί άι πανέμορφη η Μεσσηνία!!! 

Το συκωτακι κι εγ  το λιγουρευομαι αλλά δεν το τολμάω, μ αρέσει κ ολίγον να κρατάει όποτε του χρόνου!

Τη πέτσα τη φοβηθηκα ρε κορίτσια για το στομαχι κ εντερο γμτ! Κ ήταν οοοολη κριτσανιστη...κόλαση λέμε!

Βρε @Renez υπερβολή πια με το μαρούλι! Αυτό να σου περάσει! Εγώ το τρωω αλλα πλυμενο καλά κ στο ξύδι κα να μισάωρο! Νταξ τώρα είναι εποχή της ντομάτας, τα μαρούλια είναι χάλια ξερά,δεν χάνεις κ τπτ. Ρε συ άλλοι τρώνε κ απ έξω σαλάτα κ όλα οκ! Εγώ φοβάμαι, ούτε της μάνας μ δεν τρώω αν τη δω να τα βάζει στο ξύδι γτ το ξεχνάει η αφηρημένη κ γκρινιάζουμε. Χθες μου επλενε μαρούλια κ τελικά δεν τα έφαγα γτ έβαλε μέσα αυτό το mix με ξηρούς καρπούς κ πάλι φοβήθηκα να φάω!

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ ρε συ θέλω πολύ να φάω μια καίσαρα καταπράσινη να βοσκήσω! Ντοματούλες κ εγώ μόνο κ βγάζω κ τη φλούδα...

Πωπωωω ζημιααα! Κι εγώ αυτή τη ceasar s έχω λιγουρα. Κι όταν παίρνουμε πίτσα πάντα ο άντρας μ θα φάει 1 μόνος του κ εγώ κοιτάζω σαν κουταβάκι που θέλει να γλειψει το μπολ. Η σπιτική δεν είναι ίδια...μα τι βάζουν πια!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ ρε συ θέλω πολύ να φάω μια καίσαρα καταπράσινη να βοσκήσω! Ντοματούλες κ εγώ μόνο κ βγάζω κ τη φλούδα...

Κ γωωω!! Βέβαια ομολογώ την έβγαζα ούτως ή άλλως τη φλούδα από πριν..αλλά ναι ως εκεί είμαι ..κ αγγουράκια..αυτά...

Πωωω σιζαρ ναιιι θελωωωω!!!! Κ μια ρόκα παρμεζάνα τσακιζα εύκολα!!

Just now, Christinα είπε:

@OctoberMom από Ηλεία, εμείς κ Μεσσηνία έχουμε παράδοση!!! Καλα να περάσεις, εί άι πανέμορφη η Μεσσηνία!!! 

Το συκωτακι κι εγ  το λιγουρευομαι αλλά δεν το τολμάω, μ αρέσει κ ολίγον να κρατάει όποτε του χρόνου!

Τη πέτσα τη φοβηθηκα ρε κορίτσια για το στομαχι κ εντερο γμτ! Κ ήταν οοοολη κριτσανιστη...κόλαση λέμε!

Βρε @Renez υπερβολή πια με το μαρούλι! Αυτό να σου περάσει! Εγώ το τρωω αλλα πλυμενο καλά κ στο ξύδι κα να μισάωρο! Νταξ τώρα είναι εποχή της ντομάτας, τα μαρούλια είναι χάλια ξερά,δεν χάνεις κ τπτ. Ρε συ άλλοι τρώνε κ απ έξω σαλάτα κ όλα οκ! Εγώ φοβάμαι, ούτε της μάνας μ δεν τρώω αν τη δω να τα βάζει στο ξύδι γτ το ξεχνάει η αφηρημένη κ γκρινιάζουμε. Χθες μου επλενε μαρούλια κ τελικά δεν τα έφαγα γτ έβαλε μέσα αυτό το mix με ξηρούς καρπούς κ πάλι φοβήθηκα να φάω!

Πωπωωω ζημιααα! Κι εγώ αυτή τη ceasar s έχω λιγουρα. Κι όταν παίρνουμε πίτσα πάντα ο άντρας μ θα φάει 1 μόνος του κ εγώ κοιτάζω σαν κουταβάκι που θέλει να γλειψει το μπολ. Η σπιτική δεν είναι ίδια...μα τι βάζουν πια!

Ισχύει για τη σιζαρ!!!!

Δε ξέρω ρε γαμωτο απλά έχω κολλήσει ενώ ξέρω αν το πλύνω καλά οκ πόσο γκαντεμο να είμαι!! Με παρηγορεί ότι δεν είναι εποχή του όπως είπες..ενωωω από Οκτώβρη χαμοοοος!!!! Να ευκαιρία να αδυνατισουμε απολαμβάνοντας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@OctoberMom από Ηλεία, εμείς κ Μεσσηνία έχουμε παράδοση!!! Καλα να περάσεις, εί άι πανέμορφη η Μεσσηνία!!! 

Το συκωτακι κι εγ  το λιγουρευομαι αλλά δεν το τολμάω, μ αρέσει κ ολίγον να κρατάει όποτε του χρόνου!

Τη πέτσα τη φοβηθηκα ρε κορίτσια για το στομαχι κ εντερο γμτ! Κ ήταν οοοολη κριτσανιστη...κόλαση λέμε!

Βρε @Renez υπερβολή πια με το μαρούλι! Αυτό να σου περάσει! Εγώ το τρωω αλλα πλυμενο καλά κ στο ξύδι κα να μισάωρο! Νταξ τώρα είναι εποχή της ντομάτας, τα μαρούλια είναι χάλια ξερά,δεν χάνεις κ τπτ. Ρε συ άλλοι τρώνε κ απ έξω σαλάτα κ όλα οκ! Εγώ φοβάμαι, ούτε της μάνας μ δεν τρώω αν τη δω να τα βάζει στο ξύδι γτ το ξεχνάει η αφηρημένη κ γκρινιάζουμε. Χθες μου επλενε μαρούλια κ τελικά δεν τα έφαγα γτ έβαλε μέσα αυτό το mix με ξηρούς καρπούς κ πάλι φοβήθηκα να φάω!

Πωπωωω ζημιααα! Κι εγώ αυτή τη ceasar s έχω λιγουρα. Κι όταν παίρνουμε πίτσα πάντα ο άντρας μ θα φάει 1 μόνος του κ εγώ κοιτάζω σαν κουταβάκι που θέλει να γλειψει το μπολ. Η σπιτική δεν είναι ίδια...μα τι βάζουν πια!

 

Just now, Renez είπε:

Κ γωωω!! Βέβαια ομολογώ την έβγαζα ούτως ή άλλως τη φλούδα από πριν..αλλά ναι ως εκεί είμαι ..κ αγγουράκια..αυτά...

Πωωω σιζαρ ναιιι θελωωωω!!!! Κ μια ρόκα παρμεζάνα τσακιζα εύκολα!!

Εκεί φτάσαμε να θελουμε σαλάτες... η ντροπή των εγκύων είμαστε! Χαχαχαχαχ 

δε ξέρω ρε γαμωτο τι βάζουν, στην κανονική σάλτσα πάντως σίζαρ έχει μέσα αντζούγια! Απλά πιστεύω ότι ακόμα κ τα μαγαζιά παίρνουν έτοιμη!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φίλε έχω βρει στα σούπερ μάρκετ χοντρικής που είναι για επαγγελματίες κ πάμε για το μαγαζί αυτή την σως για σιζαρ κ φαίνεται να είναι αυτή η κλασσική ωραία κιτρινωπη που βάζουν αλλά η μικρότερη συσκευασία είναι 3λιτρα:blink: οπότε δεν έχω επιχειρησει να τη πάρω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φίλε έχω βρει στα σούπερ μάρκετ χοντρικής που είναι για επαγγελματίες κ πάμε για το μαγαζί αυτή την σως για σιζαρ κ φαίνεται να είναι αυτή η κλασσική ωραία κιτρινωπη που βάζουν αλλά η μικρότερη συσκευασία είναι 3λιτρα:blink: οπότε δεν έχω επιχειρησει να τη πάρω.. 

Σκέψου να βάλετε στο μαγαζί δοκιμαστικά καμία αραβική με κοτόπουλο σιζαρς ρόκα παρμεζάνα Κ λίγο καλαμπόκι! Έτσι θα πάρετε για το μαγαζί κ θα έχεις κ για το σπίτι...

αλλα νομίζω έχει κ στο σουπερ η Hellman’s, δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Christinα Να ζήσει η Ηλεία! Δεν είμαστε μακριά απο Ζαχάρω κ πάμε πότε πότε για κανα καφέ! Έχουμε κ τον κουμπάρο απ'το Χελιδόνι Ηλείας βεβαίως βεβαίως... ;)

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ ρε συ θέλω πολύ να φάω μια καίσαρα καταπράσινη να βοσκήσω! Ντοματούλες κ εγώ μόνο κ βγάζω κ τη φλούδα...

+ @RenezΚαλέ βάλτε κανα ξύδι και φάτε! Εγώ το τί πράσινες σαλάτες έφαγα σ αυτήν την εγκυμοσύνη δε λέγεται (καλά πάντα είχα φετίχ με τα πράσινα φύλλα)... την αγροτική παραγωγή της Ηλείας ;)

Απλό: Παίρνεις κατά προτίμηση βιολογικά, τα ξεπλένεις φύλλο φύλλο κ μετά με ψιτ-ψιτ ξυδιού κ λίγο τρίψιμο με το χεράκι να πάει παντού. Τίποτα δε μένει, τρίζουν τ'άμοιρα τα φύλλα! 

Ό,τι λαχανικό τρώγεται ωμό ξυδιάζεται τοιουτοτρόπως κ μια χαρούλα... Καλά, απ'έξω πράσινα ποτέ έγκυος, δε το συζητώ! Ψητά λαχανικούλια κι είμαστε όλοι χαρούμενοι, αλλιώς 2 τόνοι ξύδι της ταβέρνας στη ντομάτα... 

P.S.: Είχα πάρει ένα ψεκαστήρι 1 ευρώ το οποίο γέμιζα με ξύδι κ το χρησιμοποιούσα σε ο,τιδήποτε ήθελα να καθαρίσω γτ απέφευγα τα πολλά απορρυπαντικά, αυτά να δείτε τί ζημιά κάνουν!

  • Χαχα 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Πωωω ρε μάγκα μου!! Έφαγες κ πετσουλα ε??? 

Ωωωω μετά είδα το κράτς που έκανε η πετσουλαααα...πεθαιιινω^_^

Το συκώτι εγώ @OctoberMom το αποφεύγω η μάνα όπως φυσικά κ ότι ώμο σε θαλασσινό.. βέβαια δε μου έχουν λείψει όσο....οι σαλάτες ρε κορίτσια!!

Ναι κ όμως!! Νομίζω μετά θα της τρώω κ θα νιώθω ότι τρώω γουρουνοπουλα χαχαχα θα μου πεις καθάρισε καλά το μαρούλι κ φατο ε δε μπορώ!!! Έχω διαβάσει τόσα όργια με σαλμονέλες κ μλκιες που κολλάει το μυαλό μου..να ναι καλά οι ντοματουλες οι καλοκαιρινές με ντάκο ή χωριάτικη κ κάπως ισορροπεί η έλλειψη μου..

 

Just now, Jasmine@ said:

Κ εγώ ρε συ θέλω πολύ να φάω μια καίσαρα καταπράσινη να βοσκήσω! Ντοματούλες κ εγώ μόνο κ βγάζω κ τη φλούδα...

Κι εγώ το ίδιο έχω πάθει... λαχταράω λαχανικά και φρούτα (ειδικά για τα φρούτα δεν το πιστεύω γιατί ποτέ δε μου άρεσαν, αλλά τουλάχιστον μπορώ να τα φάω τώρα)! Οι σαλάτες όμως μου έχουν λείψει τόσο πολύ, ειδικά μαρούλι-ρόκα-κοτόπουλο-μήλο-καρύδια-ροκφόρ και η αγαπημένη μου ρόκα-σπανάκι-ντομάτα-παρμεζάνα-κουκουνάρι-μπαλσάμικο-μέλι!:P Ααααχ, πού καταντήσαμε!

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

@Christinα Να ζήσει η Ηλεία! Δεν είμαστε μακριά απο Ζαχάρω κ πάμε πότε πότε για κανα καφέ! Έχουμε κ τον κουμπάρο απ'το Χελιδόνι Ηλείας βεβαίως βεβαίως... ;)

+ @RenezΚαλέ βάλτε κανα ξύδι και φάτε! Εγώ το τί πράσινες σαλάτες έφαγα σ αυτήν την εγκυμοσύνη δε λέγεται (καλά πάντα είχα φετίχ με τα πράσινα φύλλα)... την αγροτική παραγωγή της Ηλείας ;)

Απλό: Παίρνεις κατά προτίμηση βιολογικά, τα ξεπλένεις φύλλο φύλλο κ μετά με ψιτ-ψιτ ξυδιού κ λίγο τρίψιμο με το χεράκι να πάει παντού. Τίποτα δε μένει, τρίζουν τ'άμοιρα τα φύλλα! 

Ό,τι λαχανικό τρώγεται ωμό ξυδιάζεται τοιουτοτρόπως κ μια χαρούλα... Καλά, απ'έξω πράσινα ποτέ έγκυος, δε το συζητώ! Ψητά λαχανικούλια κι είμαστε όλοι χαρούμενοι, αλλιώς 2 τόνοι ξύδι της ταβέρνας στη ντομάτα... 

Μωρέ έτσι όπως λες τα τρώω στο φυσιολογικό μου!! Εννοώ ότι θεωρώ αυτονόητο το καλό πλύσιμο κ μετά λίγο ξυδακι για τα παράσιτα αλλά στην εγκυμοσύνη το έχω πάρει από φοβο..

Αντέξαμε μέχρι τον 8ο..τωωωρα δε πειραματίζομαι!!

Άσε να έχω κ κάτι που μου χει λείψει (κ είναι κ light)γτ όλα τα υπόλοιπα τα χτυπάω χωρίς τύψεις τόσο καιρό!!

Υγ: και τα βιολογικά δεν είναι τοοοσο αθώα όσο λένε..

@Eva137 λίγο μας έμεινε φιληηηη 1.5 μήνας ακόμη!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...