Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

Γκάλοπ!! Πόσα κιλά ξεκινήσατε κ πόσα φτάσατε στην εγκυμοσύνη σας?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Renez είπε:

Μαχαιριά στη καρδιά αυτό που είπες για τα τζιν!!

να σ ρίξω κ γω αλλη μια??? μπαίνω ειδη ...αχχαχαχα με αγάπη....καλημερααααααααααααααααααααααααααααα

On 13/4/2020 at 2:23 ΠΜ, Ele@n είπε:

Εγώ να κάνω και μία άλλη ερώτηση: Αυτή η κοιλιά πότε επανέρχεται στα σύγκαλά της; Δεν λέω ότι είχα κοιλιακούς, αλλά στο σημείο της τομής έχω κάνει ένα καρουμπαλάκι κοιλιά και δεν πε΄φτει το άτιμο με τίποτα. 

Καλημέρα αααααααα.....εμένα μπήκε σρην θέση της κ επίσης στα small τζιν μ....μην με μισησεις κ γω σε αγαπω...χαχαχαχψαψαψ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να σ ρίξω κ γω αλλη μια??? μπαίνω ειδη ...αχχαχαχα με αγάπη....καλημερααααααααααααααααααααααααααααα

Καλημέρα αααααααα.....εμένα μπήκε σρην θέση της κ επίσης στα small τζιν μ....μην με μισησεις κ γω σε αγαπω...χαχαχαχψαψαψ

Το οτι φορας κ τζην;; εγω ολη μερα με το μωρο παραμασχαλα με το ζορι προλαβαινω να κανω μπανιο να αλλαξω μπιτζαμα. εσυ καθεσαι και δοκιμαζεις τα τζιν;;; αχαχαχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Το οτι φορας κ τζην;; εγω ολη μερα με το μωρο παραμασχαλα με το ζορι προλαβαινω να κανω μπανιο να αλλαξω μπιτζαμα. εσυ καθεσαι και δοκιμαζεις τα τζιν;;; αχαχαχαχ

τα είχα αχτη  σ λεω αστα μα πάνε...σε όλη την εγκυμοσύνη μ τα χάιδευα κ τπυς έλεγα λίγο ακόμα έρχομαι....εχω αρρώστια...χαχαχαχαχαχα 

παραμάσχαλα δεν ειμαι με  την μικρή...τρώει ανά 3 ώρες κ όλα καλά.. εχω χρόνο κ επισης ξεκινήσαμε κ τις βόλτες ...εντολή παιδιάτρου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να σ ρίξω κ γω αλλη μια??? μπαίνω ειδη ...αχχαχαχα με αγάπη....καλημερααααααααααααααααααααααααααααα

Καλημέρα αααααααα.....εμένα μπήκε σρην θέση της κ επίσης στα small τζιν μ....μην με μισησεις κ γω σε αγαπω...χαχαχαχψαψαψ

Είσαι μια άκαρδη, άσπλαχνα μάνα!!

ΧΑ! Κ βάζω στοίχημα πως μόλις βγω από τον Μαιευτήριο κ εγώ θα μπαίνω στα τζιν μου (αυτά της εγκυμοσύνης χαχαχα)

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Είσαι μια άκαρδη, άσπλαχνα μάνα!!

ΧΑ! Κ βάζω στοίχημα πως μόλις βγω από τον Μαιευτήριο κ εγώ θα μπαίνω στα τζιν μου (αυτά της εγκυμοσύνης χαχαχα)

ειμαι ειμαι...χαχαχαχαχα ότι μπορώ κάνω....χαχαχαχαχαχαχα 

κούκλα θα εισαι κ με τις εγκυμοσύνης τα τζιν....θα  σου πανεεεεεεεεεε ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

υγ.πολύ σε γουστάρω σε παρακολουθώ να ξες...χαχαχαχαχχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ειμαι ειμαι...χαχαχαχαχα ότι μπορώ κάνω....χαχαχαχαχαχαχα 

κούκλα θα εισαι κ με τις εγκυμοσύνης τα τζιν....θα  σου πανεεεεεεεεεε ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

υγ.πολύ σε γουστάρω σε παρακολουθώ να ξες...χαχαχαχαχχ

Κ εγώ σε έχω τσεκαρει!! Τα μεγάλα πνευματα....:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εγώ σε έχω τσεκαρει!! Τα μεγάλα πνευματα....:D

αππαπαπαπαπα κουτσομπόλα....

ποοοοοοοοο με έχεσε πατόκορφα η μικρή...που το βρίσκει...επανέρχομαι σε λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αππαπαπαπαπα κουτσομπόλα....

ποοοοοοοοο με έχεσε πατόκορφα η μικρή...που το βρίσκει...επανέρχομαι σε λίγο 

Τζιζους!! Θύμισε μου πόσο είναι τώρα? Εχει πάει στον 2ο μήνα..?

Ρε συυυυ τι φάση με τους αφαλους τους? Έχει πέσει της κόρης σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τα είχα αχτη  σ λεω αστα μα πάνε...σε όλη την εγκυμοσύνη μ τα χάιδευα κ τπυς έλεγα λίγο ακόμα έρχομαι....εχω αρρώστια...χαχαχαχαχαχα 

παραμάσχαλα δεν ειμαι με  την μικρή...τρώει ανά 3 ώρες κ όλα καλά.. εχω χρόνο κ επισης ξεκινήσαμε κ τις βόλτες ...εντολή παιδιάτρου...

μωρε κι εγω ανα 3 ωρες τη θηλαζω, αλλα οση ωρα δεν την θηλαζω, θελει αγκαλιτσα, σουλατσο κι εξερευνηση με τα ματακια σε οοοολο το σπιτι και τραγουδια...πολλα τραγουδια..αλλιως διαμαρτυρεται η κυρια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Τζιζους!! Θύμισε μου πόσο είναι τώρα? Εχει πάει στον 2ο μήνα..?

Ρε συυυυ τι φάση με τους αφαλους τους? Έχει πέσει της κόρης σου?

πιο 2ο μήνα καλε ....20 μερών είναι η τοσοδουλα μ....ναι τις έχει πέσει ο αφαλος  αγαπη.

Just now, Pagotoula είπε:

μωρε κι εγω ανα 3 ωρες τη θηλαζω, αλλα οση ωρα δεν την θηλαζω, θελει αγκαλιτσα, σουλατσο κι εξερευνηση με τα ματακια σε οοοολο το σπιτι και τραγουδια...πολλα τραγουδια..αλλιως διαμαρτυρεται η κυρια...

μπα εμένα δεν ακούγεται κάθεται κ χαζεύει μονη της κ κάνει τα δικά της 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πιο 2ο μήνα καλε ....20 μερών είναι η τοσοδουλα μ....ναι τις έχει πέσει ο αφαλος  αγαπη.

μπα εμένα δεν ακούγεται κάθεται κ χαζεύει μονη της κ κάνει τα δικά της 

Ααααάαα ψυχή μου...κ σου είναι τόσο ήσυχο ε? Ε βέβαια έχει τσαουσα μάνα σου λέει μην είμαι κ εγώ γτ βλέπω το μπαμπά να τη κάνει :D

Δε ξέρω είναι το ευαίσθητο σημείο μου ο αφαλός κ όσο τον σκέφτομαι έτσι δεμένο μέχρι να παίζει νιώθω πως ανατριχιαζω κ φοβάμαι πως θα το ντύνω κ θα το πλένω..αχχ το κουράγιο της μάνας!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααάαα ψυχή μου...κ σου είναι τόσο ήσυχο ε? Ε βέβαια έχει τσαουσα μάνα σου λέει μην είμαι κ εγώ γτ βλέπω το μπαμπά να τη κάνει :D

Δε ξέρω είναι το ευαίσθητο σημείο μου ο αφαλός κ όσο τον σκέφτομαι έτσι δεμένο μέχρι να παίζει νιώθω πως ανατριχιαζω κ φοβάμαι πως θα το ντύνω κ θα το πλένω..αχχ το κουράγιο της μάνας!!

αν μ μοιάσει κάηκα σ λεω....θα πηδηχτω3απο το παράθυρο...αχχαχαχαχα 

μην τον φοβηθείς όταν ερθει η ώρα δεν ειναο κάτι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααάαα ψυχή μου...κ σου είναι τόσο ήσυχο ε? Ε βέβαια έχει τσαουσα μάνα σου λέει μην είμαι κ εγώ γτ βλέπω το μπαμπά να τη κάνει :D

Δε ξέρω είναι το ευαίσθητο σημείο μου ο αφαλός κ όσο τον σκέφτομαι έτσι δεμένο μέχρι να παίζει νιώθω πως ανατριχιαζω κ φοβάμαι πως θα το ντύνω κ θα το πλένω..αχχ το κουράγιο της μάνας!!

Α δεν είναι τίποτα. Κι εγώ ανατριχθαζα κι έβαζα τον μπαμπά να τον καθαριζει αλλά είναι νεκρό σημείο σαν νύχι.

Just now, Pagotoula είπε:

μωρε κι εγω ανα 3 ωρες τη θηλαζω, αλλα οση ωρα δεν την θηλαζω, θελει αγκαλιτσα, σουλατσο κι εξερευνηση με τα ματακια σε οοοολο το σπιτι και τραγουδια...πολλα τραγουδια..αλλιως διαμαρτυρεται η κυρια...

Βόλτα στο σπίτι ε; Προσέξτε μην το παρακάνεις γιατί κι εμείς το ίδιο κάναμε και τώρα η μέση έχει βγει από τη θέση της


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πιο 2ο μήνα καλε ....20 μερών είναι η τοσοδουλα μ....ναι τις έχει πέσει ο αφαλος  αγαπη.

μπα εμένα δεν ακούγεται κάθεται κ χαζεύει μονη της κ κάνει τα δικά της 

εγω δεν εχω παιδι...τη ντορα την μικρη εξερευνητρια εχω!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...