Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Αχ πόσο τυχερές είστε που κοιμούνται σερί...κ δεν το ξέρετε..μεγάλο πράγμα να τρώει κ να κοιμάται στο παιδί..εμεβα η δικιά μου υπάρχουν ώρες που δυσκολεύεται τρέλα ν κοιμηθεί.. εννοείται μόνο αγκαλιά.ν κοιμηθεί μόνη της ούτε λόγος..επίσης τα βράδια νχεζεται την ώρα που τρώει κι ενώ την έχω ήδη αλλάξει...κ μόλις την αφήνω σε κρεβάτι της σκούζει....α επίσης μισεί το.μπανιο...τι άλλο να πω η δολια μάνα;

 

11 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

 Κοιμάται πλέον μόνο αγκαλιά μου κ μετά για να τον μετακινήσω 99%εχει ξυπνήσει. Χθες τον κοιμησα κάνα 2 Ώρο το βράδυ στο λίκνο αφού τον τάιζα κ τον άλλαζα για κάνα δίωρο.ταιζα έχεζε αλλαγμα τάιζα κατουρουσε αλλαγμα κ τούμπαλιν.τωρα κοιμάται στον καναπέ μετά από την ίδια διαδικασία.θα το βρούμε που θα πάει...

 

 

Ναι τι σας είπε ο γιατρός; 

Κορίτσια και εμεις μια απο τα ίδια, μονο αγκαλιά. Η καλάθα 20 μέρες τώρα αχρησιμοποιητη είναι. Επίσης τι 5 ώρα λέτε κάποιες; ειλικρινά τυχερές! Εμείς με αποκλειστικό θηλασμό το μαξιμουμ 2 ώρες. Όσο για την αλλαγή πανας σίγουρα πριν το φαγητό για να μην βγάζει γουλιες. Ελπίζω αυτό με τον ύπνο να αλλάξει σιγά σιγά. Αν κάποια βρει καμιά λύση ας μας πει  και εμάς γιατί προσωπικά δεν ξέρω πόσο θα αντέξω... 

7 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Να σου ζήσει,  πάντα υγιής και καλοτυχος!

 

Μια ερώτηση, σε πόσες μέρες σας είπαν να κάνετε υπέρηχο ισχύων ; Μου είπε η παιδίατρος να κλείσω ραντεβού, αλλά δεν τιμάμε σε πόσες μέρες μετά την γέννηση  του μωρού.

Εμάς μας είπε οτι σίγουρα θέλει να ς ει κλείσει τις 40 μερες.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Mari@nna είπε:

 

Κορίτσια και εμεις μια απο τα ίδια, μονο αγκαλιά. Η καλάθα 20 μέρες τώρα αχρησιμοποιητη είναι. Επίσης τι 5 ώρα λέτε κάποιες; ειλικρινά τυχερές! Εμείς με αποκλειστικό θηλασμό το μαξιμουμ 2 ώρες. Όσο για την αλλαγή πανας σίγουρα πριν το φαγητό για να μην βγάζει γουλιες. Ελπίζω αυτό με τον ύπνο να αλλάξει σιγά σιγά. Αν κάποια βρει καμιά λύση ας μας πει  και εμάς γιατί προσωπικά δεν ξέρω πόσο θα αντέξω... 

Εμάς μας είπε οτι σίγουρα θέλει να ς ει κλείσει τις 40 μερες.

Υπομονή κορίτσι.ποσο είναι το μωράκι σου.λενε στρώνουν μετά το 40 ήμερο..κοίτα εφόσον επιβίωσαν από την μεσαία μου που ειχε 1-6 το ξημέρωμα κολικούς κ γυρνούσα όλο το σπίτι αγκαλιά κ μόνο όρθια εν κίνηση ,θα επιβιωσετς κι όλες μαζί..κι εγώ με την μικρή τώρα..εκείνο ήταν πολύ βάρβαρο..το καλό όμως είναι ότι έχεις πετύχει αποκλειστικό θηλασμό..είναι ότι καλύτερο κ μετά πο λίγο καιρό που θ στρώσετε θ δεις πραγματικά τι μεγάλη ευκολία που είναι.εγω κανένα από τα τρία δεν τα κατάφερα ή και ίσως δεν το επιδίωξα μέχρι τέλους..τώρα βέβαια η μικρή είναι πιο πολύ βυζακιας κ τουλάχιστον παίρνει πιο μεγάλη ποσότητα από εμένα ..μετά κάθε φορά χτυπάει κ 100 μλ ξένο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλή σας μέρα!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!

Έχω καιρό να μπω, αλλά με δυο μωράκια στο σπίτι όλο τρέχω!!! ευτυχώς τα μωράκια μου είναι σχετικά ήσυχα!!! Τρώνε σωστά και πριν 10 μέρες που ζυγιστηκαμε  ήμασταν 3500 κιλά και 51 πόντους!!! 

Ευτυχώς εμάς σχεδόν κάθε μέρα κοιμούνται 3,5 με 4 ώρες( αλλά εγώ δίνω ξένο γάλα!!!)

Τα μωράκια μας κοιτάνε και ανταποκρίνονται όταν τους μιλάμε ή τραγουδάμε ( όχι πάντα όμως, όποτε θέλουν!!!)

Σήμερα αδιαθετησα... Έχει αδιαθετησει κάποια κοπέλα ακομα???

  • Μου αρέσει 6

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Υπομονή κορίτσι.ποσο είναι το μωράκι σου.λενε στρώνουν μετά το 40 ήμερο..κοίτα εφόσον επιβίωσαν από την μεσαία μου που ειχε 1-6 το ξημέρωμα κολικούς κ γυρνούσα όλο το σπίτι αγκαλιά κ μόνο όρθια εν κίνηση ,θα επιβιωσετς κι όλες μαζί..κι εγώ με την μικρή τώρα..εκείνο ήταν πολύ βάρβαρο..το καλό όμως είναι ότι έχεις πετύχει αποκλειστικό θηλασμό..είναι ότι καλύτερο κ μετά πο λίγο καιρό που θ στρώσετε θ δεις πραγματικά τι μεγάλη ευκολία που είναι.εγω κανένα από τα τρία δεν τα κατάφερα ή και ίσως δεν το επιδίωξα μέχρι τέλους..τώρα βέβαια η μικρή είναι πιο πολύ βυζακιας κ τουλάχιστον παίρνει πιο μεγάλη ποσότητα από εμένα ..μετά κάθε φορά χτυπάει κ 100 μλ ξένο.

24 ημερών είμαστε. Ετσι κενε οτι μετά το 40ημερο κάπως ηρεμούν αν κ εχω ακούσει κ το κλασικό όπως το μαθεις κλπμ. Ειλικρινά απορώ με oσες έχετε 3 παιδιά πως τσ καταφέρνετε; οως βρίσκατε χρονο; από εμένα έχετε χίλια μπράβο! Με τιν θηλασμό είναι θεωρώ αυτό που λες αν το ήθελες πολύ θα το έκανες. Όμως καθεμία μας κάνει αυτό που μπορεί. Εμένα μου ειναι δύσκολο γιατί πονάω ακόμα αρκετά στην άκρη κάθε θηλασμου αλλά το ήθελα πολύ κ πάρα τις δυσκολίες θέλω να το παλέψω αρχικός στόχος μου είναι το 6μηνο. Μετά βλέπουμε. 

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου καλή σας μέρα!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!

Έχω καιρό να μπω, αλλά με δυο μωράκια στο σπίτι όλο τρέχω!!! ευτυχώς τα μωράκια μου είναι σχετικά ήσυχα!!! Τρώνε σωστά και πριν 10 μέρες που ζυγιστηκαμε  ήμασταν 3500 κιλά και 51 πόντους!!! 

Ευτυχώς εμάς σχεδόν κάθε μέρα κοιμούνται 3,5 με 4 ώρες( αλλά εγώ δίνω ξένο γάλα!!!)

Τα μωράκια μας κοιτάνε και ανταποκρίνονται όταν τους μιλάμε ή τραγουδάμε ( όχι πάντα όμως, όποτε θέλουν!!!)

Σήμερα αδιαθετησα... Έχει αδιαθετησει κάποια κοπέλα ακομα???

Τα μπράβο μου κ σ εσένα γιατί έχεις δύο!! Μου φαίνεται κάπως νωρίς να αδιαθετεις αλλά εχω στο μυαλό μου εκείνες που θηλάζουν φαντάζομαι βέβαια αυτό αλλάζει σε κάθε οργανισμό κ σε κάθε γέννα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Τουτουνι said:

Κορίτσια μου καλή σας μέρα!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!

Έχω καιρό να μπω, αλλά με δυο μωράκια στο σπίτι όλο τρέχω!!! ευτυχώς τα μωράκια μου είναι σχετικά ήσυχα!!! Τρώνε σωστά και πριν 10 μέρες που ζυγιστηκαμε  ήμασταν 3500 κιλά και 51 πόντους!!! 

Ευτυχώς εμάς σχεδόν κάθε μέρα κοιμούνται 3,5 με 4 ώρες( αλλά εγώ δίνω ξένο γάλα!!!)

Τα μωράκια μας κοιτάνε και ανταποκρίνονται όταν τους μιλάμε ή τραγουδάμε ( όχι πάντα όμως, όποτε θέλουν!!!)

Σήμερα αδιαθετησα... Έχει αδιαθετησει κάποια κοπέλα ακομα???

Γεια σου Τουτουνακι !! 
Αν δε θηλάζεις καθόλου νομίζω είναι λογικό. Εγώ που κάνω και αντλήσεις δεν έχω αδιαθετησει ακόμη. Βέβαια και στο γιο μου που θήλαζα κανονικά για ένα χρόνο αδιαθέτησα στους 4,5 μήνες. Δεν είναι τίποτα βέβαιο αλλά αν δε θηλάζεις καθόλου δεν είναι παράξενο που αδιαθέτησες. 
Εμενα συνήθως μέσα στη μέρα τρώνε στο 3ωρο αλλα το βράδυ έχουν αρχίσει και κάνουν ένα 5ωρο-6ωρο που μας έχει ισιώσει λίγο :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mari@nna είπε:

24 ημερών είμαστε. Ετσι κενε οτι μετά το 40ημερο κάπως ηρεμούν αν κ εχω ακούσει κ το κλασικό όπως το μαθεις κλπμ. Ειλικρινά απορώ με oσες έχετε 3 παιδιά πως τσ καταφέρνετε; οως βρίσκατε χρονο; από εμένα έχετε χίλια μπράβο! Με τιν θηλασμό είναι θεωρώ αυτό που λες αν το ήθελες πολύ θα το έκανες. Όμως καθεμία μας κάνει αυτό που μπορεί. Εμένα μου ειναι δύσκολο γιατί πονάω ακόμα αρκετά στην άκρη κάθε θηλασμου αλλά το ήθελα πολύ κ πάρα τις δυσκολίες θέλω να το παλέψω αρχικός στόχος μου είναι το 6μηνο. Μετά βλέπουμε. 

Τα μπράβο μου κ σ εσένα γιατί έχεις δύο!! Μου φαίνεται κάπως νωρίς να αδιαθετεις αλλά εχω στο μυαλό μου εκείνες που θηλάζουν φαντάζομαι βέβαια αυτό αλλάζει σε κάθε οργανισμό κ σε κάθε γέννα. 

Κι εμένα νωρίς μου φαίνεται, αλλά λογικά δεν είναι λοχία αυτά... Έχω λίγο αίμα, μετά καθόλου μετά πάλι λίγο...τιμ λεται να είναι βρε κορίτσια???

Just now, chris79 είπε:

Γεια σου Τουτουνακι !! 
Αν δε θηλάζεις καθόλου νομίζω είναι λογικό. Εγώ που κάνω και αντλήσεις δεν έχω αδιαθετησει ακόμη. Βέβαια και στο γιο μου που θήλαζα κανονικά για ένα χρόνο αδιαθέτησα στους 4,5 μήνες. Δεν είναι τίποτα βέβαιο αλλά αν δε θηλάζεις καθόλου δεν είναι παράξενο που αδιαθέτησες. 
Εμενα συνήθως μέσα στη μέρα τρώνε στο 3ωρο αλλα το βράδυ έχουν αρχίσει και κάνουν ένα 5ωρο-6ωρο που μας έχει ισιώσει λίγο :) 

Εμείς έχουμε σταθερη ώρα.. ανά 4 ώρες  120 γρ.(πρωί βράδυ)! Εσείς πόσο τρώτε???

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όσες θηλάζετε...πως την παλεύεται με τον ύπνο???? Εγώ που δίνω και ξένο γάλα και καμιά φορά τα βρίσκω σκούρα...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κι εμένα νωρίς μου φαίνεται, αλλά λογικά δεν είναι λοχία αυτά... Έχω λίγο αίμα, μετά καθόλου μετά πάλι λίγο...τιμ λεται να είναι βρε κορίτσια???

Εμείς έχουμε σταθερη ώρα.. ανά 4 ώρες  120 γρ.(πρωί βράδυ)! Εσείς πόσο τρώτε???

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όσες θηλάζετε...πως την παλεύεται με τον ύπνο???? Εγώ που δίνω και ξένο γάλα και καμιά φορά τα βρίσκω σκούρα...

Εμείς δεν έχουμε στάνταρ ώρα για φαγητό..! Κάποιες φορές θέλει στο μισάωρο κ άλλες στις 3 ώρες!

  • Μου αρέσει 3

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Εμείς δεν έχουμε στάνταρ ώρα για φαγητό..! Κάποιες φορές θέλει στο μισάωρο κ άλλες στις 3 ώρες!

Ναι ρε παιδί μου ακριβώς. Η γιατρός μου είπε να τον θηλάζω κάθε 2 ώρες από μισή ώρα. Αυτό δεν παίζει καν σαν σενάριο. Μπορεί αυτός να κοιμάται 3-4 ώρες σερί κ να θέλει να θηλάσει μια μιάμιση κ δύο ώρες σερί. Μπορεί να θηλάσει 10 λεπτά. Μπορεί να κοιμηθεί μόνο 20 λεπτά. Πώς να το διαχειριστω εγώ αυτό δηλαδή; τι είναι ρολόι το παιδί;


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κι εμένα νωρίς μου φαίνεται, αλλά λογικά δεν είναι λοχία αυτά... Έχω λίγο αίμα, μετά καθόλου μετά πάλι λίγο...τιμ λεται να είναι βρε κορίτσια???

Εμείς έχουμε σταθερη ώρα.. ανά 4 ώρες  120 γρ.(πρωί βράδυ)! Εσείς πόσο τρώτε???

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όσες θηλάζετε...πως την παλεύεται με τον ύπνο???? Εγώ που δίνω και ξένο γάλα και καμιά φορά τα βρίσκω σκούρα...

Καθε 3 ωρο θελουν 90,απο μονα τους αρχίζουν κ κλαίνε.δεν εχεις καθαρισει ακομα ισως.λογικα δεν ειναι περιοδος αυτο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κι εμένα νωρίς μου φαίνεται, αλλά λογικά δεν είναι λοχία αυτά... Έχω λίγο αίμα, μετά καθόλου μετά πάλι λίγο...τιμ λεται να είναι βρε κορίτσια???

Εμείς έχουμε σταθερη ώρα.. ανά 4 ώρες  120 γρ.(πρωί βράδυ)! Εσείς πόσο τρώτε???

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όσες θηλάζετε...πως την παλεύεται με τον ύπνο???? Εγώ που δίνω και ξένο γάλα και καμιά φορά τα βρίσκω σκούρα...

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!

Εγώ όταν γέννησα τα δίδυμά μου τα θήλασα για 20 μέρες περίπου όχι αποκλειστικα και είχα αίμα που σταματάγε και ερχόταν για δύο ολόκληρους μήνες. Στις 45 μέρες περίπου  πήγα στο γυναικολόγο να με δει και είχα αρκετό αίμα. Μου είπε ότι είχα αδιαθετησει.

Τους επόμενους μήνες που αδιαθετουσα είχα πάρα πάρα πολύ αίμα. Δεν προλάβαινα να πάω στο μπάνιο να αλλάξω γίνομουν χάλια. Μετά από έξι μήνες έμεινα έγκυος ξανά. Εκεί που δεν το περιμέναμε και ενώ τα δίδυμα τα έκανα με εξωσωματική...

Αυτή τη φορά που γέννησα είχα αίμα για 20 μέρες περίπου και όχι κάτι τρομερό. Τώρα περιμένω και εγώ να αδιαθετησω γιατί δεν θήλασα... Για να δούμε πότε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


58 minutes ago, Τουτουνι said:

Κι εμένα νωρίς μου φαίνεται, αλλά λογικά δεν είναι λοχία αυτά... Έχω λίγο αίμα, μετά καθόλου μετά πάλι λίγο...τιμ λεται να είναι βρε κορίτσια???

Εμείς έχουμε σταθερη ώρα.. ανά 4 ώρες  120 γρ.(πρωί βράδυ)! Εσείς πόσο τρώτε???

Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όσες θηλάζετε...πως την παλεύεται με τον ύπνο???? Εγώ που δίνω και ξένο γάλα και καμιά φορά τα βρίσκω σκούρα...

Εμένα τρώνε ανάλογα τα κέφια ... κάποιες φορές στα 80ml σταματάνε και κάποιες άλλες μπορεί να φάνε 180!! Δεν υπάρχει σταθερό. Ξεκινάω να δώσω περίπου 100 και όπως βγει .. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Σήμερα αδιαθετησα... Έχει αδιαθετησει κάποια κοπέλα ακομα???

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου! 

Στον γιο μου δε θήλασα σχεδόν καθόλου και αδιαθέτησα 62 μέρες μετά τη γέννα.

Τώρα που γέννησα 7 Φεβρουαρίου κάνω αντλήσεις με θήλαστρο και δίνω και λίγο ξένο δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα, αλλά που και που έχω αίμα. Ειδικά τις 2 τελευταίες μέρες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Mighty86 είπε:

Ναι ρε παιδί μου ακριβώς. Η γιατρός μου είπε να τον θηλάζω κάθε 2 ώρες από μισή ώρα. Αυτό δεν παίζει καν σαν σενάριο. Μπορεί αυτός να κοιμάται 3-4 ώρες σερί κ να θέλει να θηλάσει μια μιάμιση κ δύο ώρες σερί. Μπορεί να θηλάσει 10 λεπτά. Μπορεί να κοιμηθεί μόνο 20 λεπτά. Πώς να το διαχειριστω εγώ αυτό δηλαδή; τι είναι ρολόι το παιδί;

Οχι καλε δεν μπαινει πρόγραμμα σε αυτα,  πχ εγω κραταω τις ωρες που ξεκιναω κ τελειώνω θηλασμο, κ της εδειξα στην παιδιατρο, αλλα μ ειπε την ενδιαφέρουν οι φορες που θηλασα, οχι η διάρκεια γιατι ενα μωρο μπορεί να χορτάσει κ στα 15 λεπτά μπορεί κ στην μια ωρα λιγο φαγητο λιγο πιπιλισμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nephele78 είπε:

Καθε 3 ωρο θελουν 90,απο μονα τους αρχίζουν κ κλαίνε.δεν εχεις καθαρισει ακομα ισως.λογικα δεν ειναι περιοδος αυτο..

Μα πόσο κρατούν τα λαχεία??? 40 μέρες δεν είναι???? Στις 3 μέρες κλείνουν 2 μηνών τα μωράκια...άρα κι εγώ...

Just now, Nikoleta... είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου! 

Στον γιο μου δε θήλασα σχεδόν καθόλου και αδιαθέτησα 62 μέρες μετά τη γέννα.

Τώρα που γέννησα 7 Φεβρουαρίου κάνω αντλήσεις με θήλαστρο και δίνω και λίγο ξένο δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα, αλλά που και που έχω αίμα. Ειδικά τις 2 τελευταίες μέρες.

...κι εγώ 60 μέρες κλείνω σε 3 μέρες!!! Τις 5 Μαρτίου!!! Αυτό θα είναι!! Άντε να αδιαθετησω να τελειώνω κι απ' αυτό...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mighty86 είπε:

Ναι ρε παιδί μου ακριβώς. Η γιατρός μου είπε να τον θηλάζω κάθε 2 ώρες από μισή ώρα. Αυτό δεν παίζει καν σαν σενάριο. Μπορεί αυτός να κοιμάται 3-4 ώρες σερί κ να θέλει να θηλάσει μια μιάμιση κ δύο ώρες σερί. Μπορεί να θηλάσει 10 λεπτά. Μπορεί να κοιμηθεί μόνο 20 λεπτά. Πώς να το διαχειριστω εγώ αυτό δηλαδή; τι είναι ρολόι το παιδί;

Ακριβώς έτσι! Δε μπορείς να βάλεις πρόγραμμα στον θηλασμό! Κάποιες φορές ζητάει στήθος κ μόνο για την επαφή, δε μπορείς να το στερήσεις! Ούτε να το ξυπνήσεις στις 2 ώρες ενώ παίρνει βάρος κ δεν έχει κάποιο προβλημα..


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...