Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Σας ευχαριστώ όλες!!! Έχω επαναληπτική την Τετάρτη. Σε αυτή την εμβρυομεταφορα το έντονο σύμπτωμα που είχα από τα μισά και μετά... και ακόμα το έχω.. είναι η δυσπεψια. Ότι τρώω το νιώθω σα να έφαγα μισο αρνί. Και τώρα έχουν ξεκινήσει και πονακια χαμηλά...τίποτα άλλο. Ουτε στήθος πρησμενο, ούτε καφέ σαν την προηγούμενη έμβρυομεταφορα που η χοριακη ανέβηκε ελάχιστα και έπεσε ούτε σαν άλλες εμβρυομεταφορες που είχα δεκατα. Και έχασα στην εμβρυομεταφορα και 1,8 σε κιλά...ότι πήρα από την κορτιζόνη στην προετοιμασία πριν την εμβρυομεταφορα το έχασα κατά την εμβρυομεταφορα γιατί λόγω της δυσπεψιας δε μπορούσα να φάω πολύ. Εσύ πως νιώθεις λογω αναμονης? Ευτυχώς είσαι εξωτερικό και Παρασκευή έχει μικροβιολογικα ανοιχτά. Ελλάδα ολα κλείνουν αύριο, Τετάρτη ξανά. 

      Σε ευχαριστώ πολύ! 🥰

       

Κεντρο εξωσωματικης στην Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στη παρέας σας! Έχω κάνει δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο δημόσιο, τώρα λέμε να ξανά προσπαθήσουμε σε κεντρο εξωσωματικης . Τα λεφτά είναι πολλά όπως τα ξέρετε :cry:βρισκόμαστε σε δύσκολη οικονομική κατάσταση αλλά και τι να κάνουμε να το παρατησουμε δεν γίνεται! Μακάρι να είναι η τρίτη προσπάθεια και τυχερή. Θα ήθελα να με βοηθήσετε  να επιλέξω ένα κέντρο στη Θεσσαλονίκη, να μου προτείνετε κάπιο γιατί είναι πολλά και έχω μπερδευτεί. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!! :x

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, kroxa said:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στη παρέας σας! Έχω κάνει δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο δημόσιο, τώρα λέμε να ξανά προσπαθήσουμε σε κεντρο εξωσωματικης . Τα λεφτά είναι πολλά όπως τα ξέρετε :cry:βρισκόμαστε σε δύσκολη οικονομική κατάσταση αλλά και τι να κάνουμε να το παρατησουμε δεν γίνεται! Μακάρι να είναι η τρίτη προσπάθεια και τυχερή. Θα ήθελα να με βοηθήσετε  να επιλέξω ένα κέντρο στη Θεσσαλονίκη, να μου προτείνετε κάπιο γιατί είναι πολλά και έχω μπερδευτεί. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!! :x

 
  •  

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ κάνω προσπάθεια στο assisting nature και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένη. Θα σου πρότεινα να κανείς 2-3 ραντεβού με τους γιατρούς των κέντρων ώστε να δεις ποιος σου ταιριάζει. Καλή σου επιτυχία σου εύχομαι !

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...