Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

@TATAKI και @Flolipop ποσο χαιρομαι για τα νεα σας! Εμπαινα καθε τρεις και λιγο να δω αν στειλατε! Μαζι με σας ανακουφιστηκαμε και μεις να ξερετε!! Ευτυχως ολα καλα! Βαθιες ανασες, θετικες σκεψεις και χαμογελα απο δω και περα! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, TATAKI είπε:

Φιλεναδίτσες μου ολα καλά. Πήγα σήμερα για την χοριακή και η τιμή ήταν καλή. Συνεχίζω ξεκούραση και ο Θεός βοηθός. Αίμα δεν ξαναείδα, μόνο κάποια καφέ που είναι λογικό είπε η γιατρός. @EllieV καλωσόρισες στην παρέα μας. Είμαστε εδώ η μια για την άλλη για όλα. Εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου κούκλα μου και να χαρούμε όλες εδώ μαζί σου.  @Flolipop μου εισαι καλά σήμερα; περιμένω νέα σου. 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά!!!!! 

Καλή κ τελειωμηνη εγκυμοσύνη!!! 

Just now, Flolipop είπε:

Μπράβο Τατακι μου. Μόλις γύρισα κι εγώ από το γιατρό και ευτυχώς όλα είναι καλά. Ένα μικρό αιματωματακι άνευ σημασίας έχω που θα απορροφηθεί σιγά σιγά μου είπε ο γιατρός. Μπορεί να ξαναδώ λίγο αίμα κάποια στιγμή. Προς το παρόν είμαι καθαρή.

Μπράβο, όλα καλά να πάνε!!!! 

Χαίρομαι πολύ κ για σένα!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 7077maria είπε:

Βρε κορίτσι, τι ηλικία έχεις; 

Τι ορμόνες έχεις αν επιτρέπεται; 

Γρια σου..41 ειναι τα εκλεισα τον Νοεμβριο..δεν θυμαμαι τιμες δεν τα ξερω κ πολυ καλα..σε ολα ομως ειχα τιμη στη μεση απο τα επιτρεπτα ορια..ολα τα κεντρισα που λεμε

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα!!!! @Klelia81 μας έλειψες πολύ!!! Ελπίζω η δουλειά να σε γεμίζει και να ξεφεύγει το μυαλό λίγο!!!έχει και όμορφη μέρα και δεν καθόλου όρεξη να δουλέψω χαχαχαχα. 

Εγκυουλες μου όλα καλά εσείς;; Θα έκανε η @TATAKI χοριακη πάλι σήμερα; @Flolipop εσύ πως είσαι σήμερα; Καλύτερα;; Πηγές στον γιατρό; Σταμάτησε το αίματο @EllieV

Καλή αρχή μέσα από τη καρδιά μου!!!! Τι φάρμακα σου έδωσε?? Εμείς από σπέρμα πάμε καλά το ορμονικό προφίλ μου είναι χάλια τώρα ιδωμέν τι θα μου δώσει.

αχ τώρα μόλις είδα τα νέα σας. Μπράβο φιλενάδες μου!!! Να ηρεμήσετε λίγο μετά τα χθεσινά να πάει και η δική μας ψυχή στη θέση της..ξεκούραση τώρα και ηρεμία!!!

Μου εδοσε το ιδιο με την προηγουμενη φορα πρωτοκολλο..βραχυ με ανταγωνιστη ειχα αντιδρασει καλα..πηραμε 10 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 8 κ φτασανε βλαστοκυστες τα 5..gonal k menopur κ ανταγωνιστη orgalutran..συν ολα τα υπολοιπα χαπια ovitrele κτλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Φιλεναδίτσες μου ολα καλά. Πήγα σήμερα για την χοριακή και η τιμή ήταν καλή. Συνεχίζω ξεκούραση και ο Θεός βοηθός. Αίμα δεν ξαναείδα, μόνο κάποια καφέ που είναι λογικό είπε η γιατρός. @EllieV καλωσόρισες στην παρέα μας. Είμαστε εδώ η μια για την άλλη για όλα. Εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου κούκλα μου και να χαρούμε όλες εδώ μαζί σου.  @Flolipop μου εισαι καλά σήμερα; περιμένω νέα σου. 

Μπράβο κορίτσι!!! Χαιρομαι παρα πολυ!! Ολα καλά θα πάνε!!!

Just now, 7077maria είπε:

Βρε κορίτσι, τι ηλικία έχεις; 

Τι ορμόνες έχεις αν επιτρέπεται; 

39 μισό:x


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου από το πρωί έχω μπει 40 φορές!! Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι με τα νέα σας! Εύχομαι από εδώ και πέρα να μην υπάρξει άγχος ξανά για τίποτα!! @ΤΑΤΑΚΙ @Flolipop Συνεχίζουμε δυναμικά!! :x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια μου από το πρωί έχω μπει 40 φορές!! Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι με τα νέα σας! Εύχομαι από εδώ και πέρα να μην υπάρξει άγχος ξανά για τίποτα!! @ΤΑΤΑΚΙ @Flolipop Συνεχίζουμε δυναμικά!! :x

Να είσαι καλά! Περιμένω και τα δικά σου νέα @Mamanino

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino said:

Κορίτσια μου από το πρωί έχω μπει 40 φορές!! Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι με τα νέα σας! Εύχομαι από εδώ και πέρα να μην υπάρξει άγχος ξανά για τίποτα!! @ΤΑΤΑΚΙ @Flolipop Συνεχίζουμε δυναμικά!! :x

Ναι γλυκούλα μου συνεχίζουμε δυναμικά. Εύχομαι και σε σένα μια όμορφη εγκυμοσύνη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, TATAKI είπε:

Φιλεναδίτσες μου ολα καλά. Πήγα σήμερα για την χοριακή και η τιμή ήταν καλή. Συνεχίζω ξεκούραση και ο Θεός βοηθός. Αίμα δεν ξαναείδα, μόνο κάποια καφέ που είναι λογικό είπε η γιατρός. @EllieV καλωσόρισες στην παρέα μας. Είμαστε εδώ η μια για την άλλη για όλα. Εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου κούκλα μου και να χαρούμε όλες εδώ μαζί σου.  @Flolipop μου εισαι καλά σήμερα; περιμένω νέα σου. 

Όλα καλά συμμαθήτριά είχα καλό προαίσθημα κ για τις δύο σας..θα το ανεβούμε το βουνό που θα πάει..να τα γεννησουμε τα ζουζούνια μας Παναγίτσα μου.

1 ώρα πρίν, Flolipop είπε:

Μπράβο Τατακι μου. Μόλις γύρισα κι εγώ από το γιατρό και ευτυχώς όλα είναι καλά. Ένα μικρό αιματωματακι άνευ σημασίας έχω που θα απορροφηθεί σιγά σιγά μου είπε ο γιατρός. Μπορεί να ξαναδώ λίγο αίμα κάποια στιγμή. Προς το παρόν είμαι καθαρή.

Μια χαρά όλα φωτεινή μου..σας θέλω πολύ μαζί μου σε αυτό το τρελό ταξίδι χαχαχαχα...εσείς πάλι ψύχραιμες είστε...εγώ σερνομουν στο φόρουμ με την χαμηλή χοριακη μου κ μέχρι κορίτσια προτοεμφανιστηκαν να με εμψυχώσουν...σου λέει αυτή είναι έτοιμη να αυτοκτονήσει χαχαχαχα..είμαι περιπτωσαρα εγώ.

πρίν από 36 λεπτά , Mamanino είπε:

Κορίτσια μου από το πρωί έχω μπει 40 φορές!! Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι με τα νέα σας! Εύχομαι από εδώ και πέρα να μην υπάρξει άγχος ξανά για τίποτα!! @ΤΑΤΑΚΙ @Flolipop Συνεχίζουμε δυναμικά!! :x

Αυτό βρε κορίτσια που είστε κυρίες με την συγκρατημένη ανησυχία σας κ φαίνομαι μόνο εγώ τρελή...χαχαχαχα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Όλα καλά συμμαθήτριά είχα καλό προαίσθημα κ για τις δύο σας..θα το ανεβούμε το βουνό που θα πάει..να τα γεννησουμε τα ζουζούνια μας Παναγίτσα μου.

Μια χαρά όλα φωτεινή μου..σας θέλω πολύ μαζί μου σε αυτό το τρελό ταξίδι χαχαχαχα...εσείς πάλι ψύχραιμες είστε...εγώ σερνομουν στο φόρουμ με την χαμηλή χοριακη μου κ μέχρι κορίτσια προτοεμφανιστηκαν να με εμψυχώσουν...σου λέει αυτή είναι έτοιμη να αυτοκτονήσει χαχαχαχα..είμαι περιπτωσαρα εγώ.

Αυτό βρε κορίτσια που είστε κυρίες με την συγκρατημένη ανησυχία σας κ φαίνομαι μόνο εγώ τρελή...χαχαχαχα...

Εμιλακυ μου σ’ ευχαριστούμε. Το ίδιο άγχος έχω με εσένα , ίσως και χειρότερο. Σ’ ευχαριστώ, όπως και όλα τα κορίτσια , που με αντέχεις...

Just now, Makelen είπε:

@ΤΑΤΑΚΙ κ @Flolipop μπραβο σας!   Δυναμη για τη συνεχεια κι ολες   εδω με θετικη σκεψη να κυλησουν ολα ομαλα! Χαιδευετε κοιλιες   κ προχωρατε! Τα φιλια μου!

Και στα δικά σου γρήγορα κορίτσι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 said:

Όλα καλά συμμαθήτριά είχα καλό προαίσθημα κ για τις δύο σας..θα το ανεβούμε το βουνό που θα πάει..να τα γεννησουμε τα ζουζούνια μας Παναγίτσα μου.

Μια χαρά όλα φωτεινή μου..σας θέλω πολύ μαζί μου σε αυτό το τρελό ταξίδι χαχαχαχα...εσείς πάλι ψύχραιμες είστε...εγώ σερνομουν στο φόρουμ με την χαμηλή χοριακη μου κ μέχρι κορίτσια προτοεμφανιστηκαν να με εμψυχώσουν...σου λέει αυτή είναι έτοιμη να αυτοκτονήσει χαχαχαχα..είμαι περιπτωσαρα εγώ.

Αυτό βρε κορίτσια που είστε κυρίες με την συγκρατημένη ανησυχία σας κ φαίνομαι μόνο εγώ τρελή...χαχαχαχα...

Χαχαχα τι κυρίες παιδάκι μου;  ποια συγκρατημένη ανησυχία;.τα μυαλα στα κάγκελα είναι...εγώ απλά φοβάμαι και να το συζητήσω. Έχω πάει τον φόβο σε άλλο lever. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mamanino είπε:

Κορίτσια μου από το πρωί έχω μπει 40 φορές!! Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι με τα νέα σας! Εύχομαι από εδώ και πέρα να μην υπάρξει άγχος ξανά για τίποτα!! @ΤΑΤΑΚΙ @Flolipop Συνεχίζουμε δυναμικά!! :x

Μου έβγαλε δύο φορές το ίδιο κείμενο..πόσο άσχετη είμαι...το διορθώσα τώρα..

Λοιπόν κορίτσια τι αντιληφθηκα σήμερα;;κατάλαβα ότι τα συγγενικά μου πρόσωπα και φίλες παιδικές με αντιμετωπίζουν σαν την καημένη με τις αποβολές κ να έχουν στον νου ότι μπορεί να μην τα καταφέρω πάλι....η μία μου ξαδέρφη σήμερα που της το είπα γιατί το έμαθε μου έστειλε ο Θεός είναι μεγάλος,,και πολύ συντηρητικές ευχές,,κ η άλλη μου ξαδέρφη το ίδιο,,το καταλαβαίνω ότι με έχουν σαν περίπτωση,,,για την παιδική μου φίλη σας είπα που γύρισε κ μου είπε τώρα που μπήκα πέμπτο,,άντε,,,επιτελους τα κατάφερες...και δεν το λέω επειδή έχω την μύγα αλλά νιώθω ότι κανείς από αυτούς δεν πίστευε ότι θα πάει καλά..με είχαν για καμένο χαρτί....πωπω κορίτσια να νιώθεις σαν εξωγήινος για κάτι που αντιμετωπίζουν στις μέρες μας οι περισσότερες γυναίκες έτσι;;δυσκολία σύλληψης κ αποβολές...οι μισές γυναίκες έχουν να πουν μια ιστορία..κ ακόμα κ αυτές που σας είπα μόλις..κ οι ξαδέρφες μου είχαν από μια απόβολη,,,στα 25 περίπου παρακαλώ κ οι δύο τους,,κ η παιδική μου φίλη δύσκολευτηκε πολύ για το πρώτο...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...